Prezent na Chrzciny - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 14:46   #631
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez dagaP Pokaż wiadomość
Nie do końca w temacie, ale pomyśłałam, że tutaj moje pytanie najbardziej pasuje. Co mogę kupić bliskiej przyjaciółce, której lada dzień urodzi się córeczka? Kompletnie nie znam się na dzieciach. Kupić tylko prezent dziecku, czy przyjaciółce też? Jeśli tak, to co?
Zazwyczaj kupuje się prezenty tylko dziecku i nikt o biednych matkach nie myśli, więc fajnie, że chciałabyś też coś dać przyjaciółce. Nie wiem, ile możesz wydać, ale dla przyjaciółki proponowałabym może coś z biżuterii (kolczyki, wisiorek- pamiątka na lata), zestaw kosmetyków do kąpieli, czy pielęgnacji ciała- poszukaj w L'Occitane, tam mają ciekawe zapachy i dobre składy. Stamtąd polecam szczególnie olejek migdałowy do ciała- bardzo dobrze ujędrnia skórę.
Dla dziecka cos praktycznego, ale czego rodzice pewnie jeszcze nie mają. Odpadają ubranka (mają ich pewnie tyle, że mogą dziecko przebierać 2 razy dziennie a i tak części nigdy nie założą ). Możesz kupić taką matę do przewijania. Są też tańsze, tu podałam przykładowy link. Da się bez tego żyć, ale jak już się dostanie, to się używa, bo jest przydatne. Można mieć wszystko w jednym miejscu (pampersy, krem do pupy, chusteczki i samą matę). Możesz tez kupić ładny kocyk- taki w stylu La Millou. Z tańszych rzeczy może być szmatka sensoryczna. Z doświadczenia wiem, że dzieci lubią ją sobie ''gryźć''
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 14:33   #632
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Zazwyczaj kupuje się prezenty tylko dziecku i nikt o biednych matkach nie myśli, więc fajnie, że chciałabyś też coś dać przyjaciółce. Nie wiem, ile możesz wydać, ale dla przyjaciółki proponowałabym może coś z biżuterii (kolczyki, wisiorek- pamiątka na lata), zestaw kosmetyków do kąpieli, czy pielęgnacji ciała- poszukaj w L'Occitane, tam mają ciekawe zapachy i dobre składy. Stamtąd polecam szczególnie olejek migdałowy do ciała- bardzo dobrze ujędrnia skórę.
Dla dziecka cos praktycznego, ale czego rodzice pewnie jeszcze nie mają. Odpadają ubranka (mają ich pewnie tyle, że mogą dziecko przebierać 2 razy dziennie a i tak części nigdy nie założą ). Możesz kupić taką matę do przewijania. Są też tańsze, tu podałam przykładowy link. Da się bez tego żyć, ale jak już się dostanie, to się używa, bo jest przydatne. Można mieć wszystko w jednym miejscu (pampersy, krem do pupy, chusteczki i samą matę). Możesz tez kupić ładny kocyk- taki w stylu La Millou. Z tańszych rzeczy może być szmatka sensoryczna. Z doświadczenia wiem, że dzieci lubią ją sobie ''gryźć''
Bardzo dziękuję za rady Na pewno z nich skorzystam Ta szmatka sensoryczna super prezent, nawet nie wiedziałam o istnieniu tej zabawki.

Masz rację kupię mojej przyjaciółce kosmetyki
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 22:40   #633
kasienka99
Przyczajenie
 
Avatar kasienka99
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: Prezent na Chrzciny

ja jestem zdania, ze najlepiej zasięgnąć rady rodziców malucha po prostu podpytać delikatnie, co by im się przydało najbardziej, bo nie warto kupować kolejnej pary śpioszków, kiedy mają ich już całą szafę. U mnie w rodzinie przyjęło się, że to chrzestni dają maluszkowi "biżuterię" sama byłam niedawno na chrzcie i kupowaliśmy w kilka osób prezent, jest w sieci bardzo fajny sklep. zdecydowaliśmy się na leżaczek do karmienia i jeszcze kilka drobiazgów. nie było strzelania w ciemno tylko zrobiliśmy właśnie wcześniej odpowiedni wywiad w tej kwestii także udało się kupić fajny prezent, który będzie użyteczny

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-01-28 o 22:43
kasienka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 01:33   #634
RokAnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja tam jestem za tym żeby jednak stawiać na tradycje, tzn. medaliki i tego typu historie. Pieniądze to raczej jakieś urodziny, a tak to pamiątki. ja nie miałam za dużo pieniędzu na medalik ale w dobrej cenie kupiłam

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-01-31 o 08:28 Powód: reklama
RokAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 11:38   #635
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Prezent na Chrzciny

Jeśli chodzi o chrzciny, to ja ostatnio (nie jako chrzestna) dałam jakieś drobiazgi dla malucha (lepszą zabawkę, ubranka, gryzak), kartkę i 100zł w kopercie. W ogóle w większości maluch dostał pieniądze, zabawki, kilka pamiątek (sztućce, haftowany kocyk). Gdybym była chrzestną stawiałabym na pamiątkę typu złoty łańcuszek+medalik/wisiorek (szczególnie dla dziewczynki, ja nadal mam swój łańcuszek z wisiorkiem, które dostałam na chrzest i chętnie noszę, jeśli nie łańcuszek to jakąś książeczkę czy coś, mnóstwo jest tego typu pamiątek) i coś dla malucha na teraz - zabawkę, przewijak, krzesełko (w zależności od potrzeb, jak się jest chrzestnym to pewnie zna się rodziców dość dobrze, można podpytać) lub pieniądze.

Cytat:
Napisane przez dagaP Pokaż wiadomość
Nie do końca w temacie, ale pomyśłałam, że tutaj moje pytanie najbardziej pasuje. Co mogę kupić bliskiej przyjaciółce, której lada dzień urodzi się córeczka? Kompletnie nie znam się na dzieciach. Kupić tylko prezent dziecku, czy przyjaciółce też? Jeśli tak, to co?
Dla dziecka coś praktycznego, jak już ktoś powiedział - raczej nie ubranka, bo pewnie mają ich mnóstwo. Chociaż ja jak idę w odwiedziny do przyjaciółki z takim maleństwem, nie mogę się powstrzymać od przyniesienia kolejnych śpioszków. A, ostatnio też szukałam takiego prezentu i trafiłam na stronę pudlomalucha.pl (to nie jest reklama, serio). Mają całkiem fajne rzeczy, można wspólnie wybrać, coś dla mamy też, nie tylko dla dziecka - kosmetyki (nie wiem jak skład), herbaty.
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 13:22   #636
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
tylko kameralne spotkanie przy kawie i ciastku po kościele.

Serio ? Na wszystkich chrzcinach, na których byłam to jednak był to obiad, a nawet więcej. A w ostatnich latach to już w ogóle w lokalu, a nie w domu.
W lokalu to koszt może być ok 100 zł od osoby? (czyli za jedzenie, tort, ewent. alkohol?)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:23   #637
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Serio ? Na wszystkich chrzcinach, na których byłam to jednak był to obiad, a nawet więcej. A w ostatnich latach to już w ogóle w lokalu, a nie w domu.
W lokalu to koszt może być ok 100 zł od osoby? (czyli za jedzenie, tort, ewent. alkohol?)
W mojej rodzinie chrzciny są na 16-17, więc w domu/restauracji jest się o 17-18 czyli na obiad już za późno Siedzi się do max 21:00 i jest tort, ciasto, a potem zimna płyta i jakaś ciepła kolacja. Jak ktoś nie ma warunków w domu, to robi w lokalu, ale to nie jest jakaś wielka impreza, więc 100zł na pewno nie zapłaci- oczywiście zależy od miasta.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 12:32   #638
varia91
Raczkowanie
 
Avatar varia91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Post Dot.: Prezent na Chrzciny

Hej, w kwietniu jesteśmy z mężem zaproszeni na chrzest... do dziewczynki tym razem i będzie miała w dniu chrztu już 5 miesięcy doradźcie co kupić ?

Kurzołapacze odpadają, wszelkie albumy również itp również.
__________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło,a światło nie zawsze niesie za sobą dobro.
varia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:24   #639
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent na Chrzciny

ja mimo wszystko jestem za pamiątką w postaci albumu a właściwie mini albumu na 2 zdjęcia. To akurat świetna sprawa i świetna pamiątka, bo maluszek będzie mógł mieć taki albumik postawiony na komodzie lub półce albo zawieszony nad łóżeczkiem. A albumik o ktorym myślę, taki http://www.limiq.pl/towar/view/46/mini-album-na-chrzest-do-zdjec-2-passe-partout jest bardzo elegancki, z papieru i foli beztłuszczowych żeby nie poniszczyć zdjęć. kupiłam do tego też srebrny krzyżyk i prezent gotowy
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 16:18   #640
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Prezent na Chrzciny

Hej W kwietniu zostanę chrzestną mojej bratanicy. Sęk w tym, że nie wiem co kupić. Pieniędzy nie dam - rodzicom na tym nie zależy. Myślałam, że kupię metryczkę coś takiego http://pl.dawanda.com/product/947748...zent-z-ramk-a5
A dodatkowo złoty łańcuszek z zawieszką i grawerem lub bransoletkę z grawerem/kolczyki, coś co kiedyś będzie mogła założyć i się z tego cieszyć. No i jakiegoś pluszaka. Co wy na to? Czy może zdecydować się na coś innego? Nie mogę przeznaczyć jakiejś kolosalnej sumy mam też inne wydatki, myślę, że jakieś 300 zł przeznaczę na prezent.

Znalazłam też prezent inny niż wszystkie, myślałam też że zamiast bransoletki może pozytywkę? Taką?
https://eprezenty.pl/pozlacana_pozyt...u,p,10732.html
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.






Edytowane przez Lady Audrey
Czas edycji: 2016-03-24 o 09:57
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 23:25   #641
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Hej W kwietniu zostanę chrzestną mojej bratanicy. Sęk w tym, że nie wiem co kupić. Pieniędzy nie dam - rodzicom na tym nie zależy. Myślałam, że kupię metryczkę coś takiego http://pl.dawanda.com/product/947748...zent-z-ramk-a5
A dodatkowo złoty łańcuszek z zawieszką i grawerem lub bransoletkę z grawerem/kolczyki, coś co kiedyś będzie mogła założyć i się z tego cieszyć. No i jakiegoś pluszaka. Co wy na to? Czy może zdecydować się na coś innego? Nie mogę przeznaczyć jakiejś kolosalnej sumy mam też inne wydatki, myślę, że jakieś 300 zł przeznaczę na prezent.

Znalazłam też prezent inny niż wszystkie, myślałam też że zamiast bransoletki może pozytywkę? Taką?
https://eprezenty.pl/pozlacana_pozyt...u,p,10732.html
Za 300 zł złotego łańcuszka z zawieszką nie kupisz.
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 19:46   #642
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez _independent Pokaż wiadomość
Za 300 zł złotego łańcuszka z zawieszką nie kupisz.
Kupi. Należy tylko omijać sieciówki typu Apart i Kruk.

W Łodzi w A&A na Piotrkowskiej polecam
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 20:09   #643
adammik90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na Chrzciny

Za 300zł spokojnie u lokalnego jubilera kupi. W sieciówkach nie ma szans na takie ceny, ale złoto to złoto.

Poza tym dla takiego malucha to cieniutki łańcuszek.
__________________
Mutant Mass
adammik90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 20:59   #644
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Prezent na Chrzciny

no niestety sieciówki się cenią
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 06:58   #645
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Prezent na Chrzciny

Kupię, orientowałam się u lokalnych jubilerów i jak najbardziej bym dostała. Jednak postawiłam na bransoletkę w grawerem i jeszcze coś dokupię
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 10:32   #646
sanqi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent na Chrzciny

Takie pozytywki są fajne, teraz się też kupuje srebrne smoczki i grzechotki, można zrobić na nich grawer, a do środka wkłada się pierwszy obcięty kosmyk włosków na pamiątkę później. Widziałam taki ostatnio w pewnej sieciówce, identyczny prawie połowę taniej zamówiłam przez internet, zobacz w sklepie xxxxx, ja tam zamawiałam - albo ewentualnie na allegro mogą mieć jeszcze taniej.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-04-04 o 19:18 Powód: reklama
sanqi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 12:35   #647
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Kupię, orientowałam się u lokalnych jubilerów i jak najbardziej bym dostała. Jednak postawiłam na bransoletkę w grawerem i jeszcze coś dokupię
Hm, to chyba ceny w łódzkim a pomorskim bardzo różnią się.
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 14:10   #648
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Prezent na Chrzciny

A czy zafundowanie sesji foto przez dziadków dla malucha pasuje na Chrzest?? takie zdjęcia to już pamiątka do końca życia.. ale nie wiem może wymyślam ale takie sesje mi się podobają a na razie nie mogę sobie na to pozwolić bo mam inne wydatki.. co myślicie??
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 12:32   #649
bef3000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Prezent na Chrzciny

Gosiaczek2507, myślę, że tak ja żaluję, że nie zafundowałam brata córce takiej sesji a wiekszosc zdjec z chrzcin wyszla im rozmazana i pamiatka nijaka :/
bef3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 08:39   #650
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Prezent na Chrzciny

My za tydzień idziemy na chrzciny i też zastanawiamy się nad prezentem. Chcemy w ten weekend coś kupić, bo akurat oboje z mężem mamy wolne
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 22:27   #651
irenn34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na Chrzciny

My chcieliśmy, żeby chrześnica mojego męża miała pamiątkę z tego dnia więc poza kasą dostała medalik.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-07-19 o 15:39 Powód: link
irenn34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 13:25   #652
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 160
GG do elizzka
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja chrześnicy kupuję złote kolczyki, które włożę do pudełka-kartki, robionego specjalnie dla niej. dodam, że to 6-letnia dziewczynka
__________________
elizzka
elizzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 13:59   #653
greenpoison
Raczkowanie
 
Avatar greenpoison
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 30
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja jak kiedyś świadkowałam, jako chrzestna to kupiłam dla Małej, ubranko do chrztu, taki fajny albumik do uzupełniania na zdjęcia i wspomnienia rodziców, pudełko na pierwsze zęby na Alieexpress znalazłam i kilka ubranek i zabawkę...Pieniędzy akurat nie wręczałam, bo wg. mnie to nie ślub, gdzie para zastawia się i ma sporo wydatków. Rodzice chrześniaczki byli zadowoleni, ale wszystko zależy rodziny, bo inni to z kolei cię obgadają, że za mało dałaś;p




Edytowane przez greenpoison
Czas edycji: 2017-03-29 o 11:35
greenpoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 14:54   #654
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Prezent na Chrzciny

Hejka kobietki,
jako młode mamy chciałam Was zapytać o coś,
mój mąż będzie chrzestnym u bratanicy, wiadomo ma kupić świecę i...?
Jeżeli prezent to jaki?
jeżeli kasa to ile?

szczerze powiem, wiadomo kaa ażdemu się przydaje, jednak rodzice dziecka są bardzo ...hm... nieogarnięci, nie wierzę, że coś kupią dziecku, tylko przepieprzą kasę na swoje głupoty. Nie chcę źle o nich pisać, ale są nieodpowiedzialni i mają maluszka ponad rocznego i za kasę z tamtego chrztu ponoć w ciągu 3dni stracili, sama nie wiem. W sumie wiadomo, ja wolałabym kasę, ale z drugiej strony, jak wiem, że kasę roztrwonią... To mi szkoda dawać kasę, ale znów prezent rzucą w kont i tyle...
Może coś podpowiecie?

A swoją drogą za miesiąc możliwe, że będę na Komunii u kuzyna córki, na komunię ile uważacie, że się daje?

Dodam, że mąż pracuje, ja nie.

Mam nadzieję, że znajdzie się dobra dusze i coś podpowie

Pozdrawiam!!!
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 12:07   #655
swiat_w_kolorze_blond
swiat_w_kolorze_blond
 
Avatar swiat_w_kolorze_blond
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Re: prezent na chrzciny - księga pamiątkowa?

Fajnym pomysłem są złote zawieszki z imieniem dziecka czy albumy na zdjęcia z dedykacją dla dziecka
__________________
Mój blog: http://swiatwkolorzeblond.com/
swiat_w_kolorze_blond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 18:09   #656
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Prezent na Chrzciny

Hej

Poszukuje pomysłu na prezent na chrzciny - chodzi o jakąś zabawkę dla chłopca 11 mcy. Co możecie polecić? Przeglądałam w internecie różne zabawki interaktywne, ale tego jest tyle, że nie wiem co wybrać...
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...

Edytowane przez Janna_
Czas edycji: 2017-10-30 o 18:28
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:55   #657
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: Prezent na Chrzciny

Chrześniak dostał na roczek z Wadera Gigant śmieciarkę Orange i jest to hit. Używał trochę jako chodzika, wrzucała do niej różne skarby i jest najbardziej zajechaną zabawką
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 07:36   #658
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja 18.11 jadę na chrzest męża siostry córki i kupuję kolczyki z pereł. Cena przystępna (140zł),a myślę,że dziecku się przydadzą,bo pewnie większość osób (szczególnie chrzestni) kupią coś ze złota
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 08:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.