Scent Bar II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 18:30   #1111
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O jeżu, ale ja się na Różowego Idola czaję... Jest jeszcze piękniejszy od tej mojej Czarującej Fantazji ... Zazdroszczę Ci! Nawet nie wiedziałam, że Różowy Idol to limitowanka ! Kurczę, trzeba będzie go po necie namierzać

Tak, kolor powinien pasować Ale do tego obowiązkowo czarny tusz
Obowiązkowo.Idol jest śliczny,szczególnie na codzień lubię używać brzoskwiniowego koloru.Pięknie się skrzy i połyskujeUroczy i zbiera dużo komplementów.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:35   #1112
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Joasiu, polecam Ci eyeliner Bourjois. Naprawdę jest świetny dla niewprawnej ręki. Dzięki temu pędzelkowi kreska zawsze wychodzi idealna. A do tego nie do zdarcia.
potwierdzam. mam śliwkę, kolor śliczny i trwały, a pędzelek b. precyzyjny.
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:36   #1113
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Dziś zaczęłam pisać od nowa moją pracę dyplomową- myślę, że jakoś teraz pójdzie. Zamierzam dziś oglądać galę rozdania Oscarów o 2.00- wiem, wiem, blichtr, komercja i pompa- ale lubię i już. Takie moje coroczne dziwactwo


A co do kolorówek- marzą mi się Pryzmy Givenchy- te spypkie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:40   #1114
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Tymeno - łazienka/fragment łazienki cudo! jak większośc dziewczyn, które się przede mną wypowiadały też marzę o pokoju kąpielowym bardzo podoba mi się łączenie nowoczesności z antykami - właśnie trochę jak u Ciebie kolor ścian z komodą. Niezły gust

Aniołku - zbiór godzien pozazdroszczenia


A ja znowu mam dylemat zapachowy - urodziny TŻta już niedługo i wahałam się pomiędzy Givenchy Verry Irresistible, a Trussardi Inside ale właśnie wpadłam na jeszcze inną opcję Ponieważ Luby jest fanem męskich kolekcji Sonii Rykiel to może zapachy też by mu się spodobały?

czy ktoś kojarzy:
* Sonia Rykiel - Grey
* Sonia Rykiel - Rykiel man

?



wkleję fotki dla łatwiejszego rozpoznania zwłaszcza to Gray mnie kusi po nutkach - ale nie wiem czy znajdę gdzieś w perfumerii normalnie na półce?
Proszę o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06767148305.jpg (55,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03405148305.jpg (60,8 KB, 2 załadowań)
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2008-02-24 o 19:39
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:40   #1115
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

A ja polecam pedzelek Inglota do kresek doslwnie sam je robi nawet ja robie je bez problemu
Dzięki, Kasiu, sierota ze mnie, nie wiedziałam, że takie coś jest.
A który to, bo na zdjęciu w KWC nie widzę go...?

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Joasiu, naprawdę nie dawałam sobie z nim rady. Tym bardziej byłm zaskoczona tak pozytywną recenzją na KWC.

Ja używam tego burżuja i bardzo sobie go chwalę. Mam go w kolorze niebieskim.
Chyba zaryzykuję

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
potwierdzam. mam śliwkę, kolor śliczny i trwały, a pędzelek b. precyzyjny.
Dzięki - już mnie bardziej zachęcać nie trzeba
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:59   #1116
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kokietka
Eeee... tam


Cytat:
A wiedzisz, dopiero jak wrocilam do Twoich fotek to dopatrzylam sie, ze jeden roz to YSL i jak dla mnie daje troche zbyt doslowny efekt
Och, ja czasem lubię taki dosłowny róż

Cytat:
A limitowanka Givenchy wyglada kuszaco
Wiesz, ja przed zanabyciem nie miałam okazji przetestować i zastanawiałam się jaki kolor powstanie po zmieszaniu tej żółci, fioletu, brzoskwini i fuksji Nigdy bym nie uwierzyła, że taki delikatny i subtelny gdybym na własne oczy nie zobaczyła

Cytat:
Do Elek Shiseido niestety tez mam slabosc przerobilam kiedys L3, a teraz obawiam sie, ze moze byc za ciemna
Ja dostanę od mamy jej pryzmę z wydłubanym najciemniejszym odcieniem Używała jej do modelowania buzi a teraz ja w spadku dostanę samą jaśniutką pozostałość Genialny jest ten puder

A dlaczego teraz mogłaby być za ciemna dla Ciebie? Rozjaśniałaś się kwasami czy cuś ?

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Obowiązkowo.Idol jest śliczny,szczególnie na codzień lubię używać brzoskwiniowego koloru.Pięknie się skrzy i połyskujeUroczy i zbiera dużo komplementów.
Cztałam jakiś czas temu Twoją recenzję tych cieni i już oczami wyobraźni widziałam tą boską brzoskwinkę... Też uwielbiam ten kolor w cieniach - niby nic a pięknie wydobywa zieleń tęczówki No i Twój brąz na pewno też
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:07   #1117
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
E

Cztałam jakiś czas temu Twoją recenzję tych cieni i już oczami wyobraźni widziałam tą boską brzoskwinkę... Też uwielbiam ten kolor w cieniach - niby nic a pięknie wydobywa zieleń tęczówki No i Twój brąz na pewno też
Polecam bardzo.W ogóle pomarańczowy to zaskakująco korzystny kolor.kiedyś dla zabawy pomalowałam sie intensywnym pomarańczem z paletki Deborah,którą mam i...wyszło świetnie.Cera jakby ładniejsza i oczy bardziej intensywny kolor miały.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 19:16   #1118
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Eeee... tam

Ja juz tam swoje wiem


Cytat:
Och, ja czasem lubię taki dosłowny róż

Ja nie bardzo


Cytat:
Wiesz, ja przed zanabyciem nie miałam okazji przetestować i zastanawiałam się jaki kolor powstanie po zmieszaniu tej żółci, fioletu, brzoskwini i fuksji Nigdy bym nie uwierzyła, że taki delikatny i subtelny gdybym na własne oczy nie zobaczyła

Wlasnie to niekonwencjonalne polaczenie odcieni tak mnie intryguje
Pewnie niebawem pojawia sie na truskawie zimowe limitowanki Chanel juz byly to i te pewnie tez beda


Cytat:
A dlaczego teraz mogłaby być za ciemna dla Ciebie? Rozjaśniałaś się kwasami czy cuś ?

Raczej czy cus filtry i retinoidy
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:32   #1119
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja tez strasznie, mocno, za bardzo jak mawia moja kumpela ciesze i wszystko normalnie wiedze i czytam
My też się cieszymy.

Witaj podróżniczko w czasie.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Na koniec matujemy pudrem sypkim, on nie przykrywa twarzy maską (umiejętnie nałożony), więc nie zakrywa wcześniej uzyskanego efektu rozświetlenia.
Rozświetlenie stosuje się najczęściej w niektórych partiach twarzy (tak jak pisała Aggie), żeby je uwypuklić. Natomiast matu wymagają zupełnie inne części - nos, czoło, czasami policzki (tutaj w największej ilości wydziela się sebum i po jakimś czasie zaczynamy się świecić jak latarnia ). Ja tak jak pisałam używam pudru transparentnego, który po nałożeniu na twarz nie nadaje żadnego koloru, natomiast matuje i utrwala efekt rozświetlenia
Można też robić tak jak pisała Papuga i Tymena - używają kosmetyku 2 w jednym - pudru matująco - rozświetlajacego
Dziękuję za wyjaśnienia.

Z takich 2 w 1 używam Chanel.
Ale rzeczywiście, muszę chyba udać się na jakiś przyspieszony kurs. Ogromnie mi się podoba efekt takiej rozświetlonej twarzy, ale nie potrafię go osiągnąć. Moja robi się właśnie płaska (nie widzę tego na żywo, ale na zdjęciach bezlitośnie wychodzi ).

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ok proszę bardzo - fragment mojej łazienki wraz z witryną i kawałkiem wanny, która ma chyba ze 100 lat.


Na drugiej fotce wieszak z napisem parfums, tyż wklejam bo to poniekąd w temacie perfumowym Jeszcze nie wisi
Piękna!
Łazienka, drewniana witryna skontrastowana z kolorem ścian... Naprawdę piękny, nietuzinkowy efekt.

Bardzo mi ten styl do Ciebie pasuje.


Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Hm...Rachelo zeznania sie roznia ,to jak to jest z Twoimi patrzalkami ja wierze Sabbath ,widziala Ciebie na zywo.


Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Sabbath ,a co Wacpanna niegrzeczna byla ? i nagroda sie nienalezy?
W ciągu ostatniego roku - półtorej bardzo...
Tak, jak pisała Martwa Papuga - za dużo flaszek, trzeba zużywać (nie mówię, że za dużo obiektywnie, tylko za dużo, jak na moje potrzeby i możliwości).
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Tak, to właśnie te Wklejam dwa, na jedym wyglądam jakbym miała krzywe oczy, ale to tylko wrażenie Tak w ogóle to te moje pomniejszają oczy :/
Świetne te oprawki. Szalenie stylowe!
Ale z drugiej strony, masz bardzo regularne rysy twarzy, więc pewnie w większości okularków wyglądałabyś dobrze.

Bardzo mi się podobają twoje usta. Nos też. I owal. Heh... i w ogóle... Podobasz mi się.

quote=Fenris;6696220] Hmm... Ja słyszałam same dobre opinie o serii Anew Retroactive - ta niebieska, dla młodej skóry. Zobaczymy. Mam nadzieję, że mnie chociaż nawilży.
[/quote]

A to ja przepraszam, wycofuję się.
Nie mam już młodej skóry i używałam serii Anew dla skóry... niezbyt młodej. Byłam zdruzgotana.
Niebieskiej nie znam.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
ła do mnie "Co?? I Pani chce sobie to powiesić na ścianie?? I w dodatku w łazience? Ja bym tego nawet w piwnicy nie powiesiła "

Po prostu nie wierzyłam, że to do mnie mówi
Niezłe.
Różne są gusta i guściki.

Z drugiej strony, Ty też nie powiesiłabyś tego lustra w piwnicy.

Jakieś zdjęcie przewidujesz dla ciekawskich?


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziś zaczęłam pisać od nowa moją pracę dyplomową- myślę, że jakoś teraz pójdzie. Zamierzam dziś oglądać galę rozdania Oscarów o 2.00- wiem, wiem, blichtr, komercja i pompa- ale lubię i już. Takie moje coroczne dziwactwo

A co do kolorówek- marzą mi się Pryzmy Givenchy- te spypkie
Powodzenia.

Mnie się tak nieśmiało i niepewnie marzą Meteoryty w jakimś chłodnym odcieniu... Ale nie wiem, czy warto, bo (wstyd przyznać się) nigdy nie miałam okazji wypróbować.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:50   #1120
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tymeno- właśnie TEN kolor jest przecudny (mówi ci to wielbicielka błękitów i wszelkich niebieskości
Dziękuję Madziczko


Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość

Tymeno, fantastyczna łazienka. Po prostu uczta dla oka.
Damo strasznie mi miło, dziękuję


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Spizarka jest najlepsza u mojej Babci tez taka jest z wywietrznikiem na zewnatrz
Dokładnie ja ten wywietrznik zamurowałam i teraz mam problem z wentylacją w kuchni


Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Tymeno, jaka cudna witrynka, już sobie wyobrażam dużą łazienkę z drewnianymi szafeczkami i wanną na ozdobnych nóżkach Ja taką kcem, niech mnie ktoś przytuli
!!
Ja Cię przytulę


Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Tymeno,mieszkanie dla kosmetyków cudowne.Prawdziwy gablotkowy apartament
Dziekuję Burn


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O rany, ale piękna! Rzadko podoba mi się retro, ale w tym wypadku widzę ogromną klasę Tymenko, Ty masz Kochana oko do antyków
Miło mi to czytać Aniołku, dziękuję Za to Twój zbiór kosmetyczny zwala z nóg Ja myślałam, że mam sporo ale teraz widzę, że u mnie panuje minimalizm


Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Tymeno - łazienka/fragment łazienki cudo! jak większośc dziewczyn, które się przede mną wypowiadały też marzę o pokoju kąpielowym bardzo podoba mi się łączenie nowoczesności z antykami - właśnie trochę jak u Ciebie kolor ścian z komodą. Niezły gust
Dziękuję Natasho Uwielbiam zabawę kolorami we wnętrzu. Przedpokój mam wściekle czerwony


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Piękna!
Łazienka, drewniana witryna skontrastowana z kolorem ścian... Naprawdę piękny, nietuzinkowy efekt.

Bardzo mi ten styl do Ciebie pasuje.
Sabbath, dziękuję Tak, pstryknę zaraz fotę, chociaż to lustro jest... normalne
Ja też nigdy nie miałam na sobie meteorytow A marzy mi się jakieś pudełeczko tylko kompletnie brak mi pomysłu jak dobrać kolor
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:54   #1121
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja Cię przytulę
Dziękuję już mi lepiej
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 19:55   #1122
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W ciągu ostatniego roku - półtorej bardzo...
Tak, jak pisała Martwa Papuga - za dużo flaszek, trzeba zużywać (nie mówię, że za dużo obiektywnie, tylko za dużo, jak na moje potrzeby i możliwości).
Hm.....( tu mysli intensywnie i pobiegla policzyc),oj tak trzeba zaczac zuzywac
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 19:57   #1123
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Świetne te oprawki. Szalenie stylowe!
Ale z drugiej strony, masz bardzo regularne rysy twarzy, więc pewnie w większości okularków wyglądałabyś dobrze.
Możliwe, ale ja jestem strasznie wybredna, także większość mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają twoje usta. Nos też. I owal. Heh... i w ogóle... Podobasz mi się.

A nos... rozlał mi się przy urodzeniu, więc wdzięczna jestem, że go tak wyprostowali Choć i tak krzywulec.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A to ja przepraszam, wycofuję się.
Nie mam już młodej skóry i używałam serii Anew dla skóry... niezbyt młodej. Byłam zdruzgotana.
Niebieskiej nie znam.
O złotej serii też słyszałam dobre opinie Brązowej nie znam.
Ja biorę niebieską ze względu na nawilżenie, zmarszczki narazie nie dla mnie (no, może mimiczne)

Zaraz zabiorę się za oglądanie "Królestwa"
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:05   #1124
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Truskawo, ja bez podkreślonych oczu wyglądam, jakbym ich nie miała. Masakra (;
O to to.
Chociaż trudno mi w to uwierzyć w Twoim przypadku

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Za to absolutnie nie potrafię robić sobie kreski na powiece
Może ktoś udzieli mi małego instruktażu...?
Czy można to robić cieniem czy musi być kredka albo eyeliner?
Ja lubię robić cieniem sypkim - za pomocą mokrego pędzelka. No i eyeliner - lubię pędzelki Joko - tusz trwały, a pędzelkiem da się zrobić wszystko - nawet właściwie bez wprawy. Kredka teraz wydaje mi się za mało intensywna i precyzyjna - nie da się zrobić tak cienkiej kreski jak pędzelkiem.. Uznaję tylko białą - na naczyniówkę - albo srebrną - wewnętrzny kącik ew. kreska na całej powiece.
Jak się trochę pobawisz to na pewno się nauczysz
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:11   #1125
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Ja lubię robić cieniem sypkim - za pomocą mokrego pędzelka. No i eyeliner - lubię pędzelki Joko - tusz trwały, a pędzelkiem da się zrobić wszystko - nawet właściwie bez wprawy. Kredka teraz wydaje mi się za mało intensywna i precyzyjna - nie da się zrobić tak cienkiej kreski jak pędzelkiem.. Uznaję tylko białą - na naczyniówkę - albo srebrną - wewnętrzny kącik ew. kreska na całej powiece.
Jak się trochę pobawisz to na pewno się nauczysz
Jesli chodzi o linery to uwielbiam taniuchny Collection 2000 - trwaly, swiezy przez dlugi czas, sztywny pedzelek - przeskoczylam na ten liner z kredek i obylo sie bez wiekszych utrudnien. Od roku jestem mu wierna, niczego nie szukam bo jest super.

Dolna powieka to jednka kredka - najczesciej Max Factor w olowku bo da sie rozetrzec i jest trwala. Z tanich lubie Bell, siostra dala mi Carlo di Roma i zaskoczyla mnie jakoscia.

Niezla jest kredka Lancome ale nie tak cudowna by placic za nia tyle ile sugeruja w perfumeriach. Bourjois kredke odradzam - drapak pieronski.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:13   #1126
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Też uwielbiam bawić się moimi malowidełkami

Fotki specjalnie dla Ciebie

1. kuferek Sephory - ten "średni", zaraz trafił do mamy, bo okazał się zdecydowanie za mały jak na moje potrzeby ... Ale fajny jest

2 - 3. mój aktualny kuferek. Mam w nim jakieś 80% całości sprzętu Resztę pożyczyłam siostrze, mamie, mam poupychane po kieszeniach i torbach (to ostatnie to np puderek Diora w puderniczce Detective Chic, błyszczyki...) albo mam w "drugim domu"

4. część podkładów, chyba już kiedyś wklejałam

O rany bossskie ja myślałam ze mam dużo kosmetyków kolorowych..ale to nawet nie 1/10 tego co masz ty. W szoku jestem. Ja jestem jednak minimalistką, jak czegoś nie używam częściej niż raz w tygodniu,oddaje mamie lub siostrze.
Dziewczyno skąd ty bierzesz kasę na tale kosmetyków?


Dopiero nadrobiłam zaległości z 2 dni. Popijam sobie tyskie i wcinam paluszki.


Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:20   #1127
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
O to to.
Chociaż trudno mi w to uwierzyć w Twoim przypadku



Ja lubię robić cieniem sypkim - za pomocą mokrego pędzelka. No i eyeliner - lubię pędzelki Joko - tusz trwały, a pędzelkiem da się zrobić wszystko - nawet właściwie bez wprawy. Kredka teraz wydaje mi się za mało intensywna i precyzyjna - nie da się zrobić tak cienkiej kreski jak pędzelkiem.. Uznaję tylko białą - na naczyniówkę - albo srebrną - wewnętrzny kącik ew. kreska na całej powiece.
Jak się trochę pobawisz to na pewno się nauczysz
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o linery to uwielbiam taniuchny Collection 2000 - trwaly, swiezy przez dlugi czas, sztywny pedzelek - przeskoczylam na ten liner z kredek i obylo sie bez wiekszych utrudnien. Od roku jestem mu wierna, niczego nie szukam bo jest super.

Dolna powieka to jednka kredka - najczesciej Max Factor w olowku bo da sie rozetrzec i jest trwala. Z tanich lubie Bell, siostra dala mi Carlo di Roma i zaskoczyla mnie jakoscia.

Niezla jest kredka Lancome ale nie tak cudowna by placic za nia tyle ile sugeruja w perfumeriach. Bourjois kredke odradzam - drapak pieronski.
Dzięki dziewczyny za porady - kiedy tak Was czytam, to robienie kreski wydaje się bajecznie proste, obawiam się, że kiedy przystąpię do prób, przestanie być
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:25   #1128
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Fotki specjalnie dla Ciebie
Ooo Aniołku jaki fantastyczny zbiór.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Bez różu ani rusz Jak zaczęłam używać to się uzależniłam.
Uzależniłam się też od krechy eyelinerem - dostałam na urodziny i po tygodniu nie wyobrażałam już sobie bez niego życia. Czasem robię grubszą, zamaszystą krechę, ale na ogół bardzo cieniuteńką, kończącą się z rzęsami - tylko do optycznego zagęszczenia i wydłużenia rzęś - uwielbiam ten efekt
Też tak mam. Uwielbiam róż i eyeliner

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

Za to absolutnie nie potrafię robić sobie kreski na powiece
Może ktoś udzieli mi małego instruktażu...?
Czy można to robić cieniem czy musi być kredka albo eyeliner?
Joasiu a łokieć masz w powietrzu przy malowaniu czy podpierasz na czymś? Dobrze jest go na czymś oprzeć, wtedy ręka się nie trzęsie
Niby banał, ale ja na początku o tym nie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienia.

Z takich 2 w 1 używam Chanel.
Ale rzeczywiście, muszę chyba udać się na jakiś przyspieszony kurs. Ogromnie mi się podoba efekt takiej rozświetlonej twarzy, ale nie potrafię go osiągnąć. Moja robi się właśnie płaska (nie widzę tego na żywo, ale na zdjęciach bezlitośnie wychodzi ).
Najlepiej poćwiczyć sobie w spokoju i bez pośpiechu.
Nie przed samym wyjściem, bo jak się człowiek spieszy to nie wychodzi tak jakby się chciało
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:26   #1129
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za porady - kiedy tak Was czytam, to robienie kreski wydaje się bajecznie proste, obawiam się, że kiedy przystąpię do prób, przestanie być
hm - ja nie maleuje calej krechy za jednym zamachem, zaczynam polowe od zewnetrznego kacika, lacze pozniej z krecha zaczeta od wewnetrzenego. Caly myk u mnie to malowanie na polotwartym oku, czyli uniesienie glowy ale spogladanie w dol. Oko przygotowane do malowania, nie meczy sie i nie drga. Cos ala do tuszowania rzes. Na ppierwsze kreski lepsza jednak kredka -- bo mozna poprawic patyczkiem kosmetycznym, ewentualnie rozetrzec. Jest bardziej odporna na bledy. Jednak malowanie kreski kredka przewaznie ma drobny minus w postaci 'skerowania' na nieruchomej czesci powieki.
A wystraczy albo cien albo przypudrowac powieke pudrem w kamieniu/sypkim i ta krecha juz trwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (2,8 KB, 32 załadowań)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 20:33   #1130
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
My też się cieszymy.

Witaj podróżniczko w czasie.




Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dokładnie ja ten wywietrznik zamurowałam i teraz mam problem z wentylacją w kuchni

Przy ostatnim remocie moja Mama tez chciala go zamurowac, ale fachowcy nie pozwolili.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:51   #1131
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Sabbath, dziękuję Tak, pstryknę zaraz fotę, chociaż to lustro jest... normalne
O, wiem, że jest normalne. Normalne w Twoim stylu. Czyli niezwykłe.


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nie miałam na sobie meteorytow A marzy mi się jakieś pudełeczko tylko kompletnie brak mi pomysłu jak dobrać kolor
Mnie też...

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Hm.....( tu mysli intensywnie i pobiegla policzyc),oj tak trzeba zaczac zuzywac


Ja wolę nawet nie liczyć.
Pamiętam swoje pomysły typu: 20 flaszek i koniec.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Możliwe, ale ja jestem strasznie wybredna, także większość mi się nie podoba
Pewnie. W ogóle większość rzeczy, które są dostępne w sklepach mi się nie podoba.
Fenris, to się nazywa albo wybrednością, albo... wyrafinowanym gustem.

Twoje zdjęcia dowodzą, że bez względu na to, jak nazwiemy tę przypadłość - warto ją mieć.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

A nos... rozlał mi się przy urodzeniu, więc wdzięczna jestem, że go tak wyprostowali Choć i tak krzywulec.
Fenris, przestań, bo zacznę żałować, że mnie się nie rozlał...

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za porady - kiedy tak Was czytam, to robienie kreski wydaje się bajecznie proste, obawiam się, że kiedy przystąpię do prób, przestanie być
Ja przystąpiłam i dlatego już mi się nie wydaje.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Najlepiej poćwiczyć sobie w spokoju i bez pośpiechu.
Nie przed samym wyjściem, bo jak się człowiek spieszy to nie wychodzi tak jakby się chciało
Irko, to prawda, że zwykle robię makijaż kiedy wychodzę, a na spokojnie po prostu szkoda mi czasu. Mea culpa.

Skoro jednak już zechciałaś udzielić mi tylu dobrych rad (na łokieć nawet sama ostatnio wpadłam przy okazji malowania rzęs), to może uda mi się skorzystać z jeszcze jednej. Co zrobić, żeby ten tusz z pędzelka z eyelinera nie osadzał się na rzęsach i nie sklejał ich?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:01   #1132
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O, wiem, że jest normalne. Normalne w Twoim stylu. Czyli niezwykłe.

?

Aleście mnie dzisiaj miło połechtały kobity



Proszę bardzo To rama tak skrytykowana przez szklarza Jest srebrno - złote, na granicy kiczu ale ja lubię taki żart we wnętrzu. Na suficie w łazience powiesiłam sześcioramienny żyrandol a nad sedesem duży obraz olejny, a co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03881.JPG (53,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03888.JPG (58,9 KB, 64 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:09   #1133
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Irko, to prawda, że zwykle robię makijaż kiedy wychodzę, a na spokojnie po prostu szkoda mi czasu. Mea culpa.

Skoro jednak już zechciałaś udzielić mi tylu dobrych rad (na łokieć nawet sama ostatnio wpadłam przy okazji malowania rzęs), to może uda mi się skorzystać z jeszcze jednej. Co zrobić, żeby ten tusz z pędzelka z eyelinera nie osadzał się na rzęsach i nie sklejał ich?
eee tak dużo czasu to nie zajmuje.
Kilka dni po 15 minut i już opanujesz gdzie najlepiej położyć róż a gdzie rozświetlacz, żeby twarz ładnie wymodelować

W ogóle nie powinnaś dotykać rzęs tym pędzelkiem.
Przede wszystkim jak wyciągasz pędzelek z pojemniczka to zdejmij nadmiar eyelinera o ścianki pojemnika. Wtedy łatwiej nałożyć go blisko rzęs jednak ich nie dotykając "maziajem".
I staraj się trzymać pędzelek jak najbardziej "poziomo". kurcze nie wiem jak to wytłumaczyć


O kurczę Tymeno - jakie BOSKIE lustro!

__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:25   #1134
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Aleście mnie dzisiaj miło połechtały kobity



Proszę bardzo To rama tak skrytykowana przez szklarza Jest srebrno - złote, na granicy kiczu ale ja lubię taki żart we wnętrzu. Na suficie w łazience powiesiłam sześcioramienny żyrandol a nad sedesem duży obraz olejny, a co
Tymeno ,no ja normalnie przyznaje sie czy sie wam to podoba czy nie ,zazdroszcze bezczelnie zazdroszcze( boskie)



Sabbath fajnie bybylo zrobic spotkanie , nie tylko wachanie ale tez malowanie ,dziewczyny swietnie sobie radza z kosmetykami kolorowymi ,a przy umiejetnym nalozeniu mozna bosko twarz wymodelowac i wcale nie trzeba nakladac tapety.
Ja juz jestem w wieku takim ze czym mniej tym lepiej i nie wszystko nadaje sie, ale umiejetne ubranie twarzy to jest to cos
Eh...fajnie pomarzyc dobra rzecz
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:25   #1135
MAMAANTOSIA
Raczkowanie
 
Avatar MAMAANTOSIA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Scent Bar II

Tymeno witrynka śliczna, taka bardzo w moim typie . Jednak najbardziej zazdroszczę Ci okna w łazience (nie żebym miała jakieś ekshibicjonistyczne zapędy ), bo zawsze marzyła mi się jasna i przewiewna łazienka, a mój domek od strony łazienki przyklejony do drugiego .
MAMAANTOSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:38   #1136
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax;6701277
[COLOR=silver
O kurczę Tymeno - jakie BOSKIE lustro!
[/COLOR]
Dzięki wygrzebalam je na likwidacji sklepu indyjskiego.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Tymeno ,no ja normalnie przyznaje sie czy sie wam to podoba czy nie ,zazdroszcze bezczelnie zazdroszcze( boskie)
Zuziu, każdy może mieć taką łazienkę Trzeba mieć tylko pomysł i odejść od standartów. Ja uwielbiam organizować sobie przestrzeń


Cytat:
Napisane przez MAMAANTOSIA Pokaż wiadomość
Tymeno witrynka śliczna, taka bardzo w moim typie . Jednak najbardziej zazdroszczę Ci okna w łazience (nie żebym miała jakieś ekshibicjonistyczne zapędy ), bo zawsze marzyła mi się jasna i przewiewna łazienka, a mój domek od strony łazienki przyklejony do drugiego .
Dziękuję Antosiowa Mamo Ja nie często odsłaniam okno - mieszkam na parterze

W maju wkleję Wam widok na piękny, fioletowy bez, który rośnie mi pod oknem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:43   #1137
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar II

Tymeno - Twoja łazienka - kolory, witryna, lustro - przeboskie, nie mogę się napatrzeć!
Och, jak ja marzę o mieszkaniu w kamienicy

Chociażz doświadczenia wiem, że w niektórych kamienicach są łazienki klitki (w tych, gdzie nie było dawniej łazienek w mieszkaniach -czyli we Wrocławiu w wielu).
Wyobraźcie sobie, że raz byłam oglądać mieszkanie (koleżanka szukała coby kupić) gdzie łazienka (natrysk + kibelek) była zrobiona w ...szafie! Po wejściu do mieszkania (malutkiego) człek znajdował się a aneksie kuchennym, z którego właśnie wchodziło się go łazienki jak do szafy przez przesuwane drzwi
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:44   #1138
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Chyba nie dotrwam dziś Oscarów- Wytańczyłam się za wszystkie czasy- godzina non-stop, leje się ze mnie i zmęczenie cudne mnie ogarnia. Odkryłam, że najleoiej mi się skacze do "Message in the bottle" The Police

Neonko-
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 21:50   #1139
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Proszę bardzo To rama tak skrytykowana przez szklarza Jest srebrno - złote, na granicy kiczu ale ja lubię taki żart we wnętrzu. Na suficie w łazience powiesiłam sześcioramienny żyrandol a nad sedesem duży obraz olejny, a co
Tymeno...

Rzeczywiście, jak piszesz, samo lustro jest w takim trochę celowo przedobrzonym stylu, a jednak.... OBŁĘDNIE WYGLĄDA!
Przepiękne jest na tej nasyconej barwą ścianie. Takie trochę barokowe, trochę secesyjne, trochę prymitywistyczne, trochę naturalistyczne, a wszystko razem niesamowite!

Naprawdę wyrwałaś mnie z papci tym lustrem... Właśnie w łazience. Nie w bogatym salonie nad serwantką, nie w ubaldachilmowanej sypialni, lecz w łazience właśnie efekt powala.

Gratuluję i odwagi, i przede wszystkim, ogromnego wyczucia.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
eee tak dużo czasu to nie zajmuje.
Kilka dni po 15 minut i już opanujesz gdzie najlepiej położyć róż a gdzie rozświetlacz, żeby twarz ładnie wymodelować

W ogóle nie powinnaś dotykać rzęs tym pędzelkiem.
Przede wszystkim jak wyciągasz pędzelek z pojemniczka to zdejmij nadmiar eyelinera o ścianki pojemnika. Wtedy łatwiej nałożyć go blisko rzęs jednak ich nie dotykając "maziajem".
I staraj się trzymać pędzelek jak najbardziej "poziomo". kurcze nie wiem jak to wytłumaczyć
Staram się nie dotykać. Ale mi nie wychodzi.
Nadmiar też wycieram.
Na razie robię kreski za pomocą czarnego cienia na sucho.

Może coś z moimi ślepiami nie tak... Mam takie... dziwne (jakby kto patykiem do gó..a żgnął, jak mawiał mój ojciec kwitując za jednym zamachem i kolor, i kształt).

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Sabbath fajnie bybylo zrobic spotkanie , nie tylko wachanie ale tez malowanie ,dziewczyny swietnie sobie radza z kosmetykami kolorowymi ,a przy umiejetnym nalozeniu mozna bosko twarz wymodelowac i wcale nie trzeba nakladac tapety.
Ja juz jestem w wieku takim ze czym mniej tym lepiej i nie wszystko nadaje sie, ale umiejetne ubranie twarzy to jest to cos
Eh...fajnie pomarzyc dobra rzecz
Pomysł zacny, ale raczej nie widzę realizacji go w knajpie przy ludziach.

Muszę chyba zaprosić jakąś fachową siłę do domu...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 22:03   #1140
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Tymeno - rama boska po prostu...

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
W ogóle nie powinnaś dotykać rzęs tym pędzelkiem.
Przede wszystkim jak wyciągasz pędzelek z pojemniczka to zdejmij nadmiar eyelinera o ścianki pojemnika. Wtedy łatwiej nałożyć go blisko rzęs jednak ich nie dotykając "maziajem"
I na popudrowaną powiekę - wtedy ladnie się trzyma i nie splywa (w przypadku gdy się go przypadkiem naloży zbyt dużo).

Ale ja przyznaję, że jednak wolę kredkę od tuszu...

Sabbath
, może zjedź do nas na spotkanko, przytaszczymy z Irką co mamy i "potrenujesz" (nawet lusterko z oświetleniem - acz niebieskawym, bo zwykle baterie mi zbyt szybko zjadalo - mogę przynieść jakby trzeba bylo )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.