Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 20:49   #121
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Czy któraś z Was byłaby tak kochana i wkleiłaby swatche ewentualnie linka do miejsca gdzie są?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:18   #122
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Ja dzis pierwszy raz uzylam kosmetykow mineralnych od poczatku do konca Jestem bardzo zadowolona Musze tylko troszke pocwiczyc :P
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:15   #123
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Ja dzis pierwszy raz uzylam kosmetykow mineralnych od poczatku do konca Jestem bardzo zadowolona Musze tylko troszke pocwiczyc :P

tzn kupiłaś ten zestaw w Sephorze ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:43   #124
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Polecam bardzo i.d...tak zaczęłam swoją przygodę z minerałami bo mam u mnie kilka miejsc gdzie mogłam kupić , wypróbować.. Sa trwałe i dobrze kryją, z powodu problemów ze skórą musiałam odstawić solarium więc kolor mi przestał odpowiadać..a poza tym cena...za 9 gramowy podkład zaplaciłam 220 zł, a starter kosztował 400 zł ..więc zaczęłąm szukać nowego ...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:19   #125
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Ja mieszkam w UK, zamawialam z internetu
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:37   #126
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

a jakie macie odcienie podkładów ?

Kurcze ja się wciąż nie mogę zdecydować...
Dwa razy malowała mnie nimi pani w Sephorze. No ślicznie mi pokrył ten podkład wszelkie zmiany trądzikowe. Wszystko było w kolorze skóry, zero czerwieni. - pod tym względem cudo. Ale przeraża mnie fakt iż jednak jak się spojrzało na moją buzię to widać było że mam podkład,kolor dobrany idealnie ale jednak widać było takie hmm przypudrowanie ? . Przyzwyczaiłam się do efektu jaki dawał mi zawsze Rimmel Recover. Nałożony i przypudrowany pudrem z IvesRocher cudnie wygładzał buzię ale wyglądał tak naturalnie że nie wpadłby nikt na to iż podkład na sobie mam.

Druga sprawa to to że zauważyłam iż po kilku godzinach na lini od skrzydełka nosa do kącika ust robi mi się taka delikatna ścięta śmietanka[pytałam mojej rodzicielki czy ja widzi i powiedziała że nie, ale ja na prawdę widziałam ]...no nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. - podkład nie jest gładki a dzieli się na takie maluteńkie kwadraciki.

Za to duży plus że doskonale goi wszelkie pryszcze. Jak wpomniałam miałam go na sobie dwa razy i zawsze na drugi dzień moja buzia była gładsza i zmiany trądzikowe mniejsze i bledsze.

Plus za to też iż iż wygląda na twarzy bardzo promiennie.

I w sumie nie wiem co zrobić...w końcu dojdzie do tego że go nie kupię bo wyprzedadzą te zestawy startowe, i będę załowała. Ale jak widać w 100% zadowolona też nie jestem.

Może pani mi go za dużo nałożyła chcąc pokazać jak idealną można miec buzię - z 4 warstwy to na pewno nakładała tym dużym pędzlem.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:06   #127
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Ja mam trzy rozne medium beige, medium tan i tan. Po nalozeniu nic u mnie nie widac... Ja nakladalam dwie warstwy podkladu.
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 11:24   #128
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

a ma ktoś może odcień light ?

jestem ciekawa czy ona jest wpadający w różowy czy żółty.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 21:24   #129
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
a ma ktoś może odcień light ?

jestem ciekawa czy ona jest wpadający w różowy czy żółty.
Ja mam ten odcien, jest to zdecydowanie zolty odcien, choc bardziej bym powiedziala, zlotawy ja mam bardzo jasna cere ze sklonnosciami do zaczerwien i to byl moj pierwszy odcien BM jaki kupilam. Fantastyczny na lato, daje leciutko opalony kolor, wygladajacy bardzo naturalnie. Teraz sobie zamowilam odcien neutralny FAIRLY LIGHT i zdam relacje wkrotce. Wklejam linka do aukcji na ebay'u gdzie kupilam , jest tam tabela kolorow i objasnienia do jakiego typu cery nadaje sie kazdy odcien (po angielsku)
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWNX:IT
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:31   #130
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez hooda Pokaż wiadomość
Ja mam ten odcien, jest to zdecydowanie zolty odcien, choc bardziej bym powiedziala, zlotawy ja mam bardzo jasna cere ze sklonnosciami do zaczerwien i to byl moj pierwszy odcien BM jaki kupilam. Fantastyczny na lato, daje leciutko opalony kolor, wygladajacy bardzo naturalnie. Teraz sobie zamowilam odcien neutralny FAIRLY LIGHT i zdam relacje wkrotce. Wklejam linka do aukcji na ebay'u gdzie kupilam , jest tam tabela kolorow i objasnienia do jakiego typu cery nadaje sie kazdy odcien (po angielsku)
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWNX:IT
Ja używam odcień Light tego lata - jest cudownie żółty, faktycznie złotawy - zdecydowanie dla ciepłej cery. Odcień Fairly Light jest o ton jaśniejszy, również złotawy - idealny kolor na zimę.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:38   #131
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

oo świetnie dzięki dziewczyny. Znaczy jak żółty to dla mnie
Wiecie co mnie tylko dziwi...Że na stronie internetowej Bare Minerals można zauważyć iż jest jeszcze zestaw jaśniejszy od tego z light i feirly light.

A u nas go nie wprowadzili. U nas ten z light/feirly light jest najjaśniejszy i panie w perfumeriach dziwią się na myśl że mógłby być jeszcze jaśniejszy zestaw.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 12:45   #132
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Tak samo jest w UK nie wszytskie odcienie sa dostepne. Nie ma wszystkich cieni i podkladow
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 13:46   #133
hooda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nottingham, UK
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

no wiec wlasnie dostalam odcien fairly light i szybko pobieglam do lazienki testowac
faktycznie jest neutralny - ani nie rozjasnia buzi ani tez nie nadaje lekkiego brzoskwiniowego kolorku, tak jak odcien light. wydaje mi sie, ze matuje lepiej niz light i jest bardziej niewidoczny, tzn, cera wyglada zdrowo, naturalnie, bez zaskornikow, wygladzona itp ale .... jakos nie zachwyca za pierwszym razem.
wydaje mi sie ze fairly light jest raczej dla kogos kto lubi naturalny efekt. bede go stosowac na codzien a na wyjscia - odcien light - on sprawia, ze moje niebieskie oczy sa jeszcze bardziej niebieskie a cera wrecz promienieje
hooda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:31   #134
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
a ma ktoś może odcień light ?

jestem ciekawa czy ona jest wpadający w różowy czy żółty.
wrzuce swatche jak tylko wroce z urlopu , mam light i fair light.oba ciut za ciemne jak dla mnie.dodam jeszcze,ze na poczatku mi sluzyly ale po jakims czasie zauwazylam,ze skora mi sie bardziej przetluszcza....w sumie i tak jest megatlusta i nie sadzilam,ze moze byc gorzej.fotki wrzuce obiecuje
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 15:55   #135
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

dziewczęta piszecie że podkład BM i pędzel z MDM to idealne połączenie i polecacie Flat top.

Ale flat top brush czy baby flat top ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 20:07   #136
szwagierowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Bare minerals to najlepsze kosmetyki mineralne na rynku. Aktualnie mam je ale nie uzywam bo jednak wole podklad w plynie. Ale jesli mieszkacie w irlandii albo anglii mozeccie sie umowic na bezplatny makijaz. Dziewczyny wam pokaza jak go uzywac tym bardziej ze jest to specyjiczny proces ale efekt jest super. cienie do powiek sa rewelacyjne. polecam
szwagierowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 10:18   #137
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: puder mineralny-bare escentuals

Przepraszam,ze tak pozno ale obiecalam wrzucic swatche wiec to robie
Dodam tylko,ze dla mnie oba ciut za ciemne i dlatego postanowilam wyprobowac EDM podklady,niektore maja ciut jasniejsze odcienie. No i co najwazniejsze-wydajnosc. Dwa sloiczki 2g=4g podkladu straczyly mi na 3miesiace,a to chyba zadna rewelacja przy takiej cenie (zaznaczam,ze przy codziennym uzyciu do cery "nieidealnej"). Znalazlam stronke, na ktorej mozna kupic 9g sloiczek za £20 z przesylka gratis na terenie UK(nie wiem jakie ceny obowiazuja przesylki miedzynarodowe).Podaje linka, gdyby ktos chcial kupic.Produkty 100% oryginalne

http://www.feelunique.com/p/Bare-Esc...-SPF15-9g.html

No i zdjecia.Jak widac FAIRY Light jest jasniejszy. Zdjecia wykonane przy oswietleniu dziennym, z lampa i bez, na wewnetrznej stronie okolicy nadgarstka i na papierze.Mam nadzieje,ze komus sie przyda
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:44   #138
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: puder mineralny-bare escentuals

czesc dziewczyny wypowiadalam sie w poczatkowych stronach tego watku i bylam bardzo zadowolona z bare minerals... dopoki nie zaczelam pracowac w biurze i spojrzalam w lustro przy mocnym sztucznym oswietleniu!
zdecydowanie nie podobalo mi sie to, co widzialam... co dziwne, w naturalnym swietle wszystko wydawalo mi sie ok (bardzo naturalny efekt), a w sztucznym jakbym nalozyla tone pudru
no i niestety... wrocilam do plynnego podkladu...
obawiam sie, ze moja przygoda z mineralami sie skonczyla... po roku codziennego stosowania
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 12:38   #139
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: puder mineralny-bare escentuals

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny wypowiadalam sie w poczatkowych stronach tego watku i bylam bardzo zadowolona z bare minerals... dopoki nie zaczelam pracowac w biurze i spojrzalam w lustro przy mocnym sztucznym oswietleniu!
zdecydowanie nie podobalo mi sie to, co widzialam... co dziwne, w naturalnym swietle wszystko wydawalo mi sie ok (bardzo naturalny efekt), a w sztucznym jakbym nalozyla tone pudru
no i niestety... wrocilam do plynnego podkladu...
obawiam sie, ze moja przygoda z mineralami sie skonczyla... po roku codziennego stosowania
nie poddawaj się, dla takich problemów stworzono nawet osobny wątek KLIK
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 16:00   #140
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Witam. Wlasnie dolaczam do grona fanek mineralow. Wybralam sie dzis rano do stoiska Bare Minerals, pani zrobila mi makijaz i jak do tej pory jestem zachwycona. Teraz pozostaje nabyc zestaw. Mam niestety jeden problem. Kolor idealny dla mojej skory to fair ktory nie wystepuje w zestawie Bede musiala go kupic odzielnie.
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:52   #141
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: puder mineralny-bare escentuals

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Przepraszam,ze tak pozno ale obiecalam wrzucic swatche wiec to robie
Dodam tylko,ze dla mnie oba ciut za ciemne i dlatego postanowilam wyprobowac EDM podklady,niektore maja ciut jasniejsze odcienie. No i co najwazniejsze-wydajnosc. Dwa sloiczki 2g=4g podkladu straczyly mi na 3miesiace,a to chyba zadna rewelacja przy takiej cenie (zaznaczam,ze przy codziennym uzyciu do cery "nieidealnej"). Znalazlam stronke, na ktorej mozna kupic 9g sloiczek za £20 z przesylka gratis na terenie UK(nie wiem jakie ceny obowiazuja przesylki miedzynarodowe).Podaje linka, gdyby ktos chcial kupic.Produkty 100% oryginalne

http://www.feelunique.com/p/Bare-Esc...-SPF15-9g.html

No i zdjecia.Jak widac FAIRY Light jest jasniejszy. Zdjecia wykonane przy oswietleniu dziennym, z lampa i bez, na wewnetrznej stronie okolicy nadgarstka i na papierze.Mam nadzieje,ze komus sie przyda
Czy te kolorki na twarzy w rzeczywistosci sa takie brzoskwiniowe czy to tylko tak na zdjeciu wyszly

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-10-30 o 10:59
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:12   #142
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Czytam wasze opinie kobietki i az mi sie kolana trzesaKupilam dzis zestaw...o taki jak na zdjeciu.Dalam £45.Niby wiele ale jak pomysle,ze sam pedzel kabuki wchodzacy w sklad zestawu kosztuje £26 to wiem,ze dobry to zakup. Naprawde wypasiony zestaw(podam linka do poczytania
http://www.bareescentuals.co.uk/id/prod_id_90026.asp)

Do przetestowania tych kosmetykow zachecila mnie wczoraj moja kosmetyczka.Stwierdzila,z e moja skora jest bardzo bardzo wrazliwa a to dlatego,ze "przedawkowalam"peelingi. No taka mania scierania, rano i wieczorem zel z mikrogranulkami a jakby tego bylo malo raz w tygodniu uzywam peelingu.No ale do rzeczy...polecila mi BAre i pokazala jak to "dziala".Bylam wniebowzietaPobieglam dzis do sklepu.Pani na stoisku Bare byla bardzo sympatyczna(choc wiekszosc tych nadetych lal az odstrasza),nie wciskala mi na sile.
Nie wyprobowalam jeszcze tego cacka ale juz jutro zabieram sie do testowania. Relacje zdam na pewno.
p.s. dziewczyny jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana zakupem , piszcie. Dodam tylko,ze ja na ebauy juz nie kupuje kosmetykow, pedzli itp, odkad przeczytalam artykul o podrobach MAC'a. Lepiej dopacic i miec 100%orginalny produkt.Pozdrawiam
Dzis o malo co nie kupilam tego zestawu u kosmetyczki, ale w ostatniej chwili wycofalam sie i kupilam sam podklad za 24F a wszystko przez to, ze ponad 2 tyg czekam na paczke z EDM. I bardziej oplacalo by mi sie zamowic podklad u nich, ale nadeszla chwila desperacji, skonczyly mi sie sample Polecam Ci EDM za ta cene mozna zamowic o wiele wiecej razam z pedzlami ;P. Powyzej 12 kosmetykow drastycznie spada cena z kazdego kosmetyku...Tak sobie podliczylam 3duze podklady, 3 pelno wymiarowe roze, 3 cienie, i 3 pedzle ze zniszka wyszlo 55$ czyli 33f

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-10-30 o 18:24
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:06   #143
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dzis o malo co nie kupilam tego zestawu u kosmetyczki, ale w ostatniej chwili wycofalam sie i kupilam sam podklad za 24F a wszystko przez to, ze ponad 2 tyg czekam na paczke z EDM. I bardziej oplacalo by mi sie zamowic podklad u nich, ale nadeszla chwila desperacji, skonczyly mi sie sample Polecam Ci EDM za ta cene mozna zamowic o wiele wiecej razam z pedzlami ;P. Powyzej 12 kosmetykow drastycznie spada cena z kazdego kosmetyku...Tak sobie podliczylam 3duze podklady, 3 pelno wymiarowe roze, 3 cienie, i 3 pedzle ze zniszka wyszlo 55$ czyli 33f
dzieki Milka, ja wlasnie EDMy testuje, zamowilam 5 kolorkow i poki co najfajnieszy jest intensive FAIR, swietnie kryje i kolor naprawde dopasowany, nie musze po szyi maziac A jesli znowu bedziesz zdesperowana i w potrzebie kupuj na
http://www.lilylolo.co.uk
Tanio i szybkoPrzesylka w 2 dni.ja zamowilam tam tez 2 probeczki i do tego roz-jest sliczny.Jakbys miala pytania mozesz na pwPozdrawiam

p.s. o jakie zdjecia twarzy chodzi??
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:37   #144
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Dziekuje, za linka znam ta stronke jeszcze nie mialam okazji, zeby cos u nich zamowic. Mialam nadzieje, ze dzis wpadnie paczuszka....Niestety nie doczekalam sie Mam nadzieje, ze do poniedzialku dotrze wreszcie...Puki co testuje Bare Minerals musze powiedziec, ze podoba mi sie odcien tez trafiony. Kosmetyczka malowala mnie Light a jak juz przyszlo co do czego wcisnela mi Fairly Light spf 15. Jak dla mn ie sa odrobine za drogie 24f za taki sloiczek
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 23:23   #145
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziekuje, za linka znam ta stronke jeszcze nie mialam okazji, zeby cos u nich zamowic. Mialam nadzieje, ze dzis wpadnie paczuszka....Niestety nie doczekalam sie Mam nadzieje, ze do poniedzialku dotrze wreszcie...Puki co testuje Bare Minerals musze powiedziec, ze podoba mi sie odcien tez trafiony. Kosmetyczka malowala mnie Light a jak juz przyszlo co do czego wcisnela mi Fairly Light spf 15. Jak dla mn ie sa odrobine za drogie 24f za taki sloiczek
na http://www.feelunique.com/
kupisz 9g za 20 funtow z przesylka
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:08   #146
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

ale taniocha http://www.feelunique.com/p/Bare-Esc...Kit-Light.html Masz tu male co nie co ode mnie znalazlam na dniach
http://www.greatstyledeals.co.uk/hea...18c449f41a467b
http://www.like.co.uk/healthbeauty/m...17ad7951b9b4d2


Dzis pierwszy raz uzylam BM czy u was tez blyszczy sie buzka po nalozeniu podkladu na mokro ?

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-10-31 o 15:13
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:50   #147
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
ale taniocha http://www.feelunique.com/p/Bare-Esc...Kit-Light.html Masz tu male co nie co ode mnie znalazlam na dniach
http://www.greatstyledeals.co.uk/hea...18c449f41a467b
http://www.like.co.uk/healthbeauty/m...17ad7951b9b4d2


Dzis pierwszy raz uzylam BM czy u was tez blyszczy sie buzka po nalozeniu podkladu na mokro ?
Wow dzieki, ta druga stronka jest swietna, znalazlam kilka fajnych ofert Urban Decay cieni a ja jestem ich milosniczka od niedawna.
Co do BM ja nakladam na rever upper lub na zwykly krem na dzien i nie blyszczy sie.Moja skora jest jednak bardzo tlusta i po 2-3 godzinach twarz sie swieci, dlatego mam zawsze VEIL pod reka
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:10   #148
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

Czy uzywala kotoras z was SHEER COVER?
http://www.sheercover.co.uk/default....campaign=Brand
Stoje przed dylematem czy kupic to czy Bare Minerals
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 19:35   #149
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

To stoi 55.90f drogo! Jesli nie szkoda Ci tyle kasy to bierz
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:40   #150
Pola:)
Raczkowanie
 
Avatar Pola:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 209
Dot.: puder mineralny-bare escentuals

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
nie poddawaj się, dla takich problemów stworzono nawet osobny wątek KLIK
@AnkaFranka
Dzieki... sprobuje
Pola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-24 17:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.