Schwarzkopf Palette Salon Colors - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-07, 19:12   #61
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: Schwarzkopf Palette Salon Colors

malowalam czernia i bylam zadowolona. Chociaz na moich wlosach kazda czern wyglada tak samo ^^ farba nie wysuszyla mi wlosow.
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 07:43   #62
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Schwarzkopf Palette Salon Colors

farbowałam wczoraj kolorem jasny brąz (5.0) i włosy wyszły czarne (nie ma nawet brązowawych refleksów, nic). dziwne, że na własnych odrostach (mysio-szaro-jasno-brązowawe) też są czarne. bo resztę włosów miałam potraktowane inną farbą, więc rozumiem, że skoro nie była jakoś super jasna, to wyszło ciemno, ale te odrosty naturalne też czarne, całe włosy są równo chwycone. nie narzekam, bo im ciemniejsze włosy, tym bardziej mi pasują i wiem też, że farby drogeryjne wychodzą ciemniej niż na opakowaniu, no ale JASNY BRĄZ = CZERŃ? jak dla mnie trochę przesada . no i kolor dość tępy, jednolity. kondycyjnie włosy po farbowaniu ok, choć farba trochę szczypała i zapach był bardzo nieprzyjemny. mam włosy cienkie, raczej krótsze (w porywach do ramion) i ledwo starczyło 1 opakowanie, średnio wydajna farba.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.