Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 20:28   #751
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się Twój kolorek spodobał



Ja do czerwca nie będę farbować Mam 3 odcienie na włosach Ale wcale się nie wrzucają w oczy. Wygląda jakbym miała jeden odcień - to się nazywa koloryzacja ton w ton
czemu az do czerwca ? ja juz mysle jaki odcien chce nastepny
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:12   #752
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
czemu az do czerwca ? ja juz mysle jaki odcien chce nastepny
Zapuszczam włosy żeby fryzjerka ścięła mi jak najwięcej tego brązu Na grzywce mi trochę zostanie, ale reszcie włosów będę mieć blond.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.

Edytowane przez nutusia16
Czas edycji: 2012-03-14 o 09:00
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:17   #753
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

aha a mi sie coraz bardziej podoba ten 600 troche sie posieral i teraz juz miesza sie z moimi nieco ciemniejszymi koncami
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 23:27   #754
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

cześć,

Mam problem. Otóż od 14 miesięcy nie farbowałam włosów, mam mega odrosty ( naturalne mam średnio-ciemny blond - a farbowałam na czerń z joanny i teraz jest średni/ciemny brąz ) a 28 kwietnia wychodzę za mąż i muszę zrobić coś z tymi włosami ... i tak postanowiłam wybrać castinga , licząc, że wypłucze się znacznie i po weselu jak mi się odwidzi, szybciej wrócę do naturalnego niż obecnie ( Fryzjerka poleciła użyć jakiejś szamponetki, takiej do 3 myć, ale jeśli nie zrobię tego w dniu wesela, to efekt nie będzie widoczny;/ więc chcę coś trwalszego)

Przeczytałam trochę na wątku i z wypowiedzi, wydaje mi się, że najlepszy byłby jasny brąz, jednakże nie natrafiłam z czytanych wypowiedziach na fotki i nie wiem czy aby na pewno do mnie będzie pasował ? tj. do tych moich odrostów ... na chwilę obecną nie mogę zrobić fotki ale tak ( na podstawie rysunków z opakowań piszę) :
naturalne sa mniej więcej jak 713 Mroźny Beż
farbowane wyglądają jak sprany brąz 400

Jak myślicie?

I jak to jest z tym schodzeniem tej farby? po x myciach wypłuczą mi się do blondu Z powrotem , czy niekoniecznie ??

Baaardzo proszę o pomoc ( oczywiście zamierzam zrobić próbę farbowania przed weselem, ale zostało mi niewiele czasu, i ta próba może być jedna tylko ..)
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 10:23   #755
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

wiecie może jak zmyc tą szamponetke po 20 minutach trzymania?
całą zmyc? tak że woda powinna być czysta, letnią, zimną?
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:42   #756
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

sikoreczka111 watpie aby ci sie wyplukalo do naturalnych to moim zdaniem to jest nierealne. ja farbuje moje naturalne wlosy 500 ( jasny braz ) i wciaz mam ciemne (a rozne rzeczy kombinuje myje rumiankiem itp) ostatnio wybralam 600 i jest on o wiele delikatniejszy na naturalnych odrostach wyszlo pudelkowo na koncach ktore byly ostatnio farbowane 500 w pazdzierniku(!) nic za bardzo sie nie stalo jak byly ciemne tak i sa .
aha i 500 wychodzil mi zawsze ciemno moze znajde foty to wstawie

oto i 500 na naturalnych wlosach !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 500kopia.jpg (46,6 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2012-02-18 o 11:47
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:37   #757
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Monii07 Pokaż wiadomość
wiecie może jak zmyc tą szamponetke po 20 minutach trzymania?
całą zmyc? tak że woda powinna być czysta, letnią, zimną?
Najlepiej przed całkowitym spłukaniem, zamocz trochę włosy i zrób tak jakbyś myła włosy. Następnie spłukaj włosy letnią, aż woda zrobi się czysta i nałóż odżywkę.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 14:31   #758
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
cześć,

Mam problem. Otóż od 14 miesięcy nie farbowałam włosów, mam mega odrosty ( naturalne mam średnio-ciemny blond - a farbowałam na czerń z joanny i teraz jest średni/ciemny brąz ) a 28 kwietnia wychodzę za mąż i muszę zrobić coś z tymi włosami ... i tak postanowiłam wybrać castinga , licząc, że wypłucze się znacznie i po weselu jak mi się odwidzi, szybciej wrócę do naturalnego niż obecnie ( Fryzjerka poleciła użyć jakiejś szamponetki, takiej do 3 myć, ale jeśli nie zrobię tego w dniu wesela, to efekt nie będzie widoczny;/ więc chcę coś trwalszego)

Przeczytałam trochę na wątku i z wypowiedzi, wydaje mi się, że najlepszy byłby jasny brąz, jednakże nie natrafiłam z czytanych wypowiedziach na fotki i nie wiem czy aby na pewno do mnie będzie pasował ? tj. do tych moich odrostów ... na chwilę obecną nie mogę zrobić fotki ale tak ( na podstawie rysunków z opakowań piszę) :
naturalne sa mniej więcej jak 713 Mroźny Beż
farbowane wyglądają jak sprany brąz 400

Jak myślicie?

I jak to jest z tym schodzeniem tej farby? po x myciach wypłuczą mi się do blondu Z powrotem , czy niekoniecznie ??

Baaardzo proszę o pomoc ( oczywiście zamierzam zrobić próbę farbowania przed weselem, ale zostało mi niewiele czasu, i ta próba może być jedna tylko ..)

Też sądze, że się nie zmyje, po jakimś czasie napewno zjaśnieje i wyblaknie. Jasny brąz 500 napewno też fajnie wyrówna kolor bo wyjdzie bardziej coś pod ciemny brąz.
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 12:49   #759
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Ma któraś z Was porównanie "Mroźnych trufli" do "Jasnego brązu"? "Jasny brąz " wyszedł jak ciemny brąz na moich włosach. Jest szansa,że ten pierwszy kolor wyjdzie jaśniej?
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:05   #760
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was porównanie "Mroźnych trufli" do "Jasnego brązu"? "Jasny brąz " wyszedł jak ciemny brąz na moich włosach. Jest szansa,że ten pierwszy kolor wyjdzie jaśniej?
Mi trufla wyszła tak jak na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1128abcd.jpg (15,1 KB, 164 załadowań)
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:31   #761
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Mi trufla wyszła tak jak na zdjęciu
Tak,widziałam Twoje zdjęcie wcześniej . Moje włosy mają tendencję do mocnego chwytania koloru i nie chciałabym skończyć z czernią na głowie...
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 20:56   #762
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
sikoreczka111 watpie aby ci sie wyplukalo do naturalnych to moim zdaniem to jest nierealne. ja farbuje moje naturalne wlosy 500 ( jasny braz ) i wciaz mam ciemne (a rozne rzeczy kombinuje myje rumiankiem itp) ostatnio wybralam 600 i jest on o wiele delikatniejszy na naturalnych odrostach wyszlo pudelkowo na koncach ktore byly ostatnio farbowane 500 w pazdzierniku(!) nic za bardzo sie nie stalo jak byly ciemne tak i sa .
aha i 500 wychodzil mi zawsze ciemno moze znajde foty to wstawie

oto i 500 na naturalnych wlosach !!
Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Też sądze, że się nie zmyje, po jakimś czasie napewno zjaśnieje i wyblaknie. Jasny brąz 500 napewno też fajnie wyrówna kolor bo wyjdzie bardziej coś pod ciemny brąz.
ale to kompletnie nic nie zblednie?? bo po 14 miesiącach farbowania farbą kolor wypłukał mi się słabo, a liczyłam, że po castingu ( skoro pisze na nim do 28 myć) mogę spodziewać się jakiegokolwiek wypłukania, tak aby ta rożnica przy powrocie do naturalych nie była tak ogromna jak teraz... ( zdjęcie w załączniku )

a ciemny blond jak wyjdzie? też nie znalazłam żadnej fotki ?? co byście zrobiły na moim miejscu, bo tak jak jest teraz być nie może, uwielbiam się w ciemniejszym kolorze , ale mam cienkie włosy i odczuwają takie farbowania dość bardzo ...

proszę o pomoc ...ewentualnie jaki kolor z castinga polecicie, aby pokrył odrosty i z farbowańcami się jakoś ładnie zgrał ... a jednoczesnie nie wyszedł aż za ciemno...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P220212_21.50.jpg (68,3 KB, 108 załadowań)
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:45   #763
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ale to kompletnie nic nie zblednie?? bo po 14 miesiącach farbowania farbą kolor wypłukał mi się słabo, a liczyłam, że po castingu ( skoro pisze na nim do 28 myć) mogę spodziewać się jakiegokolwiek wypłukania, tak aby ta rożnica przy powrocie do naturalych nie była tak ogromna jak teraz... ( zdjęcie w załączniku )

a ciemny blond jak wyjdzie? też nie znalazłam żadnej fotki ?? co byście zrobiły na moim miejscu, bo tak jak jest teraz być nie może, uwielbiam się w ciemniejszym kolorze , ale mam cienkie włosy i odczuwają takie farbowania dość bardzo ...

proszę o pomoc ...ewentualnie jaki kolor z castinga polecicie, aby pokrył odrosty i z farbowańcami się jakoś ładnie zgrał ... a jednoczesnie nie wyszedł aż za ciemno...
może czekolada albo pralina? i może podetnij trochę końcówki?
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:13   #764
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Mi trufla wyszła tak jak na zdjęciu

Szkoda, że nie można dokładnie zobaczyć tego koloru z bliska
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 10:15   #765
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

wstawilam fotke 600 i nie wychodzi ciemno wcale ladnie sie wymywa
edit:
i 600 nie za bradzo ci zmieni ten odcien do polowy glowy wg chyba nic ci nie zrobi z kolorem gore bedziesz miec taka sama a dol tak samo ciemny . ja nw czy ty chcesz zrownac kolor ? to bierz 500 ale jezeli chcesz miec takie jasne jak odrost to pozostaje ci zmywanie tej farby lub obciecie tych ciemnych

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2012-02-24 o 10:18
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 23:31   #766
BillyAda
Przyczajenie
 
Avatar BillyAda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Witajcie jestem nowa, miło mi, poczytałam trochę wasze posty i stwierdziłam, że napiszę bo bardzo sensowne są.

Więc tak: Chciałabym trochę zaszaleć, wiem, że wy aż tak nie, ale ja mam jakiś taki napad na różne kolory i na przykład hahahahah na stronie rockmetalshop.pl są tonery i jest taki mega czerwony kolor jak ten koleś ma w moim avatarku czyt. Gerard Way. ;p I niesamowicie mi się podobał, ale stwierdziłam, że będę wyglądać idiotycznie, bo w tym w czym Gerardowi dobrze to może mi nie koniecznie i ten wielki szał za kolorami, rudościami <3 (mam piegi i zielone oczy, jestem dość blada i tylko pięknej rudości na głowie brakuje, za to są naturalne ciemny brąz) i wybrałam się grzecznie do Rossmana, nastałam się przed półką i normalnie mnie coś trafiało, bo to co piękne to z Palette, a ja się Palette boję. ;p i skończyło się dość niepewnie na Castingu BURSZTYN i nie wiem, nie wiem na co liczyć, chciałabym jakiś taki dość intensywny rudy, kupiłam dwa opakowania, mam włosy tak jakoś do połowy pleców więc chyba starczy. W każdym razie proszę o odpowiedź bo mam nadzieję na ładny rudzik ;D

Pozdrawiam Was ;*
__________________
Muzyka jest dla mnie światłem w tunelu, bez niej nie chciałabym żyć dłużej.
BillyAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:19   #767
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BillyAda Pokaż wiadomość
Witajcie jestem nowa, miło mi, poczytałam trochę wasze posty i stwierdziłam, że napiszę bo bardzo sensowne są.

Więc tak: Chciałabym trochę zaszaleć, wiem, że wy aż tak nie, ale ja mam jakiś taki napad na różne kolory i na przykład hahahahah na stronie rockmetalshop.pl są tonery i jest taki mega czerwony kolor jak ten koleś ma w moim avatarku czyt. Gerard Way. ;p I niesamowicie mi się podobał, ale stwierdziłam, że będę wyglądać idiotycznie, bo w tym w czym Gerardowi dobrze to może mi nie koniecznie i ten wielki szał za kolorami, rudościami <3 (mam piegi i zielone oczy, jestem dość blada i tylko pięknej rudości na głowie brakuje, za to są naturalne ciemny brąz) i wybrałam się grzecznie do Rossmana, nastałam się przed półką i normalnie mnie coś trafiało, bo to co piękne to z Palette, a ja się Palette boję. ;p i skończyło się dość niepewnie na Castingu BURSZTYN i nie wiem, nie wiem na co liczyć, chciałabym jakiś taki dość intensywny rudy, kupiłam dwa opakowania, mam włosy tak jakoś do połowy pleców więc chyba starczy. W każdym razie proszę o odpowiedź bo mam nadzieję na ładny rudzik ;D

Pozdrawiam Was ;*
Jak dla mnie do może "coś" chwyci albo będą tylko rudawe refleksy. Ja dawno temu robiłam sobie tym kolorem i rudy nie bardzo przypominał, a miałam włosy koloru jasny brąz.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:38   #768
BillyAda
Przyczajenie
 
Avatar BillyAda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie do może "coś" chwyci albo będą tylko rudawe refleksy. Ja dawno temu robiłam sobie tym kolorem i rudy nie bardzo przypominał, a miałam włosy koloru jasny brąz.
A no właśnie, zrobiłam i w ogóle tak przy świetle to tak trochę rudawy, a bez to jak bordowy -.-
I BŁAGAM NIECH MI KTOŚ POWIE DOKŁADNIE KTÓRĄ FARBĘ, JAKIEJKOLWIEK FIRMY (tylko nie Palette) KUPIĆ, ŻEBY MIEĆ 99b6cc14001acdde4bf81ab0.jpg

92651022002604124b58655a.jpg

DOKŁADNIE O COŚ TAKIEGO MI CHODZI. MOCNY WYRAZISTY KOLOR. BŁAGAM BO SZAŁU JUŻ DOSTAJĘ.
Z góry dzięki
__________________
Muzyka jest dla mnie światłem w tunelu, bez niej nie chciałabym żyć dłużej.
BillyAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 23:21   #769
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
wstawilam fotke 600 i nie wychodzi ciemno wcale ladnie sie wymywa
edit:
i 600 nie za bradzo ci zmieni ten odcien do polowy glowy wg chyba nic ci nie zrobi z kolorem gore bedziesz miec taka sama a dol tak samo ciemny . ja nw czy ty chcesz zrownac kolor ? to bierz 500 ale jezeli chcesz miec takie jasne jak odrost to pozostaje ci zmywanie tej farby lub obciecie tych ciemnych
czyli co jasny brąz da radę pokryć naturale i zrówna sięz kolorem tych farbowanych ??

Obcięcie radykalne nie wchodzi w grę, nie po to zapuszczałam do wesela, żeby tuż przed obcinać

szkoda tylko, że kolor ie zejdzie ( może któraś ma "spranego' koloru zdjęcie? ) porównując do moich obecnych odrostów ...po 14 miesiącach, bez farby kolor będzie równie intensywy ??
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 09:21   #770
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BillyAda Pokaż wiadomość
A no właśnie, zrobiłam i w ogóle tak przy świetle to tak trochę rudawy, a bez to jak bordowy -.-
I BŁAGAM NIECH MI KTOŚ POWIE DOKŁADNIE KTÓRĄ FARBĘ, JAKIEJKOLWIEK FIRMY (tylko nie Palette) KUPIĆ, ŻEBY MIEĆ Załącznik 4525300

Załącznik 4525301

DOKŁADNIE O COŚ TAKIEGO MI CHODZI. MOCNY WYRAZISTY KOLOR. BŁAGAM BO SZAŁU JUŻ DOSTAJĘ.
Z góry dzięki
Joanna Płomienna Iskra, Loreal Feria Mango 74 Intensywna Miedź, Loreal Feria Pure Paprika 78 Bardzo Intensywna Miedź, Garnier 100% Color 743 Złocisto-Miedziany Blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg download (1).jpg (7,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo13_6.jpg (14,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HCo13_5.jpg (15,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P51004-743-pack.jpg (15,1 KB, 7 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-02-27 o 10:14
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:04   #771
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
czyli co jasny brąz da radę pokryć naturale i zrówna sięz kolorem tych farbowanych ??

Obcięcie radykalne nie wchodzi w grę, nie po to zapuszczałam do wesela, żeby tuż przed obcinać

szkoda tylko, że kolor ie zejdzie ( może któraś ma "spranego' koloru zdjęcie? ) porównując do moich obecnych odrostów ...po 14 miesiącach, bez farby kolor będzie równie intensywy ??
ja bym robila bo lubie ten odcien ale to ty musisz byc przekonana co do tego
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:08   #772
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Widzę, że mnie ubiegła Kamila_Blondi.
Ja farbowałam kolorem Mango, możesz sobie zerknąć u mnie na blogu czy na wątku włosowym jak wychodzi kolor.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:15   #773
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

ja też miałam robione mango Loreala a wcześniej casting bursztyn. Bursztyn wychodzi na poczatku ciemno i mało rudo ale jak się trochę spłucze to jest calkiem calkiem Feria mango jest bardziej ruda, niektorym wychodzi wrecz marchewa, u mnie dała podobny efekt do castinga, jednak w słońcu (niestety zdjecia nie mam) biła po oczach I rudości mają to do siebie, że tracą intensywność w szybkim tempie i na dodatek potem jest problem ze zniwelowaniem tego odcienia Ja z tym walczę i dalej widzę tą rudą poświatę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog2.jpg (73,4 KB, 115 załadowań)
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:59   #774
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ja bym robila bo lubie ten odcien ale to ty musisz byc przekonana co do tego
ja się dobrze czuję w ciemnych ciekawe tylko kiedy mi się znów znudzi farbowanie ...

a powiedz mi, myślisz, że kolor się wyrówna , pokryje naturalki i farbowance dając 1 kolor?

i jak to jest z tym wypłukiwaniem, schodzi cokolwiek ta farba??

a w castingach podoba mi się to, że włoski tak mega błyszczą

i ostatnie pytanie, jedna farba mi starczy ?? bo mi często brakuje ciut ;/ chyba,że nieoszczędnie ją kładę... ??
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:33   #775
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
ja się dobrze czuję w ciemnych ciekawe tylko kiedy mi się znów znudzi farbowanie ...

a powiedz mi, myślisz, że kolor się wyrówna , pokryje naturalki i farbowance dając 1 kolor?

i jak to jest z tym wypłukiwaniem, schodzi cokolwiek ta farba??

a w castingach podoba mi się to, że włoski tak mega błyszczą

i ostatnie pytanie, jedna farba mi starczy ?? bo mi często brakuje ciut ;/ chyba,że nieoszczędnie ją kładę... ??
ja zawsze uzywam jednego pudelka nie wazne czy mam wlosy do tylka czy wlasnie scielam na krotko i zawsze mi jedno pudelko starczalo ale to juz jak myslisz.
mi sie zdaje ze wyrowna ale nie wiem tego na 100% hmm..moze sie po miesiacu zaczac oddzielac
mi schodzi troche... ale ja mam podatne wlosy.. na wszystko

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2012-02-27 o 18:34
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:43   #776
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Czy robił ktoś odcień Mroźne Kakao [512] na blond włosy?
Słyszałam, że wychodzi b. ciemno. Ale jak wychodzi na włosach mniej więcej: jasny blond. ?
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:33   #777
BillyAda
Przyczajenie
 
Avatar BillyAda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

JEJ DZIĘKI DZIEWCZYNY! <3
Piękną rudość masz na głowię Lei...coś tam
Blondi dzięki za te różne farby super <3 Na prawdę !
Ale chyba zrobię tą mango ;p bo Lei ty masz mango tak?
__________________
Muzyka jest dla mnie światłem w tunelu, bez niej nie chciałabym żyć dłużej.
BillyAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:08   #778
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dzięki jakiemu odcieniowi uzyskam taki kolor [albo troszkę ciemniejszy]?
Wygląda pięknie, niczym 'mleczna czekolada'
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eec5e1983aa7dac05f159561d477fe40_large.jpg (104,1 KB, 120 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 10:38   #779
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Dzięki jakiemu odcieniowi uzyskam taki kolor [albo troszkę ciemniejszy]?
Wygląda pięknie, niczym 'mleczna czekolada'
mam teraz identyczny u mnie jest ciemny blond po 30 dniach
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:58   #780
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
mam teraz identyczny u mnie jest ciemny blond po 30 dniach

To nieźle. Piękny kolorek. Ale ja nawet po Czekoladzie wyglądałam jak w czerwieni. Więc na mnie wyszło by za jasno : (
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.