Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 16:26   #91
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przyszło make me bio
i...... szaleństwo w paczce
zamówiłam komplet anti-aging (dzień i noc) oraz mydełko.
w przesyłce oprócz dwóch zamówionych, kremu i próbek były jeszcze 4 kremy
pomarańczowy i featherlight dla mnie oraz 2 inne.... o których będzie za jakiś czas na blogu
własnie zaczynam świętować urodziny
Ejjj, faktycznie szaleństwo
Super
Zaraz wchodzę na ich stronę, skoro są tacy rozrzutni i szczodrzy
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:31   #92
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To mamy z Twoim synkiem tak samo U mnie po kocie wystąpił pierwszy atak i jechaliśmy do Łodzi do Matki Polki leczyć się u alergologa. Tak co 2 miesiące przez kilkanaście lat, dopóki nie skończyłam 18-stki i nie zaczęłam się leczyć u pulmunologa na miejscu. Leki przez całe życie, tak niestety jest, ale co zrobić. Ja do tego mam jeszcze niedoczynność tarczycy, więc kolejne leki codziennie do skonania
Jak dorośnie to mu trochę zelżeje, najgorzej jest po rozpoznaniu, u dzieci i w okresie dorastania. Potem też człowiek przyzwyczaja się, uczy z tym żyć i tyle, nie sprawia to wielkiego bólu, serio, żyje się normalnie
Zawsze to jakieś pocieszenie Też właśnie jesteśmy pod opieką pulmy.
Syn przechodził jeszcze takie perypetie oprócz zapalenia oskrzeli, że mu puszczała krew z nosa , w środku nocy, i to dopiero była makabra, prześcieradła to wyglądały jak po jakiejś krwawej jatce, tyle krwi to w życiu nie widziałam. Przeszło mu po odpowiednich lekach dopiero, miał jakiś obrzęk alergiczny w nosie, ale ten właśnie obrzęk ponoć bezpośrednio wywołał astmę. Najgorsze, że na początku mieliśmy naszą rodzinną lekarkę i gorzej nie mogliśmy trafić. Typowa antybiotykoterapeutka Gdybyśmy od razu trafili na obecnego pulmę, to kto wie, czy by tej astmie nie zapobiegł

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Korah całuski dla Małego

moje dzieci miały nadwrażliwość oskrzelową (Joachim to nawet z astmatycznymi świstami); zaczęło się równo w wieku 5 lat z chwilą pójścia do przedszkola. Ale z tego się wyrasta. To nie jest typowa alergia. Także już na szczęście oboje wyrośli...
Dziękujemy

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-28 o 16:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:38   #93
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przyszło make me bio
i...... szaleństwo w paczce
zamówiłam komplet anti-aging (dzień i noc) oraz mydełko.
w przesyłce oprócz dwóch zamówionych, kremu i próbek były jeszcze 4 kremy
pomarańczowy i featherlight dla mnie oraz 2 inne.... o których będzie za jakiś czas na blogu
własnie zaczynam świętować urodziny
Piękna ta paczka
Jednak chcę Orange Energy!
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:51   #94
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Jednak chcę Orange Energy!
Ja też
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:36   #95
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
I ja się melduje

Na naczynka fajny jest kompleks liposomowy ZSK można dodać do kremu lub toniku i wyciąg z kasztanowca i arnyki no i wit K. z gotowców zastanawiałam się nad tą serią KLIK

Dziewczyny czy mi się wydaje czy coś pozmieniało się w cenach kremów Make me bio?
Czaiłam sie na FEATHERLIGHT i kosztował chyba ze35zł a teraz 69 dobrze kojarzę?
yhym..ja kupiłam za 30 Ale wydaje mi się, że może to jakaś końcówka serii była czy coś..bo jakiś czas temu ten kremik też był droższy, później staniał i znów ma pewnie cenę regularną.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przyszło make me bio
i...... szaleństwo w paczce
zamówiłam komplet anti-aging (dzień i noc) oraz mydełko.
w przesyłce oprócz dwóch zamówionych, kremu i próbek były jeszcze 4 kremy
pomarańczowy i featherlight dla mnie oraz 2 inne.... o których będzie za jakiś czas na blogu
własnie zaczynam świętować urodziny
: love: Co za widok!!! ja też już mam swój Featherlight! Na wstępie już pół niechcący wylałam, bo nie sądziłam, że jest taki rzadki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0235.jpg (96,3 KB, 35 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:53   #96
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anulko - piękne zakupy i Make Me Bio się spisało
Ja muszę się pochwalić, że na facebooku wzięłam udział w ich mini konkursie - trzeba było opisać co chciałoby się dostać z ich asortymentu i dlaczego. Ja wybrałam krem anti-age na dzień, bo ten kremik przeciągnął moją mamę na stronę naturalną No i dostałam wyróżnienie i Make Me Bio napisało, że kremik już do mnie leci
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:55   #97
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
yhym..ja kupiłam za 30 Ale wydaje mi się, że może to jakaś końcówka serii była czy coś..bo jakiś czas temu ten kremik też był droższy, później staniał i znów ma pewnie cenę regularną.


: love: Co za widok!!! ja też już mam swój Featherlight! Na wstępie już pół niechcący wylałam, bo nie sądziłam, że jest taki rzadki
oj, ale uratowałaś tą wylaną część?
ja nie macałam go jeszcze, nie wiem jaką ma konsystencję.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Anulko - piękne zakupy i Make Me Bio się spisało
Ja muszę się pochwalić, że na facebooku wzięłam udział w ich mini konkursie - trzeba było opisać co chciałoby się dostać z ich asortymentu i dlaczego. Ja wybrałam krem anti-age na dzień, bo ten kremik przeciągnął moją mamę na stronę naturalną No i dostałam wyróżnienie i Make Me Bio napisało, że kremik już do mnie leci
ale fajnie
gratuluję wygranej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 18:57   #98
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Stwierdzam ze retinol nie dla mnie-policzek mi sie luszczy i sie zluszczyc nie moze i mam podraznienie-a wcale tak czesto tego kremu nie uzywalam i mieszalam go z innym kremem.Nie mam nerwow do tego kremu,poprostu jest dla mnie za mocny

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------


Mialam chusteczki do demakijazu tej firmy Blum ale chyba mnie nie zacwycily bo nie wrocilam do nich.
Musze popatrzec na sklady kremow tej firmy bo wczesniej jakos nie zwracalam uwagi na ta firme
A od jak dawna go używasz? Ja dopiero dwa razy (raz na tydzień i również wymieszany z innym kremem) ale ostatnio nic mi się nie złuszczyło tak, jak za pierwszym razem, albo tak nieznacznie, że nawet tego nie zauważyłam
Skład tych chusteczek to dla mnie ewenement, ponieważ pierwszy raz widzę chusteczki bez alkoholu i z kwasami AHA , i w dodatku tyle rodzajów jednej firmy...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 19:12   #99
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj, ale uratowałaś tą wylaną część?
ja nie macałam go jeszcze, nie wiem jaką ma konsystencję.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------


ale fajnie
gratuluję wygranej
Częściowo...wylał się na spodnie ;-) Jak go odkręcałam, żeby nie uszkodzić naklejki, przekręciłam go bokiem, bo myślałam, że jest gesty jak pomarańczowy...a tu klops!!! Trochę w łapki wsmarowałam i w buzię, ale nie wszystko uratowałam Trudno. Szybciej zużyję! Mogę natomiast powiedzieć, że działanie jest baaaardzo podobne do pomarańczowego, wchłania się jak poprzednik, bez żadnej zbędnej warstwy, zapach też z nutą pomaraczy, ale jakby lekko kwaśny, z dodatkiem grapefruita właśnie. Konsystencja rzadka, lejąca. Mój kremik ma grudki takie dziwne..jakby nie do końca był rozmiksowany One niby się "rozsmarowują" ale efekt jest po prostu mniej estetyczny. Za działanie daję 6+ bo tu nie mam zarzutów, ale te grudki są bleeeee....

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Anulko - piękne zakupy i Make Me Bio się spisało
Ja muszę się pochwalić, że na facebooku wzięłam udział w ich mini konkursie - trzeba było opisać co chciałoby się dostać z ich asortymentu i dlaczego. Ja wybrałam krem anti-age na dzień, bo ten kremik przeciągnął moją mamę na stronę naturalną No i dostałam wyróżnienie i Make Me Bio napisało, że kremik już do mnie leci
Gratulacje!!!!!! Szczęściary jesteście Dziewczyny!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 19:38   #100
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
: love: Co za widok!!! ja też już mam swój Featherlight! Na wstępie już pół niechcący wylałam, bo nie sądziłam, że jest taki rzadki
Czekam na opinię
Tylko cena kremiku mnie odrzuca
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 20:03   #101
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Częściowo...wylał się na spodnie ;-) Jak go odkręcałam, żeby nie uszkodzić naklejki, przekręciłam go bokiem, bo myślałam, że jest gesty jak pomarańczowy...a tu klops!!! Trochę w łapki wsmarowałam i w buzię, ale nie wszystko uratowałam Trudno. Szybciej zużyję! Mogę natomiast powiedzieć, że działanie jest baaaardzo podobne do pomarańczowego, wchłania się jak poprzednik, bez żadnej zbędnej warstwy, zapach też z nutą pomaraczy, ale jakby lekko kwaśny, z dodatkiem grapefruita właśnie. Konsystencja rzadka, lejąca. Mój kremik ma grudki takie dziwne..jakby nie do końca był rozmiksowany One niby się "rozsmarowują" ale efekt jest po prostu mniej estetyczny. Za działanie daję 6+ bo tu nie mam zarzutów, ale te grudki są bleeeee....

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------


Gratulacje!!!!!! Szczęściary jesteście Dziewczyny!!!!
Jadziu, a może napisz do nich?
Zapytaj czy konsystencja i grudki to normalny objaw.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 20:43   #102
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44851086]Trudno, dobrze, że w ogóle doszła, bo już zaczynałam się martwić
Chciałam to http://www.amazon.co.uk/Laidbare-Scrub-Daily-Facial-Exfoliator/dp/B00F9W2XQ8,
a wzięłam w końcu przez pomyłkę to, co Ty - te nazwy to mają fajne, ale strasznie mylące i w dodatku opakowanie podobne [/QUOTE]
ciekawa jestem Twoich wrażeń z laidbare, jak możesz to oddaj bo to jak dla mnie nieciekawy kosmetyk
jednak dopiero w czwartek pojadę po paczkę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Promolcia - ta granica 45euro dotyczy wszystkich przesyłek z krajów pozawspólnotowych (60$ to luźne przeliczenie po obecnym kursie pewnie, więc lepiej pilnować ustawowej kwoty 45euro).
Na iherb też trzeba uważać , ale tam mają już opcję przeliczania na euro więc można na bieżąco kontrolować.
wiem, że już kilka razy o tym pisałyście, ale wciąż brak mi wiedzy na jeden temat...wg jakich kryteriów paczki ze stanów trafiają na celny? każde, na których jest napisana wartość powyżej 60$ plus inne przypadkowe, na których nic nie było napisane, a oni jednak tak po prostu postanowili sobie sprawdzić? ciekawa jestem jak to się odbywa...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przyszło make me bio
i...... szaleństwo w paczce
zamówiłam komplet anti-aging (dzień i noc) oraz mydełko.
w przesyłce oprócz dwóch zamówionych, kremu i próbek były jeszcze 4 kremy
pomarańczowy i featherlight dla mnie oraz 2 inne.... o których będzie za jakiś czas na blogu
własnie zaczynam świętować urodziny
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
yhym..ja kupiłam za 30 Ale wydaje mi się, że może to jakaś końcówka serii była czy coś..bo jakiś czas temu ten kremik też był droższy, później staniał i znów ma pewnie cenę regularną.


: love: Co za widok!!! ja też już mam swój Featherlight! Na wstępie już pół niechcący wylałam, bo nie sądziłam, że jest taki rzadki
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Anulko - piękne zakupy i Make Me Bio się spisało
Ja muszę się pochwalić, że na facebooku wzięłam udział w ich mini konkursie - trzeba było opisać co chciałoby się dostać z ich asortymentu i dlaczego. Ja wybrałam krem anti-age na dzień, bo ten kremik przeciągnął moją mamę na stronę naturalną No i dostałam wyróżnienie i Make Me Bio napisało, że kremik już do mnie leci
mejkmibiowe piękności


Anula Ty nam tu zaraz szybciutko zdradź co próbujesz przed nami ukryć !!!! czy to są jakieś zupełnie nowe kremy ??? czy to kolejny featherlight i różany?

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-01-28 o 20:50
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 21:02   #103
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44855391]A od jak dawna go używasz? Ja dopiero dwa razy (raz na tydzień i również wymieszany z innym kremem) ale ostatnio nic mi się nie złuszczyło tak, jak za pierwszym razem, albo tak nieznacznie, że nawet tego nie zauważyłam
Skład tych chusteczek to dla mnie ewenement, ponieważ pierwszy raz widzę chusteczki bez alkoholu i z kwasami AHA , i w dodatku tyle rodzajów jednej firmy...[/QUOTE]
Nie pamietam dokladnie ale jakos od miesiaca chyba z przerwami.Ostatnio przerwalam nakladanie go a tu mi wyszedl suchy placek znienacka i podraznienie na policzku.Reszte zuzyje do ciala albo na pietyDo twarzy to jest za mocny dla mnie i dziala b podstepnie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 21:17   #104
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mejkmibiowe piękności


Anula Ty nam tu zaraz szybciutko zdradź co próbujesz przed nami ukryć !!!! czy to są jakieś zupełnie nowe kremy ??? czy to kolejny featherlight i różany?
może, może
zajrzyj jutro na bloga

o nowościach niestety nic nie wiem, ale muszę zapytać czy nie planują wprowadzenia czegoś parę propozycji możemy im dać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 21:29   #105
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Nie pamietam dokladnie ale jakos od miesiaca chyba z przerwami.Ostatnio przerwalam nakladanie go a tu mi wyszedl suchy placek znienacka i podraznienie na policzku.Reszte zuzyje do ciala albo na pietyDo twarzy to jest za mocny dla mnie i dziala b podstepnie
To faktycznie od niedawna; a jak wyglądało Twoje łuszczenie się po nim, kiedy go używałaś regularnie (i w jakich odstępach czasu)?
Znasz jakąś naturalną alternatywę (on sam nie jest do końca naturalny- zawiera przecież phenoxyethanol, którego ja staram się unikać )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 22:18   #106
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

lo matko, zapomnialam, ze nowy watek... kiedy znow was nadrobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje sie w nowej czesci
widzialyscie nowa serie lavery do wlosow
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Spray...likatnych/3540
i szampon tez mnie kusi http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Szamp...a-herbata/3530 w szczegolnosci ze ma sol morska wysoko w skladzie
mam ten szampon. oblednie pachnie i dobrze czysci, ale niezbyt wydajny niestety. co do innych cech to trudno mi ocenic, bo myc i tak musze codziennie, na odzywki nie zawsze mam czas aa, wlasnie, moze powodowac problemy z rozczesywaniem. ale w sumie u mnie daje rade, tyle ze ja rzadko mam z tym problem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 22:44   #107
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak na razie wszystko co nawilżające u mnie jest też lepiące, więc nie wiem czy polecić, ale AMB Puryfying Care bardzo lubię, pomimo, że się lepi, to robi śliczną buźkę, zwęża pory, buzia jest taka promienna. No i ten AMB rose dew lotion to też taki trochę tonik, takie toniko-serum i nie lepi się, ładnie wchłania nawet i nawilża bardzo dobrze. Można nakładać wacikiem, można palcami.
Za tonik też, albo zwłaszcza polecam Alphanova Bebe wodę micelarną, jako micel też jest super, popatrz na kwc są recenzje, jedyny micel, który mi się nie kleił i coś robił dla tej skóry. Chcę do niego wrócić, ale wiecznie coś innego mi się trafia. Obecnie stosuję So bio nagietkowy na zmianę z Sensibio (prezent gwiazdkowy) i muszę zapomnieć o zakupach, dopóki nie zużyję tych wielkobutlów.

A czemu nie chcesz Quenching? Jest naprawdę niezłe, na lato polecam na pewno, idealnie się wchłania i mnie nie zapycha, jest lekkie, bardzo wodniste, w żaden sposób niedrażniące. Jak coś wyszukam, to na pewno dam znać na wątku, ale na razie jeszcze nie szukam.

Ja jeszcze dodaję sobie do toników przez 2 dni w tygodniu na wacik Borasol, mam to wliczone w kurację zimową, więc też trochę inne jest działanie wtedy toników.

Jak mam suche skórki i czuję, że twarz pomimo nałożenia lekkich nawilżaczy ciągnie, to używam jakiegoś olejku, ale dosłownie kropelkę. Używałam tego mleczka Verimy, ale chyba mnie uczula, albo zapycha, sama nie wiem, jest bardzo dziwne, radzę uważać. Może to przez termin ważności, bo kupiłam go na przecenie z powodu goniącego terminu właśnie.

Generalnie jeśli będę szukać jakichś dobrodziejstw teraz, to zdecydowanie postawię na produkty z krótkimi składami, dla wrażliwców i dziecięce, mam wrażenie, że moja cera z roku na rok coraz bardziej się zmienia na wrażliwą i jestem oczarowana kosmetykami do takiej skóry, na pierwszy ogień pójdzie Alphanova Bebe i pewnie Bioturm i do tego jakieś konkreciki w stylu NuFountain, może Phenome ponownie, mleczko oczyszczające i peeling enzymatyczny, żel dla dzieci Head to Toe też
Ja chętnie bym przyjęła ten Quenching, ale nie za jego pierwotną cenę. Nie wiem czy był teraz w promocji, ale postaram się polować na niego A tonik w takim razie wypróbuję AMB, bo mi się zaraz skończy Santaverde. Dziękuję ci za obszerną odpowiedź

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
namawiam
poczekam czy się Natka zdecyduje i sie odezwę
Będę czekać

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Napisałam do dwóch sklepów, w których robię zakupy odnośnie próbki kremu pod oczy AM Borlind (tego drogiego), ale nie mieli. Napisałam zatem do AM Borlind i odpisali, że mi wyślą .
A gdzie do nich pisałaś ?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przyszło make me bio
i...... szaleństwo w paczce
zamówiłam komplet anti-aging (dzień i noc) oraz mydełko.
w przesyłce oprócz dwóch zamówionych, kremu i próbek były jeszcze 4 kremy
pomarańczowy i featherlight dla mnie oraz 2 inne.... o których będzie za jakiś czas na blogu
własnie zaczynam świętować urodziny
Wow Nieźle cię rozpieszczają.
Po twoim zdjęciu nawet nie będę się przyznawać co zrobiłam

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

: love: Co za widok!!! ja też już mam swój Featherlight! Na wstępie już pół niechcący wylałam, bo nie sądziłam, że jest taki rzadki
Gratuluje zakupu Dobrze, że słoiczki są tak dużej pojemności

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Anulko - piękne zakupy i Make Me Bio się spisało
Ja muszę się pochwalić, że na facebooku wzięłam udział w ich mini konkursie - trzeba było opisać co chciałoby się dostać z ich asortymentu i dlaczego. Ja wybrałam krem anti-age na dzień, bo ten kremik przeciągnął moją mamę na stronę naturalną No i dostałam wyróżnienie i Make Me Bio napisało, że kremik już do mnie leci
Ja też brałam udział w tym konkursie, już wiem z kim przegrałam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 23:19   #108
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A gdzie do nich pisałaś ?
Tutaj: http://www2.boerlind.com/sprache2/, odpisała mi bardzo fajna babka i już tego samego dnia wysłała mi próbkę, nawet nie musiałam płacić za przesyłkę.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 23:36   #109
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44858881]To faktycznie od niedawna; a jak wyglądało Twoje łuszczenie się po nim, kiedy go używałaś regularnie (i w jakich odstępach czasu)?
Znasz jakąś naturalną alternatywę (on sam nie jest do końca naturalny- zawiera przecież phenoxyethanol, którego ja staram się unikać )[/QUOTE]
Na poczatku luszczenia nie mialam ,tylko lekko wysuszona i troche zaczerwieniona cere.Dopiero niedawno mi zaczelo sie to luszczenie,tak jakby ten krem dzialal z opoznieniem
Nie znam alternatywy,ale czytalam ze ten olejek Pai daje podobne efekty ale bez efektu podraznienia:

http://usa.paiskincare.com/rosehip-bioregenerate-oil-22
Tylko ta cena wysoka

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-01-28 o 23:38
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 00:45   #110
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Na poczatku luszczenia nie mialam ,tylko lekko wysuszona i troche zaczerwieniona cere.Dopiero niedawno mi zaczelo sie to luszczenie,tak jakby ten krem dzialal z opoznieniem
Nie znam alternatywy,ale czytalam ze ten olejek Pai daje podobne efekty ale bez efektu podraznienia:

http://usa.paiskincare.com/rosehip-bioregenerate-oil-22
Tylko ta cena wysoka
Oj, raczej to nie ten kaliber- mam go i stosuję co najmniej od roku, a może i dłużej i nigdy nie miałam takiego łuszczenia (i swędzenia skóry tuż przed nim) jak po tym kremie- one wg mnie działają na innych poziomach intensywności, bo jeszcze nigdy nie miałam tak rozświetlonej cery od kiedy używam kremu, a że mocny z niego zawodnik- dziewczyny chyba pisały, że to stężenie retinolu w takim kremie do samodzielnego stosowania nie jest dopuszczalne w UE ( max. chyba o,5 % )

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-29 o 00:50
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 02:01   #111
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44860902]Oj, raczej to nie ten kaliber- mam go i stosuję co najmniej od roku, a może i dłużej i nigdy nie miałam takiego łuszczenia (i swędzenia skóry tuż przed nim) jak po tym kremie- one wg mnie działają na innych poziomach intensywności, bo jeszcze nigdy nie miałam tak rozświetlonej cery od kiedy używam kremu, a że mocny z niego zawodnik- dziewczyny chyba pisały, że to stężenie retinolu w takim kremie do samodzielnego stosowania nie jest dopuszczalne w UE ( max. chyba o,5 % )[/QUOTE]
Rozumiem
Ja mam b wrazliwa cere i ten krem jest nie dla mnie.Czyli ze olejek dziala podobnie ale wolniej?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 07:16   #112
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przyszło make me bio
i...... szaleństwo w paczce
zamówiłam komplet anti-aging (dzień i noc) oraz mydełko.
w przesyłce oprócz dwóch zamówionych, kremu i próbek były jeszcze 4 kremy
pomarańczowy i featherlight dla mnie oraz 2 inne.... o których będzie za jakiś czas na blogu
własnie zaczynam świętować urodziny
wow, czy make me bio wszystkich tak obdarowywuje? kup 2, dostan 10 kremow? bo jak tak, to moze wysylaja do niemiec?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 07:34   #113
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja też brałam udział w tym konkursie, już wiem z kim przegrałam
Ja dostałam tylko nagrodę pocieszenia. Wygrała dziewczyna, która też jest na wizażu - chyba ma link Soso o ile się nie mylę
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 07:40   #114
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Rozumiem
Ja mam b wrazliwa cere i ten krem jest nie dla mnie.Czyli ze olejek dziala podobnie ale wolniej?
Tzn. ja nie zaobserwowałam jakichś spektakularnych efektów po nim- olejek, jak olejek; na pewno ma szczególne właściwości i różni się od innych różanych, ale aż tak z pewnością nie działa...- przynajmniej u mnie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 07:56   #115
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

przyszło make me bio
i...... szaleństwo w paczce
zamówiłam komplet anti-aging (dzień i noc) oraz mydełko.
w przesyłce oprócz dwóch zamówionych, kremu i próbek były jeszcze 4 kremy
pomarańczowy i featherlight dla mnie oraz 2 inne.... o których będzie za jakiś czas na blogu
własnie zaczynam świętować urodziny
Szczęściaro! Ciekawe czy też coś dostanę oprócz kremu w paczce. Pewnie nie, bo to ja


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
chciałam tylko napisać, że ten Oeparol Femina kupiłam w SP w korzystnej cenie 25 zet za dwupak (2x60 szt.)

z Sp wycofują markę Sanoflore.

Korah całuski dla Małego

moje dzieci miały nadwrażliwość oskrzelową (Joachim to nawet z astmatycznymi świstami); zaczęło się równo w wieku 5 lat z chwilą pójścia do przedszkola. Ale z tego się wyrasta. To nie jest typowa alergia. Także już na szczęście oboje wyrośli...
Tak tanio? Czemu nie mam SP u siebie Normalnie kosztuje 30 zł za 1 opakowanie

Takie coś to mija właśnie jak się dorasta Jakieś świsty, duszności, to dzieci wiem, że miewają i mija. Gorzej u alergików astmatyków zdiagnozowanych, bo to się trzyma czasem człowieka do śmierci. Albo do pewnego wieku. Jestem ciekawa czy i mnie kiedyś minie. Pewnie nie, bo jak od nastu lat jestem na lekach, były próby odstawienia kończące się dusznościami, więc nie zanosi się póki co.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:35   #116
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Tak tanio? Czemu nie mam SP u siebie Normalnie kosztuje 30 zł za 1 opakowanie
promocja. Sprawdzałam w necie, najtaniej ok 22 zł za opakowanie, a tam 24,99 promocyjna cena a jeszcze drugie op. za 1grosz
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 09:46   #117
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Gratulacje dla wszystkich laureatek konkursów- ja tam jeszcze nigdy nic nie wygrałam , dlatego czuję się zdemotywowana, ale chyba muszę się kiedyś przełamać, to może i mnie się poszczęści...


Anula-ga-na bon prix jest akcja "Żyrafy wyszły z szafy"http://www.bonprix.pl/ext/2941/animals?wkz=7780&nl=false &utm_source=Newsletter_BP &utm_medium=e-mail&utm_campaign=2014_01 _29

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-29 o 10:02
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 10:04   #118
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym przyjęła ten Quenching, ale nie za jego pierwotną cenę. Nie wiem czy był teraz w promocji, ale postaram się polować na niego A tonik w takim razie wypróbuję AMB, bo mi się zaraz skończy Santaverde. Dziękuję ci za obszerną odpowiedź



Będę czekać



A gdzie do nich pisałaś ?



Wow Nieźle cię rozpieszczają.
Po twoim zdjęciu nawet nie będę się przyznawać co zrobiłam



Gratuluje zakupu Dobrze, że słoiczki są tak dużej pojemności



Ja też brałam udział w tym konkursie, już wiem z kim przegrałam
przyznaj się koniecznie !!!

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wow, czy make me bio wszystkich tak obdarowywuje? kup 2, dostan 10 kremow? bo jak tak, to moze wysylaja do niemiec?
wydaje mi się, że oni czytają anulowego bloga, wiedzą jaka z niej kusicielka i dlatego ją tak obdarowują
należą się jej nagrody za tak świetną robotę !

sprawdziałam właśnie swoje próbki jmo...na 29 sztuk tylko 6 jest zdatnych do użytku, reszta przeterminowana (większość nawet z 2010 roku a ja je w połowie zeszłego roku nabyłam)

edit: Anula robi na blogu rozdanie z make me bio w roli głównej

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-01-29 o 10:28
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 10:36   #119
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

Wow Nieźle cię rozpieszczają.
Po twoim zdjęciu nawet nie będę się przyznawać co zrobiłam
chyba się domyslam
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44863759]Gratulacje dla wszystkich laureatek konkursów- ja tam jeszcze nigdy nic nie wygrałam , dlatego czuję się zdemotywowana, ale chyba muszę się kiedyś przełamać, to może i mnie się poszczęści...


Anula-ga-na bon prix jest akcja "Żyrafy wyszły z szafy"http://www.bonprix.pl/ext/2941/animals?wkz=7780&nl=false &utm_source=Newsletter_BP &utm_medium=e-mail&utm_campaign=2014_01 _29
[/QUOTE]
wow

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
przyznaj się koniecznie !!!


wydaje mi się, że oni czytają anulowego bloga, wiedzą jaka z niej kusicielka i dlatego ją tak obdarowują
należą się jej nagrody za tak świetną robotę !

sprawdziałam właśnie swoje próbki jmo...na 29 sztuk tylko 6 jest zdatnych do użytku, reszta przeterminowana (większość nawet z 2010 roku a ja je w połowie zeszłego roku nabyłam)

edit: Anula robi na blogu rozdanie z make me bio w roli głównej

to juz wiesz co to za kremy były
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 10:41   #120
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Kretka!!! Podaj adres
Przybył deo z Maurelii. I dostałam wodę perfumowaną nr I. Zapach dla mnie trochę za ciężki ale mam kogoś kto się bardzo z niej ucieszy
Zdjęć nie będzie bo aparat się obraził.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.