Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 22:00   #811
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Prosze zdradzaj nam tam swoje tricki makijazowe i ciekawe połaczenia.
Bardzo przydatne są Twoje porady np. jaki cień sie pieknie komponuje z innym itd.
Jak najbardziej przychylam do zdania Geoni Chetnie poczytałabym o jakiś nieoczywistych polaczeniach kolorystycznych, które sprawdzaja sie w Twojej pracy, inspiracjach , o perełkach kosmetycznych z zagranicy( i nie tylko ) które warto znać/mieć/polecasz jako wizażysta. Tak jak pisze Estella dużo swatchy, recenzji i coś takiego dla różnych kolorów Oj rozmarzyłam, ale taki polski blog bardzo by się przydał, bo chyba na palcach jednej ręki można wymienić już istniejace i dobre, np. blog Nevady, który jest dla mnie cennym źródłem wiadomosci
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:03   #812
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Widzę że KNK nie bloga a książkę będzie musiał napisać
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:16   #813
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W środę wpadł, w czwartek wypadł jutro będę w Macu to pomażę rękę i zobaczę w świetle dziennym, bo mi się żaden róż nie podoba w sklepie!!! Za to na swatach praktycznie każdy; fatalne światło tam mają.

Ja też myślę o blogu, mam tonę, albo i dwie kosmetyków, marzy mi się coś w stylu zagranicznych blogów, bo polskie w większości są bardzo słabe; dużo recenzji, zdjęć i swatchy.
Najgorsze jest wymyślenie nazwy
ja mam nazwę colorandmakeup

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość


Daj znać na priv kiedy mam się rozliczyć

A metode kolistych ruchów wypróbuje, wezmę tez inny podkład. Moze sie uda



Może na początek spróbuj pacynką, a nie pędzlem. Jest o wiele łatwiej i mniej sie osypuje.





Prosze zdradzaj nam tam swoje tricki makijazowe i ciekawe połaczenia.
Bardzo przydatne są Twoje porady np. jaki cień sie pieknie komponuje z innym itd.
to też będzie, ale chyba bardziej chce sie skupić na odniesieniu makijażu do mody, klasycznych porad jest mnóstwo

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Jak najbardziej przychylam do zdania Geoni Chetnie poczytałabym o jakiś nieoczywistych polaczeniach kolorystycznych, które sprawdzaja sie w Twojej pracy, inspiracjach , o perełkach kosmetycznych z zagranicy( i nie tylko ) które warto znać/mieć/polecasz jako wizażysta. Tak jak pisze Estella dużo swatchy, recenzji i coś takiego dla różnych kolorów Oj rozmarzyłam, ale taki polski blog bardzo by się przydał, bo chyba na palcach jednej ręki można wymienić już istniejace i dobre, np. blog Nevady, który jest dla mnie cennym źródłem wiadomosci
zobaczymy zobaczymy

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Widzę że KNK nie bloga a książkę będzie musiał napisać
oby nie za grubą
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 08:03   #814
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja mam nazwę colorandmakeup
To jeszcze dla mnie wymyśl

Polecasz Flirt & Tease? Jaki to według Ciebie kolor?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 08:28   #815
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to też będzie, ale chyba bardziej chce sie skupić na odniesieniu makijażu do mody, klasycznych porad jest mnóstwo

oby nie za grubą
Ja myślę że dziewczynom nie chodzi o klasyczne porady a o jakieś ciekawe, niebanalne zestawienia kolorystyczne. OK, mi chodzi ale myślę że innym też

Koniecznie wielotomową
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 09:53   #816
jagodamalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

witajcie,
w Arkadii powiedzieli ze love that look dopiero w poniedziałek niestety...
ale w ZT już dzis, uff

Edytowane przez jagodamalina
Czas edycji: 2009-08-01 o 10:07
jagodamalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 13:21   #817
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jestem ciekawa jak zakupy Estelli
Prawie juz obgryzam z nerwów paluchy
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 15:46   #818
moja mamba
Przyczajenie
 
Avatar moja mamba
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pewnie z pokoju ...;)
Wiadomości: 28
GG do moja mamba
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ja pikole dziewczyny ja w Danii jestem i tutaj uzbrajam sie w swoje kosmetyki, jak porownuje i przeliczam ceny to ja kupuje najdrożej wogóle tak przepłacam że własnie sie chyba lekko załamałam
moja mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 16:19   #819
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
To jeszcze dla mnie wymyśl

Polecasz Flirt & Tease? Jaki to według Ciebie kolor?
dość dziwny kolor, generalnie lekko wrzosowy troche różowy, ale przez swoją opalizację na róż na skórze wychodzi nieco bardziej rózowy, lubie go jako róż którym mozna wymodelować kość policzkowa, najczęściej dodaje do niego troche jakiegoś jaśniejszego żywszego koloru, i jak pisałem ładnie wygląda na oczach pod warunkiem że jest czymś odciety od lini rzęs

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak zakupy Estelli
Prawie juz obgryzam z nerwów paluchy
Byłem w MAC'u właściwie przez przypadek, obejrzałem cienie z Love That Look i jak dla mnie sa bleeee, liczyłem ze starflashe będę iskrzące wielowymiarowe, a tu kryjąca perła taka troche Inglotowa, bez polotu, dwa kolory mnie zaciekawiły ''coś tam Snob w nazwie'' i taki morski, ale chyba nie kupię
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 16:32   #820
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Uprzejmie donoszę, że stałam się szczęśliwą posiadaczką Smoke & Diamonds po mojej wizycie nie ma już ani jednego masakra - przyszło ich dosłownie kilka!

Tanyia oczywiście mam dla Ciebie cienie było zamieszanie, bo zamiast 2 Smoków odłożono 1!!! No, ale koniec końców mam dwa

Wymieniłam puste opakowania na szminkę Angel - żaden z tych co wybrałam wcześniej nie pasował mi, gdy nałożyłam je na usta opakowań starczyło na 1 szminkę, myślałam, że mam na dwie - no ale już niedługo

KNK oczywiście nałożyłam róż na dłoń i poszłam zobaczyć w świetle dziennym. BOSKI!!! Chyba poproszę Cię o zakup btw. Style Snobów przyszły chyba 3 sztuki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 16:37   #821
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja myślę że dziewczynom nie chodzi o klasyczne porady a o jakieś ciekawe, niebanalne zestawienia kolorystyczne. OK, mi chodzi ale myślę że innym też

Koniecznie wielotomową
Specjalnie dla ciebie dzisiaj wymieszałem dwa pigmenty i aż się dziwie że nie zrobiłem tego wsześniej, chodzi o Pink Opal i Pink Bronze, obydwa mają opalizację na róż, po zmieszanu wychodzi pastelowa morela z opalizacją na różowo, zakochałem się w tym kolorze
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-08-01 o 16:38
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 16:46   #822
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Specjalnie dla ciebie dzisiaj wymieszałem dwa pigmenty i aż się dziwie że nie zrobiłem tego wsześniej, chodzi o Pink Opal i Pink Bronze, obydwa mają opalizację na róż, po zmieszanu wychodzi pastelowa morela z opalizacją na różowo, zakochałem się w tym kolorze
ide mieszać. Sorry, że tak kopiuje, ale wprost czekam na Twoje posty z takimi "zagwostkami"

Estello gratuluję zakupów. Ja bede miala Smoka juz w poniedziałek i jeszcze ten ciemny granato-turkus Strike a pose.
Po wypowiedzi KNK drżę czy bedzie to udany zakup
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 16:55   #823
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
ide mieszać. Sorry, że tak kopiuje, ale wprost czekam na Twoje posty z takimi "zagwostkami"

Estello gratuluję zakupów. Ja bede miala Smoka juz w poniedziałek i jeszcze ten ciemny granato-turkus Strike a pose.
Po wypowiedzi KNK drżę czy bedzie to udany zakup
to napisz co namieszałaś a najlepiej pacnij na mokro
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:33   #824
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja myślę że dziewczynom nie chodzi o klasyczne porady a o jakieś ciekawe, niebanalne zestawienia kolorystyczne. OK, mi chodzi ale myślę że innym też
Tak, o niebanalne jak najbardziej

Najlepsze są porady, którymi można się zainspirować, a nie tylko kopiować
A jak trafić na tego bloga KNK? Już można czytać?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 19:36   #825
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Pozwoliłam sobie zrobić zdjęcie porównawcze Style Snob i S&D - Tanyia mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko
Zdjęcia w wątku swatchowym
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:06   #826
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość

Byłem w MAC'u właściwie przez przypadek, obejrzałem cienie z Love That Look i jak dla mnie sa bleeee, liczyłem ze starflashe będę iskrzące wielowymiarowe, a tu kryjąca perła taka troche Inglotowa, bez polotu, dwa kolory mnie zaciekawiły ''coś tam Snob w nazwie'' i taki morski, ale chyba nie kupię
Ten coś tam w nazwie "snob" mam i smoka moja wielką miłośc swatchową mam nadzieję, że wszytsko będzie ok i pokocham je całym sercem

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że stałam się szczęśliwą posiadaczką Smoke & Diamonds po mojej wizycie nie ma już ani jednego masakra - przyszło ich dosłownie kilka!


Tanyia oczywiście mam dla Ciebie cienie było zamieszanie, bo zamiast 2 Smoków odłożono 1!!! No, ale koniec końców mam dwa
Estello bardzo Ci dziękuje za pomoc w zakupach

Gratuluje Jakie wrażenia ze smoka?

Własnie tego sie obawiałam, pani była strasznie jakaś zakręcona i nie bardzo chyba mnie rozumiała, a mówiłam jej, ze Ty juz masz dla siebie odłozonego Smoka i chcę drugiego Przepraszam za niedogodności

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Estello gratuluję zakupów. Ja bede miala Smoka juz w poniedziałek i jeszcze ten ciemny granato-turkus Strike a pose.
Po wypowiedzi KNK drżę czy bedzie to udany zakup
Geoniu trzymam kciuki za zakupy- żebyś była zadowolona
Jestem ciekawa Twojej opinii ( jako, że kochasz sienkę tak jak ja )

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie zrobić zdjęcie porównawcze Style Snob i S&D - Tanyia mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko
Zdjęcia w wątku swatchowym
Oczywiście, że nie mam nic przeciwko oraz ciesze się, bo moge pięknoty oglądac zanim do mnie przylecą
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:24   #827
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Byłem w MAC'u właściwie przez przypadek, obejrzałem cienie z Love That Look i jak dla mnie sa bleeee, liczyłem ze starflashe będę iskrzące wielowymiarowe, a tu kryjąca perła taka troche Inglotowa, bez polotu, dwa kolory mnie zaciekawiły ''coś tam Snob w nazwie'' i taki morski, ale chyba nie kupię
Też ten morski (Fashion ?) mi się spodobał ale do momentu kiedy wyszłam z nim na zewnątrz... ładny, ale nie widzę się w tym kolorze. Kupiłam oczywiście Smoke & Diamonds oraz Fashion Groupie a moja mama sobie Rated "R" i Style Snob. Finish jest jak dla mnie trochę za perłowy (zwłaszcza widać to w jasnych kolorach) ale struktura jest bardzo aksamitna więc łatwo się ze sobą łączą bez dokładnego rozcierania.

I oczywiście skusiłam się na Rue d'Rouge

W ogóle śmiać mi się chciało bo byłam koło 12 a już były wyprzedane 2 Pearlglide'y - albo było mało albo było dużo odłożonych.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:31   #828
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ten coś tam w nazwie "snob" mam i smoka moja wielką miłośc swatchową mam nadzieję, że wszytsko będzie ok i pokocham je całym sercem

Estello bardzo Ci dziękuje za pomoc w zakupach

Gratuluje Jakie wrażenia ze smoka?

Własnie tego sie obawiałam, pani była strasznie jakaś zakręcona i nie bardzo chyba mnie rozumiała, a mówiłam jej, ze Ty juz masz dla siebie odłozonego Smoka i chcę drugiego Przepraszam za niedogodności

Oczywiście, że nie mam nic przeciwko oraz ciesze się, bo moge pięknoty oglądac zanim do mnie przylecą
Smokiem maznęłam się tylko w sklepie w celu upewnienia się, czy na pewno go chcę jutro coś nim wyczaruję na powiece
Nie ma sprawy, mam nadzieję, że kolory Ci się spodobają; na razie tylko na zdjęciach, ale wyślę Ci paczkę w tym tygodniu
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
W ogóle śmiać mi się chciało bo byłam koło 12 a już były wyprzedane 2 Pearlglide'y - albo było mało albo było dużo odłożonych.
Ja byłam koło 1szej i Smoki były tylko z rezerwacją, ogólnie straszna posucha jak można dać po 3-4 cienie z niektórych kolorów. Podobał mi się fiolet i błękit, ale bez szaleństw. Wolę te z moje podpisu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:33   #829
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Też ten morski (Fashion ?) mi się spodobał ale do momentu kiedy wyszłam z nim na zewnątrz... ładny, ale nie widzę się w tym kolorze. Kupiłam oczywiście Smoke & Diamonds oraz Fashion Groupie a moja mama sobie Rated "R" i Style Snob. Finish jest jak dla mnie trochę za perłowy (zwłaszcza widać to w jasnych kolorach) ale struktura jest bardzo aksamitna więc łatwo się ze sobą łączą bez dokładnego rozcierania.

I oczywiście skusiłam się na Rue d'Rouge

W ogóle śmiać mi się chciało bo byłam koło 12 a już były wyprzedane 2 Pearlglide'y - albo było mało albo było dużo odłożonych.

O właśnie czaiłam się na Ego, ale kilka swatchy mnie rozczarowało, sama perła z kapeczka rózu i odpuściłam, chyba słusznie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 21:36   #830
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ja pomyslalam sobie ze chcialabym jakas kredke, ale dosc grubą - cos a'la w kolorze pigmentu Tea Time
poprzyglądams ie Waszym opisom zawsze powieke dolna malowalam pigmentem uzywajac cienkiego pedzelka ale teraz chyba chcialabym jednak sprobowac kredki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:39   #831
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja pomyslalam sobie ze chcialabym jakas kredke, ale dosc grubą - cos a'la w kolorze pigmentu Tea Time
poprzyglądams ie Waszym opisom zawsze powieke dolna malowalam pigmentem uzywajac cienkiego pedzelka ale teraz chyba chcialabym jednak sprobowac kredki
Ranko co prawda nie widziałam kredki na zywo, ale swatchowo pigment Tea time przypomina mi pearlglide spare change, którą dostaniesz np tu klik
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:45   #832
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

hym musze sie przyjrzec - dzieki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 22:01   #833
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Też ten morski (Fashion ?) mi się spodobał ale do momentu kiedy wyszłam z nim na zewnątrz... ładny, ale nie widzę się w tym kolorze. Kupiłam oczywiście Smoke & Diamonds oraz Fashion Groupie a moja mama sobie Rated "R" i Style Snob. Finish jest jak dla mnie trochę za perłowy (zwłaszcza widać to w jasnych kolorach) ale struktura jest bardzo aksamitna więc łatwo się ze sobą łączą bez dokładnego rozcierania.

I oczywiście skusiłam się na Rue d'Rouge

W ogóle śmiać mi się chciało bo byłam koło 12 a już były wyprzedane 2 Pearlglide'y - albo było mało albo było dużo odłożonych.
To jest już Euristocrats? Też mam ochotę na Rue d'Rouge i jakieś 2 szminki.
Ja jutro dopiero się wybieram na polowanie
Ciekawe czy w Krakowie będę jeszcze miała z czego wybierać, czy tam też takie szaleństwo
Ma ktoś wieści jak to w Krk wygląda?
W sumie to nigdy nie miałam większych problemów z kupnem upatrzonych rzeczy - Krakusy jednak skąpe i za dużo knajp, żeby jeszcze po MACach biegać
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 22:31   #834
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Podobał mi się fiolet i błękit, ale bez szaleństw. Wolę te z moje podpisu
Jeśli chodzi o fiolety to jestem po prostu nienormalna i jak wychodzi jakiś nowy to muszę go mieć bo w każdym widzę coś innego od tych co mam. Po prostu kocham fiolety, czy to jasne czy ciemne i zestawiam je z czym tylko mogę (latem - mięta, żółty/żółto-złoty, jasny błękit, zimą - szarości, granat, ciemna zieleń) i jak na razie mi się nie nudzą.

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
O właśnie czaiłam się na Ego, ale kilka swatchy mnie rozczarowało, sama perła z kapeczka rózu i odpuściłam, chyba słusznie
Na mnie zawsze jasne perłowe cienie robią wrażenie "bazarkowych"

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
To jest już Euristocrats? Też mam ochotę na Rue d'Rouge i jakieś 2 szminki.
Ja jutro dopiero się wybieram na polowanie
Ciekawe czy w Krakowie będę jeszcze miała z czego wybierać, czy tam też takie szaleństwo
Ma ktoś wieści jak to w Krk wygląda?
W sumie to nigdy nie miałam większych problemów z kupnem upatrzonych rzeczy - Krakusy jednak skąpe i za dużo knajp, żeby jeszcze po MACach biegać
Jest Euristocrats 2 Trzymam kciuku żebyc kupiła co zaplanowałaś bo Rue d'Rouge wzięłam przedostanią ale się nie dziwię bo to bardzo ładna czerwień
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 06:14   #835
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o fiolety to jestem po prostu nienormalna i jak wychodzi jakiś nowy to muszę go mieć bo w każdym widzę coś innego od tych co mam. Po prostu kocham fiolety, czy to jasne czy ciemne i zestawiam je z czym tylko mogę (latem - mięta, żółty/żółto-złoty, jasny błękit, zimą - szarości, granat, ciemna zieleń) i jak na razie mi się nie nudzą.
Ja też uwielbiam fiolety i też mam ich masę, na razie wystarczy - we wrześniu chcę zamówić jeden fiolet do kolekcji
Jaką masz miętę?


Czy ktoś może zweryfikować te aukcje?
http://allegro.pl/item699917146_pedz...bre_brush.html
http://allegro.pl/item701906625_mac_...bre_brush.html

Jeśli to podróby to po czym to poznać?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-08-02 o 07:28
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:21   #836
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam fiolety i też mam ich masę, na razie wystarczy - we wrześniu chcę zamówić jeden fiolet do kolekcji
Jaką masz miętę?


Czy ktoś może zweryfikować te aukcje?
http://allegro.pl/item699917146_pedz...bre_brush.html
http://allegro.pl/item701906625_mac_...bre_brush.html

Jeśli to podróby to po czym to poznać?
Cięzko poznać po takim zdjęciu, musiałoby ich być więcej i dobrej jakości. Trzeba pamiętać, że w oryginałach w napisie MAC nie powinno być całego M, ale M nie z przerwą pomiędzy "nóżkami". Poza tym pędzle MAC nie mają czarnych rączek, tylko takie czarne z złotym refleksem - nie wiem jak to nazwać - mają takie mini drobinki w sobie.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:43   #837
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Cięzko poznać po takim zdjęciu, musiałoby ich być więcej i dobrej jakości. Trzeba pamiętać, że w oryginałach w napisie MAC nie powinno być całego M, ale M nie z przerwą pomiędzy "nóżkami". Poza tym pędzle MAC nie mają czarnych rączek, tylko takie czarne z złotym refleksem - nie wiem jak to nazwać - mają takie mini drobinki w sobie.
Rzeczywiście zdjęcia są kiepskie, ale chciałam wiedzieć, czy coś co by wskazywało na podróbę rzuca się w oczy pędzli jeszcze nie mam i chciałabym się nauczyć jak rozpoznawać podróbki na przyszłość.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 11:18   #838
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam fiolety i też mam ich masę, na razie wystarczy - we wrześniu chcę zamówić jeden fiolet do kolekcji
Jaką masz miętę?
Mam Aquavert z Sugarsweet. Taka mięta/limonka - bardzo ciekawy kolor.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 11:33   #839
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kojarzę i chciałabym mieć ten kolor
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 14:02   #840
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja byłam koło 1szej i Smoki były tylko z rezerwacją, ogólnie straszna posucha jak można dać po 3-4 cienie z niektórych kolorów. Podobał mi się fiolet i błękit, ale bez szaleństw. Wolę te z moje podpisu
Ja z tego MACa zaczynam mieć więcej irytacji niż radości znajoma poszła ok 18:00 i już nie było Smoke'ów... przecież to jest chore, to oni by zarobili gdyby przyszło więcej tych cieni a nie ja... już widzę jaki szał będzie przy Style Black i ile sztuk pudrów dostaną z kolekcją Dsquared, jestem bardzo, bardzo zła
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.