Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 23:50   #2071
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Coś w tej krzemionce musi być. Jeszcze nie słyszałam ani nie czytałam o niej złych opinii.
No to raczej nie ucieszy Cię ta informacja .

Z krzemionką trzeba niestety uważać. Jest to bardzo kontrowersyjny składnik. Istnieją silne dowody na jego rakotwórcze działanie w przypadku produktów, które mogą być wdychane, czyli np. pudrów sypkich właśnie. Silica znajduje się na liście 65 rozpoznanych kancerogenów (SkinDeep, artykulik). Trzeba koniecznie szukać u źródła informacji na temat bezpieczeństwa jej stosowania. Ja tam omijam ją szerokim łukiem, pudru 100% nie odważyłabym się używać, żeby nie wiem jakie cuda robił na twarzy.

Pewien problem jest zresztą nawet z dwutlenkiem tytanu (ograniczone dowody działania kancerogennego w produktach "pylących się"). Większość firm zapewnia, że ich kosmetyki nie zawierają minerałów mikronizowanych, jednak "mikronizacja" jest pojęciem względnym. Jak dotąd tylko w sklepie Conservatorie widziałam konkretne dane na temat wielkości cząsteczek niektórych minerałów, np. Titanium Dioxide. Ciekawa jestem ilu producentów gotowych kosmetyków może udzielić takich informacji.

Osobom zainteresowanym tematem polecam świetne studium:
Nanoparticles – known and unknown health risks.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie doceniany tu jest kolor perfect, jasny, neutralny balans. Kilka postów wczesniej bylo zdjecie probki. Ja juz go wyslalam w świat bo był zbyt jasny dla mnie ale odcien bajka.
Pastereczko, ten Perfect jest jednak nieco szarawy. Niestety jest to przypadłość wielu odcieni EDM (to chyba te "earthy undertones").

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-23 o 16:02
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 00:16   #2072
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli niekoniecznie z EDM to świetnie matuje puder transparentny z Kryolanu (nie znam składu, ale raczej na pewno nie jest on mineralny). A jak chcesz pozostać w obszarze minerałów, to polecam czystą krzemionkę - mój absolutny hicior w matowieniu, wygładzeniu, ułatwieniu aplikacji czegokolwiek na twarz.
Miałam puder transparentny Kryolan (matujący) i to co on robił na twarzy to było straszne. Mat, ale okropny, bardzo widoczny na twarzy. Strasznie był suchy, nieprzyjemny, ściągający skórę. Do tego mnie wysypało po nim.

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
przy nowych próbakch spróbuje sprawdzić te odcienie tak:
https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=2156.0

próbowałyście? to rzeczywiście taki dobry sposób?
Ja tak nie próbowałam, bo nie nakładam podkładu na cała twarz tylko miejscowo w strefie T.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-07 o 00:20
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 08:30   #2073
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jak przyjechałam po 4 dniach i było 6 czy 8 stron nowych to ok, rozumiem, ale po jednym dniu zajęć i w pracy i ponad 3 strony natłukłyście? Kiedy ja mam to czytać, hę?

Czekam dalej na paczkę z 17.12 - czekam, czekam, czekam. Brak info, że przyszło cośkolwiek, chyba w czwartek wybiorę się do domku i obadam sprawę.

Zamówiłam jakiś magiczny płyn z CS do prasowania minerałów, będę prasować, bo mnie cienie sypkie doprowadzają do skraju rozpaczy... Nie umiem ich nakładać inaczej jak mokrym pędzelkiem, a rano nie zawsze jest na to czas...

Dziś nałożyłam róż Shortcake na oczy jako cień i... WOW!! Ale fajowy efekt, te drobinki którę wręcz duszą moją twarz jak nie uważam na oczach wyglądały bosko i idealnie na zimę. Pomysłu nie patentowała, możecie korzystać do woli
opowiedz jak już coś uprasujesz

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
przy nowych próbakch spróbuje sprawdzić te odcienie tak:
https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=2156.0

próbowałyście? to rzeczywiście taki dobry sposób?
ja nałozyłam 3 odcienie obok siebie na policzek, i łaziłam tak po domu i rzeczywiście naprawdę się różniły, jak noszę na buzi cienką warstwę nie widac tego az tak. Myślę, ze to dobry sposób
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 09:07   #2074
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś po raz pierwszy nałożyłam podkład mineralny na twarz - wcześniem wydawało mi sie , że coś takiego nie pasuje do mojej naczyniowej, wrażliwej i w dodatku mieszanej cery ( suche policzki).
Najpierw nałożyłam na twarz:
- serum Lierac z wit.C - stosuję zimą dla wzmocnienia
- krem Yves Rocher na zaczerwienienia
- krem pod oczy Ziaja ( wiem brakuje filtra , ale bałam się, że może sie spradzić przy pierwszej próbie)
- następnie bazę Miraculum- zazwyczaj nie używam bazy ale tym razem postanowiłam zaryzykować, aby uniknąć ewenualnych plam
- pod oczy i na powieki pędzlem nałożyłam korektor sunlight - jak dla mnie troszkę za jasny,
- na to wszystko podkład EDM Light Neutral intensive - 2 warstwy
- następnie puder sypki La prairie - czegoś mi brakowało , więc nie mogłam się powstrzymać od pudru
- kości policzkowe maźnełam pudrem brązującym Clinique a na powieki nałożyłam róż EDM car smell - fajny jako morelowy rozświetlający cień- idealny do mojej ciepłej karnacji
Opinia męża- nie ma różnicy w moim codziennym makijażu - czyli naczynka dobrze przykryte. Zobaczymy jak dalej potoczy się moja przygoda z EDM?...
-

Edytowane przez milenazuzia
Czas edycji: 2009-01-07 o 09:10
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 09:19   #2075
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Opinia męża- nie ma różnicy w moim codziennym makijażu - czyli naczynka dobrze przykryte. Zobaczymy jak dalej potoczy się moja przygoda z EDM?...
-
na razie wygląda obiecująco

nowa promocja w EDM w czwartek:
Please check back for next special starting this Thursday!


mam nadzieje ze wraz z nia pojawią się jakieś nowe zestawy...

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-07 o 09:32
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 09:33   #2076
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

magłabym prosić o jakieś info (ale po polsku:P) o formułach w finishing? natural reflection jest rozświetlaczem? bo obok jest że chroni skóre...
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 10:32   #2077
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
No to raczej nie ucieszy Cię ta informacja .

Z krzemionką trzeba niestety uważać. Jest to bardzo kontrowersyjny składnik. Istnieją silne dowody na jego rakotwórcze działanie w przypadku produktów, które mogą być wdychane, czyli np. pudrów sypkich właśnie. Silica znajduje się na liście 65 rozpoznanych kancerogenów (SkinDeep, artykulik). Trzeba koniecznie szukać u źródła informacji na temat bezpieczeństwa jej stosowania. Ja tam omijam ją szerokim łukiem, pudru 100% nie odważyłabym się używać, żeby nie wiem jakie cuda robił na twarzy.

Pewien problem jest zresztą nawet z dwutlenkiem tytanu (ograniczone dowody działania kancerogennego w produktach "pylących się"). Większość firm zapewnia, że ich kosmetyki nie zawierają minerałów mikronizowanych, ale to zdaje się jest pojęcie dosyć względne. Np. na stronie Conservatorie jest dokładna informacja na temat wielkości cząsteczek sprzedawanego Titanium Dioxide (przekracza ona wielkość tych, które mogą przenikać przez powierzchnię pęcherzyków płucnych). Niestety nigdzie indziej nie spotkałam się z takimi danymi.
No cóż, dobrze wiedzieć. Ciekawie to niestety nie brzmi i muszę się tym bliżej zainteresować. Na razie jednak będę jej dalej używać.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Miałam puder transparentny Kryolan (matujący) i to co on robił na twarzy to było straszne. Mat, ale okropny, bardzo widoczny na twarzy. Strasznie był suchy, nieprzyjemny, ściągający skórę. Do tego mnie wysypało po nim. .
Widać co twarz, to inna reakcja. Mi ten puder bardzo odpowiada. Wcale nie mam po nim okropnego matu, tylko taki normalny, zdrowy. I mimo że mam skórę skłonną do przesuszeń, to nie mam też po nim żadnego śćiągnięcia ani wysuszenia. Jak widać trzeba testować i próbować.

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy nałożyłam podkład mineralny na twarz - wcześniem wydawało mi sie , że coś takiego nie pasuje do mojej naczyniowej, wrażliwej i w dodatku mieszanej cery ( suche policzki).
Najpierw nałożyłam na twarz:
- serum Lierac z wit.C - stosuję zimą dla wzmocnienia
- krem Yves Rocher na zaczerwienienia
- krem pod oczy Ziaja ( wiem brakuje filtra , ale bałam się, że może sie spradzić przy pierwszej próbie)
- następnie bazę Miraculum- zazwyczaj nie używam bazy ale tym razem postanowiłam zaryzykować, aby uniknąć ewenualnych plam
- pod oczy i na powieki pędzlem nałożyłam korektor sunlight - jak dla mnie troszkę za jasny,
- na to wszystko podkład EDM Light Neutral intensive - 2 warstwy
- następnie puder sypki La prairie - czegoś mi brakowało , więc nie mogłam się powstrzymać od pudru
- kości policzkowe maźnełam pudrem brązującym Clinique a na powieki nałożyłam róż EDM car smell - fajny jako morelowy rozświetlający cień- idealny do mojej ciepłej karnacji
Opinia męża- nie ma różnicy w moim codziennym makijażu - czyli naczynka dobrze przykryte. Zobaczymy jak dalej potoczy się moja przygoda z EDM?...
-
Dużo tego nałożyłaś jak na pierwszy raz. Dwie warstwy formułu intensive dla niewprawnej ręki może zrobić po paru godzinach ciasto na twarzy. Oby u Ciebie było ok.
Jeżeli zaś nie ma różnicy w wyglądzie, czyli jest równie dobrze jak sądzę, to tym lepiej. Bo na pewno mineralny makijaż służy Twojej skórze o niebo lepiej niż taki klasyczny.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 11:46   #2078
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dużo tego nałożyłaś jak na pierwszy raz. Dwie warstwy formułu intensive dla niewprawnej ręki może zrobić po paru godzinach ciasto na twarzy. Oby u Ciebie było ok.
Jeżeli zaś nie ma różnicy w wyglądzie, czyli jest równie dobrze jak sądzę, to tym lepiej. Bo na pewno mineralny makijaż służy Twojej skórze o niebo lepiej niż taki klasyczny.[/QUOTE]

Chyba nabierałam zbyt małą ilość podkładu na pędzel i dlatego pierwsza warstwa nic nie zakryła ( jakbym nic nie miała na twarzy). Przed chwilą zerkałam do lusterka i jest ok, nic sie nie dzieje , makijaż wygląda naturalnie. Niestety praca przy kompie w zamknięty pomieszczeniu i mrozy potęgują u mnie rumień- to wymaga zakrycia.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:12   #2079
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

zrobiłam w końcu zamówienie, zamówiłam komplet próbek a w nich podkłady Golden Fair, Fawn i Olive fair, korektor Mint i brązer Soft bronzer i dodatkowo najmniejszy korektor sunlight myślałam że będę mieć problemy, ale wszystko poszło łatwo - dzięki wam i temu wątkowi ciekawe kiedy do mnie dojdzie przesyłka
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:29   #2080
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
zrobiłam w końcu zamówienie, zamówiłam komplet próbek a w nich podkłady Golden Fair, Fawn i Olive fair, korektor Mint i brązer Soft bronzer i dodatkowo najmniejszy korektor sunlight myślałam że będę mieć problemy, ale wszystko poszło łatwo - dzięki wam i temu wątkowi ciekawe kiedy do mnie dojdzie przesyłka
Gratuluję. Pochwal się jak próbki do Ciebie dotrą
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:49   #2081
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ufff u mnie kasa na PP doszła i też zamówiłam próbki, oby szybko doszły. Następnym razem, kiedy będę zamawiała już pełnowymiarowy podkład (oby te zamówione teraz miniaturki mi przypasowały) spróbuję wziąć jakieś próbki dla mamy, ale nie mam pojęcia, jakie jej kolory powybierać, chyba będę Was prosiła o pomoc
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 13:56   #2082
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Owszem, do dzisiaj używałam Start To Finish jako primer pod podkład EDM. U mnie spisywał się świetnie w matowieniu, ale krzemionka ma jeszcze tą zaletę że wygładzam bardzo buzię - świetne jest to uczucie i trudno by mi było teraz z niego zrezygnować.
.
A start to finish nie jest z krzemionką? Bo mi się wydawało, że jest

edit: oj niee widzę z glinką, a ma któraś z was tą wersje? Bo jest chyba jeszcze ryżowa..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez klaudynka4
Czas edycji: 2009-01-07 o 14:00
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:12   #2083
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wklejam zaległe zdjęcia swoich nabytków z EDM Za to, że tak póxno to dużo zrobiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,1 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,9 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (26,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (26,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (30,7 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (35,3 KB, 104 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:14   #2084
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

I jeszcze kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (34,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (36,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (31,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (36,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (33,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (36,7 KB, 144 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:15   #2085
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

I jeszcze pędzle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (21,6 KB, 95 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:35   #2086
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wklejam zaległe zdjęcia swoich nabytków z EDM Za to, że tak póxno to dużo zrobiłam
Sliczna kolekcja
Jak Ci kolorki pasują?
Z Twojego Flat Topa tez wypadaja wloski? Bo dzisiaj miziałam sie moim i niestety u mnie to sie zdarzylo.
Ten biały cien jest sliczny zielony tez mi sie podoba
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:36   #2087
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wklejam zaległe zdjęcia swoich nabytków z EDM Za to, że tak póxno to dużo zrobiłam
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:45   #2088
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mariola, swietne, wyrazne zdjecia Zielony i bialy cien cudne
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 14:46   #2089
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wklejam zaległe zdjęcia swoich nabytków z EDM Za to, że tak póxno to dużo zrobiłam
hoho, dużo różności. Rzeczywiście ta próbeczka z joppa ode mnie będzie dla Ciebie za jasna. Jak Ci się podoba cień starry night? To granat/fiolet? Fajnie, ze wzięłaś od razu pędzle
Coś mi się pomerdało, myślałam że zamawialaś podczas świat i dostaniesz róż jingle bells i 3 cienie gratisy. Też strasznie lubię mistletoe, nigdy nie uzywałam nic na oczy poza brązami/czernią/beżami/złotem ale ta zieleń jest obłędna.
O, a używasz start to finish soft bronzer?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 15:35   #2090
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Sliczna kolekcja
Jak Ci kolorki pasują?
Z Twojego Flat Topa tez wypadaja wloski? Bo dzisiaj miziałam sie moim i niestety u mnie to sie zdarzylo.
Ten biały cien jest sliczny zielony tez mi sie podoba
Z pędzli nic mi nie wypada, a tylko je teraz używam Przyznam szczerze, że jeszcze wszystkich kolorów nie wypróbowałam, bo codziennie coś probuję nowego Najbardziej podoba mi się chyba formuła intensive w minimalnej dawce na moją twarz. Wyjatkowo podobała mi się buzia w odcieniu Fairy Light

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mariola, swietne, wyrazne zdjecia Zielony i bialy cien cudne
Dzięki, ale swoim aparatem mam zawsze problem, żeby zrobić czyste i wyraxne zbliżenia. mam cyfrówkę Fuji Finepix. Gdybym chciała zrobić zdjęcia kolorów na łapce to nic by nie wyszło ;( Jakim aparatem czy funkcja można zrobić ładne zbliżenia ?

Co do cieni to są rzeczywiście cudne i powiem, że nijak mają się opinie, że cienie są słabo napigmentowane. Ten biały daje takie śliczne rozświetlenie, że szok

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
hoho, dużo różności. Rzeczywiście ta próbeczka z joppa ode mnie będzie dla Ciebie za jasna. Jak Ci się podoba cień starry night? To granat/fiolet? Fajnie, ze wzięłaś od razu pędzle
Coś mi się pomerdało, myślałam że zamawialaś podczas świat i dostaniesz róż jingle bells i 3 cienie gratisy. Też strasznie lubię mistletoe, nigdy nie uzywałam nic na oczy poza brązami/czernią/beżami/złotem ale ta zieleń jest obłędna.
O, a używasz start to finish soft bronzer?
Cień starry night jest obłędny To jakby mieszanka szarego, ciemnej śliwki węgierki i czekoladowego brązu Jest supernapigmentowany i trwa do wieczora bez blaknięcia Musze tylko powiedzieć, że na moich powiekach prawie wszystkie cienie się dobrze trzymają.

Dobrze pamiętasz, zamawiałam podczas świąt mega paczkę i ona już jest w UC. Pewnie jutro przyjdzie z vatem do zapłaty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:01   #2091
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mariola swietne zakupy
Cien Starry Eyed jest obledny


_________________________ _________________________ _____________

Pobawilam sie dzisiaj troche aparatem,wrzucam reszte zdjec.
Dostalam dzisiaj tez moj roz Pink Snowflakes jest bajeczny i idealny,takiego rozu szukalam i fantastyczne opakowanie.Kolor jest przecudowny i w sumie to on wcale nie jest taki mega drobinkowy-idealny na dzien i na wieczor,po opisach spodziewalam sie czegos w rodzaju Raspberry Sherbet,ktory na dzien jest dobry ale tylko w ilosci minimalnej glownie wlasnie przez drobinki,ktore sa niczym cale mnostwo skrzacych sie igielek

Cien Christmas Carol to faktycznie taka zielen wpadajaca w seledyn ale dobrze oddaje kolor srebrnego swierka
Roz Jingle Bells w opakowaniu jest faktycznie ciemniejszy niz patrzac przez pudeleczko od spodu,po otworzeniu kolor lekko mnie przerazil ale okazuje sie,ze ladnie wyglada jako roz a jeszcze lepiej jako cien bazowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010819.jpg (51,5 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010825.jpg (36,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010818.jpg (57,1 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010826.jpg (37,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010829.jpg (32,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010833.jpg (68,3 KB, 134 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:27   #2092
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mariola swietne zakupy
Cien Starry Eyed jest obledny


_________________________ _________________________ _____________

Pobawilam sie dzisiaj troche aparatem,wrzucam reszte zdjec.
Dostalam dzisiaj tez moj roz Pink Snowflakes jest bajeczny i idealny,takiego rozu szukalam i fantastyczne opakowanie.Kolor jest przecudowny i w sumie to on wcale nie jest taki mega drobinkowy-idealny na dzien i na wieczor,po opisach spodziewalam sie czegos w rodzaju Raspberry Sherbet,ktory na dzien jest dobry ale tylko w ilosci minimalnej glownie wlasnie przez drobinki,ktore sa niczym cale mnostwo skrzacych sie igielek

Cien Christmas Carol to faktycznie taka zielen wpadajaca w seledyn ale dobrze oddaje kolor srebrnego swierka
Roz Jingle Bells w opakowaniu jest faktycznie ciemniejszy niz patrzac przez pudeleczko od spodu,po otworzeniu kolor lekko mnie przerazil ale okazuje sie,ze ladnie wyglada jako roz a jeszcze lepiej jako cien bazowy
Sliczny jest Pink Snowflakes
Teraz Twoj Jingle bells wyglada jak mój tylko dla mnie on jest ciemny, bo dla mnie nawet Pink Ribbon móglby byc jasnieszy

ale Nanomi bedzie miała uzupełniania w pierwszym poście
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:28   #2093
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pink Snowflakes wyglada jak moje ucielesnienie ideaanego rozu Czemu do szlabana ciezkiego nie ma go w ofercie standardowej?
Mistic Night, rzeczywiscie mistycznie wyglada (zamowilam z Buff'd cien Thunder Cloud, ciekawe czy podobny?).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:45   #2094
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1218798327 olive fair jest bardzo podobny do golden fair, różnica jest niewielka. Ja teraz używam Golden Fair, wcześniej też używałam Fawn. Jesli masz zaczerwienienia na twarzy i żółte tony na szyi, kieruj się w stronę golden lub olive. Fawn jest odrobine ciemniejszy, niweluje ladnie zaczewienienia. jeśli goden light jest za ciemny, zdecydowanie wypróbuj golden fair i fawn.

Sandy Fair i Sunkissed Fair na mnie były za różowe. Fair neutral (buff) byl za szary.
Nanomi, wielkie dzięki
jakoś nie zauważyłam tamtego zdjęcia, a teraz wydaje mi się, że Fawn (mimo że to Twoja ręka, a nie moja) byłby idealny albo zbliżony do ideału, więc na pewno wezmę go w następnych próbkach jeszcze raz dzięki!
Dziś spróbowałam formuły intensive i wygląda na to że lepiej się sprawdza na mojej twarzy, mimo że kolor Buff Beige neutral najpierw wyglądał na zdecydowanie za ciemny, a potem całkiem nieźle. Spróbuję też znów Golden Fair ale intensive (w wersji semi matte jakoś zdecydowanie za szybko "pozbyłam" się go z twarzy).
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:58   #2095
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frantic, pisałaś kiedyś, że użyłaś Soft Bronzera na usta i zakochłaś się w efekcie (jesli sie myle to przepraszam)

zatem odsyłam Cię do tej strony: https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=4767.0
chodzi mi konkretnie o trzeci post.
Pozdrowienia

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-07 o 16:59 Powód: literowka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 17:18   #2096
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pink Snowflakes wyglada jak moje ucielesnienie ideaanego rozu Czemu do szlabana ciezkiego nie ma go w ofercie standardowej?
Mistic Night, rzeczywiscie mistycznie wyglada (zamowilam z Buff'd cien Thunder Cloud, ciekawe czy podobny?).

Wiesz,ja sie chetnie podziele cieniem takze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 17:54   #2097
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Packa psysła

Ale mama miała ze mnie cyrk, jak się cieszyłam z przesyłki jak dziecko. Oddałam jej róż z gratisów bo taki ciepły jest a ja nie lubię ciepłych róży - źle na mnie wyglądają. Ale cienie - boskie! Zwłaszcza ten srebrny, Silver Bells, ładnie się mieni Zamówienie obejmowało zestaw mini produktów - ciekawe, że zaliczają się do nich kremiki i Cleansing Bar, w rozmiarach normalnych. Do tego probeczki, jak zawsze, i Puff Jar, czyli kolekcja się powiększa...

Jutro zrobię zdjęcia mojej potężnej już chyba kolekcji. I zobaczycie, wcale nie jest tego mało...

P.S. Chce ktoś przejąć nieużywany podkład Cool Medium w formule Matte? Dla mnie jednak za różowawy, ale ktoś może skorzysta? Zainteresowane zapraszam na PW.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:06   #2098
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jeszcze nie dotarło moje zamówienie z 20.12.

Jak myślicie dotrze jeszcze czy zagineło?
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:11   #2099
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Jeszcze nie dotarło moje zamówienie z 20.12.

Jak myślicie dotrze jeszcze czy zagineło?
Dotrze, moje było z 17.12 - masz jeszcze trochę czasu. Pewnie przyjdzie albo do soboty, albo w przyszłym tygodniu.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:16   #2100
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Jeszcze nie dotarło moje zamówienie z 20.12.

Jak myślicie dotrze jeszcze czy zagineło?
25 dni roboczych nie minęło, prawda?
nie ma co się denerwować, dojdzie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.