Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 09:19   #1
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15

Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!


Cześć dziewczyny! Nie jest mi łatwo o tym pisać... Mam nadzieję, że nie będziecie mnie hejtować za to co zaraz Wam opowiem...
Otóż parę miesięcy temu, poszłam umyć włosy, ale nie były one dobrze rozczesane. Od tamtej pory mam na głowie (teraz już) OGROMNEGO kołtuna. Nie wiem co mam z nim zrobić... Próbowałam już wielu rzeczy, ale nic mi nie pomogło, ledwo drgnął. Boję się go ściąć, bo nie wiem jak to będzie wyglądać... Obecnie codziennie chodzę w koku... Moja mama o niczym nie wie, a ja boję się jej o tym powiedzieć.. Pomożecie? Co mam zrobić? Może zetknęłyście się kiedyś z czymś podobnym?
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 09:44   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 362
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Jak mojej córce zrobi się kołtun to po myciu daję baaardzo dużo gęstej, tłustej maski, trzymam i potem powoli, włos po włosku go rozczesuję. Dużo włosów wówczas wypada z tego kołtuna, ale najważniejsze, że nie trzeba obcinać. A duży masz ten kołtun? Mojej córce zazwyczaj robi się od spodu- jak jej dobrze nie rozczeszę po myciu.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 11:08   #3
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Są tylko 2 wyjścia: albo rozczeszesz, albo obetniesz. Proponuję spróbowac od pierwszego, ale pytanie: co zrobiłaś, że kołtun powstał? Czy miałaś już zniszczone włosy? Bo jakoś nie wierzę, że zdrowych włosów nie dałoby się rozczesać.

Najlepiej byłoby gdy ktoś pomógl Ci to rozczesywać kawałek po kawałku, pasmo po paśmie (i zaczać należałoby na sucho, czyli kiedy widać gdzie kosmyki o siebie zachaczają itd.), ale jeśli to nie da rady, to niestety nożyczki.

Trochę sobie nie mogę wyobrazić skali Twojego problemu zwłaszcza, że nawet dredy można rozczesać.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 17:00   #4
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Jak mojej córce zrobi się kołtun to po myciu daję baaardzo dużo gęstej, tłustej maski, trzymam i potem powoli, włos po włosku go rozczesuję. Dużo włosów wówczas wypada z tego kołtuna, ale najważniejsze, że nie trzeba obcinać. A duży masz ten kołtun? Mojej córce zazwyczaj robi się od spodu- jak jej dobrze nie rozczeszę po myciu.
Mi właśnie też zrobił się od spodu jest duży... nie jakoś bardzoo ale jednak(

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Są tylko 2 wyjścia: albo rozczeszesz, albo obetniesz. Proponuję spróbowac od pierwszego, ale pytanie: co zrobiłaś, że kołtun powstał? Czy miałaś już zniszczone włosy? Bo jakoś nie wierzę, że zdrowych włosów nie dałoby się rozczesać.

Najlepiej byłoby gdy ktoś pomógl Ci to rozczesywać kawałek po kawałku, pasmo po paśmie (i zaczać należałoby na sucho, czyli kiedy widać gdzie kosmyki o siebie zachaczają itd.), ale jeśli to nie da rady, to niestety nożyczki.

Trochę sobie nie mogę wyobrazić skali Twojego problemu zwłaszcza, że nawet dredy można rozczesać.
Kołtun zrobił się po umyciu włosów które nie były do końca dobrze rozczesane... Skoro mówisz że da się rozczesać nawet dredy, to mojego kołtuna pewnie też, chociaż zabierając się do tego robi mi się słabo .. A co do rozczesywania pasma po paśmie, to kołtun jest bardzo zbity i nie da się go rozdzielić na pasma ;'(
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 17:39   #5
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Próbowałaś nałożyć maskę, potrzymać z godzinę, a potem spróbować rozczesywać palcami podczas spłukiwania?


To trochę dziwne, że od nierozczesania włosów przed myciem zrobił ci się taki kołtun. Jak na co dzień dbasz o włosy?


Jeśli nie uda się rozczesać, a będziesz się wstydzić powiedzieć rodzicom to możesz udawać, że znudziła ci się twoja długość włosów i dlatego chcesz je ściąć. Do fryzjera na ścięcie możesz pójść sama (nie wiem ile masz lat, ale nie spotkałam się żeby komuś robili problemy ze ścięciem włosów z powodu wieku, więc tu się nie masz czym przejmować).
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 18:57   #6
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Rozczesywanie powinna też ułatwić odżywka w spraju zaaplikowana w dużej ilości, ja polecam ktorąś z odżywek Gliss Kur.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 19:22   #7
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Rozczesywanie powinna też ułatwić odżywka w spraju zaaplikowana w dużej ilości, ja polecam ktorąś z odżywek Gliss Kur.
Zobaczę, może to coś pomoże. Dziękuje

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Próbowałaś nałożyć maskę, potrzymać z godzinę, a potem spróbować rozczesywać palcami podczas spłukiwania?


To trochę dziwne, że od nierozczesania włosów przed myciem zrobił ci się taki kołtun. Jak na co dzień dbasz o włosy?


Jeśli nie uda się rozczesać, a będziesz się wstydzić powiedzieć rodzicom to możesz udawać, że znudziła ci się twoja długość włosów i dlatego chcesz je ściąć. Do fryzjera na ścięcie możesz pójść sama (nie wiem ile masz lat, ale nie spotkałam się żeby komuś robili problemy ze ścięciem włosów z powodu wieku, więc tu się nie masz czym przejmować).
Tego jeszcze nie próbowałam... Dzięki za radę
A jeśli się nie uda rozczesać, to mam go najpierw obciąć, a potem pójść do fryzjera? :/
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 21:08   #8
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Jeśli będziesz musiała obciąć to sama nic lepiej nie kombinuj.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:35   #9
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz musiała obciąć to sama nic lepiej nie kombinuj.
To co mam zrobić?
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:21   #10
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
To co mam zrobić?
Chodziło mi o to, żebyś sama ich nie ścinała/nie obcinała tego kołtuna. Niech to zrobi fryzjer.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 12:04   #11
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, żebyś sama ich nie ścinała/nie obcinała tego kołtuna. Niech to zrobi fryzjer.
Myślisz, że fryzjer może to zrobić? :/ w sensie wyciąć kołtuna?
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 12:13   #12
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Może najpierw spróbuj po prostu go rozczesać. Trochę cierpliwości i myślę, że się uda. Tylko nie zaczynaj grzebieniem od samej góry, tylko od końcówek i zaczynaj rozczesywać "coraz wyżej", żeby jeszcze bardziej nie splątać włosów. Spróbuj nałożyć dużo odżywki/ maski ułatwiającej rozczesywanie. Jeśli to nie pomoże to pozostaje tylko fryzjer, bo nie radziłabym, żebyś sama próbowała ścinać włosy.
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 13:34   #13
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez 92ana Pokaż wiadomość
Może najpierw spróbuj po prostu go rozczesać. Trochę cierpliwości i myślę, że się uda. Tylko nie zaczynaj grzebieniem od samej góry, tylko od końcówek i zaczynaj rozczesywać "coraz wyżej", żeby jeszcze bardziej nie splątać włosów. Spróbuj nałożyć dużo odżywki/ maski ułatwiającej rozczesywanie. Jeśli to nie pomoże to pozostaje tylko fryzjer, bo nie radziłabym, żebyś sama próbowała ścinać włosy.
Cały czas próbuję go rozczesywać, ale on jest tak duży, że na sam jego widok słabo mi go rozczesywać.. Ale muszę to zrobić. Chociaż wydaje mi się że mokre włosy będzie mi gorzej rozczesać... Cały czas się zastanawiam czy jeżeli nie uda mi się go rozczesać, to mam z nim iść do fryzjera? Może nie zgodzi się on na robienie z nim czegokolwiek... :'(
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 15:12   #14
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
Mi właśnie też zrobił się od spodu jest duży... nie jakoś bardzoo ale jednak(

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------


Kołtun zrobił się po umyciu włosów które nie były do końca dobrze rozczesane... Skoro mówisz że da się rozczesać nawet dredy, to mojego kołtuna pewnie też, chociaż zabierając się do tego robi mi się słabo .. A co do rozczesywania pasma po paśmie, to kołtun jest bardzo zbity i nie da się go rozdzielić na pasma ;'(
Jeśli jest od spodu, czyli w miejscu, którego nie widzisz, tym bardziej polecam poszukać kogoś do pomocy.

Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
A jeśli się nie uda rozczesać, to mam go najpierw obciąć, a potem pójść do fryzjera? :/
Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
To co mam zrobić?
Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, żebyś sama ich nie ścinała/nie obcinała tego kołtuna. Niech to zrobi fryzjer.
Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
Myślisz, że fryzjer może to zrobić? :/ w sensie wyciąć kołtuna?
Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
Cały czas próbuję go rozczesywać, ale on jest tak duży, że na sam jego widok słabo mi go rozczesywać.. Ale muszę to zrobić. Chociaż wydaje mi się że mokre włosy będzie mi gorzej rozczesać... Cały czas się zastanawiam czy jeżeli nie uda mi się go rozczesać, to mam z nim iść do fryzjera? Może nie zgodzi się on na robienie z nim czegokolwiek... :'(
Ale czym Ty się tak przejmujesz? Czy fryzjer ma na Ciebie nakrzyczeć, za to że pójdziesz do niego i powiesz, że masz problem z częścią włosów? Z czymś takim właśnie fryzjer poradzi sobie najlepiej, bo z tego co zrozumiałam tam się jednak bez cięcia nie obejdzie. Fryzjer będzie wiedział najlepiej ile wyciąć, jak wyciąć, żeby nie powodować prześwitu i jak rozczesać resztę.

Uwierz, że fryzjerzy widzieli już dużo gorszych rzeczy niż Twój kołtun.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 10:19   #15
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jeśli jest od spodu, czyli w miejscu, którego nie widzisz, tym bardziej polecam poszukać kogoś do pomocy.











Ale czym Ty się tak przejmujesz? Czy fryzjer ma na Ciebie nakrzyczeć, za to że pójdziesz do niego i powiesz, że masz problem z częścią włosów? Z czymś takim właśnie fryzjer poradzi sobie najlepiej, bo z tego co zrozumiałam tam się jednak bez cięcia nie obejdzie. Fryzjer będzie wiedział najlepiej ile wyciąć, jak wyciąć, żeby nie powodować prześwitu i jak rozczesać resztę.

Uwierz, że fryzjerzy widzieli już dużo gorszych rzeczy niż Twój kołtun.
No niby tak, ale jednak trochę głupio mi iść z takim kołtunem.. Lecz chyba nie będę miała wyjścia...
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 09:01   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Kobieto, przestań narzekać i marsz do fryzjera!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 09:29   #17
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

A może prościej byłoby jednak poprosić Mame o pomoc
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 09:31   #18
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

zmocz je może porządnie, powcieraj tłuste odżywki, maski i próbuj najpier może trochę palcami je porozplątywać, będzie chyba łątwiej jak będą mokre. POWODZENIA!
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 12:03   #19
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez madeline25 Pokaż wiadomość
zmocz je może porządnie, powcieraj tłuste odżywki, maski i próbuj najpier może trochę palcami je porozplątywać, będzie chyba łątwiej jak będą mokre. POWODZENIA!
Do tej pory moczenie włosów, nakładanie maski i odżywki a dopiero potem rozczesywanie niewiele dawało i wydaje mi się, że to wręcz pogorszyło sprawę niż rozczesywanie na sucho, ale może jeszcze spróbuję.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kobieto, przestań narzekać i marsz do fryzjera!
A Ty byś tak zrobiła na moim miejscu? :/ :P

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A może prościej byłoby jednak poprosić Mame o pomoc
chyba nie będę miała wyjścia
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 12:13   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Skoro nic nie pomogło, to tak, zrobiłabym.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 12:13   #21
andzia93444
Przyczajenie
 
Avatar andzia93444
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Próbowałaś rozczesywać z nałożoną odżywką, a najlepiej maską? Nie po jej spłukaniu tylko wtedy, gdy jest na Twoich włosach? Myślę, że najrozsądniej byłoby poprosić kogoś o pomoc, przecież nie musi być to mama- może być przyjaciółka Zawsze to większa szansa na uratowanie tych włosków przed ścięciem
andzia93444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 13:06   #22
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez andzia93444 Pokaż wiadomość
Próbowałaś rozczesywać z nałożoną odżywką, a najlepiej maską? Nie po jej spłukaniu tylko wtedy, gdy jest na Twoich włosach? Myślę, że najrozsądniej byłoby poprosić kogoś o pomoc, przecież nie musi być to mama- może być przyjaciółka Zawsze to większa szansa na uratowanie tych włosków przed ścięciem
Próbowałam właśnie, ale mało to dało... Może miałam do tego za mało cierpliwości i za mocno szarpałam... Spróbuję jeszcze raz. Dzięki za radę
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:13   #23
andzia93444
Przyczajenie
 
Avatar andzia93444
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Spróbuj, spróbuj I daj znać jak poszło
andzia93444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 23:43   #24
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Złap za kołtun i powoli wyciągaj z niego od góry jak najcieńsze pasemka włosów, jak już będzie luźno, to coraz grubsze. Nie stracisz włosów.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 00:57   #25
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
Mi właśnie też zrobił się od spodu jest duży... nie jakoś bardzoo ale jednak(

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------


Kołtun zrobił się po umyciu włosów które nie były do końca dobrze rozczesane... Skoro mówisz że da się rozczesać nawet dredy, to mojego kołtuna pewnie też, chociaż zabierając się do tego robi mi się słabo .. A co do rozczesywania pasma po paśmie, to kołtun jest bardzo zbity i nie da się go rozdzielić na pasma ;'(
Nigdy nie czesze włosów przed myciem i nigdy tak nie miałam.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 01:57 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------

Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
No niby tak, ale jednak trochę głupio mi iść z takim kołtunem.. Lecz chyba nie będę miała wyjścia...
Jezus Maria. Wielki problem. Ludzie chodzą do fryzjera z bardzo nieudanymi koloryzacjami, tłustymi włosami czy fryzurą, która wygląda jakby ją małpa robiła a Ty się poplatanymi włosami przejmujesz. Ile masz lat, dziesięć?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 08:06   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

I jak, autorko, wybrałas sie do fryzjera?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 08:01   #27
azia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 15
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nigdy nie czesze włosów przed myciem i nigdy tak nie miałam.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 01:57 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------


Jezus Maria. Wielki problem. Ludzie chodzą do fryzjera z bardzo nieudanymi koloryzacjami, tłustymi włosami czy fryzurą, która wygląda jakby ją małpa robiła a Ty się poplatanymi włosami przejmujesz. Ile masz lat, dziesięć?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
tylko że to nie są 'zwykłe poplątane włosy' ...
azia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 08:12   #28
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Cytat:
Napisane przez azia32 Pokaż wiadomość
tylko że to nie są 'zwykłe poplątane włosy' ...
To zgłoś się na OIOM. Co w końcu zrobiłaś? Próbowałaś mojego sposobu?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 11:11   #29
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

Nie no, straszny ten problem. Tylko nie rozważaj samobójstwa... Wiem że to okropny kłopot, ale wierz mi- warto żyć!

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 14:02   #30
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co mam zrobić z tym ogromnym kołtunem?!

To weź nożyczki i to zetnij. Mi się kiedyś włosy zaplątały w suszarkę, zgadnij co zrobiłam
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-12 15:44:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.