kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 15:49   #1
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187

kolor włosów


dziewczyny ja sie wlasnie zastanawiam nad zmiana koloru na jakis ciemny blond lub jasny braz, w sumie zawsze o takim marzyłam, ale balam sie ryzykowac;p mam niebieski oczy wiec moze by mi pasowaly
moj naturalny to taki średni braz, na zdjęciach mam ciemny braz, moze wydawac sie ze jest czarny ale to tylko wina aparatu co doradzicie?boje sie rozjaśniania, ze zniszczy mi wlosy, ale nie moge juz wytrzymać w tym kolorze :p

Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2010-12-06 o 12:14
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:44   #2
vikii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 50
Dot.: kolor włosów

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja sie wlasnie zastanawiam nad zmiana koloru na jakis ciemny blond lub jasny braz, w sumie zawsze o takim marzyłam, ale balam sie ryzykowac;p mam niebieski oczy wiec moze by mi pasowaly
moj naturalny to taki średni braz, na zdjęciach mam ciemny braz, moze wydawac sie ze jest czarny ale to tylko wina aparatu co doradzicie?boje sie rozjaśniania, ze zniszczy mi wlosy, ale nie moge juz wytrzymać w tym kolorze :p
Wydaje mi się że masz zbyt ciemne włosy , aby wyszły Ci ciemny blond lub jasny brąz. No chyba że pójdziesz do dobrego fryzjera
Szczerze mówiąc nie zabardzo się na tym znam , ale też mam farbowane włosy ciemny brąz i wszyscy mi odradzali tego farbowania na jaśniejszy.
Zobaczymy co sądzą inne dziewczyny
Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat
Pozdrawiam cieplutko ;*
vikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:58   #3
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: kolor włosów

ładnie Ci będzie w janiejszym balejażu
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 16:09   #4
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: kolor włosów

Myślę,że odrobinę jaśniejszy kolor pasowałby Na pierwszym zdjęciu widać różnicę między włosami a brwiami także jaśniejsze wyglądałyby bardziej naturalnie Warto poeksperymentować.

Co do rozjaśniania to radziłabym wizytę u fryzjera. Ja rozjaśniałam w domu i nie wyszło za ciekawie :P Rozjaśniacz strasznie wysuszył mi włosy i do dzisiaj męcze się z pozostałościami nierówno rozjaśnionych włosów.
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 22:35   #5
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: kolor włosów

dzieki za rady)

na jasny balejaż na takich ciemnych wlosach sie nigdy nie zdecyduje bo mi sie strasznie takie cos nie podoba :P:P

tylko tak mysle ze samo rozjsasnienie nie da i napewno musze potem farbe nalozyc bo czuje ze wyszedl by mi rudy:P sama napewno nie bede eksperymentowac bo za duze ryzyko:P
a powiedzice czy po takim rozjasnianiu trzeba czekac z miesiac na nalozenie farby? czy odraz sie naklada???
i chyba lepiej jasny braz czy ciemny blond no nie?)

moja kolezanka miala przez 2 lata czarne wlosy, potem przez prawie rok farbowala tylko odrosty bez pociagania farby na cale dlugosc wlosow, i przed pojsciem do fryzjera przez jakies 3 miesiace nie robila nic, a marzyl jej sie czerwony, cos w podobie Roberty ze Zbuntowanych, jesli wiecie o kogos chodzi fryzjerka rozjasnila jej pare pasemek, kazala kupic wlasna farbe zeby moglafarbowac odrosty sama, ale no na calych wlosach jej kolor nie chycil, mam takie pomieszkanie czerwieni z czarnym z przega jednak wciaz czarnego, dlatego sie boje ze u mnie ebdzie tez tak:P tym bardziej ze u nije o ok wyglada, tak jak by miala specialni to zrobione:P a jak mi wyjdzie jakis braz z rudym aaaa

w kazdym razie juz nie moge wytrzymac z tym kolorem irytuje mnie strasznie;/ wiem ze to sporo bedzie kosztowalo, bo mma bardzo dlugie wlosy ale coz...

wiecie mzoe po czym poznac dobreo fryzjera?;>
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:54   #6
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: kolor włosów

znalazlam pare fot gdzie mialam jasniejsze wlosy, swoje naturalne, i dodalam tez jedna bardziej aktualne to ostatnie, i tak sie zastanawiam w ktorym mi lepiej bylo ?:P
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2010-12-06 o 12:14
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 21:09   #7
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: kolor włosów

ja Cie widze w jasniejszych wlosach i balejazu
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 21:40   #8
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: kolor włosów

dziewczyny ponawam mmoja prosbe o pomoc..moze moglybyscie zalaczyc jakies przykladowe kolor w jakich mnie widziecie.... potrzebuje jakiejs zmiany, bo oszaleje w tym zyciu

do tego mam problem takie, ja mam taka na bok wycienowana grzywke, wlosy mam cieknie, przetluszcza mi sie ona, pomimo ze no myje codziennie, wpolowie dnia nie wyglada ona atrakcyjnie, macie jakies rady na to? moze powinnam z niej zreygnowac? ale w sumie bez takiej na bok wycienowanej siebie nie wyobrazam z tym kstzaltem twarzy ..
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.