pora na mnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 14:07   #1
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873

pora na mnie!


witam Was
postanowiłam zrobić coś ze sobą. jesień i zima są najlepszym jak sądzę okresem do metamorfozy. chodzi mi głównie o dobór stroju do mojej sylwetki. ręce mi już opadają. nie umiem zakwalifikować się do odpowiedniego typu sylwetki i nie wiem w czym mi najlepiej. znam już swój typ kolorystyczny i staram się jego trzymać.

po zrobieniu odpowiedniego zdjęcia poproszę Was o dobór fryzury i koloru włosów a także makijażu w którym będzie mi najlepiej. muszę zaznaczyć, że jestem alergiczką. proszę o tym pamiętać
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:12   #2
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pora na mnie!

fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zakopane 2006 031.jpg (36,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zakopane 2006 260.jpg (42,4 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gdy (10).JPG (33,5 KB, 91 załadowań)
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:15   #3
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pora na mnie!

twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolobrzeg (11).JPG (48,3 KB, 148 załadowań)
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:39   #4
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: pora na mnie!

Witam, sylwetka bardzo ładna, a nogi to Twój atut który moim zdaniem powinnaś eksponować- czyli może jakieś spódniczki, czy bardziej dopasowane spodnie? Kiedy spojrzałam na twarz to pierwsze co mi się nasunęło na myśl to że kolor włosów jakiś smętny się wydaje... postawiłabym na coś bardziej widocznego... może karmel z jaśniejszymi refleksami? przynajmniej ja tak myślę pozdrawiam
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 21:25   #5
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: pora na mnie!

MOze troche ciemniejszy kolorek wloskow i pozadek z grzywka ,jakas zmiana moze i na krotsza i symetryczna.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 06:45   #6
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pora na mnie!

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Witam, sylwetka bardzo ładna, a nogi to Twój atut który moim zdaniem powinnaś eksponować- czyli może jakieś spódniczki, czy bardziej dopasowane spodnie? Kiedy spojrzałam na twarz to pierwsze co mi się nasunęło na myśl to że kolor włosów jakiś smętny się wydaje... postawiłabym na coś bardziej widocznego... może karmel z jaśniejszymi refleksami? przynajmniej ja tak myślę pozdrawiam
mam problem z doborem góry mam wrażenie, że mam odstające łopatki i jak coś zjem widać mój brzuszek włoski zapuszczam i na pewno je pofarbuję. myślę, że Twoja propozycja jest ciekawa dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
MOze troche ciemniejszy kolorek wloskow i pozadek z grzywka ,jakas zmiana moze i na krotsza i symetryczna.
a z grzywką to jest tak, że mam ją od zawsze źle bym się czuła bez grzywki i bardzo długo musiałabym ją zapuszczać. głowny problem z grzywką, polega na tym, że "idzie niemal od środka głowy" podpinam jej część do góry a resztę podcinam na równo. boję się eksperymentować u fryzjerek, bo one zwykle psują tą grzywkę i chyba już do końca życia będę miała z nią problemy

również dziękuję za odpowiedź
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 09:17   #7
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: pora na mnie!

mam pytanie ile masz lat bo w pierwszym poscie nie napisalas ?? wygladasz mi na okolo 20 i moim zdaniem powinnas ubierac sie bardziej powaznie ... racja ze masz ladne nogi .... chciala bym, zobaczyc jak wygladaja w spodniach
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 17:19   #8
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pora na mnie!

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
mam pytanie ile masz lat bo w pierwszym poscie nie napisalas ?? wygladasz mi na okolo 20 i moim zdaniem powinnas ubierac sie bardziej powaznie ... racja ze masz ladne nogi .... chciala bym, zobaczyc jak wygladaja w spodniach
18

ten wątek miał służyć zmianie mojej garderoby na bardziej kobiecą. musze być tylko ukierunkowana pod kątem tego, w czym mi dobrze. jestem już bliska odrzucaniu sportowych ciuszków, ale wszystko z czasem noszę raczej spodnie rozszerzane u dołu. dziwnie bym się czuła w rurkach. mam wrażenie, że moje stopy (38) są wieeeeeeeelkie w zestawieniu z rurkami
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 17:43   #9
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: pora na mnie!

też uważam, ze powinnaś eksponować nogi, noś nadal krókie spódniczki/sukienki tylko mniej sportowe, a do tego buty na obcasie -wtedy twoje nogi bedą sie świetnie prezentować .
co do makijażu to maluj przede wszystkim oczy (rzęsy, brwi) bo masz jasną oprawę, na pierwszy rzut oka na zdjęciu właściwie niewidoczną. masz pełne, ładne usta więc sam błyszczyk czy delikatna szminka powinna wystarczyć

mnie też przy rurkach moja stopa wydaje sie wielka, dlatego noszę do nich tylko buty na obcasie (czym wyższy obcas tym stopa wydaje sie mniejsza ) i z okrągłymi noskami.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 17:52   #10
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: pora na mnie!

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
też uważam, ze powinnaś eksponować nogi, noś nadal krókie spódniczki/sukienki tylko mniej sportowe, a do tego buty na obcasie -wtedy twoje nogi bedą sie świetnie prezentować .
co do makijażu to maluj przede wszystkim oczy (rzęsy, brwi) bo masz jasną oprawę, na pierwszy rzut oka na zdjęciu właściwie niewidoczną. masz pełne, ładne usta więc sam błyszczyk czy delikatna szminka powinna wystarczyć

mnie też przy rurkach moja stopa wydaje sie wielka, dlatego noszę do nich tylko buty na obcasie (czym wyższy obcas tym stopa wydaje sie mniejsza ) i z okrągłymi noskami.
co jakiś czas inwestuję w hennę. myślę też o makijażu permanentnym oka - ale to kiedyś moja przygoda z tuszami kończy się uczuleniem niestety postanowiłam, że zainwestuję w apteczny tusz i jakiś korektor pod oczy. również apteczny. mam nadzieję, że nie wyrządzą mi krzywdy.

bardzo dziękuję za rady
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.