Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 12:03   #4981
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Przykro mi
To jest straszne, nawet na glupi staz trzeba miec znajomosci, bo zapewne tak byloRozumiem, ze czujesz sie podle, zle, ale trzeba wierzyc ze sie uda, bo napewno sie uda
A teraz wdech wydech, usmiechnij sie, zrób cos dla siebie i walcz dalej!


Pewnie tak było Już moja mama nawet ubolewa, że nasza rodzina nie ma znajomości

Musze się ogarnąć i działać dalej.

Trzymam kciuki za Sebę

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Wiem Dodaja, że to realia a nie żart!

Przykro mi, że tak wyszło z tym stażem. Ale jak chcesz, to wygadaj się! Nie trujesz
Kochana, te myśli, które masz, są bez sensu, bo to są podjęte decyzje! Nie poddawaj się
Potrzebny mi chyba jakiś kop na opamiętanie Nie miałam pojęcia, że poszukiwania pracy będą tak frustrujące i że zwyczajnie sobie z nimi nie poradzę.

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam Hanię
uprzedzam pytania - zgagi nie miałam praktycznie w ogóle w ciąży

później postaram się napisać coś więcej co u nas czekam teraz na położną i się wkurzam bo pogoda piękna a my musimy w domu czekać
Ale cudowna jest ! Piękne kudełki

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Dodaja rozumiem Twoje rozżalenie. Narzekaj sobie ile chcesz!
Zrób dzisiaj coś dla siebie.
Postaram się nie przejmować!
praca na pewno się znajdzie!

Pomyśl sobie, że oni są stratni, bo tracą możliwość poznania tak fajnej osoby jak Ty!
Wszystkie jesteście Kochane

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nasza sytuacja finansowa jest na tyle kiepska, że potrzebuję pracy na wczoraj... Cały czas myślę, że 'pospieszyliśmy się' z weselem, o ile można się z nim pospieszyć po 9 latach związku.

Onyks jak czuje się Nataszka?
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:09   #4982
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Potrzebny mi chyba jakiś kop na opamiętanie Nie miałam pojęcia, że poszukiwania pracy będą tak frustrujące i że zwyczajnie sobie z nimi nie poradzę.
Niestety, szukanie pracy nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Ja moje poszukiwania wspominam jako horror i masakrę
Ale na pewno coś znajdziesz. Trzymam za Ciebie mocno kciuki!

A powiedz mi, co Ty byś w ogóle chciała robić. I w jakich miastach?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:18   #4983
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

czesc

Bika trzymam kciuki,

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Wczorajszy dzień świetny!
Załatwiłam jedną sprawę w banku, która się za mną ciągnęła. Później sushi z mężem - było super! A na koniec pojechaliśmy do znajomych na mecz. Świetny dzień!
Tylko przez to wszystko nie miałam czasu ugotować obiadu na dzisiaj, więc będzie coś na szybko, a zrobię faszerowane papryczki na jutro
super,

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jak czuję?... lepiej nie Jestem osobą, którą nagły impuls może zmienić o 180 stopni. Ostatnio tylko dzięki klientom u nas w biurze nie powiedziałam szefowi, że pier...olę jego i tę robotę i wychodzę
A palić za sobą mostów nie będę, bo mi się jeszcze ta znajomość przyda
jak ja mam czasami ochote tak swojej kierowniczce powiedziec

Malenstfo
trzymam kciuki za Asię,

Dodaja przykro mi,

mysia trzymam kciuki,

Blonde w koncu cos ruszyło,

Natala jak śliczna dziewczynka, czarnulka
a co do zgagi to ja mialam a szymek raczej łysolkiem byl to moze to w drugą strone idzie

bylam w pracy zaniesc pieniadze na skladke na kolezanke ktora odchodzi, poszlam pozniej z nia na miasto wybrac jakas bizuterie,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:27   #4984
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Natala- ale śliczności czorne kudłate!!! Boże...4kg szczęścia! ALe szykowniusia ta twoja Laleczka;-) Mnie zgaga dosięgła dopiero na koniec ciaży, więc się zastanawiałam, czy Adaś nie pozbył się właśnie tego meszku ochronnego z ciałka, bo to zaledwie takich parę dni było.

Dodaja- rozumiem cię aż za dobrze. Ale wesele to zawsze jest wypływ pieniędzy i żaden czas nie będzie na niego właściwy. Za to jesteście już ustabilizowani i wiecie czego chcecie tylko warunki wam nie sprzyjają. Ale jesteście przynajmiej razem do tego. Ja bym łapała dowolną pracę nawet na kasie w supermarkecie by dostawać choćby i podstawę, ale by nie ogałacać dalej budżetu domowego i by nie jechać na oparach. A w między czasie szukałabym cały czas innej pracy i w razie czego szybko wymieniała. Ja tak robiłam nie raz i nie dwa. Rozdawałam nawet ulotki za kasę;P Czego się nie robi jak ciśnie. Przed ciążą też łapałam niejedną srokę za ogon- dwie szkoły językowe, prywatne korepetycje, normalny etat, jakieś pojedyncze usługi. I zawsze suma sumarum wszystko się w końcu układało. Wierzę, że u ciebie będzie tak samo. Tylko zaciśnij zęby, nie przejmuj się takimi firmami i nie pokładaj nadziei w niczym, czego nie masz zaklepanego. Trzymam za ciebie kochana! I wierz mi, nie spotyka cię nic nienormalnego. Musisz się skonfrontować z rzeczywistością i wierzyć, że wyjdziesz na swoje bo właśnie, że jesteś tego warta! Buziaki

Maleństwo- zaś masz przechlapane ze swoimi pięknościami;-( Trzymam kciuki. Daj znać po lekarzu

A ja odwaliłam znów kawał dobrej roboty w domku, ale jak siadłam po tym - nie w trakcie aktywności - to zrobiło mi się tak słabo...piję teraz wodę i przejadam czekoladą...;-)

A Gucie sie wymieniają nawzajem aktywnością;-) Guciu6 gdzie jesteś kochana;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:27   #4985
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Niestety, szukanie pracy nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Ja moje poszukiwania wspominam jako horror i masakrę
Ale na pewno coś znajdziesz. Trzymam za Ciebie mocno kciuki!

A powiedz mi, co Ty byś w ogóle chciała robić. I w jakich miastach?
Moj horror właśnie teraz się chyba zaczyna...

Co bym chciała robić? Tak naprawdę po takich studiach mam spore pole do popisu- tzn mogę pracować i w urzędzie, w banku, w biurach, w działach HR. Szukam najchętniej blisko siebie- wiadomo koszty dojazdu. Ale wysyłam się i do Katowic i do Gliwic.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Dodaja przykro mi,


Miałam iść mierzyć kiecki ślubne, ale odechciało mi się zupełnie

Nic, przyjedzie tż, 'kopnie' w tyłek, powie, że będzie dobrze i może poprawi mi się humor.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:27   #4986
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to domyślam się, że nie denerwuje się zawsze To dobrze
Co do pogrubionego to ja się zgadzam, ale co do poprawiania, to się nie zgadzam. Uważam, że dziecko może się zniechęcić, jak będzie cały czas poprawiane i się zablokuje.
Jeszcze oczywiście zależy, jak to poprawianie ma wyglądać. Jeśli to tak, że on mówi np 'hopiiipom' , a Ty np mówisz 'masz na myśli, że to hipopotam?' to jest ok. Ale na pewno nie robiłabym na zasadzie ' nie tak, mówi się hipopotam, powtórz'.
Poza tym jest jeszcze kwestia stymulacji, jak to robisz - żeby to wszystko było w ramach zabawy. Np. zabawa w nazywanie, że raz Ty coś wyszukujesz i pokazujesz i on mówi, jak to się nazywa, a potem on wyszukuje i Ty mówisz. Albo np. zabawa, że Ty coś opisujesz, a on ma odgadnąć co to jest, podać słowo. Może być i na odwrót - to na pewno trudniejsze. Ale to mu też pokaże, że musi się postarać, żeby go ktoś zrozumiał. To tak na szybko pomysły, wiesz, tak na zasadzie ewentualnych dodatkowych pomysłów
No i myślę sobie, że do tego typu 'zabaw', które są ćwiczeniami, on musi być raczej wybawiony, wyskakany, ale to pewnie sama wiesz doskonale bo to Ty masz w domu żywe srebro
co do poprawiania, no to sa pewne zasady
I to nie jest tak, ze ja mu ,,kaze,,, wiem, ze nie wolno wymuszac w taki sposób nakazujacy, bo to moze miec negatywne skutki. np. mowi,,ooo ololot i pokazuje np. na niebo, to mowie:tak, Seba to jest SAMOLOT-wolno i wyraznie, albo ,,tak, tam leci SAMOLOT,,, tak, tam wysoko leci SAMOLOT itp.(i on powtarza leci samolot).A nie na zasadzie,,zle, powiedz:samolot!taki e zasady ja znam. Samo to słowo powiedz dziala wymuszajaco.
Tak, takie zabawy mamy, generalnie to wszedzie mówimy, pytamy, opowiadamy...na spacerze, przy obiedzie, na toalecie, przy zabawie, przygotowywaniu posiłkow itp.itd.


Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość


Pewnie tak było Już moja mama nawet ubolewa, że nasza rodzina nie ma znajomości

Musze się ogarnąć i działać dalej.

Trzymam kciuki za Sebę



Potrzebny mi chyba jakiś kop na opamiętanie Nie miałam pojęcia, że poszukiwania pracy będą tak frustrujące i że zwyczajnie sobie z nimi nie poradzę.



Ale cudowna jest ! Piękne kudełki



Wszystkie jesteście Kochane

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nasza sytuacja finansowa jest na tyle kiepska, że potrzebuję pracy na wczoraj... Cały czas myślę, że 'pospieszyliśmy się' z weselem, o ile można się z nim pospieszyć po 9 latach związku.

Onyks jak czuje się Nataszka?
no moja rodzina niestety tez nie ma jakis szczególnych znajomosci
Naprawde wierze ze szybko cos znajdziesz i sytuacja finansowa sie poprawi

Dzieki


Własnie skonczylismy obiad i zbieramy sie do przedszkola
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:31   #4987
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Moj horror właśnie teraz się chyba zaczyna...

Co bym chciała robić? Tak naprawdę po takich studiach mam spore pole do popisu- tzn mogę pracować i w urzędzie, w banku, w biurach, w działach HR. Szukam najchętniej blisko siebie- wiadomo koszty dojazdu. Ale wysyłam się i do Katowic i do Gliwic.
Dodaja, a próbowałaś może do Cap Gemini? Jak z językami u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
co do poprawiania, no to sa pewne zasady
I to nie jest tak, ze ja mu ,,kaze,,, wiem, ze nie wolno wymuszac w taki sposób nakazujacy, bo to moze miec negatywne skutki. np. mowi,,ooo ololot i pokazuje np. na niebo, to mowie:tak, Seba to jest SAMOLOT-wolno i wyraznie, albo ,,tak, tam leci SAMOLOT,,, tak, tam wysoko leci SAMOLOT itp.(i on powtarza leci samolot).A nie na zasadzie,,zle, powiedz:samolot!taki e zasady ja znam. Samo to słowo powiedz dziala wymuszajaco.
Tak, takie zabawy mamy, generalnie to wszedzie mówimy, pytamy, opowiadamy...na spacerze, przy obiedzie, na toalecie, przy zabawie, przygotowywaniu posiłkow itp.itd.
Blonde, no ja się domyślam, że są zasady i że pewnie się ich trzymasz. Dlatego mówię, nie chcę się wymądrzać, a jedynie mówię, co myślę.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 12:36   #4988
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość

Dodaja- rozumiem cię aż za dobrze. Ale wesele to zawsze jest wypływ pieniędzy i żaden czas nie będzie na niego właściwy. Za to jesteście już ustabilizowani i wiecie czego chcecie tylko warunki wam nie sprzyjają. Ale jesteście przynajmiej razem do tego. Ja bym łapała dowolną pracę nawet na kasie w supermarkecie by dostawać choćby i podstawę, ale by nie ogałacać dalej budżetu domowego i by nie jechać na oparach. A w między czasie szukałabym cały czas innej pracy i w razie czego szybko wymieniała. Ja tak robiłam nie raz i nie dwa. Rozdawałam nawet ulotki za kasę;P Czego się nie robi jak ciśnie. Przed ciążą też łapałam niejedną srokę za ogon- dwie szkoły językowe, prywatne korepetycje, normalny etat, jakieś pojedyncze usługi. I zawsze suma sumarum wszystko się w końcu układało. Wierzę, że u ciebie będzie tak samo. Tylko zaciśnij zęby, nie przejmuj się takimi firmami i nie pokładaj nadziei w niczym, czego nie masz zaklepanego. Trzymam za ciebie kochana! I wierz mi, nie spotyka cię nic nienormalnego. Musisz się skonfrontować z rzeczywistością i wierzyć, że wyjdziesz na swoje bo właśnie, że jesteś tego warta! Buziaki

[


Mała ale ja obecnie szukam już czegokolwiek. Wysyłam na sprzedawców, do lumpeksów itd. Tylko nie dzwonią, bo podejrzewam, że myślą, że za wysokie kwalifikacje.

Wierz mi, ja żadnej roboty się nie boję. Pracowałam na ulotkach, sprzątaniu, prasowaniu, w firmie budowlanej, na targu, jako kelnerko-barmanka, teraz trochę pisałam, ale dobra passa się skończyła.

Muszę się w jakiś pancerz zaopatrzyć !

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dodaja, a próbowałaś może do Cap Gemini? Jak z językami u Ciebie?
Jeszcze jak używałam angielskiego to było nieźle, obecnie musiałabym iść na jakiś kurs. Ale to znowu $
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:40   #4989
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Jeszcze jak używałam angielskiego to było nieźle, obecnie musiałabym iść na jakiś kurs. Ale to znowu $
Kurcze, to szkoda. Bo gdybyś miała angielski ok, to cap gemini to pierwsza firma, gdzie można wysłać.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:41   #4990
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kurcze, to szkoda. Bo gdybyś miała angielski ok, to cap gemini to pierwsza firma, gdzie można wysłać.
Widziałam właśnie fajne ogłoszenia... Może kiedyś.
Ale dzięki
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:44   #4991
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

dodaja jak z językami u Ciebie? podpinam się pod pytanie Butter
i czy próbowałaś przez agencje? Są takie agencje do których zgłaszają się pracodowacy i te agencje prowadzą rekrutacje i wybierają ze swojej puli ofert, cv. Bezpłatne to jest to może warto powysyłać aplikacje do takich agencji


edit: to z językiem już wiem.
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"


Edytowane przez Gucia0987
Czas edycji: 2013-08-28 o 12:45
Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 12:49   #4992
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Dziewczyny ja już tworze kolejną część
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:50   #4993
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie fajne ogłoszenia... Może kiedyś.
Ale dzięki
Kochana, no a np. helpdesk w ING, Netii, UPC, itp? Tam chyba języków nie trzeba?
Będę mieć uszy otwarte, czy kogoś nie szukają, skoro i Katowice by wchodziły w grę

Wysyłasz do firm, które nie mają otwartej rekrutacji? I jak Gucia pisze, do agencji?
W banku jako tako byś nie chciała pracować?

EDIT, widzę, że pisałaś, że w banku ok
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:50   #4994
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
dodaja jak z językami u Ciebie? podpinam się pod pytanie Butter
i czy próbowałaś przez agencje? Są takie agencje do których zgłaszają się pracodowacy i te agencje prowadzą rekrutacje i wybierają ze swojej puli ofert, cv. Bezpłatne to jest to może warto powysyłać aplikacje do takich agencji


edit: to z językiem już wiem.
Do dwóch takich się już zapisałam.
Najgorsze jest u mnie brak doświadczenia, no, ale muszę jakoś je zdobyć

Dobra dziewczyny, koniec mojego tematu, bo zaraz nas okrzyczą za off top

Dziękuję za wszystkie rady, musimy sobie jakoś poradzić i poradzimy
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:52   #4995
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już tworze kolejną część

no tworz, tworz
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:52   #4996
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kochana, no a np. helpdesk w ING, Netii, UPC, itp? Tam chyba języków nie trzeba?
Będę mieć uszy otwarte, czy kogoś nie szukają, skoro i Katowice by wchodziły w grę

Wysyłasz do firm, które nie mają otwartej rekrutacji? I jak Gucia pisze, do agencji?
W banku jako tako byś nie chciała pracować?
Oczywiście, że wysyłam się do firm, które nie mają rekrutacji.

Wyczułaś mnie z tym bankiem
Nasłuchałam się koszmarnych opinii, o koszmarnych planach sprzedażowych, o ogromnej presji i ... zwątpiłam w taką pracę.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:53   #4997
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
no tworz, tworz
no to trzymaj kciuki , żeby mi wyszło
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:53   #4998
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wysyłam się do firm, które nie mają rekrutacji.

Wyczułaś mnie z tym bankiem
Nasłuchałam się koszmarnych opinii, o koszmarnych planach sprzedażowych, o ogromnej presji i ... zwątpiłam w taką pracę.
Po pierwsze: kto nas okrzyczy za off top?? Nikt by nawet odwagi nie miał

A po drugie - uważam, że może i nawet w banku warto, od czegoś trzeba zacząć, żeby mieć jakiekolwiek doświadczenie.

Poza tym, może Ci się to wydać głupie, ale napisałabym na fb, że szukam pracy. I załóż profil na goldenline
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:54   #4999
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post42500753

No to zapraszam kobitki!!!
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 13:04   #5000
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

no to dobije tu jeszcze jeden post co by było 5000
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:22   #5001
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

Bika powodzenia dziisaj w żłobku! Fajnie, że Emilka nie boi się ludzi.
Ale uważaj: wczoraj w trójce była audycja o pierwszym dniu w przedszkolu i kobieta napisała maila, ktorym mnie rozwaliła: "pierwszy dzień w przedszkolu to pestka, drugiego dnia dziecko orientuje się, że nie była to jednorazowa atrakcja"
choć mam nadzieje, że u Was wszystko będzie ok!
He, he, ale akcja

Ja się właśnie zorientowałam, że jestem mega głupią pipą - dni adaptacyjne w żłobku są od wczoraj, a ja sobie wbiłam do tego mojego durnego łba, że od dziś jestem na siebie mega, mega wściekła

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość


BIKA dziękujemy
Juuuuuż???? No, poczta polska mnie zadziwia
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.