Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 16:12   #721
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jakieś 3 miesiące.
Bardzo dziękuję za odpowiedź W takim razie czekam tylko na aparat, żeby zrobić zdjęcie lica, aby podesłać pani Sylwii w celu dobrania koloru

Mam nadzieję, że podkład mineralny nie rozczaruje mnie tak, jak bambus...
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 16:48   #722
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kupiłam dzisiaj różowe kuleczki z Vollare Za całe 5,50zł
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 16:52   #723
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź W takim razie czekam tylko na aparat, żeby zrobić zdjęcie lica, aby podesłać pani Sylwii w celu dobrania koloru

Mam nadzieję, że podkład mineralny nie rozczaruje mnie tak, jak bambus...
Pani Sylwia jest naprawdę przemiłą osobą i skorą do pomocy Na pewno Ci pomoże
A można spytać czemu bambus Cię rozczarował? Planuję jego zakup, mam mega tłustą cerę i chciałabym go używać pod podkład z EDM i Pixie...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 16:56   #724
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj różowe kuleczki z Vollare Za całe 5,50zł

Gratuluję Będziesz ich używać jako różu? Mogłabyś napisać, kiedy już wypróbujesz, jak się spisują?
Ja mam wersję szampańską i białą - wymieszałam je z kulkami korygującymi Pierre Rene. Uzyskałam tym samym lekko rozświetlający, jaśniutki puder - moje ulubione cudo
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:10   #725
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj różowe kuleczki z Vollare Za całe 5,50zł
uważaj, ja kiedyś kupiłam srebrne i koszmarnie mnie zapychały, nawet na dekolcie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:32   #726
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Gratuluję Będziesz ich używać jako różu? Mogłabyś napisać, kiedy już wypróbujesz, jak się spisują?
Ja mam wersję szampańską i białą - wymieszałam je z kulkami korygującymi Pierre Rene. Uzyskałam tym samym lekko rozświetlający, jaśniutki puder - moje ulubione cudo
Właśnie użyłam i efekt "taki se", ale to na czerwonej twarzy, która po nałożeniu podkładu zamieniła się we wściekle różową Jak już nie będzie podrażniona, to wtedy użyję i zobaczę, ale teraz już widzę, że to chyba bardziej rozświetlacz. No ale zobaczymy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:53   #727
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Odradzam Pallette z całego serca. Ja miałam po szamponie brzydkie, suche, sianowate włosy Chociaż włosy mam bardzo zdrowe i zadbane.
Za to polecam Joannę, bo nie tylko nie niszczy, ale włosy nawet lepiej wyglądają
a nie wiesz, czy mają w swojej ofercie jakieś nie-permanentne farby? dobrze, że mnie ostrzegłaś, bo jeszcze nie kupiłam (nie było koloru), za to użyłam dzisiaj fioletowej płukanki, ale niestety zrobiłam to niepermamentnie - i mam złotawe pasma
co do wysuszania, to używałam wielokrotnie szamponetek, nie zniszczyły mi jakoś specjalnie włosów, a mam słabe i cienkie, ale używałam tych w saszetkach, co po paru myciach nie było śladu - oprócz tego paskudnego, ryżego odcienia A w wakacje/tuż po mam zamiar doszczętnie zniszczyć sobie włosy i zrobić platynę

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kwestia podejścia.
Ja mam wrażenie, że nigdy nie będę stara, nawet po 70-ce
mi się wydaje, że zawsze będę gówniarzem (choć od jakiś 5 lat zawsze jestem uważana za starszą, teraz dają mi nawet 7 lat więcej niż mam ale mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza, zacznie mnie to irytować za 10 lat, ale wtedy pewnie będę uważana za młodszą)

Natrix: przepraszam, że spóźnione, ale wszystkiego najlepszego

Valie boskie te soczewki Niestety, ostatnio pytałam u optyka, czy u mnie jakieś pokryją - tylko całkiem czarne jak Marilyn Manson hehe
Ogólnie to mnie często, nawet bardzo często, osoby, które mnie dobrze nie znają pytają, czy noszę soczewki (mam duże, bardzo ciemne tęczówki, zwłaszcza, jak mam pomalowane oczy), więc w sumie to i bez soczewek się podobają

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-25 o 18:54
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 18:57   #728
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Trzeba po prostu dobrac minerały idealne dla siebie. Minerały moze byc widac kiedy odcien/formuła jest zle dobrana, lub kiedy są zle nałożone.
kuszą mnie EDM, ale boję się ich trochę
maluję się od około roku więc niedługo, więc nie wiem,czy będę umiała je nakładać... i najważniejsze: dobór koloru

umie któraś z Was malować na oku taką kreskę ''jaskółkę'' ?



Natrix najjjj
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:14   #729
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A tam zamówię z 5 próbek, w którąś muszę trafić. W końcu kupując drogeryjne podkłady brałam najjaśniejszy odcień bez szemrania, że za ciemny, za żółty, za różowy itp. Teraz mam do wyboru masę kolorów, które na pierwszy rzut oka się niewiele różnią i najchętniej to bym całymi dniami przebierała.

Mi tam wampiryczne określenia nie przeszkadzają. Dopóki nie mówią na mnie za przeproszeniem "ty kur**" to wszystko jest ok A jak jeszcze chwalą to już w ogóle cacy.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:34   #730
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a nie wiesz, czy mają w swojej ofercie jakieś nie-permanentne farby? dobrze, że mnie ostrzegłaś, bo jeszcze nie kupiłam (nie było koloru), za to użyłam dzisiaj fioletowej płukanki, ale niestety zrobiłam to niepermamentnie - i mam złotawe pasma
co do wysuszania, to używałam wielokrotnie szamponetek, nie zniszczyły mi jakoś specjalnie włosów, a mam słabe i cienkie, ale używałam tych w saszetkach, co po paru myciach nie było śladu - oprócz tego paskudnego, ryżego odcienia A w wakacje/tuż po mam zamiar doszczętnie zniszczyć sobie włosy i zrobić platynę
Joanna ma szampony W takich granatowych opakowaniach.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:47   #731
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Joanna ma szampony W takich granatowych opakowaniach.
teraz patrzę, ale nie ma koloru dla mnie ewentualnie mogłabym się skusić na głęboki burgund, ale przerażaja mnie szare odrosty (po takich mocnych kolorach odrosty zawsze wydają się szare)
jak jutro nie znajdę koloru szamponu koloryzującego Palette - farbnę się Delią, której nie ma na włosach po 4 myciach; w Grecji co najwyżej pobawię się płukanką
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 20:10   #732
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Też muszę sobie ponarzekać na moje oczy, a konkretniej powieki. Jedna jest jakby obszerniejsza od drugiej i opada. Oczy wyglądają niesymetrycznie, co mnie strasznie wkurza. Nawet myślałam o poprawie tego u chirurga, ale nie mam odwagi.

Wstawiam zdjęcie, żeby pochwalić się trzema ostatnimi zakupami: zielone soczewki All vue (inspirowane loss_lauri ), pomarańczowo-brzoskwiniowa (chyba) pomadka Maybelline WaterShine kolor Mango Diamonds i róż EDM All Smiles (nie widać go chyba dobrze na twarzy, bo był nakłady kilka godzin temu, więc osobne foto).
miło mi, że mogłam pomóc
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za cynk w związku z brzoskwiniowymi pomadkami

I ja też jestem wielką (i w przenośni i dosłownie ) fanką (głównie starych) Gwiezdnych Wojen! Fryzury Lei, uważam, niczego sobie

A matujący Miss Sporty powinien nadać się na nogi, czemu nie?!
Rozświetlający ma niby jakieś drobinki ale raczej delikatne.

Valie, wyglądasz uroczo

A ja mam dziś 27. urodziny! NIECH KTOŚ ZATRZYMA CZAS! Albo najlepiej cofnie Na szczęście, wszystkie wiemy, jasna cera odmładza, więc może jeszcze chociaż z dwa lata uda mi się nie obnażać prawdy i symulować, że jestem hożą 25-ciolatką
natrix - wszystkiego najbledszego!!!:roz a:
ja nigdy - patrząc na twoje zdjęcia - nie dałabym ci 27, ba - nawet 25 lat:
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:57   #733
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix, spóźnione, ale oczywiście wszystkiego naj I szczerze Ci napiszę, że nie widać po Tobie tych dwudziestu siedmiu lat

Mam newsa: w Płocku, jak na razie w jednej drogerii, jest limitowanka Eclipse Essence! Kupiłam dziś diamentowy puder, choć pewnie wykorzystam go do ciała (dekolt, obojczyki), bo jest zbyt brokatowy na twarz. Ale opakowanie... Jak na Essence to świetne
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:32   #734
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Srebrnousta, ten puder był już kiedyś w limitowance glam rock (sprzed roku), kupiłam dla opakowania właśnie, nigdy nie użyłam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:45   #735
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
kuszą mnie EDM, ale boję się ich trochę
maluję się od około roku więc niedługo, więc nie wiem,czy będę umiała je nakładać... i najważniejsze: dobór koloru

umie któraś z Was malować na oku taką kreskę ''jaskółkę'' ?



Natrix najjjj
Nie bój się, minerały nie gryzą, naprawdę Ja przez pół roku nakładałam zwykłym pędzlem za 13 zł, a efekt był śliczny i tak. Aktualnie cera mi się bardzo pogorszła, jeden policzek mam cały wysypany, twarz zaczerwieniona od kwasów- kilka ruchów pędzlem i mam idealną buzię, przy tym bardzo naturalnie wyglądającą
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:08   #736
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Natrix, spóźnione, ale oczywiście wszystkiego naj I szczerze Ci napiszę, że nie widać po Tobie tych dwudziestu siedmiu lat

Mam newsa: w Płocku, jak na razie w jednej drogerii, jest limitowanka Eclipse Essence! Kupiłam dziś diamentowy puder, choć pewnie wykorzystam go do ciała (dekolt, obojczyki), bo jest zbyt brokatowy na twarz. Ale opakowanie... Jak na Essence to świetne
W Naturze czy w innej drogerii?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:33   #737
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Nie bój się, minerały nie gryzą, naprawdę Ja przez pół roku nakładałam zwykłym pędzlem za 13 zł, a efekt był śliczny i tak. Aktualnie cera mi się bardzo pogorszła, jeden policzek mam cały wysypany, twarz zaczerwieniona od kwasów- kilka ruchów pędzlem i mam idealną buzię, przy tym bardzo naturalnie wyglądającą
wiem, wiem, że nie gryzą ale boję się, że nie trafię z kolorem, nie będę umiała ich zamówić na tym grupowym zamówieniu ( bo taniej wyjdzie, ale dla mnie zamiana waluty itd to czarna magia ) wklejałaś na forum zdjęcia przed i po ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 01:31   #738
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix, 200 lat życia w wiecznej młodości... coś mgliście kojarzę że ktoś kiedyś zapomniał to zaznaczyć i skończyło się niewesoło... więc zapobiegliwie nadmieniam wszystkiego najlepszego! swoją drogą wreszcie rozjaśniłaś mi sytuację, bo po Twoich zdjęciach mnie nieco zaintrygowało co Cię skłoniło, by się tak przesadnie młodo za mąż wydawać... a to tymczasem taka zmyłka sprytna była

Rinaa
, przypadkiem nie to rozumiesz przez tę enigmatyczną "jaskółkę"..? bo mi się właśnie to kojarzy z jej rozgałęzionym... yyy... ogonem? XD ptaki mają ogony? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=29
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 07:51   #739
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dumnie wita Was kolejna bladolicaWygląda na to, że pora deszczowa się skończyła i dzisiejszy dzień zapowiada się wyjątkowo słonecznie, akurat jak muszę wyjść na dłużej z domu


Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość

umie któraś z Was malować na oku taką kreskę ''jaskółkę'' ?
Jestem ekspertem w temacie jaskółek, pytaj

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość

Rinaa
, przypadkiem nie to rozumiesz przez tę enigmatyczną "jaskółkę"..? bo mi się właśnie to kojarzy z jej rozgałęzionym... yyy... ogonem? XD ptaki mają ogony? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=29
http://stylio.pl/images/redaction/5_03.jpg


http://www.youtube.com/results?searc...eyeliner&aq=0s

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2010-06-26 o 07:55
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 08:05   #740
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
wiem, wiem, że nie gryzą ale boję się, że nie trafię z kolorem, nie będę umiała ich zamówić na tym grupowym zamówieniu ( bo taniej wyjdzie, ale dla mnie zamiana waluty itd to czarna magia ) wklejałaś na forum zdjęcia przed i po ?
Ja tez nie wiedziałam co i jak wczesniej, ale z pomocą jednej wizazanki (Isi) która miała duuuzo cierpliwosci i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, teraz mogę spokojnie zamawiać. Wejdz na podforum współne zamowienia i poczytaj o zasadach, jak będziesz miała jakies wątpliwosci to pisz do mnie, pomogę A co do koloru- wklej kawaleczek policzka na wątek EDM, dziewczyny pomogą, próbki mozesz na all zamówic, szybciej dojdą

Co do zdjęcia- nie wklejałam, ale w sumie mogę wkleic, tylko chciałabym pozniej usunąc zdjęcia przed, bo net to niebiezpieczne miejsce i nie chcialabym pozniej znalezc ich gdzies tam, nie wiem tylko czy szefostwo mnie za to nie ukarze

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-06-26 o 08:26
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:23   #741
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Srebrnousta, ten puder był już kiedyś w limitowance glam rock (sprzed roku), kupiłam dla opakowania właśnie, nigdy nie użyłam
Grrr... Ale opakowanie ma fajne

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W Naturze czy w innej drogerii?
W Urodzie, ale swoje drogerie mają chyba tylko w Płocku i w jeszcze jakimś innym mieście. Miło się zaskoczyłam, bo nie podejrzewałam, że znajdę szafę Essence poza Naturą
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:38   #742
_Jagosza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix wszystkiego dobrego
spokojnie możesz oszukiwac nawet, ze masz mniej niz 25

a mnie wczoraj znowu pani wylegitymowała w monopolowym...


i musze sie wyżalic.... wysypało mnie tez.... i aż szkoda się ludziom pokazywac... mam dośc tego bo mi później strasznie długo czerwone kropki zostają i widac to nawet pod podkładem
_Jagosza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 10:56   #743
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix, spóźnione ale szczere - wszystkiego najlepszego

U mnie też są Urody, takie małe miasto a niedługo otwierają czwartą A Natury u mnie niet Na szczęście w Urodach niedawno weszło Essence

Mnie też wysypało znowu
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2010-06-26 o 10:58
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:03   #744
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
U mnie też są Urody, takie małe miasto a niedługo otwierają czwartą A Natury u mnie niet Na szczęście w Urodach niedawno weszło Essence
My już mamy trzy Urody, cztery Rossmanny, dwie (?) Natury i galerie, które świecą pustkami

Zapomniałam wczoraj napisać, że skorzystałam z kilku zniżek w YR i kupiłam sobie pomadkę Luminelle Rouge Glossy w kolorze Oszroniona malina. Cudo I świetnie wygląda przy jasnej cerze
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:11   #745
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja chcę Naturę u siebie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:59   #746
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Przeczytałam w jakieś gazecie ( nie pamiętam dokładnie, w której), że ziemniak zawiera enzym działający na skórę rozjaśniająco. Jest szczególnie polecany jako środek na cienie pod oczami. Jestem sceptykiem, co do tej teorii. A może któraś z Was tego próbowała?
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 12:56   #747
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
umie któraś z Was malować na oku taką kreskę ''jaskółkę'' ?
jeśli to jest to, co kasiamajo pokazała w linkach - to ja tylko takie umiem robić, bo jak zrobię sobie taką cienką kreskę przez pojedyncze pociągniecie pędzelkiem to mam wrażenie, ze wygląda bez sensu

Valie, że też nie weszłam na forum 5 minut wcześniej, wszystkie ziemniaki właśnie moja mama wrzuciła do garnka Spróbujcie, mam nadzieję, że jak wrócę w połowie lipca z wakacji to już będę mogła przeczytać wyniki waszych eksperymentów z tymi owocami ziemi
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:09   #748
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Natrix, 200 lat życia w wiecznej młodości... coś mgliście kojarzę że ktoś kiedyś zapomniał to zaznaczyć i skończyło się niewesoło... więc zapobiegliwie nadmieniam wszystkiego najlepszego! swoją drogą wreszcie rozjaśniłaś mi sytuację, bo po Twoich zdjęciach mnie nieco zaintrygowało co Cię skłoniło, by się tak przesadnie młodo za mąż wydawać... a to tymczasem taka zmyłka sprytna była
Dokładnie o tym samym pomyślalam Nie ma powodu do zmartwień skoro się wygląda tak młodo także wszystkiego naj natrix
Ja ostatnio znowu się złapałam na tym, że uważam siebie za osiemnastolatkę, a raz że mam 19, to jeszcze rocznikowo już 20 mój mózg tego nie zauważył

Szkoda, że Urody nie ma w Wawie
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:37   #749
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziewczyny, pamiętam, że zachwalałyście w wątku markę Pixie. mogłybyście podać linka do sprzedawcy z allegro?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:53   #750
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Pixie

Dziewczyny ratujcie! Potrzebuję koniecznie jakiś wysoki filtr (50 zwyż), po którym nie będę się świecić. Babydream chroni świetnie, ale niestety wyglądam jak smalec. Czy któraś z Was miała może ten z Evy Natury Link?? Albo np. ten z Avene? Link
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-26 o 18:09
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.