Ginekolog tabletki badania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 15:04   #1
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707

Ginekolog tabletki badania


Czesc dziewczyny. Byłam ostatnio na pierwszej wizycie u ginekologa po tabletki. Weszłam do gabinetu powiedzialam ze chce tabletki, wiec lekarka do mnie "najpierw badania a potem bedziemy o tym rozmawiac" . Nie badala mnie ginekologicznie tylko wypisała skierowanie na pobranie krwi i zbadanie moczu. Domyslam sie ze to badanie na fotelu bedzie przy najstepnej wizycie.
Wiecie co konkretnie ona bedzie mi robic ? Cytologie czy zwykle badanie obejrzenie czy wszystko w porzadku ?
Kazała mi sie zglosic nie wczesniej niz za 2 tygodnie. Z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac dlaczego, ale potem doszlam do wniosku ze pewnie tyle sie czeka na wyniki.
Na drugi dzien zanioslam mocz i poszlam na pobranie, pytalam sie jej kiedy mam sie zglosic po wyniki powiedziala ze jutro. I teraz pytanie dlaczego lekarka kaze mi sie zglaszac za 2 tyg dopiero ? jak wyniki juz od razu mam ?
Okres dostałam 18 wrzesnia skonczyl sie 23 . Nie wiem czy to ma cos do rzeczy ?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

up
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:28   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ginekolog tabletki badania

Badanie klasyczne na fotelu.
dobrze ze lekarz zlecil chociaz podstawowe badania.

Nie wiem dlaczego za 2 tygodnie ,moze aby ci przepisac pigulki przed okresem abys moga w 1 dniu okresu zażyć pigulki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:31   #3
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Ginekolog tabletki badania

Szczerze mowiac to jakos dziwnie sie zachowała ta lekarka... Powinna o wszystkim bardzo dokładnie Cie poinformować. Każdy swoj krok i decyzję uzasadnić.
Jeśli wspołżyjesz to bedzie chciała zrobić Ci prawdopodobnie cytologię (przynajmniej ja miałam zrobioną przed rozpoczęciem brania tabletek). A te dwa tygodnie to nie mam pojęcia dlaczego:/
zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.