Brak błony?!:(((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 14:03   #1
akarola1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25

Brak błony?!:((((


Hej.. na poczatku przepraszam jesli taki watek juz jest ale szukalam a nie znalazlam..
Otoz chodzi o to ze ostatnio z moim chlopakiem zaczeliszmy uprawiac petting.. jestem dziewica wiec nie chcemy narazie uprawiac seksu..
jednak pozniej zadal mi pytanie jak stracilam blone dziewicza?! zatkalo mnie wtedy.. poniewaz nie wspolzylam a po przez uzywanie tamponow chyba nie da sie jej stracic?! wtedy tez zwatpil w to ze jestem dziewica i powiedzial ze go oklamalam..
jest taka mozliwosc ze nie mialam w ogole blony?!
akarola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:06   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Brak błony?!:((((

a skąd on taki mądry, że wie, że jej nie masz, hm?

może myśli że powinnaś mieć takie sreberko jak np. nie otwarta jeszcze nutella?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:13   #3
akarola1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Brak błony?!:((((

heeh.. rozbawilas mnie ;p

powiedzial ze blona znajduje sie przy wejsciu do pochwy wiec bedzie ja czuc .. a ze on jej nie czul to widocznie jej nie mam..
uwaza tez ze jakby byla to nie moglby wsadzic tam palca a u mnie wchodzi swobodnie;]
akarola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:32   #4
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Brak błony?!:((((

jakbyś miała używać tamponów, gdyby nie dało się włożyć do pochwy czegoś wielkości palca?? błona dziewicza nie zakrywa wejścia do pochwy szczelnie. radzę doedukować siebie i faceta też [zwłaszcza, że sam się nie znając zarzuca ci kłamstwo - czyste buractwo z jego strony moim zdaniem].
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:13   #5
Not For Everybody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Brak błony?!:((((

w pierwszej chwili chciało mi się śmiać <z tego co mowił Twoj facet> ale tak naprawde musiało Ci zrobić się przykro że zarzuca Ci klamstwo. Blona dziewicza nie jest jak mur ktorego nie da się przebić ;p jest elastyczna i stosunkowo cienka a na dodatek ma cos jak otwor(przeciez jakos musi wyplywac krew podczas menstruacji). Uwazam ze powinniscie się bardziej zainteresować tymi tematami zanim zaczniecie współżycie.. . chyba warto znać swoje cialo i ciało partnera ???
Not For Everybody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:01   #6
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: Brak błony?!:((((

Ja swobodnie uzywalam tamponow przed strata dziewictwa. Raz musialam uzyc 4kropelki niestety no i myslalam, e! Uzywalam tamponow to nie mam juz pewnie blony i nie bedzie bolalo. A bolalo, bo to nie to samo!

Sa rozne ksztalty blony dziewiczej i nie jest ona raczej wyczuwalna palcami! Jak chlopak Ci nie wierzy to jego problem.
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:08   #7
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Brak błony?!:((((

Takie trochę chamskie to jego zachowanie. Niech lepiej wróci pouczyć się biologii, bo widzę spore niedociągnięcia. Może niech zdradzi, skąd z niego taki znawca damskich okolic intymnych? Nie przejmuj się. Tamponem mogłaś ją przebić albo podczas wysiłku mogła pęknąć.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 17:17   #8
akarola1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Brak błony?!:((((

naprawde bardzo przykro mi sie zrobilo.. bo caly czas slysze jakies glupie komentarze.. mowilas ze jestes dziewica.. dziewice maja blony... moglas mi powidziec ze juz przezylas pierwszy raz.. jak mowie ze nie robilam tego to on mowi dobrze wierze Ci.. ale wiem ze nie za bardzoo..
urazil mnie troche bo poczulam sie tak jakbym sypiala z kazdym napotkanym..
wiem moze ze to dziwnie zabrzmi ale czy blona jest jakos widoczna?! czy wyczuje ja sama?!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

dziekuje wam za odpowiedzi.. mysle ze gdybym miala ja naruszona to ginekolog by mi powiedzial bo on przeciez sie pytal czy jestem dziewica.(
umowie sie na wizyte i wtedy bede miala pewnosc
;*
akarola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:17   #9
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Brak błony?!:((((

Cytat:
Napisane przez akarola1 Pokaż wiadomość
naprawde bardzo przykro mi sie zrobilo.. bo caly czas slysze jakies glupie komentarze.. mowilas ze jestes dziewica.. dziewice maja blony... moglas mi powidziec ze juz przezylas pierwszy raz.. jak mowie ze nie robilam tego to on mowi dobrze wierze Ci.. ale wiem ze nie za bardzoo..
urazil mnie troche bo poczulam sie tak jakbym sypiala z kazdym napotkanym..
wiem moze ze to dziwnie zabrzmi ale czy blona jest jakos widoczna?! czy wyczuje ja sama?!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

dziekuje wam za odpowiedzi.. mysle ze gdybym miala ja naruszona to ginekolog by mi powiedzial bo on przeciez sie pytal czy jestem dziewica.(
umowie sie na wizyte i wtedy bede miala pewnosc
;*
Nie mogłabym spotykać się z takim facetem :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:19   #10
akarola1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Brak błony?!:((((

pogadam sobie z nim powaznie.. jesli dalej bedzie mi nie wierzyl zabiore go ze soba do lekarza.. a pozniej dam sobie spokój z nim skoro nie ma do mnie zaufania ;*
akarola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:58   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Brak błony?!:((((

2 identyczne wątki niemalże, dzień po dniu? P.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:28   #12
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Brak błony?!:((((

Cytat:
Napisane przez akarola1 Pokaż wiadomość
naprawde bardzo przykro mi sie zrobilo.. bo caly czas slysze jakies glupie komentarze.. mowilas ze jestes dziewica.. dziewice maja blony... moglas mi powidziec ze juz przezylas pierwszy raz.. jak mowie ze nie robilam tego to on mowi dobrze wierze Ci.. ale wiem ze nie za bardzoo.
pieprznij mu w łeb książką o anatomii. może to go czegoś nauczy.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:11   #13
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Brak błony?!:((((

Pogadaj z nim,że albo Ci wierzy albo wypad.
Wiem,że łatwo mówić,ale po co Ci facet,który ma się za fachowca,gdy nim nie jest i jeszcze zarzuca Ci kłamstwo?
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:16   #14
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Brak błony?!:((((

Cytat:
Napisane przez akarola1 Pokaż wiadomość
pogadam sobie z nim powaznie.. jesli dalej bedzie mi nie wierzyl zabiore go ze soba do lekarza.. a pozniej dam sobie spokój z nim skoro nie ma do mnie zaufania ;*
daj spokój z lekarzem. To Polska, a nie kraj z prawem koranicznym. Nie musisz spowiadać się chłopakowi z budowy anatomicznej, a twojego dziewictwa nie musi potwierdzać lekarz.

Gdyby temat wrócił, powtórz wyraźnie, że nie masz doświadczeń seksualnych, a gdy koleś nie uwierzy, spław go. Serio, z kimś takim nie warto się zadawać, choćby przez szacunek dla samej siebie. Pomijam to, co taki człowiek sobą reprezentuje (jak ktoś wyżej podsumował: znawca błon dziewiczych).
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:36   #15
akarola1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Brak błony?!:((((

powiedzialam mu ze jak nie wierzy to jego sprawa i wcale ze mna byc nie musi skoro mi nie ufa. Sam przyznal ze nie za bardzo na tym sie zna i nie powinien mnie o to osadzac..
dziekuje wam
akarola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:50   #16
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Brak błony?!:((((

To super życzę pwoodzenia
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 22:21   #17
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Brak błony?!:((((

znajdż w necie jakiśrysunek i opis gdzie u kobiety jest błona i go uświadom. Zastanawiam się, gdzie ile on ma lat żeby nie wiedzieć gdzie jest błona dziewicza, przecież to nie zakapslowana butelka faceci....
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:27   #18
Elli8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Brak błony?!:((((

A ja mam taki problem. Z chłopakiem chcieliśmy 'stracić dziewictwo' No i w sumie do końca nie doszło, przez ból. Musieliśmy przerwać. Tylko teraz nie wiem czy jestem jeszcze dziewcą, czy już nie.. Bo 'nie wszedł' we mnie do konca. Ale bolało cholernie juz na samym początku.. Co Wy na to?
Elli8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:08   #19
akarola1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Brak błony?!:((((

no jestes. jesli nie wyladowal w Tobie to raczej nic nie naderwal.bolalo Cie bo moze bylas spieta, nie podniecona za bardzo.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
znajdż w necie jakiśrysunek i opis gdzie u kobiety jest błona i go uświadom. Zastanawiam się, gdzie ile on ma lat żeby nie wiedzieć gdzie jest błona dziewicza, przecież to nie zakapslowana butelka faceci....
no w tym rzecz ze szukalam. tylko na kazdej stronie napisane jest inaczej;] tu przeczytam ze przy wejsciu do pochwy a na nastepnej ze do dziesieciu cm od pochwy;] :P
lat ma 21;]
akarola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 18:11   #20
Elli8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Brak błony?!:((((

Hm.. Bo nie bardzo rozumiem. Skąd wiesz, że nic się nie przerwało, skoro nie wiesz gdzie jest błona?
Elli8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.