Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 17:28   #3151
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
ja bym wzięła wellaton - mnie w sumie nie zawiódł - myślę, że skoro już masz tak jasne włosy(to znaczy że rozjaśniają się dobrze) z odrostami nie będzie problemu, jeśli przytrzymasz dłużej, a kolor wyjdzie Ci naturalny. Loreala nie używałam więc się nie wypowiem.
jutro idę po wellaton
ale ten 12/0 czy 12/1??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:32   #3152
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
jestem po...

Macie foty:
może to wina światła i pewnie ekranu mojego komputera, ale nie widzę dużej różnicy w jasności Twoich włosków , ale szczerze muszę przyznac że pasemka wyszły Ci bardzo chłodno , może w dziennym świetle efekt będzie bardziej spektakularny
grunt to wsparcie i wytrwanie na pewno nam się uda i w końcu będziemy miały wymarzony blondzik
ja czaję sie na wellaton 12,1 ale najpierw musze jeszcze poodżywiać włoski

Cytat:
Napisane przez popcult Pokaż wiadomość
Witam Was, od dawna śledzę wątki o farbach blond i dekoloryzacji, mam bardzo długie włosy, zawsze farbowałam samodzielnie, więc mam wprawę, na bardzo ciemne kolory. Kolor blond zawsze wydawał mi się niedostepny, ale niedawno uznałam, że wyglądam posępnie w ciemnych, przejrzałam wasze eksperymenty i postanowiłam działać. Wklejam zdjęcia wyjsciowego koloru czerni z czerwienią, wściekle rudego z kurczakowym odrostem po rozjaśnieniu Joanną i po farbowaniu Wellatonem- dół zmieszany 12.1 i 9.1 a góra 12.1 i 8.1. Moje pytanie brzmi, co dalej? Jak można określić teraz kolor moich włosów- rudawy blond ? Mam ochotę na piaskowo popielaty jasny blond. Poużywam teraz niebieskiego szamponu i odżywki z Joanny, może wybije te rudości do następnego farbowania. Jakiej farby użyć i po jakim czasie? Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi doradzicie.
będzie ciężko, tym bardziej że wsłosy złapały żółty barwnik po koloryzacji na rudo, każde rozjasnienie będzie się wiązało z żółtkiem na głowie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196262

nie wiem czy już to widziałaś- to link do wątku gdzie dziewczyna schodziła z tak rudego jak twój na blond wręcz platynkę. osiągnęła swój cel ale też musiała skrócić włosy.
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-25 o 17:39
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:33   #3153
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu obejrzałam teraz te foty i nawet różnicy jakby nie było od ostatniego farbowania... A jest różnica kurka wodna!
Jest różnica jest i to duża, ostatnio wyglądało jakbyś miała rude pasemka na blond włosach, a teraz jest taki melanż złotego blondu z bardzo jasnym. Zrobisz zdjęcia przy świetle dziennym?


Ewcia - 12/1 -wtedy na rudo Ci napewno nie chwyci.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:39   #3154
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Jest różnica jest i to duża, ostatnio wyglądało jakbyś miała rude pasemka na blond włosach, a teraz jest taki melanż złotego blondu z bardzo jasnym. Zrobisz zdjęcia przy świetle dziennym?


Ewcia - 12/1 -wtedy na rudo Ci napewno nie chwyci.
to jest ten popielaty, no właśnie tak myślalam, tylko nie wiem co z tym najjasniejszymi, raczej nie powinny wyjsc siwe czy cos w tym stylu prawda??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:42   #3155
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
to jest ten popielaty, no właśnie tak myślalam, tylko nie wiem co z tym najjasniejszymi, raczej nie powinny wyjsc siwe czy cos w tym stylu prawda??
Po welatonie nie widzialam zeby wyszły siwe, niebieskie, czy jakieś tam jeszcze inne - mnie wyszedł poprostu taki jasny naturalny blond.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:45   #3156
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Po welatonie nie widzialam zeby wyszły siwe, niebieskie, czy jakieś tam jeszcze inne - mnie wyszedł poprostu taki jasny naturalny blond.
to fajnie pocieszyłaś mnie
jak myslisz zeby mi wyszedl taki kolorek jak na tym zdjeciu to ile razy musialabym farbowac ta farba, chodzi mi mniej wiecej taki...bo na takim mi zalezy to takie pytanie czysto teoretyczne
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:47   #3157
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
to jest ten popielaty, no właśnie tak myślalam, tylko nie wiem co z tym najjasniejszymi, raczej nie powinny wyjsc siwe czy cos w tym stylu prawda??

jak każde popiele jest ryzyko że mogą wyjść szaro lub nieco fioletowo, ale to tez zależy od włosów, ale generalnie już dziewczyny farbowały nim i bardzo ładnie wychodził bez żadnej siwizny czy podobnych

12.0 jest raczej ciepły (bądź najwyżej neutralny)
12.1 chłodny
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-25 o 17:49
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 18:02   #3158
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu obejrzałam teraz te foty i nawet różnicy jakby nie było od ostatniego farbowania... A jest różnica kurka wodna!
ja Ci powiem, że zdjęcia przekłamują, u mnie wychodzi bardzo rudo na fotkach, a mam przecież tylko gdzieniegdzie rude pasma i prawie niewidoczne.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:07   #3159
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
to fajnie pocieszyłaś mnie
jak myslisz zeby mi wyszedl taki kolorek jak na tym zdjeciu to ile razy musialabym farbowac ta farba, chodzi mi mniej wiecej taki...bo na takim mi zalezy to takie pytanie czysto teoretyczne
Myślę, że po 2-3 razach będzie już podobnie. Spróbuj-zobaczysz jak się rozjaśniają Twoje obecne włosy i te farbowane pasemka po 1 razie, będziesz mogła ocenić jak będzie po kolejnych.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:12   #3160
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
jestem po...

Wydaje mi sie, że rudy rozjaśniło ale w tym świetle sztucznym i przy fleszu od aparatu za każdym razem inaczej to wygląda. Czasem nawet rudo Zobaczę jutro w dzień i też kliknę fotę. Ogólnie te rozjaśniane mają niebieską/zieloną czy tam fioletową poświatę ale to mnie najmniej martwi. Rudy wydaje mi się jaśniejszy a nawet bardzo. Jeśli chodzi o farbkę to myślałam, że wyczesuję chyba wszystkie włoski bo jednak sporo ich wyszło ale jak się przyglądałam to tych rozjaśnianych najwięcej nawet więcej niż 3/4. Innymi słowy rozjaśniane u fryzjera włosy to tylko kłopot i zniszczone włosy. Czy farba mi włosy popaliła? Ciężko stwierdzić bo ich stan po ostatnim farbowaniu był już opłakany
Wydaje mi się, że kolejny raz i (może tym razem c10) powinno już o niebo lepiej wyglądać. Brak odżywki to minus jeden wielki bo przydała by się. Może następnym razem kupię to serum pantene od wellatonu.
Ogólnie nawet się cieszyłam wyglądem koloru ale naprawdę zobaczymy jak się zmywa i jak w dzień wyglądają i wtedy zobaczę co będę myśleć.
Trzymałam 50 min na odrostach naturalnych i tych rudych, resztę maznęłam na chwilkę i od razu poszłam spłukiwać. Mimo to połapało na niebiesko te rozjaśniane. E tam!
Macie foty:
Kachula moim zdaniem jest mniej rudo a w świetle dziennym domyślam się, że jeszcze lepiej to będzie wyglądać

Femme13 dziękuję ślicznie No mi też się wydaję tak naturalnie, podoba mi się nawet Ale wiadomo nie będę za każdym razem uskuteczniać takich poprawek.. Bardzo chciałabym znaleźć farbę która od razu da mi taki efekt
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-25 o 18:15
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:15   #3161
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Myślę, że po 2-3 razach będzie już podobnie. Spróbuj-zobaczysz jak się rozjaśniają Twoje obecne włosy i te farbowane pasemka po 1 razie, będziesz mogła ocenić jak będzie po kolejnych.
dzięki bardzo
jutro idę po wellaton 12/1
wkleję efekty jak zafarbuje
pozdrawiam
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 18:32   #3162
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula82, Chocolate77, zdarzył się cud!!!
Po karmelowym kolorze nie ma śladu. Nawet odrosty, które "przeoczyła" fryzjerka, farba chwyciła.
Nie jest to jeszcze co prawda mój wymarzony kolor, ale warto było. Przebija jeszcze trochę rudości, ale tylko dlatego, że farbę położyłam nie do końca równo. Odrosty lekko rudawe, ale zaznaczam, że były ciemno-brązowe. Postaram się wstawić zdjęcie. Niestety, przy sztucznym świetle. Ciekawa jestem jak będzie przy dziennym.

Kachula82, a jak Tobie poszło ?
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:34   #3163
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Kachula82, Chocolate77, zdarzył się cud!!!
Po karmelowym kolorze nie ma śladu. Nawet odrosty, które "przeoczyła" fryzjerka, farba chwyciła.
Nie jest to jeszcze co prawda mój wymarzony kolor, ale warto było. Przebija jeszcze trochę rudości, ale tylko dlatego, że farbę położyłam nie do końca równo. Odrosty lekko rudawe, ale zaznaczam, że były ciemno-brązowe. Postaram się wstawić zdjęcie. Niestety, przy sztucznym świetle. Ciekawa jestem jak będzie przy dziennym.

Kachula82, a jak Tobie poszło ?
Jejq! Czekam z niecierpliwością na fotki
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:44   #3164
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Kachula82, Chocolate77, zdarzył się cud!!!
Po karmelowym kolorze nie ma śladu. Nawet odrosty, które "przeoczyła" fryzjerka, farba chwyciła.
Nie jest to jeszcze co prawda mój wymarzony kolor, ale warto było. Przebija jeszcze trochę rudości, ale tylko dlatego, że farbę położyłam nie do końca równo. Odrosty lekko rudawe, ale zaznaczam, że były ciemno-brązowe. Postaram się wstawić zdjęcie. Niestety, przy sztucznym świetle. Ciekawa jestem jak będzie przy dziennym.

Kachula82, a jak Tobie poszło ?
Ech a tak myślałam o c10...
Co do mnie to fotki i opis strona wcześniej Ale i tak inaczej moje włoski wyglądają niż na fotkach.

Dołączam jeszcze jedno już nie robię jasnego tła bo to mogło przyciemnić kolor włosków tak optycznie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-25 o 18:47
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:48   #3165
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Canario i fotki fotki! Najlepiej przed i po
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:48   #3166
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Kachula82, Chocolate77, zdarzył się cud!!!
Po karmelowym kolorze nie ma śladu. Nawet odrosty, które "przeoczyła" fryzjerka, farba chwyciła.
Nie jest to jeszcze co prawda mój wymarzony kolor, ale warto było. Przebija jeszcze trochę rudości, ale tylko dlatego, że farbę położyłam nie do końca równo. Odrosty lekko rudawe, ale zaznaczam, że były ciemno-brązowe. Postaram się wstawić zdjęcie. Niestety, przy sztucznym świetle. Ciekawa jestem jak będzie przy dziennym.

Kachula82, a jak Tobie poszło ?

Ha! Widzisz, mówiłam że na pewno wyjdzie ) Mi też zawsze ten kolor wychodził... (znaczy, C10) Niezawodna farbka

Kachula twoje włoski są nawet nie bardzo zniszczone, błyszczą się i w ogóle... możesz je jeszcze śmiało pomęczyć tylko zrób jakąś przerwę żeby odpoczęły... ale generalnie nie jest źle

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-02-25 o 18:59
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:52   #3167
popcult
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jowitka061987
będzie ciężko, tym bardziej że wsłosy złapały żółty barwnik po koloryzacji na rudo, każde rozjasnienie będzie się wiązało z żółtkiem na głowie

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196262

nie wiem czy już to widziałaś- to link do wątku gdzie dziewczyna schodziła z tak rudego jak twój na blond wręcz platynkę. osiągnęła swój cel ale też musiała skrócić włosy.[/QUOTE]


Dzięki Jowitka061987 za odpowiedź
rudy kolor nie byl wynikiem farbowania tylko użycia rozjaśniacza w schodzeniu z nierownomiernej czerni, myślę, że nawet dosc równo to wyszło, ale przy głowie za jasno, a po farbowaniu wellatonem też trochę się ten rudy przygasił, a propos linka - znam ten wątek, świetna metamorfoza, ale ja aż tak jasno nie chcę, nie chcę tez obcinac wlosów, bo po rozjaśnieniu i pierwszym farbowaniu w odstępie 24 godzin włosy są okej, nie wypadł mi ani jeden, zobaczę co będzie dalej. Mam pytanie, czy farba joanna gołębi popiel usunęłaby rudości? Czytałam wypowiedź dziewczyny któa mówiła, że właśnie taką się ich pozbyła. Pozdrawiam, może cos mi doradzicie jak znajdziecie czas.

Edytowane przez popcult
Czas edycji: 2010-02-25 o 18:58
popcult jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:36   #3168
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wklejam

Tak wyglądają od spodu:

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

A tak wygląda warstwa wierzchnia:



Coś mi się w poprzednim poście dziwnie wkleiło...

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Jowitka061987, Kachula zdjęć w karmelkowym kolorze nie posiadam. Na szczęście...

Kachula, kolor wyszedł Ci całkiem nieźle. Jeszcze trochę się pomęczymy i uzyskamy "ten" blond...
Póki co, ja daję moim włosom odpocząć, bo już się buntują.

Edytowane przez Canario
Czas edycji: 2010-02-25 o 19:40
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:38   #3169
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jaaa..... też tak chce....

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Te rudości masz jak ja Wstaw jutro w świetle dziennym. Ja też wstawię.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 19:43   #3170
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Wklejam

Tak wyglądają od spodu:

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

A tak wygląda warstwa wierzchnia:



Coś mi się w poprzednim poście dziwnie wkleiło...

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Jowitka061987, Kachula zdjęć w karmelkowym kolorze nie posiadam. Na szczęście...

Kachula, kolor wyszedł Ci całkiem nieźle. Jeszcze trochę się pomęczymy i uzyskamy "ten" blond...
Póki co, ja daję moim włosom odpocząć, bo już się buntują.
fajne i jaaakiee długieee, ja też takie chcę
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:14   #3171
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula82, jutro postaram się wstawić. Sama jestem ciekawa jak będą wyglądać w świetle dziennym.
I nie martw się - z czasem usuniemy te rudości

Femme13, dzięki Przed tymi szaleństwami z kolorami blond były znacznie dłuższe, ale się wykruszyły , w końcu musiałam je obciąć...
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:33   #3172
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Canario mi też się podobają
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 20:36   #3173
emilusia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

oki oki to wstawiaj zdjęcie mam nadzieje że wyjdzie
emilusia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 21:49   #3174
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Canario Pokaż wiadomość
Wklejam

Tak wyglądają od spodu:

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

A tak wygląda warstwa wierzchnia:



Coś mi się w poprzednim poście dziwnie wkleiło...

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Jowitka061987, Kachula zdjęć w karmelkowym kolorze nie posiadam. Na szczęście...

Kachula, kolor wyszedł Ci całkiem nieźle. Jeszcze trochę się pomęczymy i uzyskamy "ten" blond...
Póki co, ja daję moim włosom odpocząć, bo już się buntują.
No bajka Ja też już chcem takie blond
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 22:42   #3175
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Czy koras z was uzywala tego koloru? Proboje pozbyc sie rudego, ale ciezko mi to idzie. Mialam juz na wlosach polozony 2 razy rozjasniacz teraz chce spobowac z farbami rozjaniajacymi ...Récital Préférence
10.21 Stockholm Lightest Pearl Blonde
ja ileś tam stron tył masz efekt na fotach

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

str 44
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 23:48   #3176
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
jestem po...

Wydaje mi sie, że rudy rozjaśniło ale w tym świetle sztucznym i przy fleszu od aparatu za każdym razem inaczej to wygląda. Czasem nawet rudo Zobaczę jutro w dzień i też kliknę fotę. Ogólnie te rozjaśniane mają niebieską/zieloną czy tam fioletową poświatę ale to mnie najmniej martwi. Rudy wydaje mi się jaśniejszy a nawet bardzo. Jeśli chodzi o farbkę to myślałam, że wyczesuję chyba wszystkie włoski bo jednak sporo ich wyszło ale jak się przyglądałam to tych rozjaśnianych najwięcej nawet więcej niż 3/4. Innymi słowy rozjaśniane u fryzjera włosy to tylko kłopot i zniszczone włosy. Czy farba mi włosy popaliła? Ciężko stwierdzić bo ich stan po ostatnim farbowaniu był już opłakany
Wydaje mi się, że kolejny raz i (może tym razem c10) powinno już o niebo lepiej wyglądać. Brak odżywki to minus jeden wielki bo przydała by się. Może następnym razem kupię to serum pantene od wellatonu.
Ogólnie nawet się cieszyłam wyglądem koloru ale naprawdę zobaczymy jak się zmywa i jak w dzień wyglądają i wtedy zobaczę co będę myśleć.
Trzymałam 50 min na odrostach naturalnych i tych rudych, resztę maznęłam na chwilkę i od razu poszłam spłukiwać. Mimo to połapało na niebiesko te rozjaśniane. E tam!
Macie foty:
Bardzo ladnie Ci wyszlo jakiej farbki uzylas? I powiedz mi jeszcze jak wygladam u Ciebie ten rudy kolor Ja ostatnio bylam na pasemkach rozjasniaczem u fryzjerki i przyznam, ze tylko kase wydalam bo efekt koncowy mnie nie zadowolil Nadal wygladam jak idz z tad...Teraz mam odrosty kawalek bladu jesli mozna to zoltko tak nazwac a reszta jest ruda
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 07:24   #3177
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie Ci wyszlo jakiej farbki uzylas? I powiedz mi jeszcze jak wygladam u Ciebie ten rudy kolor Ja ostatnio bylam na pasemkach rozjasniaczem u fryzjerki i przyznam, ze tylko kase wydalam bo efekt koncowy mnie nie zadowolil Nadal wygladam jak idz z tad...Teraz mam odrosty kawalek bladu jesli mozna to zoltko tak nazwac a reszta jest ruda
Palette cool blonds c12 użyłam ale wcześniej miałam robione innymi farbami które z naturalnych robiły mocny rudy a z pasemek siano

Dodaję foty w dzień, jest mgła u mnie, więc tak widno nie jest ale i tak aparat nie ujmuje tego co ja widzę na żywo. Poczekam jeszcze na słońce i ciekawa jestem jak w nim będą się mienić. Ogólnie efekt o niebo lepszy niz to co miałam i na razie może być
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 07:29   #3178
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zapomniałam dodać, że nie wszędzie dobrze rozprowadziłam na rude przy głowie a te po długości do końca nawet nie zakrywałam bo bałam się, że ubrudzę rozjaśniane. Ogólnie efekt balejażu jest i mi to nie przeszkadza.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 07:38   #3179
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Palette cool blonds c12 użyłam ale wcześniej miałam robione innymi farbami które z naturalnych robiły mocny rudy a z pasemek siano

Dodaję foty w dzień, jest mgła u mnie, więc tak widno nie jest ale i tak aparat nie ujmuje tego co ja widzę na żywo. Poczekam jeszcze na słońce i ciekawa jestem jak w nim będą się mienić. Ogólnie efekt o niebo lepszy niz to co miałam i na razie może być
eeej, no zdecydowanie lepiej, tak myślałam, że flesz aparatu dodaje rudości. Wg mnie jest o niebo lepiej, niż było. Jeszcze ze dwa razy i już w ogóle będzie miodzio. U mnie też tak było, rudy znikał dopiero po 5-6 farbowaniu, teraz jest jeszcze gdzieniegdzie, ale już mnie aż tak nie denerwuje, bo więcej jest blondu niż rudego.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

A ja mam takie pytanie, czy któraś z Was robiła tak, że na odrost kładła jedną farbę mocniejszą np. wellaton 12/1 a poźniej na całość inną ale innej firmy np. loreal viking lub coś innego? jak myślicie, coś się stanie jak tak zrobię? viking mi nie rozjaśnia dobrze odrostu, a ja nie chcę na całe dawać bardzo jasnej, bo i tak są już jasne. Chciałam kupić jedną tańszą do odrostu i drugą loreala, myślicie, że to da rade tak zamieszać na głowie?
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 07:48   #3180
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że nie wszędzie dobrze rozprowadziłam na rude przy głowie a te po długości do końca nawet nie zakrywałam bo bałam się, że ubrudzę rozjaśniane. Ogólnie efekt balejażu jest i mi to nie przeszkadza.
Jestem pod wrażeniem.Jak wczoraj oglądałam fotki to tak myślałam ze za dużej zmiany nie ma a tu PROSZE jak ładnie.Super.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.