Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 18:04   #811
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Mi udało się zrobić tylko 3 razy tą maseczkę, nie potrafiłam wytrzymać z tym zapachem, poprawy też nie widziałam, do tego psina za mną chodziła, bo pachniałam mlekiem, które tak lubi
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:25   #812
kasiulox
Przyczajenie
 
Avatar kasiulox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
GG do kasiulox
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Czytam czytam i dzisiaj też spróbuje wieczorkiem.
Zobaczymy, cudów się nie spodziewam,bo potrzeba czasu,ale jestem w dobrej myśli
kasiulox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:53   #813
piska129
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 144
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hej po przeczytaniu kilku stron sama spróbowałam i od wczoraj też nakładam mleko Wczoraj 2 razy w dziś właśnie teraz mam na sobie i planuje jeszcze wieczorem
Tylko jak dziś rano wstałam zauważyłam, że mam 1 krostkę na brodzie i 2 maleńkie na nosie. Aczkolwiek zauważyłam znaczne zmniejszenie krostki, którą mam o kilku dni.
Dodam jeszcze że jestem alergiczką i mam uczulenie na mleko. Ale nic się nie dzieje złego poza tymi 3 krostkami. Pewnie to przypadek
W przyszłym tygodniu planuje zakupić glinkę zieloną z apteki Zobaczymy jakie ona da efekty
piska129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 08:59   #814
aquarelka199
Rozeznanie
 
Avatar aquarelka199
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 849
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Dołączam
Trafiłam tu przez przypadek i już siedzę z mlekiem na twarzy Nigdy nie miałam problemów z cerą(od czasu do czasu wyskoczył jakiś pryszcz i tyle) ale ostatnio to jest jakas masakra. Najpierw tłumaczyłam sobie że to wina basenu i chloru. Kupiłam trochę polecanych przez specjalistów specyfików i nic to nie dało dlatego zrezygnowałam z basenu. I tu niespodzianka bo to nic nie pomogło. Na policzkach mam albo przebarwienia albo pryszcze. Bez podkładu nie mogę wyjść z domu.
Mam nadzieję że mleko pomoże Spróbuję również wypróbować tonik z olejkiem pichtowym i maseczkę z aspiryny
Tylko powiedzcie mi z jaką częstotliwością się to stosuję?
aquarelka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:15   #815
Gracjanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Lepiej jest kupować mleko pasteryzowane z krótkim terminem ważności. Jest podobne do prawdziwego. O UHT w kartoniku czasem się mówi, że to woda w kolorze mleka. Ile w tym racji nie wiem, ale ja pije tylko takie nie-UHT.
Poza tym Mleko UHT to nie chemia tylko mleko wysterylizowane. Spróbowałem 1 raz i czuje super napięcie skóry
Pozdrawiam dziewczyny
polecam również visaxinum ,mi pomaga super tylko niestety później pryszcze mi wracają... (genetycznie po ojcu mam )

Edytowane przez Gracjanek
Czas edycji: 2011-03-29 o 20:18
Gracjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 13:46   #816
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

jak dla mnie skóra o wiele lepsza w dotyku, nie jest taka szorstka, nawilżona ale też nie jest za tłusta. Mnie się poprawiła a dopiero tydzien stosuje, pryszczy mi mniej wychodzi, nie mam prawie wcale, ale przed tez nie miałam jakoś wiele.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 21:02   #817
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Również stosuję mleko na twarz już od jakiegoś czasu. Co do zaskórników- nic nie pomaga, no ale cóż, mam trądzik zaskórnikowy, cała twarz usiana w tym cholerstwie, nic na to nie pomaga, chyba taka moja uroda .

Ale za to skóra jest po mleku gładka i wybielona, wygląda zdrowiej, dlatego będę stosować tą metodę jeszcze baaardzo długo .

Stosuję również tą maseczkę z mleka i żelatyny, podoba mi się, taka maseczka peel off, skóra jest po niej gładka i oczyszczona, ale niestety, żadne zaskórniki nie przyklejają się do tej maski, wągry wcale nie giną.

Nadal będę szukać dobrego sposobu na te cholerne zaskórniki, może kiedyś ktoś coś wymyśli.

Pozdrawiam.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''

Edytowane przez Lady eSs
Czas edycji: 2011-04-20 o 21:04
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 19:03   #818
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

włąsnie tu trafiłam i siedze z mlekiemna twarzy
Moze nie mam starsznego problemu z trądzikiem bo tylko czasami wyskocząmi jakieś krostki ale za to mam wagry w strefie T . tak sie zastanawiam nad jakimiszabiegami kosmetycznymi w gabinecie ale nie wyciskanie tylkoniewiem no cośinnego może drozszego ale bardziej skutecznego czytałam coso mikrodermabrazji chyba dobrze napisałąm ale nie jestem pewna czy w wieku 22lat można taki zabiek stosowac? Pytam bo teraz w gruponie jest taki zabieg bardzo tanio z 300zł na 89zł i myśle ze to dobra cena tylko nie wiem czy to aby na pewno będzie dla mnie dobre niby jest opisany że oczyszcza pory i skórę itd ale też wygłądza zmarszczki i robiony jest na twarzy szyji i dekolcie
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:41   #819
toffi_muffin
Przyczajenie
 
Avatar toffi_muffin
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Dzisiaj dostałam jakiegoś uczulenia (od benzacne na które zawsze nakładam kefir) a że kefiru w domu nie było to posmarowałam się mlekiem. Wpisałam w google czy to w ogóle ma jakiś sens i trafiłam tutaj.
Moja cera jest mieszana, ogólnie nie najlepsza i jeszcze mam ślady po pryszczach. Próbuję wszystkich sposobów jakie tylko znajdę więc spróbuję i z mlekiem. Będę je codziennie nakładać i zobaczymy efekty
toffi_muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:11   #820
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

zaciekawil mnie ten watek, bo tez mam problemy z cera , i takie pytanie czy mleko na przebarwienia pomoze? walcze z nimi dosc dlugo a rezultaty jakies sa , ale marne ;/
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:21   #821
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez madziuniaaaaa Pokaż wiadomość
zaciekawil mnie ten watek, bo tez mam problemy z cera , i takie pytanie czy mleko na przebarwienia pomoze? walcze z nimi dosc dlugo a rezultaty jakies sa , ale marne ;/

Na pewno rozjaśni troszkę. Na przebarwienia stosuj dobre peelingi (mi ładnie jaśnieją po peelingu Garniera, z domowych sposobów- mycie twarzy płatkami owsianymi), maseczki (z domowych polecam maseczkę z mleka i drożdży), punktowo dobry będzie też sok z cytryny.

A tak w ogóle kiedyś pozbyłam się przebarwień dzięki kwasowi migdałowemu (zamówiłam w internecie, stosowałam w domu). Po jakichś trzech 'zabiegach' przebarwień już nie było. Ale to też trzeba uważać przy tym, bo można sobie niechcący krzywdę zrobić, gdzieś tu na wizażu jest ciekawy wątek z poradami na temat tego kwasu.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''

Edytowane przez Lady eSs
Czas edycji: 2011-04-29 o 21:24
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 22:39   #822
madziuniaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar madziuniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 123
GG do madziuniaaaaa
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Na pewno rozjaśni troszkę. Na przebarwienia stosuj dobre peelingi (mi ładnie jaśnieją po peelingu Garniera, z domowych sposobów- mycie twarzy płatkami owsianymi), maseczki (z domowych polecam maseczkę z mleka i drożdży), punktowo dobry będzie też sok z cytryny.

A tak w ogóle kiedyś pozbyłam się przebarwień dzięki kwasowi migdałowemu (zamówiłam w internecie, stosowałam w domu). Po jakichś trzech 'zabiegach' przebarwień już nie było. Ale to też trzeba uważać przy tym, bo można sobie niechcący krzywdę zrobić, gdzieś tu na wizażu jest ciekawy wątek z poradami na temat tego kwasu.
teraz uzywam wlasnie toniku z kwasem kojowym zobacze czy pomoze jak nie to zainwestuje w kwas migdalowy ;D sposoby domowe hmmm spróbuje napewno
__________________
A dużo masz jeszcze tych marzeń? Jedno






madziuniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 00:50   #823
Kohezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Dobra, nałożyłam. Ale ten zapach... Pić mleko lubię, ale wąchanie nie dla mnie. Nigdy wcześniej nie był dla mnie nieprzyjemny a na jak mam je na twarzy to sztyni niemiłosiernie. :P
Kohezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 22:25   #824
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 272
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

trafiłam przed chwilą na watek i wow - na pewno wypróbuję zwłaszcza, że do maseczek domowych czasem dodaję sobie mleko, z tym, że dopiero teraz mi się przypomniało, że w ogóle je robię, zaniedbałam to ostatnio
peanut_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 22:49   #825
nolee2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hej
Ja tez sie zainteresowalam tym, i moze rzeczywiscie cos w tym jest..
Pomimo ze teraz nie mam problemow.
Wczesniej nie wiem co sie dzialo ale mialam straszna cere. Teraz ograniczylam kosmetyki do minimum, zrezygnowalam z chlorowanej wody na rzecz cetaphilu, od czasu do czasu maseczka z zielonej glinki, rano i wieczorem krem la roche posay ( polecem !) i moja cera jest super, jedynie pozostaly blizny po tych okropnych czasach kiedy nie moglam wyjsc z domu bez makijazu..
Ma ktos wyprobowany sposob na blizny? ale bezpieczny i domowy ?

Co do wczesniejszych postow - bardzo polecam mikdrodermabrazje.. pomaga, zaraz widac efekt a po 2, 3 dniach po zabiegu skora ladnie reaguje i jest duzo gladsza. ja robilam taki zabieg jednorazowo kilka razy, a nie w seriach jak sie poleca, w kazdym razie odradzam czyszczenie manualne, wiem ze w niektorych salonach doradzaja i mowia ze glebokich zaskornikow inaczej sie nie mozna pozbyc itp ale wierzcie mi ze nieumiejetna kosmetyczka potrafi zrobic wiecej szkody niz pozytku bo sama tego doswiadczylam..
nolee2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:49   #826
Dusia100
Przyczajenie
 
Avatar Dusia100
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Też po przeczytaniu wątku postawiłam na mleko, ale.. :/ nic to nie pomogło.. Polecam tylko tym, którzy nie mają problemu z różnego rodzaju krostkami bo po mleku miałam tylko bardziej gładką skórę, ale zaczęły mi wyskakiwać niedoskonałości, przestałam używać i teraz muszę poczekać aż ki to zejdzie
Dusia100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 08:30   #827
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hejprzeczytałam watek i zaczynam stosowac mleko
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:24   #828
LaBellePerle
Zakorzenienie
 
Avatar LaBellePerle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10 477
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Hejprzeczytałam watek i zaczynam stosowac mleko
ja też, od dzisiejszego wieczora
__________________
Szczęście to żaden fart, którego niektórym brakuje.
Szczęście to nie jeden wielki sukces.
Szczęście liczy się w miliardach - tysiącach dobrych dni i milionach niepowodzeń.
LaBellePerle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 07:25   #829
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

ja już wcześniej stosowałam mleko jako maseczkę ale niestety przerwałam ( nie pamiętam dlaczego)

także tez zaczynam od nowa: dzień 1
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 09:29   #830
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Witam Ja zaczęłam wczoraj, a zachęcił mnie do tego filmik Brunetki i robię to jej sposobem Postaram się zdać relację: zrobię zdjęcie dzisiaj i po około 20 dniach
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:15   #831
latoszunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
GG do latoszunia
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

przeczytałam część wątku, przeszukałam go i szukałam też w internecie, ale nie znalazłam nic na temat opalania po tym toniku z mleka. wiadomo, teraz słońce, niedługo wakacje i chciałabym się móc opalać. nie orientuję się za bardzo w temacie kwasów i filtrów, bo było coś wcześniej o nich i o tym że nie wolno się opalać. mleko też zawiera jakieś kwasy, dlatego zastanawiam się czy to bezpiecznie. bardzo proszę o odpowiedź, jeśli ktoś się orientuje w temacie!
latoszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:35   #832
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Nie jestem w tym temacie specjalistką ale moze lepiej jednak spłukać mleko z twarzy przed wyjściem na dwór w celu opalania.

U mnie niestety mleko nie pomogło z wypryskami i zaskórnikami, ale za to pomogło na przetłuszczanie się twarzy, dzięki niemu nie błyszcze się po pół godz jakbym twarz wysmarowała olejem.
__________________
Dbam o siebie- z głową
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 08:49   #833
malenkaq013
Raczkowanie
 
Avatar malenkaq013
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kazimierz Dolny
Wiadomości: 43
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

takze jestem ciekawa efektów, od dziś zaczynam, jasne że co skóra to inna reakcja kazdemu pomaga co innego i właśnie jak już jedna osoba pytała ciekawe jak to jest z mlekiem w połączeniu ze słońcem ??? ;/
malenkaq013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:55   #834
Koniczynka08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 46
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hej od kilku dni tez zaczęłam mleczna kurację i efekty sa naprawdę super mieszkam na wsi więc mam dostęp do ekologicznego, nieprzetworzonego mleka. Więc kiedy przemyję nim twarz to nie zmywam tylko zostawiam i nakładam krem nawilżający kiedy mleko troszkę zaschnie efekty powalające - skóra wygląda zdrowo i promiennie, koloryt wyrównany, pryszcze znikają dosyc szybko
Mam nadzieję że efekt się utrzyma i juz żałuję że wkrótce będę musiała zaprzestać używania mleka z powodu 3miesiecznego wyjazdu do krainy "nie płynącej mlekiem"... I nie wiem czym wtedy zastapię tą pielegnację...
Koniczynka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 16:43   #835
toffi_muffin
Przyczajenie
 
Avatar toffi_muffin
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Przyznam, że nie jestem zbyt konsekwentna i po tygodniu regularnego "stosowania" mleka darowałam sobie. Na pryszcze nie pomogło za bardzo - pewnie dlatego, że stosowałam tak krótko. Ale na ślady działa świetnie. Po ok. trzech wieczorkach ślady zbladły i stały się mniej widoczne. Widać więc, że to co naturalne jest najlepsze
toffi_muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 17:14   #836
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

po dwukrotnym zastosowaniu mleka wyskoczyły mi dwa pryszcze i na tym się skończyło, dzisiaj jest 6 dzień a nowe pryszcze nie wyskakują. aha i tamte bardzo szybko zniknęły. zauważyłam też , że wągry na nosie stają się jaśniejsze
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 19:44   #837
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Kurcze nie wiem czy probować ,bo nie chce sobie jeszcze odorbić pryszczy a mam baardzo duży trądzik ;/
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:36   #838
Madziarakks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

A czy picie mleka szkodzi ? Nasila się po nim trądzik czy nie ? ; )
Madziarakks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 17:32   #839
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Witam Was dziewczyny
ja też trafiłam na ten wątek przez przypadek jakiś tydzień temu i na drugi dzień poleciałam po mleko ;p. Przez tydzień stosowałam się do zleceń i wcierałam mleko na twarz szyję i dekolt.

Po przeprowadzce do innego miasta gdzie jest dużo gorsza woda ( bardzo twarda i zanieczyszczona ) moja skóra oszalała pełno wyprysków i plam mi się porobiło zwłaszcza na policzkach. Walczyłam z tym drogimi specyfikami ale nic to nie pomagało --> skóra moja tak reaguje na syfiastą wodę i bardzo nie lubi się z twardą wodą niestety ;/

Muszę powiedzieć, że mleko całkiem nieźle sobie radzi ;] Nie ma jeszcze spektakularnych efektów, ale na pewno jest bardziej nawilżona, milsza w dotyku i pomaga w pozbywaniu się zanieczyszczeń z porów. Od twardej wody robią mi się grudki na twarzy, żadne maseczki nie były w stanie sobie z tym poradzić a tu proszę zwykłe mleko po tygodniu daje efekty

Widzę też że pomaga zagoić się temu co już wyskoczyło. Więc jak dla mnie to znak że jednak warto trochę się pomęczyć z zapaszkiem mleka na twarzy tą godzinkę dziennie ;p No i nie ma chemii w tym, a koszty też prawie żadne ;p

Też zauważyłam jak już parę wizażystek że im mniej chemicznych specyfików nakładam na twarz tym lepiej dla niej ;].
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 02:30   #840
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

U mnie też mleko działa

Pory jakby się spłycają, wyskakuje mniej niespodzianek.
No i zaoszczędzam na toniku

Mam podobnie jak profwitch, gdy przyjeżdżam do Poznania, gdzie woda jest masakrycznie twarda (przynajmniej u mnie w bloku), to po tygodniu mycia twarzy mam na niej pełno bolących grudek :/
Mam nadzieję, że mleko sobie z tym poradzi, albo chociaż pomoże, bo w Poznaniu jeszcze nie próbowałam
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 13:49:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.