do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 14:20   #1
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533

do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/


witajcie

Jestem swiezo upieczona posiadaczka meteorytow mythic, co prawda 8 gr ale zawsze cos

Mam opalona karnacje, pod puder uzywam podklad loreal translucide.

Co prawda czekam az pewna mila wizazanka zakupi mi pedzel sephory, ale z niecierpliwosci uzylam dzis do meteorytow pedzla z pudru w pedzlu (moze w tym tkwi blad? )i... dziewczyny, ja niczego poza minimalnymi drobinkami nie widze na sobie, tj nie widze zadnego efektu jaki dawalyby meteoryty, moze ktoras z posiadaczek baardzo jasno wytlumaczy mi , jak powinno sie je uzywac, bo moze w tym tkwi blad? Nie powiem, troche sie zmartwilam

pozdrawiam!
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 14:26   #2
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

mythic czyli klasyczne moga byc za delikatne do opalonej skory moze lepsze bylyby beige chic lub seria zimowa(bardziej polyskujaca)?ja osobiscie po meteorytach wzielam sie za APC i jestem bardziej zadowolona za 10 krotnie mniejsza cene
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 14:37   #3
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez majashih
mythic czyli klasyczne moga byc za delikatne do opalonej skory moze lepsze bylyby beige chic lub seria zimowa(bardziej polyskujaca)?ja osobiscie po meteorytach wzielam sie za APC i jestem bardziej zadowolona za 10 krotnie mniejsza cene
a jak sie je dokladnie (poprosze o opis jak dla przyslowiowego "debila" ) stosuje? naklada? itp
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 15:52   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Wkładasz pędzelek do pudełeczka, delikatnie mieszasz i nakładasz na skórę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 15:59   #5
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez Estella
Wkładasz pędzelek do pudełeczka, delikatnie mieszasz i nakładasz na skórę
hehe tyle wiem, ale np mam tym jednym "mieszaniem" cala buzie omiesc?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:01   #6
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez kal1nka
hehe tyle wiem, ale np mam tym jednym "mieszaniem" cala buzie omiesc?
nei wiem czy ja ich po prostu za malo daje, ze sa niewidoczne, czy sa nieodpowiednie dla mojej skory i chocbym dala ich tone to i tak niczego nie osiagne
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 16:05   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Zależy ile masz tego pudru na pędzelku. Jak wkładasz pędzel do pudełka to mieszasz ze sobą różne kolory; meteoryty są na tyle delikatne, że nie widać raczej różnicy między kolejnym nakładaniem pudru na różne części twarzy. Nie wiem czy wytłumaczyłam to jasno
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 10:19   #8
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez kal1nka
nei wiem czy ja ich po prostu za malo daje, ze sa niewidoczne, czy sa nieodpowiednie dla mojej skory i chocbym dala ich tone to i tak niczego nie osiagne
nom, miałam takie samo odczucie. Bardzo się tymi meteorytami rozczarowałam, bo nawet po nałożeniu 3 warstw-po prostu tego pudru nie było Jakbym maziała po buzi czystym pędzlem!!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:40   #9
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez spray
nom, miałam takie samo odczucie. Bardzo się tymi meteorytami rozczarowałam, bo nawet po nałożeniu 3 warstw-po prostu tego pudru nie było Jakbym maziała po buzi czystym pędzlem!!
Bo Meteoryty, to dziwny rodzaj pudru. Jakich efektów oczekiwałyście? On jest transparentny, więc nie da efektu pokrycia i koloru jak podkład, czy korektor, nie jest też nabłyszczający, więc nie bedzie tak wyraźny jak nabłyszczacz. Na twarzy pozostaje niewidoczny, a "działa" poprzez odbijanie światła - nadaje fakturę, zmiękcza rysy, niweluje oznaki zmęczenia. Tego efektu zwykle nie widzi właścicielka nameteorytowanej twarzy, ale widzą wszyscy inni w postaci ładnej, jednolitej, świeżej i rozświetlonej cery. A po jakichś 6 godzinach efekt jest jeszcze wyraźniejszy.

A jeśli chodzi o nakładanie - ja mieszam w pudełku dużym pędzlem i nakładam na twarz (czoło, policzki, nos+broda) - mieszam przed nałożeniem na każdą z tych stref (w sumie 4 razy - na prawy i lewy policzek z osobna ).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2006-06-04 o 11:28
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:59   #10
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez Noor
Bo Meteoryty, to dziwny rodzaj pudru. Jakich efektów oczekiwałyście? On jest transparentny, więc nie da efektu pokrycia i koloru jak podkład, czy korektor, nie jest też nabłyszczający, więc nie bedzie tak wyraźny jak nabłyszczacz. Na twarzy pozostaje niewidoczny, a "działa" poprzez odbijanie światła - nadaje fakturę, zmiękcza rysy, niweluje oznaki zmęczenia. Tego efektu zwykle nie widzi właścicielka nameteorytowanej twarzy, ale widzą wszyscy inni w postaci ładnej, jednolitej, świeżej i rozświetlonej cery. A po jakichś 6 godzinach efekt jest jeszcze wyraźniejszy.

A jeśli chodzi o nakładanie - ja mieszam w pudełku dużym pędzlem i nakładam na twarz (czoło, policzki, nos+broda) - mieszam przed nałożeniem na każdą z tych stref.
ok dziekuje za rade, moze musze zwrocic na to uwage, bo jak spytam mojego TZ o roznice, to i tak pewnie niczego nie zauwazy :P
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 11:00   #11
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez spray
nom, miałam takie samo odczucie. Bardzo się tymi meteorytami rozczarowałam, bo nawet po nałożeniu 3 warstw-po prostu tego pudru nie było Jakbym maziała po buzi czystym pędzlem!!
a jaka masz cere?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 00:31   #12
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez kal1nka
a jaka masz cere?
suchą, bez wyprysków.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 00:57   #13
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Ja wymienilam polowe moich meteorytow i teraz jest ich mniej w pudelku w zwiazku z czym mam wiekszy dostep do tych obsypanych drobinek na dnie pudelka-nabieram te drobinki na pedzel(sredni do pudru) i efekt jest bardziej widoczny(wiecej sie nabiera).
Nie uzywam ich czesto jednak-odkrylam ze mnie uczulaja(nakladane w mniejszej czy tez wiekszej ilosci)-pewnie dlatego ze sa dosc mocno perfumowane.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 07:36   #14
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ja wymienilam polowe moich meteorytow i teraz jest ich mniej w pudelku w zwiazku z czym mam wiekszy dostep do tych obsypanych drobinek na dnie pudelka-nabieram te drobinki na pedzel(sredni do pudru) i efekt jest bardziej widoczny(wiecej sie nabiera).
Nie uzywam ich czesto jednak-odkrylam ze mnie uczulaja(nakladane w mniejszej czy tez wiekszej ilosci)-pewnie dlatego ze sa dosc mocno perfumowane.
CzarnyElfie, chyba masz wersje 33g? Bo w moich 8gr nie ma praktyzcnie co wyjmowac a i pylku malo ) Mnie odpukac nie uczulaja
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 07:53   #15
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez kal1nka
CzarnyElfie, chyba masz wersje 33g? Bo w moich 8gr nie ma praktyzcnie co wyjmowac a i pylku malo ) Mnie odpukac nie uczulaja
a ile kosztuja te 8g? ja mam co prawda kuleczki 'orygujace' PR le wydaje mi sie z opisu ze powinny dzialac na tej samej zasadzie tak wiec ja tez mieszam w pudeleczki i nakladam osobno na oba polii (pojedynczo) czolo i brode z noskiem efektem dzialania moich kuleczek jest wlasnie fajne odbicie swiatla ujednolicenie rozjasnienie i taie hmm ozywienie cera nie jest 'szara' tylko promenna bardzo je lubie to moj KWC pod swiatlo widac delikatne migotanie ale nie sa to takie drobinki jak np w pudrach!!! a w sztucznym dziala jak rozswietlacz taki delikatny dla mnie po prostu idealne na dzien... na poczatku tez nie zauwazalam teraz zyc bez nich nie moge poza tym genialnie utwalaja makijaz
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:15   #16
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez smileofangel
a ile kosztuja te 8g? ja mam co prawda kuleczki 'orygujace' PR le wydaje mi sie z opisu ze powinny dzialac na tej samej zasadzie tak wiec ja tez mieszam w pudeleczki i nakladam osobno na oba polii (pojedynczo) czolo i brode z noskiem efektem dzialania moich kuleczek jest wlasnie fajne odbicie swiatla ujednolicenie rozjasnienie i taie hmm ozywienie cera nie jest 'szara' tylko promenna bardzo je lubie to moj KWC pod swiatlo widac delikatne migotanie ale nie sa to takie drobinki jak np w pudrach!!! a w sztucznym dziala jak rozswietlacz taki delikatny dla mnie po prostu idealne na dzien... na poczatku tez nie zauwazalam teraz zyc bez nich nie moge poza tym genialnie utwalaja makijaz
ja zauwazylam, ze moje matuja, zwlaszcza na czole

8gr kosztuja na allegro w cenie kup teraz 75-85zl, jesli wylicytujesz to za mniej, wersje beige chic i pink moga byc minimalnie drozsze tak od 85 kup teraz
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:41   #17
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez kal1nka
ja zauwazylam, ze moje matuja, zwlaszcza na czole

8gr kosztuja na allegro w cenie kup teraz 75-85zl, jesli wylicytujesz to za mniej, wersje beige chic i pink moga byc minimalnie drozsze tak od 85 kup teraz
hmm nom oje tez matuja i tak swietnie subtelnie rozswietlaja niby nic nie robia a jednak roznica jest ogromna dla mnie robi sie taka bardzo delikatna porcelanka kofffam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:18   #18
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

dubel sorry, coś mam z netem nie tak

Edytowane przez calma
Czas edycji: 2008-01-02 o 18:20 Powód: :)
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 18:19   #19
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Dziewczynki mam pytanie...Przypomnijcie sobie jak wyglądały Wasze meteoryty kiedy były nowe, nieużywane? Czy były same kulki czy było trochę na dnie tego proszku? Wszystkie kulki były całe?

Ja kupiłam , ale nie w Sephorze, miały być nowe nieużywane a generalnie laska nawet niepofatygowała się wyciągnąć z pudełeczka włosy z pędzla....

NIGDY WIĘCEJ NIC Z ALLEGRO JUŻ JA JEJ ODPOWIEDNI KOMENTARZYK WYSTAWIĘ!
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 00:09   #20
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie...Przypomnijcie sobie jak wyglądały Wasze meteoryty kiedy były nowe, nieużywane? Czy były same kulki czy było trochę na dnie tego proszku? Wszystkie kulki były całe?

Ja kupiłam , ale nie w Sephorze, miały być nowe nieużywane a generalnie laska nawet niepofatygowała się wyciągnąć z pudełeczka włosy z pędzla....

NIGDY WIĘCEJ NIC Z ALLEGRO JUŻ JA JEJ ODPOWIEDNI KOMENTARZYK WYSTAWIĘ!
Miałam nóweczki ze sklepu i proszku było mnóstwo. Nawet zauważyłam, ze pewne kolory kulek sypia się i obłupują zdecydowanie bardziej niż inne. Np w Winter R. fiolety krusza się niemiłosiernie. Zapewne to kwestia wstrząsów, transportu itp
No ale włosy w pudełeczku to już insza inszość
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 01:35   #21
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

O jaaaa, włosy z pędzla???

Co za babsztyl, nie mogę... nawet nie potrafi dobrze opchnąć używanego towaru

Calma może wstrzymaj się z komentarzem? Jak mi się zdarzył jakiś felerny zakup to pisałam do sprzedawcy tonem nie znoszącym sprzeciwu i zawsze umawiałam się tak, że wyślę spowrotem i dostanę zwrot pieniędzy za przedmiot oraz koszty obu wysyłek.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 07:58   #22
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Dzięki dziewczynki za odzew w mojej sprawie
W transporcie nie mogły się uszkodzić...Ale to już nie ważne

Nie wystawiłam komentarza dlatego, że kupowałam z konta mojego TŻ. Ta bezczelna babka pewnie też odpowiedziałaby negatywem a w sumie biedny TŻ nie jest niczemu winien....
Na drugi raz pomyślę zanim coś kupię na Allegro, o ile kupię
Ale dziękuję za odp
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 09:08   #23
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

calmaa dużo sie pokruszyło?Ja też miałam nowe i u mnie było sporo pyłku po kulkach na dole pudełka,może nie były używane,tylko dziewczyna spróbowała i stwierdziła że jej nie pasują?Kuleczki niestety są bardzo kruche,zwykle noszenie w torebce też powoduję osypanie się tego pylku(ja z dużego pudełka odsypałam sobie do mniejszego zamykanego i nosze w kosmetyczce.Też się z nich sypie,ale to mi nawet odpowiada,pyłkiem łatwiej się umalować)
Ja bym napisała do niej,85zł.to nie takie małe pieniądze Spokojnie, ale stanowczo zapytać o co chodzi i dłaczego miały być nowe, a nie są.Często ludzie grzecznie tłumaczą,może i tu jest proste wytłumaczenie.
Co do koloru na policzkachdo kal1nka jak już ktoś tu pisał,meteoryty nie dają jakiegoś spektakularnego efektu,tylko bardziej delikatny.Zazwyczaj jest tak że inni widzą go liepiej niż ty.Ja na początku tego nie wiedziałam,przyszłam do pracy a koleżanka pyta dlaczego wyglądam jak bombka choinkowa(a ja maziałam meteorytami w jednym miejscu ze 4 razy)dopiero jak umalowałam koleżankę zobaczyłam jaki dają efekt.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 09:20   #24
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Ja kupowałam na Allegro i na pewno były nowe (poprzednie 2 kolory kupowałam w sklepie)jak otwierasz takie pudełko pierwszy raz pyłku jest mnóstwo-po wyciągnięciu gąbeczki wręcz bucha w nos świetlisty i pachnący obłoczekale pokruszone nie były.Do opalonej cery polecam zimową limitowankę-dodają blasku a efekt "wypoczętej twarzy" jest lepszy niż przy Mythic czy Beige Chic.
llilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 10:11   #25
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Pyłku jest ok 4g ( w tym ze 3-4 kawałeczki kulek), kulek 25g więc do 33g trochę brakuje -wybaczcie liczby to takie analityczne zboczenie...Oczywiście nie będę się wykłucała o 3-4 g bez przesady ale mogła napisać, że używała troszeczkę i wtedy ok...
Zapłaciłam za nie niecałe 140zł... I jestem troszkę zła bo za nowe na przecenie w Sephorze też bym tyle zapłaciła.

Poza tym w ogłoszeniu było wyraźnie napisane: Absolutnie nowe, nigdy nieużywane oraz, że to nietrafiony prezent ponieważ Ona już ma takie same więc po co jej drugie i chce sprzedać

Edytowane przez calma
Czas edycji: 2008-01-03 o 10:12 Powód: :)
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:02   #26
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

calma4gr. pyłku to dużo,faktycznie dostałaś jakieś pogniecione, ja bym dała negatywa,zapłaciłaś jak za nowe ,a tu takie cośjak takiej cwanej osóbce raz się upecze to będzie dalej tak się zachowywać.To nie jest sprawa 4gr. czy 140 zł.tylko zwyklej uczciwości -ale to tylko moje zdanie.
Jesli dokładnie opiszesz w negatywie o co chodzi,to myślę że nawet jak wystawi TZtowi negatywa to mu nie zaszkodzi .
A u kogo kupiłaś?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 13:45   #27
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Calma spróbuj je zareklamować.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 16:28   #28
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

ja również miałam mnóstwo pyłku na dnie pudełeczka, ale wszystkie kuleczki były CAŁE i są nadal, mimo że zabierałam je kilka razy w podróż

pyłek stosuję na policzki, a kulki na resztę buźki (mam Beige Chic) - trochę matują
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 18:58   #29
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Reklamacji raczej nie uwzględni, bo ma chyba z 3 czy 4 negatywy wystawione (chodziło o jakieś ubrania jak dobrze pamiętam). Jak napiszę do niej maila to zapewne się wszystkiego wyprze ale spróbuję...
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 19:09   #30
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie...Przypomnijcie sobie jak wyglądały Wasze meteoryty kiedy były nowe, nieużywane? Czy były same kulki czy było trochę na dnie tego proszku? Wszystkie kulki były całe?

Ja kupiłam , ale nie w Sephorze, miały być nowe nieużywane a generalnie laska nawet niepofatygowała się wyciągnąć z pudełeczka włosy z pędzla....

NIGDY WIĘCEJ NIC Z ALLEGRO JUŻ JA JEJ ODPOWIEDNI KOMENTARZYK WYSTAWIĘ!
też kupowałam kiedyś meteorytki na allegro. Okazały się- częśc pokruszona i trochę włosów od pędzla było, wyglądały na stare i nie pachniały tak ładnie jak inne meteoryty ktore kupiłam na allegro u kogoś innego (właściwie w ogóle nie miały zapachu) . Okazały się po prostu używane i stare a miały być świeże, nowe tylko że połowa opakowania. aha, a pudełko było z tej starszej wersji, czyli mniej solidne.
Stwierdziłam po tym, że nie będe czegoś takiego używać, fuj,
i kupiłam nowiutkie w sephorze- świeże i pachnące nie to co tamte, ble.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.