Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 10:02   #1861
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Filtr nalezy stosowac przez cały okres stosowania kwasów. A po ich odstawieniu, skóra jest złuszczona i wydelikacona- naskorek regeneruje sie do pierwotnej grubosci po ok 28 dniach . Ja stosuje najwyższy filtr całorocznie wiec nie łamie sobie tym głowy nawet, ale jesli chcesz po stosowaniu kwasów zaprzestac filtrowania lub zejsc na troche nizszy faktor, to uzywaj 50tki jeszcze tak miesiac po skonczeniu kuracji kwasowej. Potem decyzja nalezy juz do Ciebie czy sie dalej filtrowac czy nie. Osobiscie polecam
tak, zdaję sobie sprawę z zalet stałego stosowania wysokich filtrów, po prostu obawiam się, że za pierwszym razem mogłam nie trafić z zakupem i po pierwsze boję się, że ten krem mnie zapcha (i tyle będę miała z radochy po kwasach ), a po drugie że wszystko mi się będzie na nim rolować aTy używasz filtru całorocznie iw ogóle sie nie opalasz? A co z ciałem jeśłi pojawiasz się na plaży/basenie etc? też 50tka?

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A gdzie???:rolley es:
w superpharm na pewno, nie wiem tylko czy jset w Krakowie
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:06   #1862
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witajcie Wkrótce chcę zacząć używać filtrów, ale na początek będę próbować tych nie-aptecznych. I mam kilka pytań odnośnie tego kremu: czy jest fotostabilny? Czy zrobi krzywdę mieszanej cerze? Czy wystarczająco ochroni skórę po kwasach? Proszę o odpowiedź
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:53   #1863
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez judith20 Pokaż wiadomość
tak, zdaję sobie sprawę z zalet stałego stosowania wysokich filtrów, po prostu obawiam się, że za pierwszym razem mogłam nie trafić z zakupem i po pierwsze boję się, że ten krem mnie zapcha (i tyle będę miała z radochy po kwasach ), a po drugie że wszystko mi się będzie na nim rolować aTy używasz filtru całorocznie iw ogóle sie nie opalasz? A co z ciałem jeśłi pojawiasz się na plaży/basenie etc? też 50tka?
Niestety dobranie odpowiedniego filtra dla naszej cery to nie łatwa sprawa. Trzeba po prostu testowac na sobie. Ja mam to szczescie, ze na swoj niemal ideał trafiłam od razu. Jest to emulsja Avene - nie zapycha, nic sie na niej nie roluje, łatwo sie rozprowadza, i jak na filtr tego kalibru bieli bardzo ,bardzo minimalnie. Nie gwarantuje jednak, ze u każdego sie bedzie spisywac rownie wspaniale
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rsja-2009.html <--- tu sa opinie. Wiele osob z mieszana cera jest zadowolonych podobnie jak ja.
Oczywiscie pojawiam sie na plaży i nie jestem do tego stopnia ortodoksyjna, ze rozpaczam kiedy msuze wyjsc do sklepu na 10 minut nie nałozywszy filtra wczesniej . Na twarz daje 50tke, a na ciało na plazy 20tke lub 30tke jakiegos stabilnego nie aptecznego filtra np. garnier ambre solaire
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Witajcie Wkrótce chcę zacząć używać filtrów, ale na początek będę próbować tych nie-aptecznych. I mam kilka pytań odnośnie tego kremu: czy jest fotostabilny? Czy zrobi krzywdę mieszanej cerze? Czy wystarczająco ochroni skórę po kwasach? Proszę o odpowiedź
Kolastyna nie jest fotostabilna.
Nie-apteczne,stabilne filtry <--- prosze oto lista filtrów, z ktorych mozesz cos wybrać.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:57   #1864
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dzięki za odpowiedź, zaraz sobie coś tam znajdę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:21   #1865
judith20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 73
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

apropo. Wczoraj Pani w Douglas bardzo chciała mi sprzedać jakąs 30stkę i najpierw opowiadała jaki to jest chwyt reklamowy z 50tką, a później, jak wspomniałam, że będę miała kontakt z kwasami, to nagle zapomniała o tych reklamowych ściemach...
judith20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:34   #1866
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Właśnie, po kwasach jaki faktor będzie najlepszy?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:37   #1867
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Właśnie, po kwasach jaki faktor będzie najlepszy?
Koniecznie spf +50, najlepiej apteczny.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 21:59   #1868
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez judith20 Pokaż wiadomość
apropo. Wczoraj Pani w Douglas bardzo chciała mi sprzedać jakąs 30stkę i najpierw opowiadała jaki to jest chwyt reklamowy z 50tką, a później, jak wspomniałam, że będę miała kontakt z kwasami, to nagle zapomniała o tych reklamowych ściemach...
niestety panie z douglasa czy sephory to ostatnie osoby, których warto słuchać w kwestiach pielęgnacji a zwłaszcza doboru filtra
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:24   #1869
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mało tego, najczęściej farmaceutów też nie należy słuchać.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 00:38   #1870
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
Koniecznie spf +50, najlepiej apteczny.
ale czemu najlepiej z apteki? chodzi o to,ze nie ma tam badziewia? uzywam filtra fotostabilnego,ma dobry sklad (soraya). nie bardzo bym chciala go odstawic. stosuje kwasy,wiec troche sie przestrszylam czytajac to
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 10:38   #1871
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mało tego, najczęściej farmaceutów też nie należy słuchać.
dobrze, że chociaż jest Wizaż
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 17:33   #1872
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A gdzie???:rolley es:
Np w SuperPharm
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:48   #1873
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Np w SuperPharm
Właśnie widziałam gazetkę i jutro się wybieram Może przynajmniej tam uzyskam próbki LPR mleczka albo przynajmniej jakiś tester będzie, bo mnie osiedlowe apteki wykańczają brakiem profesjonalizmu.

BTW - czekam od czwartku na odpowiedź mejlową od LPR na kilka pytań oraz w końcu na poprawny mejl z Iwostinu ze składem emulsji 50
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:47   #1874
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, doradźcie, bo mam totalny mętlik w głowie. Zaczęłam stosować kwasy, po wakacjach został mi filtr Biodermy AKN mat spf 50, niestety zapycha mnie czyli skoro chcę pozbyć się zaskórników, to bez sensu go stosować. Szukam czegoś co by chroniło i nawilżało. Przeglądałam i KWC i forum ale sama nie wiem... Wiele osób poleca Avene, bo można kłaść każdą kolorówkę. A co z LRP Anthelios aqua lait spf50?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:35   #1875
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam gazetkę i jutro się wybieram Może przynajmniej tam uzyskam próbki LPR mleczka albo przynajmniej jakiś tester będzie, bo mnie osiedlowe apteki wykańczają brakiem profesjonalizmu.

BTW - czekam od czwartku na odpowiedź mejlową od LPR na kilka pytań oraz w końcu na poprawny mejl z Iwostinu ze składem emulsji 50
Już jest nowa gazetka i nie wiem czy są tam filtry.Zaraz wybieram sie do pracy to zerknę a od jutra do 5 września mają być Dni z Eucerinem i kosmetyki będą tańsze o 20%przynajmniej tak było w gazetce
A próbki może dostaniesz ale zależy na kogo trafisz bo niektóre kobiety są takie że uch
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:20   #1876
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
BTW - czekam od czwartku na odpowiedź mejlową od LPR na kilka pytań oraz w końcu na poprawny mejl z Iwostinu ze składem emulsji 50
Ja na maila od LRP czekam od ponad miesiąca (pisałam dwukrotnie) i właściwie to przestałam się już łudzić, że otrzymam odpowiedź...

Edytowane przez 513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Czas edycji: 2009-09-02 o 13:49
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:24   #1877
lorane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 891
GG do lorane
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Aha. no to najlepiej jak sama wyprobuje. Niestety mam naczynkowa skore. I rowniez mam ten filtr z Biodermy tonujacy do naczynkowej to jest bioderma AR i on nie daje zadnego koloru. Więc moze są jeszcze inne wiec musze wyprobowac.Pozdrawiam rowniez

To moj pierwszy post w tym watku, wiec witam wszystkich

Ja sobie ta Bioderme Teinte chwale, z tym, ze oczywiscie mieszana ze zwykla biala Bioderma. Rzeczywiscie jest ciemna, po nalozeniu troche sie wtapia w skore i jest lepiej, ale i tak solo nawet po wakacjach w Grecji, gdzie uzywalam tylko spf30 i jednak troche sie opalilam, odcina mi sie od szyi. Opcja z mieszaniem filtrow mi pasuje, bo w zaleznosci od aktualnego koloru skory (zima jestem strasznie blada) moge sobie regulowac kolor filtra i co nieco ukryc

Majaki, jak chcesz, to ja Ci podesle jakas probke tej Biodermy, moglabys ja sobie pomieszac z ta na naczynka co masz i zobaczyc jak wygladasz
lorane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:16   #1878
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Już jest nowa gazetka i nie wiem czy są tam filtry.Zaraz wybieram sie do pracy to zerknę a od jutra do 5 września mają być Dni z Eucerinem i kosmetyki będą tańsze o 20%przynajmniej tak było w gazetce
A próbki może dostaniesz ale zależy na kogo trafisz bo niektóre kobiety są takie że uch
Byłam wczoraj. Przecenione są chyba wszystkie filtry oprócz Iwostinu. Bardzo dobre ceny zestawów LRP i Vichy. Ja wkońcu zakupiłam na zapas na nie wiadomo kiedy: 2 Soraye spf60 po 14 zł i Soraye wyszczuplającą spf10 za 10 zł (do łydek na miasto na przyszły rok). I tym sposobem niepostrzeżenie stałam się filtromaniaczką Pytanko:mogę te filtry trzymać w lodówce? nie mam ciemnego, chłodengo miejsca.
A jeśli chodzi o próbki to faktycznie dramat - spytałam o mleczko LRP zwykłe lun twarz i ciało. Pani stwierdziła, że nie ma, potem od niechcenia otworzyła szufladę, rzuciła okiem i stwierdziła, że nie ma na pewno. Jak to dobrze, że mam tupet i dałam nura do szuflady bo był wielki tester mleczka twarz i ciało! wymaziałam rękę i na tej podstawie dokonałam dziś zamówienia w aptece internetowej

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1403690 2]Ja na maila od LRP czekam od ponad miesiąca (pisałam dwukrotnie) i właściwie to przestałam się już łudzić, że otrzymam odpowiedź...[/QUOTE]
Ja otrzymałam - załącznik PDF z ofertą aktualną
Od Iwostinu też wkońcu upragniony skład - mejl już bez dzień dobry, pozdrawiam , itp
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 20:27   #1879
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja muszę napisać do Iwostinu, żeby przysłali mi próbki, najchętniej emulsji spf40. Przejdę się też jutro po paru aptekach, moze tam znajdę?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 20:45   #1880
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Moją prośbę o próbki Iwostin olał po prostu a LRP odpisało, że skończył się sezon...
Porażka jakaś.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 22:55   #1881
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

no to rzeczywiście zależy im na klientach
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:49   #1882
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
LRP odpisało, że skończył się sezon...
LRP zrobiło promocję w sierpniu, żeby apteki wykupiły od nich resztkę filtrów. wyczyścili magazyny, czyli aż do wiosny nie będą mieli filtrów w asortymencie
(tak jak w poprzednich latach, gdy tylko anthhelios XL krem był dostępny przez cały rok; mam tu na myśli nie dostępny "w aptekach", lecz dostępny "dla aptek").
tak postępuje marka niby świadoma zagrożeń związanych ze slońcem, organizująca badanie znamion itd.

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2009-09-04 o 09:50
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 14:04   #1883
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ale teraz np przy zakupie jakiegokolwiek kosmetyku LRP Antheliosa 50+ dostaje sie gratis.Ale fakt dziwne podejscie firmy choć może to ze względów marketingowych bo naprawdę mało jest osób które kupują filtry w zimie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:38   #1884
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, przede mna pierwsza filtrowana jesien i zima - czy juz teraz robić zapasy? Czy filtry apteczne też znikają z oferty po sezonie? I w jakich ilościach zaopatrujecie sie na sezon jesien/zima
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:15   #1885
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przede mna pierwsza filtrowana jesien i zima - czy juz teraz robić zapasy? Czy filtry apteczne też znikają z oferty po sezonie? I w jakich ilościach zaopatrujecie sie na sezon jesien/zima
u mnie w Białej mój krem Avene 50+ jest dostępny cały rok, dlatego nie robię zapasów i po prostu kupuję tutaj gdy mi się kończy. za to w Krakowie, gdzie studiuję, już w październiku spotyka mnie wytrzeszcz oczu na pytanie o filtry ("Filtry? zimą?!"). dziwne, bo Kraków jest kilka razy większy od mojego miasta no i tu filtry są tańsze kilka zł
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 09:37   #1886
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Też musze się zaopatrzyć w filtry, bo u mnie jest z nimi prblem nawet w sezonie Z chęcią wybralabym się do SP ale nie mam kiedy, więc chyba pozostanie mi zakup na all.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:49   #1887
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

W Warszawie kupienie filtrów (przynajmniej takich jakie chce, bo jakieś resztki z lata czasami zostają) w zimę graniczy z cudem.
nie wiecie może jak to jest z aptekami internetowymi? Prowadzą sprzedać filtrów cały rok? wszystkich , czy też jakieś resztki i warto zacząć robić zapasy?

Jeszcze mam jedno pytanie do uzytkowniczek Emulsji Avene 50 +. Ile pełnych psiknięć dajecie, żeby ilosć filtra na twarz była odpowiednia?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:41   #1888
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
u mnie w Białej mój krem Avene 50+ jest dostępny cały rok, dlatego nie robię zapasów i po prostu kupuję tutaj gdy mi się kończy. za to w Krakowie, gdzie studiuję, już w październiku spotyka mnie wytrzeszcz oczu na pytanie o filtry ("Filtry? zimą?!"). dziwne, bo Kraków jest kilka razy większy od mojego miasta no i tu filtry są tańsze kilka zł
Nie mam pojecia jak to jest w moim miescie w zimę. Ale przeczuwam własnie taka reakcje jaka opisałas w Krakowie . Chyba zaopatrze sie w jakies zapasy Avene 50+ i jeszcze Babydream 50+, bo ten to juz na 100% nieldugo zniknie z pólek rossmanowskich. Tylko musze oszacować w jakiej ilosci nakupić tych filtrow zeby starczyły na kilka miesiecy... oj, koneic sezonu to ciezki moment dla kieszeni filtromaniaczki
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Jeszcze mam jedno pytanie do uzytkowniczek Emulsji Avene 50 +. Ile pełnych psiknięć dajecie, żeby ilosć filtra na twarz była odpowiednia?
Nigdy nie liczyłam, daje tyle ile moja twarz da rade przyjac

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-09-07 o 13:42
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:08   #1889
lorane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 891
GG do lorane
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
nie wiecie może jak to jest z aptekami internetowymi? Prowadzą sprzedać filtrów cały rok? wszystkich , czy też jakieś resztki i warto zacząć robić zapasy?
Ja kupuje zima tylko w aptekach internetowych lub na allegro i nigdy nie mialam problemu z dostaniem tego, co chce Jako taki wybor filtrow zima jest tez w SuperPharm i wiekszych EuroAptekach, przynajmniej w Poznaniu
lorane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 19:16   #1890
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Rok temu, u mnie w mieście (Lublin) emulsji Avene nie było w aptekach już w sierpniu! Także tym razem się zabezpieczyłam i zrobiłam zapasy, chociaż wolałabym kupować regularnie. W Polsce brak jest odpowiedniej mentalności i jak filtry to tylko niestety lato.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.