Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 23:00   #1141
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Już chyba z 2 lata będą jak polityka darmowych makijaży się zmieniła. Kiedyś kupowało się 3 kosmetyki i można było umówić się na makijaż, a teraz odwrotnie. Najpierw umawiasz się na makijaż, płacisz 150 zł dostajesz woucher na 150 zł i w dniu wykonania makijażu lub kilka dni po możesz za ten woucher zakupić kosmetyki.
w Krk 250zł
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:39   #1142
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jakby ktoś się zastanawiał nad deportacją quadów w Archie to melduję, że jest do dziecinnie proste - czarny plastik, w którym są pany jest przyklejony taśmą dwustronną do metalowej paletki i można go bardzo łatwo podważyć cienkim nożem i odkleić - a po wyjęciu plastiku to już jak przy normalnej deportacji na podgrzewanie daje radę wyciągnąć cienie

Ja właśnie rozebrałam paletkę Betty
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:25   #1143
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jakby ktoś się zastanawiał nad deportacją quadów w Archie to melduję, że jest do dziecinnie proste - czarny plastik, w którym są pany jest przyklejony taśmą dwustronną do metalowej paletki i można go bardzo łatwo podważyć cienkim nożem i odkleić - a po wyjęciu plastiku to już jak przy normalnej deportacji na podgrzewanie daje radę wyciągnąć cienie

Ja właśnie rozebrałam paletkę Betty

No proszę, jak się chce, to się da .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:50   #1144
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

No proszę, jak się chce, to się da .
Jak depotowałam Veronicę to zdjęcia nawet porobiłam, więc w wolnej chwili chyba wrzucę na bloga, bo pewnie nie ja jedna się nad tym zastanawiałam
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:06   #1145
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny mam takie ogolnikowe pytanie. Z racji tego ze ostatnio w Macu kupuje tylko swoje stałe produkty, totalnie nie wiem nic o zadnych nowosciach. Takze co byscie mogly polecic, poniewaz za kilka dni, ktos mi bedzie robil zakupy na lotnisku, wiec oprocz swoich podstawowych kosmetykow chcialabym cos jeszcze Nie wazne z jakiej kategori wazne zeby bylo naprawde godne kupienia z gory dzieki
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 21:18   #1146
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Nie wiem czy udzielają się tutaj jakieś łodzianki, bo mam dobrą wiadomość. Dzisiaj podczas zakupów w Douglasie w Galerii dowiedziałam się, że będą mieli MACa .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 23:24   #1147
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy udzielają się tutaj jakieś łodzianki, bo mam dobrą wiadomość. Dzisiaj podczas zakupów w Douglasie w Galerii dowiedziałam się, że będą mieli MACa .
Ale jak to jest mozliwe? Myslalam ze MAC jest nastawiony tylko na posiadanie swoich odrebnych salonow.
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 00:52   #1148
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

maja tez standy w innych sklepach
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:33   #1149
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Ale jak to jest mozliwe? Myslalam ze MAC jest nastawiony tylko na posiadanie swoich odrebnych salonow.
W DE to normalka, odwiedzając tutejsze maci jeszcze nie spotkałam normalnego salonu tyle że minusem takich stoisk jest to, że rzadko które sprzedają wkłady cieni bądź róży.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 09:05   #1150
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
W DE to normalka, odwiedzając tutejsze maci jeszcze nie spotkałam normalnego salonu tyle że minusem takich stoisk jest to, że rzadko które sprzedają wkłady cieni bądź róży.
I po prostu mac ma okrojone stoisko i nie ma swojej osobnej kasy?
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 09:31   #1151
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
I po prostu mac ma okrojone stoisko i nie ma swojej osobnej kasy?
Ale co w tym jest dziwnego? W DE to normalne, tak samo jak u nas w Dougim jest np. stoisko BB i kasa douglasowa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 10:17   #1152
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale co w tym jest dziwnego? W DE to normalne, tak samo jak u nas w Dougim jest np. stoisko BB i kasa douglasowa.
Dla mnie dziwne
Nie wiem co jest normalne w DE a co nie, dlatego sie dziwie ;p
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:56   #1153
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, jaki macie patent na matowe cienie? Królestwo czekolady oddam za jakąś pomoc, bo ostatnio mam z tym wykończeniem na pieńku

Mam wrażenie, że strasznie nierówne jakościowo są te odcienie - do brązów i neutrali w większości nie mam zastrzeżeń, mają świetną pigmentację i pędzel je dobrze zbiera (np. Charcoal Brown czy Moleskin są świetne), za to z kolorami już mi się zaczynają schody... Niedawno kupiłam Purple Haze i Quarry - na początku wklepywane jako tako wyglądały, nawet nie znikały, ale chwila rozcierania i po kolorze. Po kilku użyciach z kolei zrobiła się na nich taka twarda warstwa (jakby wyślizgana, napewno nie od mokrego pędzla) przez którą w ogóle nie da się cienia nabrać na pędzel. Żółty i pomarańczowy mat z kolei zachowują się podobnie przy rozcieraniu, ale na pędzel nabierają się bez problemu większego już...
A, i próbowałam je nakładać na suchą powiekę, na bazę, paint pot, na cień o satynowym albo frostowym wykończeniu - nic nie pomagało, zachowywały się tak samo, na bazie tylko się jej czepiły i były nie do roztarcia potem...

Powiedzcie mi proszę, że jest na to jakiś złoty sposób, o którym nie wie nikt, tylko forumowe macomaniaczki... W Was moja ostatnia nadzieja!
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:07   #1154
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki macie patent na matowe cienie? Królestwo czekolady oddam za jakąś pomoc, bo ostatnio mam z tym wykończeniem na pieńku

Mam wrażenie, że strasznie nierówne jakościowo są te odcienie - do brązów i neutrali w większości nie mam zastrzeżeń, mają świetną pigmentację i pędzel je dobrze zbiera (np. Charcoal Brown czy Moleskin są świetne), za to z kolorami już mi się zaczynają schody... Niedawno kupiłam Purple Haze i Quarry - na początku wklepywane jako tako wyglądały, nawet nie znikały, ale chwila rozcierania i po kolorze. Po kilku użyciach z kolei zrobiła się na nich taka twarda warstwa (jakby wyślizgana, napewno nie od mokrego pędzla) przez którą w ogóle nie da się cienia nabrać na pędzel. Żółty i pomarańczowy mat z kolei zachowują się podobnie przy rozcieraniu, ale na pędzel nabierają się bez problemu większego już...
A, i próbowałam je nakładać na suchą powiekę, na bazę, paint pot, na cień o satynowym albo frostowym wykończeniu - nic nie pomagało, zachowywały się tak samo, na bazie tylko się jej czepiły i były nie do roztarcia potem...

Powiedzcie mi proszę, że jest na to jakiś złoty sposób, o którym nie wie nikt, tylko forumowe macomaniaczki... W Was moja ostatnia nadzieja!
Ja macowych cieni nie mialam, ale zdazylo mi sie tak, ze na cieniu zrobila mi sie taka ,,wyslizgana skorupka" z ktora niestety nic nie mozna zrobic innego, jak ja zdrapac.
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:25   #1155
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej, przychodzę do Was z pytaniem

Kupiłam swój pierwszy pigment- Vanilla wszystko pięknie ale nie wiem czy to ja jestem jakaś ćwierć inteligentna, czy o co chodzi, ale powiedzcie jak się go zakręca? Bo jak zakręcam wieczko to jest cały czas niedokręcone
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:06   #1156
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Ale jak to jest mozliwe? Myslalam ze MAC jest nastawiony tylko na posiadanie swoich odrebnych salonow.
Też byłam zdziwiona (chociaż tak jak dziewczyny już wspominały w Niemczech już się z czymś takim spotkałam), a pani powiedziała, że w Warszawie, w którymś D. też mają MAC.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 23:21   #1157
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też byłam zdziwiona (chociaż tak jak dziewczyny już wspominały w Niemczech już się z czymś takim spotkałam), a pani powiedziała, że w Warszawie, w którymś D. też mają MAC.
W sumie gdyby tak wprowadzili mac do douglasow na wieksza skale to bym byla za; moglabym sie wybrac do douglasa ktory jest blizej
Chociaz... Taki osobny salon MACa ma swoj urok xd
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 23:21   #1158
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też byłam zdziwiona (chociaż tak jak dziewczyny już wspominały w Niemczech już się z czymś takim spotkałam), a pani powiedziała, że w Warszawie, w którymś D. też mają MAC.
W sumie gdyby tak wprowadzili mac do douglasow na wieksza skale to bym byla za; moglabym sie wybrac do douglasa ktory jest blizej
Chociaz... Taki osobny salon MACa ma swoj urok xd
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 06:34   #1159
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też byłam zdziwiona (chociaż tak jak dziewczyny już wspominały w Niemczech już się z czymś takim spotkałam), a pani powiedziała, że w Warszawie, w którymś D. też mają MAC.
Serio ??? hmmm... ciekawe jak z cenami MACa w D.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 09:40   #1160
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Serio ??? hmmm... ciekawe jak z cenami MACa w D.
Ja nie widziałam w Warszawie w Douglasie MACa Chyba najszerszy asortyment ma Douglas w Arkadii
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:14   #1161
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam w Warszawie w Douglasie MACa Chyba najszerszy asortyment ma Douglas w Arkadii
Właśnie mnie też to zdziwiło, no ale wszystkich douglasów w wawie nie zwiedziłam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:45   #1162
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki macie patent na matowe cienie? Królestwo czekolady oddam za jakąś pomoc, bo ostatnio mam z tym wykończeniem na pieńku

Mam wrażenie, że strasznie nierówne jakościowo są te odcienie - do brązów i neutrali w większości nie mam zastrzeżeń, mają świetną pigmentację i pędzel je dobrze zbiera (np. Charcoal Brown czy Moleskin są świetne), za to z kolorami już mi się zaczynają schody... Niedawno kupiłam Purple Haze i Quarry - na początku wklepywane jako tako wyglądały, nawet nie znikały, ale chwila rozcierania i po kolorze. Po kilku użyciach z kolei zrobiła się na nich taka twarda warstwa (jakby wyślizgana, napewno nie od mokrego pędzla) przez którą w ogóle nie da się cienia nabrać na pędzel.
Maty są nierówne te twarde i suche łatwiej nakładają się puchaczami z gatunku pędzla 217. Co do warstwy - może nie tyle od wilgoci, co od wcierania pędzla, który miał wcześniej styczność z bazą/podkładem? Jak się "zatłuści" pudrowy cień czymś zawierającym olejki, to trzeba zdrapać wierzch, niestety...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:04   #1163
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Maty są nierówne te twarde i suche łatwiej nakładają się puchaczami z gatunku pędzla 217. Co do warstwy - może nie tyle od wilgoci, co od wcierania pędzla, który miał wcześniej styczność z bazą/podkładem? Jak się "zatłuści" pudrowy cień czymś zawierającym olejki, to trzeba zdrapać wierzch, niestety...
Zawsze dbam o to, żeby czystym pędzlem nabierać cień, więc z niczym tłustym nie miały styczności te cienie bu, czyli będę musiała delikatnie je czymś zdrapać...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:38   #1164
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Niestety... odskorupiałam kiedyś róż Bourjois - za pomocą wsuwki ale myślę, że możesz spróbować jakimś sztywnym syntetycznym pędzlem... Nie wiem, o co chodzi z tą skorupką
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:40   #1165
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

W UK też w niektórych większych sklepach są Mac'i, ale tam to wygląda tak że na jednej wielkiej powierzchni każda firma ma swoje stoisko jak np. BB w Douglasie, tyle że każda z tych firm Mac, BB, Lancome, i wszystkie inne są od siebie niezależne, każda ma swoją obsługę i kasy, tyle że pomieszczenie nie jest wyodrębnione jako samodzielny lokal.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:48   #1166
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
W UK też w niektórych większych sklepach są Mac'i, ale tam to wygląda tak że na jednej wielkiej powierzchni każda firma ma swoje stoisko jak np. BB w Douglasie, tyle że każda z tych firm Mac, BB, Lancome, i wszystkie inne są od siebie niezależne, każda ma swoją obsługę i kasy, tyle że pomieszczenie nie jest wyodrębnione jako samodzielny lokal.
tak jak. np. w Selfridges.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 12:23   #1167
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Tak sobie przeglądając swatche w internecie doszłam do wniosku, że ronnie red powinna wejść do stałej kolekcji szminek z maca, bo by stanowiła świetne uzupełnienie czerwieni. Sa czerwienie z niebieskimi podtonami, jakies tam wpadajace w braz, ze dwie jasne (ladybug i cockney), wpadajaca w pomarancz (ladydanger) i analogicznie powinna byc ronnie red jako czerwien wpadajaca roz
Chetnie bym przygarnela ronnie red ale niedlugo urodziny siostry wiec kase przeznacze na jej prezent. Ale gdyby ronnie red weszla do stalej kolekcji to moglabym spokojnie na nia kase zbierac haha
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:27   #1168
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś fajnego bronzera i mam mały dylemat. Do tej pory używałam Hooli z Benefitu, ale naoglądałam się i nasłuchałam dobrych opinii na temat konturowania za pomocą różu z Mac Harmony. Jak sądzicie, nadaje się dla cery w kolorze (mniej więcej) nc25, nie wychodzi czerwony? Z góry dzięki za odp
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 20:47   #1169
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś fajnego bronzera i mam mały dylemat. Do tej pory używałam Hooli z Benefitu, ale naoglądałam się i nasłuchałam dobrych opinii na temat konturowania za pomocą różu z Mac Harmony. Jak sądzicie, nadaje się dla cery w kolorze (mniej więcej) nc25, nie wychodzi czerwony? Z góry dzięki za odp
Moim zdaniem się nadaje i nie wychodzi czerwony, ale jest to dosyć ciepły odcień. Ja jestem trochę ciemniejsza od NC25 i Harmony używam w cieplejsze miesiące także jako brązera, tylko takiego lekkiego.

Hooli Benefitu nie miałam, tak więc nie mam porównania.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 20:51   #1170
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hooli Benefitu nie miałam, tak więc nie mam porównania.
ja ma oba - hoolę i harmony, ale chyba nie powinnam się wypowiadać, bo się nie znam na kolorach zupełnie
do tej pory myślałam, że harmony jest chłodniejszy

No nic, może po prostu jest chłodniejszy od Hooli.

W każdym razie w MACu jestem NC25 i Harmony polecały mi macowe wizazystki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.