Kosmetyki naturalne - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 19:54   #841
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
phenomena jeśli chodzi o minerały, to jest to tańsze niż myslisz, przynajmniej na początku ich stosowania. Żeby dobrać odpowiedni kolor najlepiej zamówić próbki. Stosuję minerały prawie od roku i jeszcze nie kupiłam pełnowymiarowego opakowania, cały czas testuję próbki! Zamówiłam lumiere, lucy minerals, pixie cosmetics (tylko z tej firmy kupiłam normalny korektor pod oczy, który nota bene jest świetny), lily lolo, blusche. I wciąż nie podjęłam ostatecznej decyzji, który podkład wybrać...
Mozliwe, że tak własnie jest, ale w najbliższym czasie nie będę miała nawet za bardzo czasu na wgłębienie się w temat minerałów.
Niestety, musze uzywać podkładu i pudru codziennie ze względu na moje czerwone policzki..
Scilia, uzywasz również cieni mineralnych?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:57   #842
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Sicilia,ty również dbasz o jedzenie tak jak o kosmetyki? Ciekawi mnie to. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:59   #843
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Założyłam na biochemii kosmetycznej wątek: nasze zbiory pielęgnacyjne - tylko kosmetyki naturalne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post26082728
Reszta w waszych rękach
Niestety na razie nie mam zbytnio co pokazać, ponieważ mój obecny zbiór to kosmetyki z biochemii urody, naturalnego piękna, babydream, alterra i minerały, ale mam nadzieję, że z Wami uda się to nadrobić.

Napisałam do kobiety, która sprzedaje na allegro produkty alverde e-maila z zapytaniem o podkład. Napisała, że posiada, ale z braku czasu jeszcze nie wystawiła.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:05   #844
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zdecydowanie radzi sobie z wągrami, nie nadaje się jedynie do cer naczynkowych. A kupić możesz w sklepie morzeurody.pl lub wyspakosmetyków.pl . Obydwa te sklepy mają także konta na Allegro. Wystarczy wpisać "Jericho" w wyszukiwarce allegro. Oprócz peelingu polecam też mydelka tego producenta oraz maseczkę peel off z blotem. Reszty nie polecam. Mialam probki, nie dość, że sklady nieciekawe, to w dodatku nie wiem skąd taka cena, bo rzeczy sa do d..y jednym slowem. Np krem nawilżający mnie wysuszyl.
Szukałam na obu portalach i na Allegro, ale tej odmiany typowej dla twarzy nigdzie nie ma. Są za to jakieś scruby i peelingi pod nazwami energetyzujące, relaksujące itd w różnych gamach zapachowych, np. to: http://www.wyspakosmetykow.pl/index.php?m=1&pid=124 Czyżby zmienili linię marketingową dla tej soli, czy to zupełnie coś innego?

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
phenomena jeśli chodzi o minerały, to jest to tańsze niż myslisz, przynajmniej na początku ich stosowania. Żeby dobrać odpowiedni kolor najlepiej zamówić próbki. Stosuję minerały prawie od roku i jeszcze nie kupiłam pełnowymiarowego opakowania, cały czas testuję próbki! Zamówiłam lumiere, lucy minerals, pixie cosmetics (tylko z tej firmy kupiłam normalny korektor pod oczy, który nota bene jest świetny), lily lolo, blusche. I wciąż nie podjęłam ostatecznej decyzji, który podkład wybrać...
Sicilia, a gdzie zaopatrujesz się w te wszystkie dobroci? Ja koniecznie muszę wybrać jakiś podkład mineralny, a obecnie praktycznie nic na ich temat nie wiem.
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60

Edytowane przez seige
Czas edycji: 2011-03-31 o 20:16
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:15   #845
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Używam cieni mineralnych i to też są próbki
Jeśli chodzi o jedzenie, to nie jestem tak ortodoksyjna, bo w pracy w bufecie pracowniczym nie mam za dużego wyboru, a nie będę paniom kucharkom w garnki zaglądać ale za to:
- na śniadanie jem kefir z musli i co ważne kefir i musli nie mogą miec cukru, cukier + jogurt/kefir i inne produkty mleczne to katastrofa dla żołądka. Nie wchodząc w szczegóły rzeczy typu actimel (zawierający cukier) bardziej zaszkodzą niż pomogą
- nie jem zadnych zup z torebek, sosów z torebek i w ogóle te torebki, gorące kubki dla mnie mogą nie istnieć
- czasami jem słodycze, ale staram się ograniczać, zamiast kupuję np. suszone owoce, daktyle, śliwki, itp. (w tej chwili jem daktyle)
- jeśli mam okazję kupuję chleb ekologiczny - bez drożdży, sztucznych polepszaczy, najlepiej ciemny, niestety jest sporo droższy niż zwykły.
Poza tym nie palę (kiedyś paliłam i uważam, że to był błąd), piję okazjonalnie czerwone wino (że niby wolne rodniki i na serce) i piję dużo niegazowanej wody - zawsze w domu i w pracy mam butelkę wody niegazowanej.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

O większości firm mineralnych dowiedziałam się z wizazu. Wchodzę na stronę i patrzę, gdzie tu są próbki do kupienia. Np. lumiere miał swego czasu promocję, że próbki gratis, tylko shipping do PL chyba ok. 5 USD, więc od razu zamówiłam. Trzeba śledzić strony producentów, wrzuć po nazwie w google i gotowe.

Też bym chciała zamówić alverde na allegro, ale się boję w ciemno. Korah zamówiła i czeka na przesyłkę podejrzanie długo...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:17   #846
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Używam cieni mineralnych i to też są próbki
Jeśli chodzi o jedzenie, to nie jestem tak ortodoksyjna, bo w pracy w bufecie pracowniczym nie mam za dużego wyboru, a nie będę paniom kucharkom w garnki zaglądać ale za to:
- na śniadanie jem kefir z musli i co ważne kefir i musli nie mogą miec cukru, cukier + jogurt/kefir i inne produkty mleczne to katastrofa dla żołądka. Nie wchodząc w szczegóły rzeczy typu actimel (zawierający cukier) bardziej zaszkodzą niż pomogą
- nie jem zadnych zup z torebek, sosów z torebek i w ogóle te torebki, gorące kubki dla mnie mogą nie istnieć
- czasami jem słodycze, ale staram się ograniczać, zamiast kupuję np. suszone owoce, daktyle, śliwki, itp. (w tej chwili jem daktyle)
- jeśli mam okazję kupuję chleb ekologiczny - bez drożdży, sztucznych polepszaczy, najlepiej ciemny, niestety jest sporo droższy niż zwykły.
Poza tym nie palę (kiedyś paliłam i uważam, że to był błąd), piję okazjonalnie czerwone wino (że niby wolne rodniki i na serce) i piję dużo niegazowanej wody - zawsze w domu i w pracy mam butelkę wody niegazowanej.
Ja największy błąd jaki zrobiłam to taki, że po 5-6 latach nie jedzenia fast-foodów, chipsów itp. wróciłam do takiego żarcia. To jedzenie autentycznie uzależnia. Strasznie to się odbiło na moim ciele i zdrowiu, strasznie. Planuję od uzależnić się ponownie. No i miałam nawet taki okres, że 3 albo 4 miesiące nie jadłam żadnych słodyczy, no nic. A cukru ostatnio używam za dużo, ot tak, po prostu, bez celu. Ech, ech.
A właśnie... skoro jesteśmy w temacie wody mineralnej. Słyszałam, że nie każda jest dobra, że są też te zła wcielone, wiecie coś o tym? Lubię pić wodę, ale nigdy nie wiem czy piję dobrą czy to zło. Jaka to dobra woda?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:24   #847
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Uhhh, po każdym fast-foodzie bekam przez 3 dni
Cukier to nie tylko kwestia tycia, ale także cery. Im mniej cukru, tym lepsza buzia (przynajmniej u mnie).
Z wodą, jak z kosmetykami: trzeba czytać etykiety. Zależy też, jaki jest stan organizmu. Np. niskosodowe są dla osób z nadciśnieniem (zawartość sodu jest podana na etykiecie). Wydaje mi się, że jedna z lepszych to żywiec. Kiedyś czytałam takie zestawienie testu konsumenckiego wód niegazowanych, które mogą kumulować metale ciężkie, np. szkodliwy rad (!). Żywiec wypadł dobrze w tym rankingu, a z tego co pamiętam muszynianka kiepsko. Primavera, Nałęczowianka wydaje się być też ok.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 20:25   #848
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A właśnie... skoro jesteśmy w temacie wody mineralnej. Słyszałam, że nie każda jest dobra, że są też te zła wcielone, wiecie coś o tym? Lubię pić wodę, ale nigdy nie wiem czy piję dobrą czy to zło. Jaka to dobra woda?
Czytałam kilka artykułów, i oglądałam film o wodzie (tytuł coś z 'nabiciem w butelkę') o tym, że woda butelkowana wcale nie musi być lepsza od kranówy. Minęły już te czasy, kiedy z kranów leciały ścieki, dzisiejsze wymogi dot. kranówki i wody butelkowanej są... takie same. Tzn. różnica jest w cenie i opakowaniu. Wodę z kranu wystarczy przegotować i można pić.
Oczywiście jest jeszcze kwestia wody - czy to źródlana czy mineralna. Tak naprawdę większość dostępnych wód to wody źródlane, nic specjalnego. Woda mineralna jest po prostu mineralna, na etykiecie napisane jest jakie i w jakich ilościach minerały zawiera, i taką wodę warto kupować
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:27   #849
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Niestety na razie nie mam zbytnio co pokazać, ponieważ mój obecny zbiór to kosmetyki z biochemii urody, naturalnego piękna, babydream, alterra i minerały, ale mam nadzieję, że z Wami uda się to nadrobić.

Napisałam do kobiety, która sprzedaje na allegro produkty alverde e-maila z zapytaniem o podkład. Napisała, że posiada, ale z braku czasu jeszcze nie wystawiła.
Pokaż te zbiory. Ja nie mówię, że nie moze być BU, czy Alterra. Mogą być, choć nie są głównymi bohaterami tego wątku
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:27   #850
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hm... nie znam się na tym. Ja bardzo lubię taką wodę Mama i ja.
Nawet nie wiedziałam, że ona swoją stronę posiada. http://www.wodadladziecka.pl/
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-03-31 o 20:31
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:43   #851
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki naturalne

nie wiem czy dobrze tu do was trafiłam, może lepiej na rossamannowym napisać, że są tam nowe dezodoranty crystal essence, skład fajny: woda, ałun i naturalny zapach http://www.thecrystal.com/essence/, widziałyście?używałyście?
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 21:53   #852
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze tu do was trafiłam, może lepiej na rossamannowym napisać, że są tam nowe dezodoranty crystal essence, skład fajny: woda, ałun i naturalny zapach http://www.thecrystal.com/essence/, widziałyście?używałyście?
Jeśli skład podany na tej stronie jest kompletny, to brzmi zachęcająco.
Znowu muszę isć do Rossmanna zobaczyć ten wynalazek
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 22:34   #853
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kupiłam olejek z drzewa herbacianego z firmy Kej. Tamten tak jak mówiłam - odsprzedałam, bo nie wiedziałam ile tego olejku herbacianego jest i bałam się nakładać na twarz. Tym bardziej, że on pachniał cytrusowo, a nie tak jak ten, bardziej jak goździk czy coś. Chciałam spytać Korah czy nałożenie go na ranki po pryszczach będzie szczypać, bo mówiłaś, że można nakładać, ale zastanawiam się czy to szczypie. I skąd wiesz Korah, że on jest czysto herbaciany skoro ani na opakowaniu ani na butelce nie ma składu (albo ja ślepa jestem)?
I jeszcze o te rybki chciałam spytać. Czy je można nakładać też na rany po pryszczach czy nie? I czy ten płyn z rybek wchłania się pod skórę czy zostaje tłusta warstwa na buzi?

Herbaciany będzie szczypać, aż Ci lzy polecą, to jest antyseptyk, ale szczypanie nie znaczy, że olejek jest jakiś wyżerający czy coś, po prostu otwarta rana tak reaguje nawet na wodę. Gal tez możesz nalożyć na wypryski, przyspiesza ich gojenie i mniej szczypie. W tej chwili nie mam opakowania Kej zeby to sprawdzić jestem jednak niemalże na 100% pewna że powinien być na opakowaniu lub buteleczce sklad INCI: Melaleuca artelnifolia oil A czy sie wchlania czy nie to różnie, zależy od dnia i od cery, jeśli cerze akurat bedzie sie chcialo pić, to olejek z kapsulki wchlonie sie do matu, innym razem może pozostac warstewka na powierzchni skóry.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-03-31 o 22:37
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 22:42   #854
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah dostalas ten szampon? jestem ciekawa Twojej opinii bo tez chcialam zamowic
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 22:54   #855
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Niestety na razie nie mam zbytnio co pokazać, ponieważ mój obecny zbiór to kosmetyki z biochemii urody, naturalnego piękna, babydream, alterra i minerały, ale mam nadzieję, że z Wami uda się to nadrobić.

Napisałam do kobiety, która sprzedaje na allegro produkty alverde e-maila z zapytaniem o podkład. Napisała, że posiada, ale z braku czasu jeszcze nie wystawiła.

Nie sądzę ze ona posiada kosmetyki które sprzedaje. Zbyt dlugi okres oczekiwania, Ja czekam już na alverde 2 tygodnie i widze, że nie jestem jedyną kupujacą w takiej samej sytuacji. Podejrzewam że jest tak jaki pisal SekretnyWachlarz, że te aukcje wystawiaja ludzie, ktorzy jeźdzą do niemiec, bo granice mają rzut beretem od miejsca zamieszkania gdzieś na granicy zachodniej polski i przekraczają granicę kilka razy w miesiacu kupujac w niemieckim rossmannie alverde na zamówienie.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Szukałam na obu portalach i na Allegro, ale tej odmiany typowej dla twarzy nigdzie nie ma. Są za to jakieś scruby i peelingi pod nazwami energetyzujące, relaksujące itd w różnych gamach zapachowych, np. to: http://www.wyspakosmetykow.pl/index.php?m=1&pid=124 Czyżby zmienili linię marketingową dla tej soli, czy to zupełnie coś innego?

Ja kupowalam na morzeurody.pl, widzę, że rzeczywiście teraz nie mają, te relaksujące i energetyzujące są raczej do ciala, nie jestem pewna czy bylyby dobre do twarzy. Warto śledzić może bedą mieć swieżą dostawe, bo jak ja kupowalam, to już mieli wyprzedaż, peelingom zostalo tylko 5 miesięcy ważności. Mozesz tez popytac sprzedawców.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Też bym chciała zamówić alverde na allegro, ale się boję w ciemno. Korah zamówiła i czeka na przesyłkę podejrzanie długo...


Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah dostalas ten szampon? jestem ciekawa Twojej opinii bo tez chcialam zamowic

Wciąż czekam i nie wiem czy się doczekam, najbardziej irytuje mnie nie opóźnienie co po prostu kompletny brak reakcji sprzedawcy na moje pytania, meile, ponaglenia, zero odpowiedzi. Dramat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad :

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-03-31 o 22:44
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 00:48   #856
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
phenomena jeśli chodzi o minerały, to jest to tańsze niż myslisz, przynajmniej na początku ich stosowania. Żeby dobrać odpowiedni kolor najlepiej zamówić próbki. Stosuję minerały prawie od roku i jeszcze nie kupiłam pełnowymiarowego opakowania, cały czas testuję próbki! Zamówiłam lumiere, lucy minerals, pixie cosmetics (tylko z tej firmy kupiłam normalny korektor pod oczy, który nota bene jest świetny), lily lolo, blusche. I wciąż nie podjęłam ostatecznej decyzji, który podkład wybrać...
Zgadzam sie,ja tez ciagle jade na probkach mineralow-sa b wydajne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Mozliwe, że tak własnie jest, ale w najbliższym czasie nie będę miała nawet za bardzo czasu na wgłębienie się w temat minerałów.
Niestety, musze uzywać podkładu i pudru codziennie ze względu na moje czerwone policzki..
Scilia, uzywasz również cieni mineralnych?
Koniecznie przetestuj jak bedzies zmiala mozliwosc-mi po mineralach uspokoila sie skora,zniknelo zaczerwienienie,teraz nie wyobrazam sobie powrotu do normalnych podkladow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 06:59   #857
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Herbaciany będzie szczypać, aż Ci lzy polecą, to jest antyseptyk, ale szczypanie nie znaczy, że olejek jest jakiś wyżerający czy coś, po prostu otwarta rana tak reaguje nawet na wodę. Gal tez możesz nalożyć na wypryski, przyspiesza ich gojenie i mniej szczypie. W tej chwili nie mam opakowania Kej zeby to sprawdzić jestem jednak niemalże na 100% pewna że powinien być na opakowaniu lub buteleczce sklad INCI: Melaleuca artelnifolia oil A czy sie wchlania czy nie to różnie, zależy od dnia i od cery, jeśli cerze akurat bedzie sie chcialo pić, to olejek z kapsulki wchlonie sie do matu, innym razem może pozostac warstewka na powierzchni skóry.
Już nie wiem Korah jak ci dziękować za twoją cierpliwość na moje pytania. Olejek sprawdziłam jeszcze raz ze wszystkich stron i składu nie ma.

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja kupowalam na morzeurody.pl, widzę, że rzeczywiście teraz nie mają, te relaksujące i energetyzujące są raczej do ciala, nie jestem pewna czy bylyby dobre do twarzy. Warto śledzić może bedą mieć swieżą dostawe, bo jak ja kupowalam, to już mieli wyprzedaż, peelingom zostalo tylko 5 miesięcy ważności. Mozesz tez popytac sprzedawców.
Ja właśnie czekałam (czekam) jak na nowo wystawią, bo takiego wielkiego pojemnika na pewno bym nie wykorzystała w 5 miesięcy.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze tu do was trafiłam, może lepiej na rossamannowym napisać, że są tam nowe dezodoranty crystal essence, skład fajny: woda, ałun i naturalny zapach http://www.thecrystal.com/essence/, widziałyście?używałyście?
Nie widziałam tego, ale opakowania wyglądają bardzo, bardzo ładnie. Możliwe, że nie zważyłam tego, będę się lepiej rozglądać. Skład faktycznie zawiera tylko to?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:53   #858
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

aha szkoda
ale moze zaryzykuje i zamowie ten szampon i odzywke, tylko juz nie pamieta ktora to byla poptrzebuje szybk szamponu ktory jest bez silikonow bo musze uzyc bprzed farbwaniem henna
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 08:55   #859
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

a czy podkłady mineralne kryją tak samo jak fluidy?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 09:15   #860
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
a czy podkłady mineralne kryją tak samo jak fluidy?

Kryją fenomenalnie zwlaszcza te wersje kryjące i pólkryjące, podklady plynne moga się schować.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:19   #861
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kryją fenomenalnie zwlaszcza te wersje kryjące i pólkryjące, podklady plynne moga się schować.
Korah, a który kryjący jest według ciebie najlepszy i gdzie mogłabym zamówić te próbki?

Rossmann zrobił promocję na mleczko do ciała Alterry (7,99) - warto kupić?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60

Edytowane przez seige
Czas edycji: 2011-04-01 o 10:21
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:28   #862
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja teraz używam alterrę w kulce (średniak), ale pewnie nie wytrzymam i zaraz się skuszę na te nowe dezodoranty
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:38   #863
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

a co plecacie na blizny p krostkowe?

mam ich pelno..strasznie szpeca
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:39   #864
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A właśnie... skoro jesteśmy w temacie wody mineralnej. Słyszałam, że nie każda jest dobra, że są też te zła wcielone, wiecie coś o tym? Lubię pić wodę, ale nigdy nie wiem czy piję dobrą czy to zło. Jaka to dobra woda?
Wroce na chwilke do tematu wody - kiedys bylam u mojej ulubionej lekarki, a ze ona straszna gadula to weszla na temat zdrowego zywienia, powiedziala, ze woda musi byc srednio lub wysokozmineralizowana.


W ogole to przez ten watek mozna zbankrutowac, co chwile odkrywam, ze koniecznie musze miec kosmetyk, o ktorym mowa A ja staram sie oszczedzac!
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:44   #865
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Korah, a który kryjący jest według ciebie najlepszy i gdzie mogłabym zamówić te próbki?

Rossmann zrobił promocję na mleczko do ciała Alterry (7,99) - warto kupić?

Warto!
Co do podkladów i pudrów mineralnych to mam bardzo niewielkie doświadczenie. Należy tak jak pisze Sicilia kupowac probki, bo każdemu inna firma pasuje. Na wizażu są wątki, gdzie można zamówić probki różnych firm ze stron producentów i specjalnie wybrane osoby wśród wizażanek realizują takie zamówienie zbiorcze, co wychodzi taniej za przesylkę, można tez kupić próbki niektorych firm na allegro, np edm. Tu masz link, gdzie znajdziesz wszytkie potrzebne informacje, jak robić zakupy za pośrednictwem wizażu:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=122
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 12:34   #866
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Warto!
Co do podkladów i pudrów mineralnych to mam bardzo niewielkie doświadczenie. Należy tak jak pisze Sicilia kupowac probki, bo każdemu inna firma pasuje. Na wizażu są wątki, gdzie można zamówić probki różnych firm ze stron producentów i specjalnie wybrane osoby wśród wizażanek realizują takie zamówienie zbiorcze, co wychodzi taniej za przesylkę, można tez kupić próbki niektorych firm na allegro, np edm. Tu masz link, gdzie znajdziesz wszytkie potrzebne informacje, jak robić zakupy za pośrednictwem wizażu:
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=122
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:24   #867
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a co plecacie na blizny p krostkowe?

mam ich pelno..strasznie szpeca
Mnie olejek z drzewa herbacianego oraz naturalna pielęgnacja wystarcza aby zmniejszyć slady po trądziku, blizny i przebarwienia, wiele forumowiczek chwali sobie zabiegi kwasowe oraz retinoidy w walce z bliznami i przebarwieniami, ktore można robić u kosmetyczki lub przy pelnym wtajmniczeniu w temat robić terapie kwasowe w domu, trzeba jednak uwazać, bo można sobie samemu zaszkodzić. Sama zastanawiam się nad retinoidami na początek, ale jeszcze to odkladam, może ok 30-tki Jednak nie ma żadnych przeciwwskazań wiekowych.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:59   #868
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Wroce na chwilke do tematu wody - kiedys bylam u mojej ulubionej lekarki, a ze ona straszna gadula to weszla na temat zdrowego zywienia, powiedziala, ze woda musi byc srednio lub wysokozmineralizowana.


W ogole to przez ten watek mozna zbankrutowac, co chwile odkrywam, ze koniecznie musze miec kosmetyk, o ktorym mowa A ja staram sie oszczedzac!
Dobrze wiedzieć.
Ja całe życie kupowałam mało co, a teraz ciągle coś kupuję przez ten wątek.

Sicilia, bo widziałam, że masz ten płyn do kąpieli z babydream zielony. Czy faktycznie ten składnik, który podawałam kilka postów wyżej to 'kuzyn' SLS? Ze względu na to go nie wzięłam.
A czy któraś z was miała olejek do kąpieli z babydream, różowa butelka?
I chciałam jeszcze spytać o... eee... zapomniałam. Jak się przypomni to spytam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-01 o 14:11
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:14   #869
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

przyedł do mnie hydrolat oczarowy, chce zamowic jeszcze rumiankowy dla łagodzenia podraznien, ktory lepiej uzywac rano a ktory wieczorwem?
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:45   #870
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
przyedł do mnie hydrolat oczarowy, chce zamowic jeszcze rumiankowy dla łagodzenia podraznien, ktory lepiej uzywac rano a ktory wieczorwem?
Oczarowy też jest łagodzący Dlatego też wydaje mi się, że nie ma to znaczenia. Rumiankowego co prawda nie używałam, ale oczarowego tak, i rano i wieczorem.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.