Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-18, 16:33   #421
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hejka, nie wiedziałam, że nowy wątek jest

Ostatnio tyle problemów, że czasem nawet nie mam ochoty tutaj wchodzić wczoraj był pogrzeb taty TŻ, wszyscy to strasznie przeżyliśmy, ale... czas żyć jak dawniej. Jak tłumaczę to TŻ, to mówi, że ja go nie rozumiem i w ogóle... czasem nie wiem jak mu pomóc, wspieram jak tylko mogę.

Aniyam jak było u Ciebie po stracie ojca?

I w ogóle po całej tej sytuacji... chce więcej spędzać czas z mamą, bo to teraz on został jakby głową rodziny... i cały jego dom na głowie... a ma jeszcze starszego brata ech... zaczyna martwić mnie to, że jego mama teraz będzie ważniejsza niż ja...
Daj mu troche czasu. Z czasem kiedy bol bedzie mniejszy wszystko sie powinno ulozyc i wrocic do normy. Teraz jeszcze jest duzo rzeczy do zalatwienia
Nie powinnas na niego napierac, ani tym bardziej poki co glosno mowic o relacjach z mama, bo poczuje sie niezrozumiany i to Was oddali tylko od siebie. Wiec po prostu przeczekaj.
Ja z tesciowa nie zyje najlepiej, ale u nas sprawdzilo sie nie poruszanie jej tematu. Plusem jest jednak to, ze ona mieszka 150 km od nas
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:33   #422
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Aaaa i Korinka pięknie Ci w tych muszkieterkach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:36   #423
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hejka, nie wiedziałam, że nowy wątek jest

Ostatnio tyle problemów, że czasem nawet nie mam ochoty tutaj wchodzić wczoraj był pogrzeb taty TŻ, wszyscy to strasznie przeżyliśmy, ale... czas żyć jak dawniej. Jak tłumaczę to TŻ, to mówi, że ja go nie rozumiem i w ogóle... czasem nie wiem jak mu pomóc, wspieram jak tylko mogę.
(...)


dla Twojego TZ i jego mamy, brata to czas żałoby - jeszcze jakiś czas nie bedą żyć jak dawniej
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:38   #424
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
współczuję Ci i oczywiście tż-towi no ale moim zdaniem nie rozumiesz. Zmarł mu ojciec, sama pisałaś że nagle, nikt nie był na to przygotowany, to był wielki szok dla całej rodziny - zwłaszcza dla matki. To logiczne że chce teraz być z matką, pomóc jej. Daj mu czas przecież to minęło dopiero ile? 5 dni? jakby to w mojej rodzinie była taka sytuacja (odpukać) to rzuciłabym wszystko i pojechała do mamy i została z nią dopóki nie doszłaby do siebie i ja przy okazji też. Nie możesz od niego oczekiwać ze od razu po pogrzebie będzie się zachowywał jakby nic się nie stało.
Kochana, obecny szok doskonale rozumiem nie mam tu na myśli kilku dni, tygodni, ale przyszłości, tj. co będzie za co najmniej 3-6 miesięcy. Uważa, że śmierć dużo zmieni i sam się boi przyszłości. Chce mieszkać za powiedzmy 2 lata ciągle z mamą, a ja... mam być szczęśliwa w tym trójkącie?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość


dla Twojego TZ i jego mamy, brata to czas żałoby - jeszcze jakiś czas nie bedą żyć jak dawniej
Dziękuję pierwszy raz spotyka nas coś tak strasznego i nie umiem sama z tego wyjść, bo brak mi dawnego TŻ wiem, że muszę na razie z tym się pogodzieć, ale boję się przyszłosci
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:41   #425
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Wróciłam z pracy, paczę - tylko 7 stron do nadrabiania, koniec na 165, co jest ???
a tu wcześniej nowy wątek i 15 stron
oficjalnie witam w nowej części

gratuluję wszystkich zamówień z kotami kusi mnie mini zamówienie z MAC, muszę to przemyśleć

aaa no i świniaki z R anulowali moje zamówienie z bazą, że niby nie mają taaa, jasne, wchodzę na stronę, a baza dostępna
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:44   #426
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość


dla Twojego TZ i jego mamy, brata to czas żałoby - jeszcze jakiś czas nie bedą żyć jak dawniej
dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kochana, obecny szok doskonale rozumiem nie mam tu na myśli kilku dni, tygodni, ale przyszłości, tj. co będzie za co najmniej 3-6 miesięcy. Uważa, że śmierć dużo zmieni i sam się boi przyszłości. Chce mieszkać za powiedzmy 2 lata ciągle z mamą, a ja... mam być szczęśliwa w tym trójkącie?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------


Dziękuję pierwszy raz spotyka nas coś tak strasznego i nie umiem sama z tego wyjść, bo brak mi dawnego TŻ wiem, że muszę na razie z tym się pogodzieć, ale boję się przyszłosci
Minęło kilka dni a Ty się martwisz co będzie za dwa lata. To że on teraz mówi że nie moze zostawić mamy to nie znaczy że za pół roku też tak będzie mówił. Teraz wszyscy są w szoku i nie możesz od razu brać do siebie wszystkiego co on teraz mówi. Daj mu czas, jego mamie i całej rodzinie. Bądź, przy nim, wspieraj i to najlepsze co możesz w tym momencie zrobić.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:47   #427
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Rotkohl - dziękuje za kod Ile on jest wazny, wiesz moze?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 16:49   #428
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
jak chcesz to mogę majstrów przypilnować, a Ty sobie skoczysz na zakupy czy coś tam



ładną ma, a bzdury wygaduje, przecież wrzucała kiedyś fotkę z wesela a teraz ściemnia




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No właśnie malpiszon z niej i tyle :FOCH:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
a idź bo Cię zaraz spałuję za takie bzdury

pierdzielisz jak potłuczona
jakie emoty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
dobra nie będę zachłanna, podzielimy się, a tata niech składa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:49   #429
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

postanowiłam powrócić

Do moich instafollowersów: zakładam nowe konto, znaczy w sumie już jest, bo nie mogę tyle spamowac tym, czym bym chciała. Do wieczora dam wam wszystkim znać przez follow oczywiście

Poza tym jestem po warsztatach MAC. Macówki w GŁ są najlepsze!


Miło Cię widzieć

Bardzo jestem ciekawa czym tam będziesz ciekawym spamować

Na nastepne warsztaty tez pójdziesz, jak beda?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:50   #430
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

do wyj3bania


---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

doszedł jeden karton


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:50   #431
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dokładnie tak



Minęło kilka dni a Ty się martwisz co będzie za dwa lata. To że on teraz mówi że nie moze zostawić mamy to nie znaczy że za pół roku też tak będzie mówił. Teraz wszyscy są w szoku i nie możesz od razu brać do siebie wszystkiego co on teraz mówi. Daj mu czas, jego mamie i całej rodzinie. Bądź, przy nim, wspieraj i to najlepsze co możesz w tym momencie zrobić.
Dziękuję za wsparcie, wezmę to sobie do serca


Byłam dzisiaj na zdjęciu szwów i w końcu jestem uwolniona od tego wszystkiego. W czwartek powrót do pracy, będzie masakra


Dzisiaj przechodziłam koło S. kusiło mnie, ale byłam twarda za to wstąpiłam do sizeer i odebrałam buty New Balance, ale jeszcze zastanowię się czy je zostawić
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 16:52   #432
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: hahaha:

UWAGA NADRABIAM!!

Korinka ale buty, ale nogi
Salisia, Dzastina za zakupy
Irmina trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy montaż kuchni
Maarthusia mega kombinezon ciuchy z orsaya są super

Never ale kolekcja

więcej nie pamiętam przepraszam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość








Ja zamawialam w zapachyswiata.eu, ale jeszcze nie oplacilam i sie waham

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


No mi też nie

Mam złą wiadomość. Ze Szwajcarii chyba nici. Bo jak patrzę na zbiory Never to dochodzę do wniosku, że ja problemu żadnego nie mam.

A tak serio: Never, jakbyś potrzebowała pomocy w kolejnych porządkach wal jak w dym! Przyjadę i pomogę

Martusia - piękny kombinezon, tak seksowny, że nie dziwię się, że podkreśliłaś, że łatwo się go ściąga

Korinko - wnioski po obejrzeniu Twojego zdjęcia mam dwa: pierwszy: chcę muszkieterki, drugi: nigdy, przenigdy nie pokażę tu swoich nóg.

za zakupy, bo na pewno jakieś wpadły

I jeszcze jedno - uzupełniono stany magazynowe All Nighter

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...lynie/P2678048


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:53   #433
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie, wezmę to sobie do serca


Byłam dzisiaj na zdjęciu szwów i w końcu jestem uwolniona od tego wszystkiego. W czwartek powrót do pracy, będzie masakra


Dzisiaj przechodziłam koło S. kusiło mnie, ale byłam twarda za to wstąpiłam do sizeer i odebrałam buty New Balance, ale jeszcze zastanowię się czy je zostawić
wszystko wróci do normy za jakiś czas zobaczysz

fajnie że wszystko się wygoiło ładnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:58   #434
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Wyszłam z pracy z 3 parami butów z V. i nie mam żadnych mamusia przechwyciła czółenka i kozaczki, a ciotka może wezmie te czołenka, które miały być dla mamy kasiora się zwróciła i mogę szukać muszkieterek

Wysłali moje paki z S.


Iza, zgadzam sie z Amyzkiem i Mamcią mam nadzieję, że szybko sie wszystko ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:59   #435
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kocham go najmocniej i nie chcę go stracić... ale przeraża mnie fakt, że teraz ciągle mama... mama i mama. Powiedział, że po ślubie to teraz już muszę u niego zamieszkać...


Nawet nie mam ochoty na zakupy
Izo, upłynęło bardzo mało czasu. Tak jak napisały dziewczyny, on jest w szoku. Przeżywa teraz wszystko bardzo intensywnie. Wydaje mu się pewnie, że z mamą może stać się to samo, więc musi intensywnie wykorzystywać czas, który został, poza tym nie wie czy mama po tej stracie sobie poradzi. Czuje się zobowiązany pomagać jej we wszystkim, w czym tylko jest to możliwe.

Czas zweryfikuje (prawdopodobnie, tego Wam życzę) to jego myślenie i wszystko wróci do normy (normy jeśli chodzi o Wasze relacje oczywiście, a nie o życie, bo życie po stracie najbliższej osoby nie będzie już nigdy takie samo).

Najgorsze co możesz teraz zrobić to nalegać, pośpieszać, tłumaczyć mu, że powinien inaczej - jeszcze na to za wcześnie. A siebie nie zadręczaj wizją, że będzie tak, jak on teraz twierdzi, że będzie.

Trzymaj się
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:04   #436
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wyszłam z pracy z 3 parami butów z V. i nie mam żadnych mamusia przechwyciła czółenka i kozaczki, a ciotka może wezmie te czołenka, które miały być dla mamy kasiora się zwróciła i mogę szukać muszkieterek

Wysłali moje paki z S.


Iza, zgadzam sie z Amyzkiem i Mamcią mam nadzieję, że szybko sie wszystko ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co zamówiłaś w S? Ja muszę zacząć myśleć o odwyku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:05   #437
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Jak to, już nowy wątek?

W jakimś niedoczasie dzisiaj jestem
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:06   #438
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wyszłam z pracy z 3 parami butów z V. i nie mam żadnych mamusia przechwyciła czółenka i kozaczki, a ciotka może wezmie te czołenka, które miały być dla mamy kasiora się zwróciła i mogę szukać muszkieterek

Wysłali moje paki z S.


Iza, zgadzam sie z Amyzkiem i Mamcią mam nadzieję, że szybko sie wszystko ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kozaczki czemu oddałaś? Bo przeoczylam :/
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:10   #439
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wyszłam z pracy z 3 parami butów z V. i nie mam żadnych mamusia przechwyciła czółenka i kozaczki, a ciotka może wezmie te czołenka, które miały być dla mamy kasiora się zwróciła i mogę szukać muszkieterek

Wysłali moje paki z S.


Iza, zgadzam sie z Amyzkiem i Mamcią mam nadzieję, że szybko sie wszystko ułoży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


no jak się umiesz ustawić

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Izo, upłynęło bardzo mało czasu. Tak jak napisały dziewczyny, on jest w szoku. Przeżywa teraz wszystko bardzo intensywnie. Wydaje mu się pewnie, że z mamą może stać się to samo, więc musi intensywnie wykorzystywać czas, który został, poza tym nie wie czy mama po tej stracie sobie poradzi. Czuje się zobowiązany pomagać jej we wszystkim, w czym tylko jest to możliwe.

Czas zweryfikuje (prawdopodobnie, tego Wam życzę) to jego myślenie i wszystko wróci do normy (normy jeśli chodzi o Wasze relacje oczywiście, a nie o życie, bo życie po stracie najbliższej osoby nie będzie już nigdy takie samo).

Najgorsze co możesz teraz zrobić to nalegać, pośpieszać, tłumaczyć mu, że powinien inaczej - jeszcze na to za wcześnie. A siebie nie zadręczaj wizją, że będzie tak, jak on teraz twierdzi, że będzie.

Trzymaj się

pięknie napisane


D wysłał moje mini zam z biothermem a wiec nie anulują
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 17:12   #440
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rotkohl - dziękuje za kod Ile on jest wazny, wiesz moze?
30 listopad? chyba z pamięcie mówię, ja go dostałam na maila, ale chyba wyrzuciłam już.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:13   #441
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś w S? Ja muszę zacząć myśleć o odwyku
Cavalli Gold męski na prezent, Cuero 30ml na prezent i palete syforowa wszystko z kotem lubię palety S.
pomyśleć zawsze można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:14   #442
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:15   #443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
30 listopad? chyba z pamięcie mówię, ja go dostałam na maila, ale chyba wyrzuciłam już.
Dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:17   #444
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A kozaczki czemu oddałaś? Bo przeoczylam :/
Mamusi się bardzo spodobały ja mam dużo kozaków, zapoluję sobie jeszcze, a mama ma chyba tylko 4 pary na zimę
Mam nadzieję, że te zamszowe kozaczki się jeszcze pojawią, bo są śliczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no jak się umiesz ustawić




pięknie napisane


D wysłał moje mini zam z biothermem a wiec nie anulują


za mini z D.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66521171]Treść usunięta[/QUOTE]
Podpisuję się pod wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:18   #445
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Maarthusia i IrminaR, mini tzn za ile?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:21   #446
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;66521171]Treść usunięta[/QUOTE]



już zapowiedziałam tż że mam dla niego mega darmowy prezent i stwierdził że jestem grażyną roku i jest ze mnie dumny
ahhh uszczęśliwić faceta to najlepsza nagroda chyba sobie coś kupię w nagrodę może buty w V?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:21   #447
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kochana, obecny szok doskonale rozumiem nie mam tu na myśli kilku dni, tygodni, ale przyszłości, tj. co będzie za co najmniej 3-6 miesięcy. Uważa, że śmierć dużo zmieni i sam się boi przyszłości. Chce mieszkać za powiedzmy 2 lata ciągle z mamą, a ja... mam być szczęśliwa w tym trójkącie?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------


Dziękuję pierwszy raz spotyka nas coś tak strasznego i nie umiem sama z tego wyjść, bo brak mi dawnego TŻ wiem, że muszę na razie z tym się pogodzieć, ale boję się przyszłosci

Przyszłość może być jeszcze gorsza. Ale teraz powinnaś dać mu czas a nie myśleć o sobie. 2 lata temu mój Tata zachorował na raka. Po roku od diagnozy zmarł. W tym czasie mój brat wpadł w depresje, która po śmierci ojca się bardzo rozwinęła i dodatkowo wyszły inne komplikacje. Mimo że wiedzieliśmy że pozostało Tacie już tylko leczenie paliatywne, brat nie był w stanie tego przyjąć. Na pogrzebie się nie pojawił. Jak i w dniu pogrzebu trafił na oddział zamknięty. Po 3 miesiącach wyszedł. Miesiąc później znów trafił na oddział z powodu próby samobójczej. Dorosły mężczyzna 34lata, z doskonale rozwijającą się karierą zawodową. I nagle domek z kart się burzy. Dopiero po ponad roku od śmierci, staje powoli na nogi.
I od samego początku walki ma przy sobie partnerkę, która jest przy nim. Więc Ty też z nim bądź.

Ja sama przez ten czas nie wiedziałam jak funkcjonować.
Dodatkowo kiedy od śmierci Taty minęło 1,5 miesiąca, moja Mama miała wypadek samochodowy i złamała 4 żebra i po wyjściu z szpitala - byłam jedyną osobą która mogła się nią zająć i bratem który był w szpitalu. Przez pierwsze 2 tygodnie musiałam wziąć urlop. Później jak nie mogłam zrobić czegoś zdalnie, dojeżdżałam do pracy 90km w jedną stronę codziennie. I właśnie w takich ciężkich chwile, pokazują jak trwały jest związek. Choroba i żałoba po Ojcu, choroba brata i wypadek mojej Mamy... Za dużo. Gdyby nie oparcie i pomoc TŻ jakie miałam, nie dałabym rady i pewnie sama również wylądowałabym na oddziale zamkniętym...
I wierz mi że wiem z własnego doświadczenia ile to dla drugiej osoby znaczy. Po prostu bądź przy nim i jego rodzinie.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:23   #448
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

http://www.e-glamour.pl/product-pol-...-Tester.html##

Płyn do demakijażu cery tłustej i mieszanej Clarins 24,20
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:26   #449
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Maarthusia i IrminaR, mini tzn za ile?

u mnie : 1,69 (kostka do kąpieli) + przesyłka do paczkomatu. Razem coś koło 12 zł.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Przyszłość może być jeszcze gorsza.
I wierz mi że wiem z własnego doświadczenia ile to dla drugiej osoby znaczy. Po prostu bądź przy nim i jego rodzinie.
o rany bardzo bardzo Ci współczuję takich przeżyć mam nadzieję że teraz już wszystko zmierza w lepszym kierunku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:27   #450
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Jejku kocham Was za to, że wspieracie w każdym momencie. Dużo dałyście mi zastrzyku energii, dziękuję!


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Izo, upłynęło bardzo mało czasu. Tak jak napisały dziewczyny, on jest w szoku. Przeżywa teraz wszystko bardzo intensywnie. Wydaje mu się pewnie, że z mamą może stać się to samo, więc musi intensywnie wykorzystywać czas, który został, poza tym nie wie czy mama po tej stracie sobie poradzi. Czuje się zobowiązany pomagać jej we wszystkim, w czym tylko jest to możliwe.

Czas zweryfikuje (prawdopodobnie, tego Wam życzę) to jego myślenie i wszystko wróci do normy (normy jeśli chodzi o Wasze relacje oczywiście, a nie o życie, bo życie po stracie najbliższej osoby nie będzie już nigdy takie samo).

Najgorsze co możesz teraz zrobić to nalegać, pośpieszać, tłumaczyć mu, że powinien inaczej - jeszcze na to za wcześnie. A siebie nie zadręczaj wizją, że będzie tak, jak on teraz twierdzi, że będzie.

Trzymaj się
Lena pięknie to napisałaś, dziękuję

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


już zapowiedziałam tż że mam dla niego mega darmowy prezent i stwierdził że jestem grażyną roku i jest ze mnie dumny
ahhh uszczęśliwić faceta to najlepsza nagroda chyba sobie coś kupię w nagrodę może buty w V?
A cóż zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Przyszłość może być jeszcze gorsza. Ale teraz powinnaś dać mu czas a nie myśleć o sobie. 2 lata temu mój Tata zachorował na raka. Po roku od diagnozy zmarł. W tym czasie mój brat wpadł w depresje, która po śmierci ojca się bardzo rozwinęła i dodatkowo wyszły inne komplikacje. Mimo że wiedzieliśmy że pozostało Tacie już tylko leczenie paliatywne, brat nie był w stanie tego przyjąć. Na pogrzebie się nie pojawił. Jak i w dniu pogrzebu trafił na oddział zamknięty. Po 3 miesiącach wyszedł. Miesiąc później znów trafił na oddział z powodu próby samobójczej. Dorosły mężczyzna 34lata, z doskonale rozwijającą się karierą zawodową. I nagle domek z kart się burzy. Dopiero po ponad roku od śmierci, staje powoli na nogi.
I od samego początku walki ma przy sobie partnerkę, która jest przy nim. Więc Ty też z nim bądź.

Ja sama przez ten czas nie wiedziałam jak funkcjonować.
Dodatkowo kiedy od śmierci Taty minęło 1,5 miesiąca, moja Mama miała wypadek samochodowy i złamała 4 żebra i po wyjściu z szpitala - byłam jedyną osobą która mogła się nią zająć i bratem który był w szpitalu. Przez pierwsze 2 tygodnie musiałam wziąć urlop. Później jak nie mogłam zrobić czegoś zdalnie, dojeżdżałam do pracy 90km w jedną stronę codziennie. I właśnie w takich ciężkich chwile, pokazują jak trwały jest związek. Choroba i żałoba po Ojcu, choroba brata i wypadek mojej Mamy... Za dużo. Gdyby nie oparcie i pomoc TŻ jakie miałam, nie dałabym rady i pewnie sama również wylądowałabym na oddziale zamkniętym...
I wierz mi że wiem z własnego doświadczenia ile to dla drugiej osoby znaczy. Po prostu bądź przy nim i jego rodzinie.
Czasem życie jest okrutne, masakra potrzebowałam jakiś rad, dziękuję Wam
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-26 20:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.