Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 07:41   #1291
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Hejpodziele sie z Wami moja dzisiejsza przygoda z torba Sephory(tej do blydzczyka).Tak wiec wybralam sie z nia na zakupy do Biedronkikupilam sporo spozywki, w tym napoje w szklanych butlach,olej, cytryny,arbuza,etc.Wydawa la mi sie dosc solidna wiec naladowalam po brzegii ide...wszystko ok,dzwigam chodnikiem,jestem juz blisko domu,przechodze przez ruchliwa ulice i wtedy...uszy zostaly na ramieniu ,a torba sru!!!butelki pekly z hukiem,olej sie leje,cytryny po calej ulicy,arbuz sie toczy...na drodze korek na maxa!!!lapie,co moge,zeby spierdzielac,ludzie na przystanku ubaw oo pachy(nikt nie pomoze)!Korek coraz dluzszy!Nagle z czarnego BMW wysiada jakis mlody,lysy koles w gajerze i ciemnych okularach,bierze tego nieszczesnego arbuza i mi niesieDziekuje mu bardzo,a on mowi,ze jest kierowca jakiegos pokityka,ktorego wiezie na jakis kongres i ze on mu kazal mi pomoc.Zebralam,co moglam,arbuz pod oache i na chate.Ot,przygoda sephorowska
Ale historia
Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość

Tak się właśnie kończą mezalianse luksusowej torby z Sephory z plebejskim towarem z Biedry .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 07:58   #1292
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Ja nie klikam bo to co bym chciała nie jest przecenione.

Dziewczyny dziś w Poznaniu Airshow. F-16 mi latają nad balkonem co tu się dzieje!
Ale fajnie zazdroszczę
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 08:25   #1293
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

był jeszcze jakiś inny kolor jet seta w promocji, który juz dziś wykupiony ? (oprócz błekitu) bo teraz same czerwienie i nie wiem czy liczyc na anulowanie zamówienia czy czerwoną zamówić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 08:33   #1294
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

omg weszłam tu wczoraj wieczorem poczytać o promocjach a wyszłam z MK
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 08:44   #1295
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
A jaką? Pokażesz?
Taką: http://www.zalando.pl/lydc-london-to...1h02r-i11.html
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 10:20   #1296
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ale fajnie zazdroszczę
Ja uwielbiam ten huk no i w ogóle robią wrażenie. Zaraz się zacznie drugi dzień

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Fajniutka

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Hejpodziele sie z Wami moja dzisiejsza przygoda z torba Sephory(tej do blydzczyka).Tak wiec wybralam sie z nia na zakupy do Biedronkikupilam sporo spozywki, w tym napoje w szklanych butlach,olej, cytryny,arbuza,etc.Wydawa la mi sie dosc solidna wiec naladowalam po brzegii ide...wszystko ok,dzwigam chodnikiem,jestem juz blisko domu,przechodze przez ruchliwa ulice i wtedy...uszy zostaly na ramieniu ,a torba sru!!!butelki pekly z hukiem,olej sie leje,cytryny po calej ulicy,arbuz sie toczy...na drodze korek na maxa!!!lapie,co moge,zeby spierdzielac,ludzie na przystanku ubaw oo pachy(nikt nie pomoze)!Korek coraz dluzszy!Nagle z czarnego BMW wysiada jakis mlody,lysy koles w gajerze i ciemnych okularach,bierze tego nieszczesnego arbuza i mi niesieDziekuje mu bardzo,a on mowi,ze jest kierowca jakiegos pokityka,ktorego wiezie na jakis kongres i ze on mu kazal mi pomoc.Zebralam,co moglam,arbuz pod oache i na chate.Ot,przygoda sephorowska
Jak czytałam o tym kolesiu co Ci pomógł z arbuzem to myślałam, że jakaś romantyczna love story z tego wyjdzie. Albo propozycja kawy chociaż. . A on gada, że szef mu kazał. Jednak faceci są beznadziejni.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 11:09   #1297
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ale to nie koniec mojej przygody!wczoraj,jak te resztki zakupow przynioslam,rozpakowalam ,to torbe z uszami polozylam na stole kuchni(zapomnialam wyrzucic),wieczorem byl u mnie moj kochany dziadzius,dzis przyszedl tez,przyniosl te torbe z popszyszywanymi uszami,a w miejsca zszycia popszyszywal kolorowe guzikikochany...ale na zakupy do Biedry juz sie z nia nie wybioreps.torba slodko wyglada
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 11:09   #1298
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Czy ktoś miałby jakiś zbędny kod do zalando? Poratujcie przeczytałam o waszych dokonaniach zakupowych tam i tez mi się zamarzyło. ..
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 11:27   #1299
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
był jeszcze jakiś inny kolor jet seta w promocji, który juz dziś wykupiony ? (oprócz błekitu) bo teraz same czerwienie i nie wiem czy liczyc na anulowanie zamówienia czy czerwoną zamówić
z tego modelu tylko blekit i czerwienie jesli dobrze pamietam, ale chyba tak
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
omg weszłam tu wczoraj wieczorem poczytać o promocjach a wyszłam z MK
a jednak ktos sie tu skusil oprocz mnie
bardzo ładna
Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Ale to nie koniec mojej przygody!wczoraj,jak te resztki zakupow przynioslam,rozpakowalam ,to torbe z uszami polozylam na stole kuchni(zapomnialam wyrzucic),wieczorem byl u mnie moj kochany dziadzius,dzis przyszedl tez,przyniosl te torbe z popszyszywanymi uszami,a w miejsca zszycia popszyszywal kolorowe guzikikochany...ale na zakupy do Biedry juz sie z nia nie wybioreps.torba slodko wyglada
kochany Dziadek
Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Czy ktoś miałby jakiś zbędny kod do zalando? Poratujcie przeczytałam o waszych dokonaniach zakupowych tam i tez mi się zamarzyło. ..
na Modzie jest specjalny watek w ktorym dziewczyny maja kody, o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=817722
i kjd3 kilka postow wyzej ma w podpisie ze odda kody 15%
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 11:41   #1300
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość


Fajniutka

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość

bardzo ładna
Dzięki dziewczyny; mam nadzieję, że w realu też mnie urzeknie. Z resztą, jeśli nie, to w Zalando nie ma problemu ze zwrotem.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:01   #1301
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
był jeszcze jakiś inny kolor jet seta w promocji, który juz dziś wykupiony ? (oprócz błekitu) bo teraz same czerwienie i nie wiem czy liczyc na anulowanie zamówienia czy czerwoną zamówić
A błękitna Ci się nie podoba? Moim zdaniem jest prześliczna, taka bardziej oryginalna i przyciągająca niż czerwona.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 12:04   #1302
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
A błękitna Ci się nie podoba? Moim zdaniem jest prześliczna, taka bardziej oryginalna i przyciągająca niż czerwona.
Błękit juz wykupiony; )
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:23   #1303
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziękuję �� kjd3 ��

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
z tego modelu tylko blekit i czerwienie jesli dobrze pamietam, ale chyba tak

a jednak ktos sie tu skusil oprocz mnie

bardzo ładna

kochany Dziadek

na Modzie jest specjalny watek w ktorym dziewczyny maja kody, o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=817722
i kjd3 kilka postow wyzej ma w podpisie ze odda kody
15%
Juz mam, dziękuję 😀

Edytowane przez katerineczka
Czas edycji: 2015-06-14 o 12:21
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:29   #1304
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
z tego modelu tylko blekit i czerwienie jesli dobrze pamietam, ale chyba tak

a jednak ktos sie tu skusil oprocz mnie
chyba wszyscy kupowali błękit. Ja wzięłam mniejszą JS czerwoną tę ciemniejszą, szkoda, że nie było granatu.

a weszłam na wątek zapytać o Sephora Box ale przez MK zapomniałam napisać Ktoś wie kiedy będzie? na jakich zasadach?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:54   #1305
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
chyba wszyscy kupowali błękit. Ja wzięłam mniejszą JS czerwoną tę ciemniejszą, szkoda, że nie było granatu.

a weszłam na wątek zapytać o Sephora Box ale przez MK zapomniałam napisać Ktoś wie kiedy będzie? na jakich zasadach?
Box ma byc w lipcu, Sephora tak pisala na facebooku, ale blizszych informacji narazie nie ma
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:36   #1306
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Od jutra do piątku między 7 a 8 rano startuje akcja - darmowa kanapka farmerska w MC DONALD'S.Jak ktoś się nie wyrobi ze śniadaniem, to jest gratis w maku ...
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 15:47   #1307
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez vessa Pokaż wiadomość
Od jutra do piątku między 7 a 8 rano startuje akcja - darmowa kanapka farmerska w MC DONALD'S.Jak ktoś się nie wyrobi ze śniadaniem, to jest gratis w maku ...
może skoczę bo do lidla idę z rana
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 16:30   #1308
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Witam Was poszukuję jakiegoś fajnego breloczka do kluczy, nie rzucił Wam się jakis w oczy? Albo coś Wam zalega w szufladzie np. z D?? chciałabym coś fajnego np:
http://allegro.pl/brelok-breloczek-l...435950083.html
Kiedyś chyba dodawali jako niespodziankę w D... może któraś z Was chciałaby się pozbyć??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 16:37   #1309
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny mam pytanko niekosmetyczne. Teraz jest czas wyprzedazy, wiec moze ktoras zauwazyla gdzies kombinezon z szortami i krotkim rekawkiem? Ja widuje tylki na ramiaczka, a chcialabym jednak zasloniete ramiona. Gdybyscie cos takiego zauwazyky, to prosze o info.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 16:46   #1310
przestrach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 110
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam Was poszukuję jakiegoś fajnego breloczka do kluczy, nie rzucił Wam się jakis w oczy? Albo coś Wam zalega w szufladzie np. z D?? chciałabym coś fajnego np:
http://allegro.pl/brelok-breloczek-l...435950083.html
Kiedyś chyba dodawali jako niespodziankę w D... może któraś z Was chciałaby się pozbyć??
Ja mam taki z Guerlain, ale miałam przy torebce i ciągle coś się odczepia, już dwa razy naprawiałam.

Edytowane przez przestrach
Czas edycji: 2015-06-14 o 16:47 Powód: dodanie cytatu
przestrach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 16:54   #1311
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam Was poszukuję jakiegoś fajnego breloczka do kluczy, nie rzucił Wam się jakis w oczy? Albo coś Wam zalega w szufladzie np. z D?? chciałabym coś fajnego np:
http://allegro.pl/brelok-breloczek-l...435950083.html
Kiedyś chyba dodawali jako niespodziankę w D... może któraś z Was chciałaby się pozbyć??
Ja mam walający się 'thanks god i'm a women' te serce z douglasa ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 17:00   #1312
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja mam walający się 'thanks god i'm a women' te serce z douglasa ;-)
a mogłabyś zrobić zdjęcie?? plissss
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 17:02   #1313
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a mogłabyś zrobić zdjęcie?? plissss
ja mam ich chyba z 4
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5263685069.jpg (39,1 KB, 59 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 17:04   #1314
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

tu masz korinka z nim kogos aukcje, lepiej widać : http://allegro.pl/brelok-troika-than...tml?source=mlt
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 18:47   #1315
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ja mam ich chyba z 4
Dziewczyny a ile byście chciały za ten breloczek?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 18:54   #1316
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile byście chciały za ten breloczek?
a gdybym się wymienila za szminke KissKiss, z doplata z mojej strony, chcialabys? Ewentualnie mogłabym napisac co mam jeszcze żeby Ci dorzucić

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-06-14 o 18:55
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 19:01   #1317
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

czy komus wszedł dziś kod na zalando?
nie powinnam tu wchodzić po moich kosmetycznych szaleństwach, bo ciągle czymś kusicie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
z tego modelu tylko blekit i czerwienie jesli dobrze pamietam, ale chyba tak

a jednak ktos sie tu skusil oprocz mnie

bardzo ładna

kochany Dziadek

na Modzie jest specjalny watek w ktorym dziewczyny maja kody, o tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=817722
i kjd3 kilka postow wyzej ma w podpisie ze odda kody 15%
próbuje cały dzień ale mi nie chce kod wejść ;/

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
A błękitna Ci się nie podoba? Moim zdaniem jest prześliczna, taka bardziej oryginalna i przyciągająca niż czerwona.
a podoba ale nie ma generalnie myślę nad jet set top zip - mandarine byłam dzisiaj w stacjo obczaić ten kolor i bardzo fajny, tylko kombinuje cały czas z tym kodem....
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 19:04   #1318
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
czy komus wszedł dziś kod na zalando?
nie powinnam tu wchodzić po moich kosmetycznych szaleństwach, bo ciągle czymś kusicie



próbuje cały dzień ale mi nie chce kod wejść ;/



a podoba ale nie ma generalnie myślę nad jet set top zip - mandarine byłam dzisiaj w stacjo obczaić ten kolor i bardzo fajny, tylko kombinuje cały czas z tym kodem....
on nie wchodzi na korsa Tez kombinowałam, ale nic z tego i dziewczyny na watku Korsowym tez pisaly ze im się nie udało widziałam.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 19:12   #1319
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Wtajemniczone proszę o poradę jak używać Givenchy Poudre Premiere ?
Jest ten puszek/gąbeczka dołączona. Mam też Hakuro H55 i MAC116. Nie wiem czy omiatać nim twarz czy "przyciskać" pędzel? I czy całą czy jakieś konkretne rejony?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 19:15   #1320
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Wtajemniczone proszę o poradę jak używać Givenchy Poudre Premiere ?
Jest ten puszek/gąbeczka dołączona. Mam też Hakuro H55 i MAC116. Nie wiem czy omiatać nim twarz czy "przyciskać" pędzel? I czy całą czy jakieś konkretne rejony?
Ja biorę na pędzel i dociskam bo mam mieszaną skóre. Jeśli masz suchą to wystarczy lekko omieść .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.