Pytania i porady fryzjerskie - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-18, 06:26   #421
magwro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: domowe farbowanie po dekoloryzacji

A co to s± te oxy? Przepraszam...byæ mo¿e zadaje g³upie pytanie, ale ja nie znam siê na takich zabiegach. Mysla³am, ¿e zwyk³a farba ze sklepu te¿ by pomog³a
magwro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-18, 14:53   #422
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: domowe farbowanie po dekoloryzacji

Hej, kole¿ance chodzi³o o oksydant, czyli utleniacz, który musisz dodaæ do farby fryzjerskiej, je¶li kupujesz profesjonaln± np. w hurtowni fryzjerskiej. Farby dostêpne w drogeriach maj± utleniacz ju¿ w zestawie, który musisz tyko wymieszaæ z kremem koloryzuj±cym, a do profesjonalnej farby kupionej w hurtowni lub przez internet musisz osobno dokupiæ oksydant i tu w zale¿no¶ci od tego jakiego efektu oczekujesz, wybierasz odpowiedni± moc utleniacza, np. 3% lub 6% (ale s± te¿ inne stê¿enia).
littlei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-18, 15:01   #423
magwro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: domowe farbowanie po dekoloryzacji

A czy zwyk³a farba do w³osów z drogerii pokry³aby mój aktualny kolor w³osów?
magwro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-19, 07:40   #424
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: domowe farbowanie po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez magwro Poka¿ wiadomo¶æ
A czy zwyk³a farba do w³osów z drogerii pokry³aby mój aktualny kolor w³osów?
Ciemny br±z pewnie tak, ale sklepowa mo¿e wyj¶æ zbyt ciemno, wiêc spróbuj ¶redni br±z. Ale na pocz±tku lepsza bêdzie pigmentacja
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-19, 13:52   #425
magwro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam. Moze tutaj uzyskam rozwi±zanie mojego problemu. Otoz mój naturalny kolor to br±z...od kilku lat farbowalam na czarno. Potrzebna byla mi zmiana i fryzjer dokonal dekoloryzacji moich wlosow. Mialam br±z, ale dekoloryzacja przebijala sie przez farbê. Teraz niestety nic z tym nie robilam, posiadam juz swój odrost, ale chce mieæ br±z na wloskach. Dodam ze od góry mam cos ala karmelowe, a nastêpnie br±z z wisnia. Czy zwykla farba z drogerii uzyskam sama br±zowe wlosy? Pytam o taka farbê, poniewaz na fryzjerskich sie nie znam.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

A jak zrobiæ ta pigmentacje?

Edytowane przez magwro
Czas edycji: 2013-09-19 o 13:50
magwro jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-19, 14:08   #426
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pozwolê sobie zacytowaæ jeden z artyku³ów: "Pigmentacja w salonach fryzjerskich mo¿e nosiæ ró¿ne nazwy: repigmentacja, dopigmentowanie, prepigmentacja itp. jest to jednak¿e nazwa tego samego zabiegu wstêpnego.
Jej celem jest wprowadzenie do w³osów brakuj±cych barwników. Wykonuje siê j± na w³osach rozja¶nionych lub siwych, je¶li maj± byæ one barwione na odcienie ciemniejsze o 2 tony lub wiêcej. Do zabiegu wykorzystuje siê farby tzw. NATURY na poziomie docelowego koloru. Czyli je¶li klientka chce przyciemniæ wlosy do poziomu jasnego z³otego blondu 8.3 , najpierw nale¿y zapigmentowaæ jej w³osy farb± 8.0.
Farbê miesza siê z wod± z kranu (odrobinka) albo niskim oksydantem 1.8% i rozprowadza na suchych w³osach. Barwniki wbudowuj± siê w puste przestrzenie w³osa. Po 5-10 minutach na takie w³osy pokryte mieszank± nak³adamy farbê w ¿±danym odcieniu z oksy 6% i trzymamy okre¶lony czas.
Nie sp³ukujemy mieszanki pigmentuj±cej z w³osów przed na³o¿eniem wybranej farby! Nak³adamy jedn± na drug±!"
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-21, 13:16   #427
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam pytanie...
Otó¿ mam problem. 3 tygodnie temu mia³am robion± lekk± dekoloryzacjê (mia³am czarne w³osy - farbowane, chcia³am uzyskac br±z). No i wyszed³ br±z, tyle, ¿e od góry do po³owy mam du¿o jasniejsze w³osy ni¿ na dole - na dole jest taki ciemny br±z, na górze to ju¿ przypomina bardziej jasny br±z. Tak zrobiono w salonie fryzjerskim. Za jakie¶ 2 tygodnie bêdê chcia³a trochê wyrównaæ kolor i uzyskaæ taki br±zik, tylko nie wiem jeszcze dok³adnie jaki, ¿eby znowu w³osy nie zczarnia³y, bo mi bardzo szybko ciemniej± i nie wiem co na³ozyæ. Na pewno zakupiê na allegro farbê fryzjersk±, my¶la³am o farbie Matrix SoColor, ale nie wiem czy kupowaæ mokkê (mysla³am o odcieniu 6M, ¿eby nie wyszed³ zbyt ciemny) albo mo¿e ciep³y br±z (5 lub 6). Problem jest taki, ¿e nie wiem czy na t± ja¶niejsz± czê¶æ w³osów nalo¿yæ farbê z ni¿szym stê¿eniem oxydantu, na pozosta³± czê¶æ mo¿e farbe z wy¿szym stê¿eniem oxydantu? A mo¿e w ogóle ufarbowaæ tylko po³owê wlosów, tylko obawiam siê, ¿e znowu wyjdzie inny odcieñ... do salonu ju¿ na pewno nie pójdê bo ostatnio na dekoloryzacjê + kolor + podciecie wyda³am juz sporo kasy i na pewno nie bêdzie mnie staæ co miesi±c na fryzjera, zw³aszcza, ze oni sami nie wiedz± jaki kolor wyjdzie z jakiej farby... Tak¿e je¶li kto¶ móg³by poradziæ, co w takiej sytuacji robiæ by³abym wdziêczna
undefined90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 16:05   #428
Jelatomania
Przyczajenie
 
Avatar Jelatomania
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbl±g
Wiadomo¶ci: 15
Exclamation Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam dziewczyny

Zwracam siê do Was z wielk± pro¶b± o poradê. Od wielu lat rozja¶niam w³osy (naturalne mam ciemny, popielaty blond) i potrzebujê zmiany! Zawsze fryzjerzy doradzali mi rudy kolor ale strasznie siê przed tym broni³am. Pamiêtam jednak, ¿e maj±c 14 lat zrobi³am sobie w wakacje szamponem koloryzuj±cym bordo, które wysz³o rude i wszystkim siê podoba³o równie¿ mnie. Teraz zdecydowa³am siê na ten rudy ale nie chcê, ¿eby to by³ taki nachalny i ra¿±cy rudy bo taki nie podoba siê mojemu narzeczonemu i mi równie¿ nie. Mam tutaj zdjêcie Byonce i dziewczyny, która prowadzi bloga, oraz link do jej bloga bo tam jest wiêcej zdjêæ. Bardzo bym chcia³a mieæ taki kolor jest wrêcz idealny ewentualnie kolor Byonce. Dziewczyna z bloga mówi, ¿e pofarbowa³a w³osy pralin± z Schwarzkopf na rozja¶nione blond tyle, ¿e ona ma naturalny jasny blond a ja mam ciemny, popielaty odrost i rozja¶nione w³osy jak na swoim zdjêciu, które doda³am. Mo¿e macie jaki¶ pomys³ jak uzyskaæ taki kolor, ¿eby wyszed³ na moim ciemnym odro¶cie i jasnej reszcie? Albo jak ten co ma Byonce bo te kolory naprawdê s± piêkne i chyba nie chcê ¿adnych innych i jak uwa¿acie dobrze mi bêdzie w takich? Mam zielone oczy i jestem jesieni±. Zdjêcie moje poni¿ej. Posz³abym od razu do fryzjera ale bojê siê, ¿e wezm± kupê kasy a i tak zrobi± co¶ czego w ogóle te kolory nie bêd± przypomina³y. Z góry dziêkujê wszystkim za odpowiedzi
http://www.photoblog.pl/liberateme1/135156079
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude1.jpg (52,9 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude2.jpg (14,9 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1394.jpg (96,9 KB, 29 za³adowañ)

Edytowane przez Jelatomania
Czas edycji: 2013-09-21 o 16:07 Powód: B³êdy
Jelatomania jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-21, 16:58   #429
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

£adnie Ci w blondzie, ale moim zdaniem taki stonowany rudy bêdzie Ci pasowaæ. Polecam Ci Syoss Oleo 6-76 ciep³y miedziany. Wyszed³ mi niemal¿e identycznie jak dziewczynie na drugim zdjêciu jak ju¿ ciut siê spra³. Nie jest dziki, tylko stonowany, cieplutki. Polecam
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-21, 18:51   #430
Jelatomania
Przyczajenie
 
Avatar Jelatomania
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbl±g
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene

Dziêkujê Ci bardzo za radê Chêtnie bym z niej skorzysta³a tylko powiedz mi jakiego koloru by³y Twoje w³osy gdy k³ad³a¶ farbê i czy mia³a¶ odrost? Bo ja siê bojê, ¿e bêdzie du¿a ró¿nica miêdzy odrostem a tymi rozja¶nionymi i ¿e to nie wyjdzie :/
Jelatomania jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-21, 20:59   #431
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Otó¿ wcze¶niej mia³am br±z- zrobi³am k±piel rozja¶niaj±c± i zosta³ mi taki lekki kurczakowaty blond. Odrosty mi siê do¶æ ró¿ni³y- by³y ja¶niejsze ni¿ reszta w³osów. Efekt po Syossie- https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...65600433_n.jpg
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 23:50   #432
Jelatomania
Przyczajenie
 
Avatar Jelatomania
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Elbl±g
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Kolor super Ale zaczynam siê trochê baæ... Bardzo chcia³am co¶ zmieniæ bo tyle lat ju¿ noszê to samo na g³owie ale chcia³am te¿, ¿eby by³ to kolor, w którym gdybym siê ¼le czu³a to mo¿na by by³o go z powrotem rozja¶niæ jak teraz a przy tej miedzi to siê chyba tak nie da I tak sobie my¶lê, ¿e mo¿e zrobiê na pocz±tek delikatniejsz± zmianê w kierunku blondu co¶ jak na zdjêciach, które doda³am no chyba, ¿e naprawdê siê odwa¿ê na ten rudy - chcia³abym
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 21564.jpg (69,7 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fc3d05bb0843654194233eb9c5789cba,62,37.jpg (20,1 KB, 9 za³adowañ)
Jelatomania jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-22, 11:08   #433
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Wszystko da siê zmieniæ. Ale metoda ma³ych kroczków te¿ jest dobra. Powodzenia
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-22, 12:33   #434
_lillian
Przyczajenie
 
Avatar _lillian
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny, mam pytanie natury technicznej

U¿ywam farb Joico i przegl±daj±c ich ofertê natknê³am siê na 'intesyfikator koloru' (czerwieñ, farbuje na rudo, przyda³by mi siê jakie¶ wzmocnienie odcienia). Jak takiego intensyfikatora u¿ywaæ? Szuka³am w internecie i ¿adnych konkretnych porad. Dodawaæ go do gotowej mieszanki farby i utleniacza? Czy mieszaæ go za utleniaczem? Nak³adaæ na w³osy ot tak? Bêdê wdziêczna za pomoc.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Ca³a literatura o mi³o¶ci to, jak dot±d, tylko wspania³e gówno. Có¿ to ma wspólnego z mi³o¶ci±. Bo¿e mój drogi. Chcia³bym cokolwiek przeczytaæ o sobie i o swoich uczuciach, kiedy le¿ê dwudziest± noc bez snu i patrzê w sufit.
_lillian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 20:29   #435
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez _lillian Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam pytanie natury technicznej

U¿ywam farb Joico i przegl±daj±c ich ofertê natknê³am siê na 'intesyfikator koloru' (czerwieñ, farbuje na rudo, przyda³by mi siê jakie¶ wzmocnienie odcienia). Jak takiego intensyfikatora u¿ywaæ? Szuka³am w internecie i ¿adnych konkretnych porad. Dodawaæ go do gotowej mieszanki farby i utleniacza? Czy mieszaæ go za utleniaczem? Nak³adaæ na w³osy ot tak? Bêdê wdziêczna za pomoc.
w wiêkszo¶ci dodaje sie do farb.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 17:32   #436
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1 118
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam,
Na wstêpie zaznaczê ¿e nigdy nie farbowa³am w³osów dlatego mam takie jedno podstawowe pytanie do Was: Czy przy obecnym kolorze w³osów uda mi siê uzyskaæ efekt blondu jak na zdjêci (b±d¼ kolor w podobie) w domowych warunkach? Czy przy obecnym kolorze niezbêdne bêdzie rozja¶nianie w³osów i u¿ywanie tych wszystkich zabiegów fryzjerskich? Czy jest jaka¶ opcja oszczêdzaj±ca w³osy? W za³±czeniu zdjêcie z moim naturalnym obecnym kolorem w³osów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (104,9 KB, 15 za³adowañ)
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 18:37   #437
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Moim zdaniem na spokojnie mog³aby¶ spróbowaæ Welli Koleston, poziom 12. To farby rozja¶niaj±ce do blondu. Byæ mo¿e kolor rozja¶ni³by Ci siê wtedy lekko i ¿adne zabiegi nie by³yby potrzebne. Albo Palette C10.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 08:52   #438
melodyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

No to mam problem. Zacznê od tego ¿e od roku rozja¶nia³am w³osy., pó¼niej mia³am popielaty., nastêpnie trochê ciemniejsze. Wczoraj pomalowa³am w³osy na jasny kolor i wysz³y fioletowe!!! Natychmiast pojecha³am do sklepu., kupi³am farbe ciut ciemniejsz± i górna czê¶æ w³osów wysz³a szare., a odrosty miodowy!!! Wygl±dam jak 7nieszczê¶æ!!! Zastanawiam siê czy jak u¿yje farby ciemniejszej to pokryje ona kolor siwy/szary.?
melodyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 09:28   #439
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez melodyy Poka¿ wiadomo¶æ
No to mam problem. Zacznê od tego ¿e od roku rozja¶nia³am w³osy., pó¼niej mia³am popielaty., nastêpnie trochê ciemniejsze. Wczoraj pomalowa³am w³osy na jasny kolor i wysz³y fioletowe!!! Natychmiast pojecha³am do sklepu., kupi³am farbe ciut ciemniejsz± i górna czê¶æ w³osów wysz³a szare., a odrosty miodowy!!! Wygl±dam jak 7nieszczê¶æ!!! Zastanawiam siê czy jak u¿yje farby ciemniejszej to pokryje ona kolor siwy/szary.?
Powinna przykryæ, ale nie wybieraj z³otej, bo wyjdzie zieleñ, we¼ raczej naturê. Z w³asnych do¶wiadczeñ wiem, ¿e taki odcieñ niweluje p³ukanka rumiankowa. Niestety nie od razu, ale lekko gasi ten kolor.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 15:10   #440
JaneSparrow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 2
Talking Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam,
Chcia³bym zrobiæ sobie pasemka u fryzjera i mam w zwi±zku z tym pewien problem, poniewa¿ mój obecny kolor jest jaki¶ taki jasno br±zowy(farbowany) ale mam spore odrosty swoich naturalnych "mysich" w³osów i w zwi±zku z tym mam pytanie : czy przed udaniem siê do fryzjera na pasemka, mam pofarbowaæ odrosty, czy zostawiæ tak jak jest? ... obawiam siê, ¿e odrosty, jako ¿e to naturalny kolor, wyjd± ja¶niejsze... jak my¶licie ?
JaneSparrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 19:14   #441
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie, dobry fryzjer sam tê ró¿nicê zniweluje. Mia³am tak kiedy¶.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 08:46   #442
JaneSparrow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêki
JaneSparrow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-28, 11:42   #443
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie ma sprawy
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 08:57   #444
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

mam pytanko. Od wielu miesiecy farbuje wlosy Wella Illumina 5/0. Teraz weszla nowosc 5/81 (jasny perlowo-popielaty braz wg producenta).
Czy ten kolor bedzie mocno sie roznil od naturalnej 5?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 09:05   #445
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej, mam pytanie...czy pigmentacje w³osów trzeba robiæ koniecznie natur±? Czy mo¿na u¿yæ farby z numerkiem po przecinku?
Zilka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 12:48   #446
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka¿ wiadomo¶æ
hej, mam pytanie...czy pigmentacje w³osów trzeba robiæ koniecznie natur±? Czy mo¿na u¿yæ farby z numerkiem po przecinku?
najlepsze jest zero. odpisa³am Ci na pw

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanko. Od wielu miesiecy farbuje wlosy Wella Illumina 5/0. Teraz weszla nowosc 5/81 (jasny perlowo-popielaty braz wg producenta).
Czy ten kolor bedzie mocno sie roznil od naturalnej 5?
moim zdaniem bêdzie ch³odniejszy i bardziej "¶wietlisty" ni¿ 5/0, ale wielkiej ró¿nicy nie bêdzie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 09:47   #447
Polly Inn
Raczkowanie
 
Avatar Polly Inn
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Potrzebuje pomocy! moje wlosy sa rozjasniane juz od paru lat, najpierw u fryzjera, potem zaczelam sama malowac farbami ze sklepu. Ostatnio postanowilam zapuscic odrosty i powoli wracac do naturalnego koloru, jednak chcialam wszytsko troche przyspieszyc i uzylam farby olia 8.31 i teraz z mojego typowego ciemnego odrostu zostal rudy. Co teraz moge zrobic zeby byl to ciemny blond?
Polly Inn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 10:19   #448
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Polly Inn Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebuje pomocy! moje wlosy sa rozjasniane juz od paru lat, najpierw u fryzjera, potem zaczelam sama malowac farbami ze sklepu. Ostatnio postanowilam zapuscic odrosty i powoli wracac do naturalnego koloru, jednak chcialam wszytsko troche przyspieszyc i uzylam farby olia 8.31 i teraz z mojego typowego ciemnego odrostu zostal rudy. Co teraz moge zrobic zeby byl to ciemny blond?
Najlepiej by³oby, gdyby¶ po³o¿y³a 8.2. Ja przyciemnia³am platyne farb± Cece 8.23 i wyszed³ ¶redni blond popielaty, z lekko z³otawym po³yskiem w s³oñcu, ale wygl±da jak moj naturalny. A mam popielaty blond z refleksami.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 10:22   #449
Polly Inn
Raczkowanie
 
Avatar Polly Inn
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ja wlasnie nie chce miec zlotych refleksow, chce miec chlodny odcien, nie mam pojecia co nalozyc na ten rudy zeby to nie wygladalo jeszcze gorzej. A ten 8.2 z oxy 6% ? dodam jeszcze ze reszte wlosow mam na poziomie 10 po wczesniejszych rozjasnianiach. Nie nakladalam teraz na nie tej farby i zostaly jasne

Edytowane przez Polly Inn
Czas edycji: 2013-09-30 o 10:25
Polly Inn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 10:43   #450
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Polly Inn Poka¿ wiadomo¶æ
ja wlasnie nie chce miec zlotych refleksow, chce miec chlodny odcien, nie mam pojecia co nalozyc na ten rudy zeby to nie wygladalo jeszcze gorzej. A ten 8.2 z oxy 6% ? dodam jeszcze ze reszte wlosow mam na poziomie 10 po wczesniejszych rozjasnianiach. Nie nakladalam teraz na nie tej farby i zostaly jasne
Ten 8.2 mog³by naprawiæ sytuacjê, za jaki¶ czas mog³aby¶ po³o¿yæ popiel na ten odrost.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.