Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 21:12   #4681
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
dzieki bardzo !! czyli lepiej sprawdzi sie zwykly krem bepanthen niz ten bepanthen sesiderm creme
...
tego sesiderm nie miałam,on jest na zaczerwienienia i przy alergiach wzbogacony lipidami...pewnie tez fajny,mi jednak lekarz polecił ten zwykły,ten sensiderm wydaje sie bardziej ochronny...wiec wypróbuj który uważasz.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 00:13   #4682
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
tego sesiderm nie miałam,on jest na zaczerwienienia i przy alergiach wzbogacony lipidami...pewnie tez fajny,mi jednak lekarz polecił ten zwykły,ten sensiderm wydaje sie bardziej ochronny...wiec wypróbuj który uważasz.
zastanawiam sie ktory jest lzejszy i czy ten sensiderm nie zapycha
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 00:18   #4683
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jaki podkład dla nastolatki? :)

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
zastanawiam sie ktory jest lzejszy i czy ten sensiderm nie zapycha
...
ten bez dodatków,wchłania sie do matu jak tonik
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:28   #4684
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Mag1993 Pokaż wiadomość
A zna ktoś może jakiś podkład z wyraźnie żółtymi tonami inny niż revlon cs? Mam taką dziwną karnacje że wyraźnie widać u mnie ten ton żółty i mam ogromny problem z doborem podkładu a nie lubię aplikować go na szyję. Chciałabym znaleźć coś co nie będzie mi sie odcinało od szyi.
ja z revlonu (mieszałam 150 z 180) przeżuciłam sie na podklad MAP kolor 2Y - super kolor, widoczne żółte tony , ostatnio dorwałam tez próbke Joko Virtual Cover odcien 100 - jasny, żółto-neutralny - bede go mogła użyc dopiero w sobote
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:12   #4685
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziewczyny bardzo potrzebuje waszej pomocy. Ostatnimi czasy mam ogromny problem z podkladami. mam bardzo sucha szorstka skore na twarz i widoczne pory na polikach w okolicach nosa. po peelingu i wsmarowaniu kremu skora w dotyku jest gladziutka jednak kiedy nakladam podklad on sie jakby wazy jest bardzo widoczny podkresla pory a skora wyglada okropnie jakby papieer scierny a w dotyku gladziutka. jedyny podklad jakkkki daje rade to żelowego Rimmel Match Perfection jakos ladnie sie wtapia. kupilam mehron celebre LT2 i po nalozeniu musze to zmyc bo wygladam jak papier scierny okropnie co robic?
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:23   #4686
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez rivana00 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo potrzebuje waszej pomocy. Ostatnimi czasy mam ogromny problem z podkladami. mam bardzo sucha szorstka skore na twarz i widoczne pory na polikach w okolicach nosa. po peelingu i wsmarowaniu kremu skora w dotyku jest gladziutka jednak kiedy nakladam podklad on sie jakby wazy jest bardzo widoczny podkresla pory a skora wyglada okropnie jakby papieer scierny a w dotyku gladziutka. jedyny podklad jakkkki daje rade to żelowego Rimmel Match Perfection jakos ladnie sie wtapia. kupilam mehron celebre LT2 i po nalozeniu musze to zmyc bo wygladam jak papier scierny okropnie co robic?
....
jakiego kremu używasz pod podkład i co nakładasz na podkład i jak?
Mehrona możesz od razu sobie odpuścic to raczej kamulfaż a nie podkład na codzien.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:34   #4687
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

aktualnie soraya kolagen i elastyna nawilzajacy na to podklad potem puder ben nye ale odstawilam bo za zolty(banana) a itak sie zbieral nie rowno nakladany pusxkiem czy pedzlem. podklad nakladam pedzlem bez rewelacji (elile) btw jak nakladac ten mehron ?
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 15:40   #4688
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez rivana00 Pokaż wiadomość
aktualnie soraya kolagen i elastyna nawilzajacy na to podklad potem puder ben nye ale odstawilam bo za zolty(banana) a itak sie zbieral nie rowno nakladany pusxkiem czy pedzlem. podklad nakladam pedzlem bez rewelacji (elile) btw jak nakladac ten mehron ?
....
może warto zmienić kremik na inny,dodac do pielęgnacji oleje...
no i podkład najwyraźniej niedobrany do Twojej skóry...przy suchej skórze lepiej wybrac coś odzywczego/nawilżającego.Najgorsza opcja to cięzki kamuflarz...pędzel rozumiem,że masz płaski-języczkowy? do mehrona nie nadaje sie zupełnie....generalnie mehron zostaw sobie na niedoskonałości...do nakładania miejscowo ...na całą twarz się poprostu nie nadaje.
Ben Nye to świetny puder,poprostu kolor nie dla Ciebie ten co masz....no i wszystko zawala efekt szpachli po mehronie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-20 o 15:42
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:44   #4689
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

jaka firme mozesz mi poolecic w kwesti podkladu ? pedzel jezyczkowy ale mysle o sprubowaniu beaty blendera
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 16:07   #4690
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez rivana00 Pokaż wiadomość
jaka firme mozesz mi poolecic w kwesti podkladu ? pedzel jezyczkowy ale mysle o sprubowaniu beaty blendera
...
niestety w kwestii podkładu konkretnie Ci nie odpowiem...to jest szukanie metodą prób i błędów..nie ominie Cię szperanie po recenzjach w KWC,najwazniesze żeby miał właściwosci nawilżająco/odzywczo/liftingujące nawet.To sa zazwyczaj bardziej kremowe konsystencje niz płynne.Poza tym uważam,że i tak pielęgnacja ma kluczowe znaczenie w Twoim przypadku.
Ja moge Ci polecić na taka b.suchą skórę w celu jej zregenerowania kremik :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html
oraz olejek:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html
który możesz samodzielnie stosowac na buzię lub dodawac kilka kropel do kremu nawilżającego.(teraz na etykiecie jest sam ciązowy brzuszek bez mamy)sam krem nawilżający to zdecydowanie za mało żeby uszczelnic naskórek tak aby nie odparowywał wody z wewnątrz.

BBlender to swietne rozwiązanie dla suchej/odwodnionej skóry,jak chcesz spróbowac tej metody to możesz zacząc od zamiennika BB z Rossmana za 25zł.

Peeling jak najbardziej tylko raczej enzymatyczny.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-20 o 16:09
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 16:15   #4691
rivana00
Raczkowanie
 
Avatar rivana00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 61
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

bardzo dziekuje za porady napewno przyloze sie bardziej do pielegnacji
rivana00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 21:30   #4692
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Darko, czy byłabyś tak uprzejma i poleciałbyś jeszcze coś z kosmetyków rosyjskich do pielęgnacji. Pisałaś o kremie Babuszki Agafii krem na dzień do 35 lat, zastanawiam się czy ten krem byłby dla mnie dobry, w tym roku przekroczę 35 lat, czy w takim razie powinnam wybierać po 35 roku?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:55   #4693
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Darko, czy byłabyś tak uprzejma i poleciałbyś jeszcze coś z kosmetyków rosyjskich do pielęgnacji. Pisałaś o kremie Babuszki Agafii krem na dzień do 35 lat, zastanawiam się czy ten krem byłby dla mnie dobry, w tym roku przekroczę 35 lat, czy w takim razie powinnam wybierać po 35 roku?
....
megan,moja duszko...a czy ja nie pisałam raczej o serum ? bo kremy mi nie podeszły az tak bardzo jak te sera z pipetką
myslę,ze spokojnie możesz sobie uzywac równolegle i tego do 35r i po 35...toć to nie nasza metryka a potrzeby skóry to regulują
z tego co mnie zachwyciło to będzie jeszcze seria Natura Siberica Absolut,Emulsja naprawcza i krem z wyciągiem z kawioru....miodzio.
A statystycznie to Dziewczyny wolą serie ziół Bajkalskich niz serie Babuszki Agafii,oprócz wspomnianych ser.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-20 o 22:08
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 13:42   #4694
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Kurcze przez 2 miesiace nie malowalam sie bo za cholere nie moge trafic na idealny podklad do mojej b.suchej cery
Mialam juz mase podkladów-od najtanszych po najdrozsze.Wydałam tylko mase pieniadzy w bloto.
Zawsze było cos nie tak a to za ciemny,za blady, szybko schodzi -najczesciej to wysuszaly /robiły maske.
Juz naprawde jestem bezradna -chyba najwyzsza pora pogodzic sie ,że juz nigdy nie pomaluje sie podkladem.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2013-02-21 o 13:44
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:52   #4695
violkaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Exclamation Problem z podkładem

Witam, mam pewien problem... mam cerę trądzikową, lecz nie w tym sęk. Znalazłam fajny podkład (Rimmel Lasting Finish 25H Foundation), na to puder (Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1). Pod używam najzwyklejszego kremu z Nivea. Jednak po paru h (naprawdę krótki okres) robi mi się coś dziwnego, ciężko to opisać... podkład jakby się ścierał, gdy chcę go przypudrować puder "wchodzi" mi jakby w te pozostałości dziwnie je podkreślając, naprawdę strasznie to wygląda. Usłyszałam przez to, że mam "tapetę". Co mam zrobić w takim razie, czego używać pod podkład? Dodam, że to nie jest jedyny podkład z którym mam taki problem. Proszę o pomoc


Dodam, że mam suchą cerę raczej (na czole szczególnie).

Edytowane przez violkaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2013-02-21 o 15:54
violkaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 17:49   #4696
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez violkaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam, mam pewien problem... mam cerę trądzikową, lecz nie w tym sęk. Znalazłam fajny podkład (Rimmel Lasting Finish 25H Foundation), na to puder (Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1). Pod używam najzwyklejszego kremu z Nivea. Jednak po paru h (naprawdę krótki okres) robi mi się coś dziwnego, ciężko to opisać... podkład jakby się ścierał, gdy chcę go przypudrować puder "wchodzi" mi jakby w te pozostałości dziwnie je podkreślając, naprawdę strasznie to wygląda. Usłyszałam przez to, że mam "tapetę". Co mam zrobić w takim razie, czego używać pod podkład? Dodam, że to nie jest jedyny podkład z którym mam taki problem. Proszę o pomoc


Dodam, że mam suchą cerę raczej (na czole szczególnie).
Po pierwsze, ten Manhattan to podkład w kompakcie, więc nie dziwię się, że robi efekt "tapety". Powinnaś na podkład używać lżejszego pudru wykańczającego, bo podkład na pokład to za ciężko.
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 18:01   #4697
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem z podkładem

A ten najzwyklejszy krem to jaki krem? No i oczywiście zmień puder na lżejszy
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 18:15   #4698
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Kurcze przez 2 miesiace nie malowalam sie bo za cholere nie moge trafic na idealny podklad do mojej b.suchej cery
Mialam juz mase podkladów-od najtanszych po najdrozsze.Wydałam tylko mase pieniadzy w bloto.
Zawsze było cos nie tak a to za ciemny,za blady, szybko schodzi -najczesciej to wysuszaly /robiły maske.
Juz naprawde jestem bezradna -chyba najwyzsza pora pogodzic sie ,że juz nigdy nie pomaluje sie podkladem.
Próbowałaś Maca Face &Body? Do bardzo suchej skóry jest idealny.
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:09   #4699
violkaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z podkładem

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A ten najzwyklejszy krem to jaki krem? No i oczywiście zmień puder na lżejszy
ten najzwyklejszy krem to po prostu krem z Nivea niebieski nie mam pojęcia co innego mogę używać dziękuję, faktycznie z tym pudrem to baaardzo nieprzemyślany zakup z mojej strony

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Po pierwsze, ten Manhattan to podkład w kompakcie, więc nie dziwię się, że robi efekt "tapety". Powinnaś na podkład używać lżejszego pudru wykańczającego, bo podkład na pokład to za ciężko.
faktycznie teraz jak czytam o tym Manhattanie to nie wierzę że go kupiłam... a mogłabyś mi polecić coś pod ten podkład? jakiś dobry krem, żeby się ładnie podkład rozprowadzał?
violkaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 19:13   #4700
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=violkaaaaaaaaaa;393 78157]ten najzwyklejszy krem to po prostu krem z Nivea niebieski nie mam pojęcia co innego mogę używać .
....
tak myslałam,wywal ten krem to popierwsze.Zdajesz sobie sprawe,że on cię mógł tak przesuszyc?
możesz zacząć od tego kremu do kupienia w każdej aptece : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html
możesz też dołożyc jakies serum hialuronowe dla skóry suchej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:15   #4701
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem z podkładem

Ten taki gęsty w blaszanym opakowaniu?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:50   #4702
violkaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=dark01;39378300]
Cytat:
Napisane przez violkaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
ten najzwyklejszy krem to po prostu krem z Nivea niebieski nie mam pojęcia co innego mogę używać .
....
tak myslałam,wywal ten krem to popierwsze.Zdajesz sobie sprawe,że on cię mógł tak przesuszyc?
możesz zacząć od tego kremu do kupienia w każdej aptece : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html
możesz też dołożyc jakies serum hialuronowe dla skóry suchej.

kurczę, widzę że dość kosztowny jak na krem... nie istnieje jakiś tańszy substytut o podobnym działaniu?

Edytowane przez violkaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2013-02-21 o 19:51
violkaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:54   #4703
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=violkaaaaaaaaaa;393 79229]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość


kurczę, widzę że dość kosztowny jak na krem... nie istnieje jakiś tańszy substytut o podobnym działaniu?
....
może i cos znajdziesz tanszego,ten jest poprostu sprawdzony i bardzo skuteczny ,jednorazowo płacisz więcej ale on jest pojemnosciowo większy od innych i bardzo wydajny.Możesz poszukac żurawinowego Apis'a tez świetny i tani,tylko ciężko go dostać.Może Dziewczyny coś jeszcze podpowiedzą.W każdym razie wystrzegaj się Parafiny w składzie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-21 o 20:01
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:07   #4704
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=violkaaaaaaaaaa;393 79229]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość


kurczę, widzę że dość kosztowny jak na krem... nie istnieje jakiś tańszy substytut o podobnym działaniu?
Jesli to dla Ciebie za drogo to ja moge polecic krem Under Twenty Lekki krem nawilzajacy, kosztuje kilkanascie zlotych, wcale nie jest taki lekki, dobrze nawilza

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[QUOTE=dark01;39379327]
Cytat:
Napisane przez violkaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
....
może i cos znajdziesz tanszego,ten jest poprostu sprawdzony i bardzo skuteczny ,jednorazowo płacisz więcej ale on jest pojemnosciowo większy od innych i bardzo wydajny.Możesz poszukac żurawinowego Apis'a tez świetny i tani,tylko ciężko go dostać.Może Dziewczyny coś jeszcze podpowiedzą.W każdym razie wystrzegaj się Parafiny w składzie.
Czy parafina moze bardzo zadzkodzic skorze? Ja aktualnie uzywam masla kakaowego z Ziai, ktore ma parafine na poczatku skladu i nie zauwazylam jakiegos zgubnego dzialania. Boje sie czy z biegiem czasu nir wyjda jakies skutki uboczne, ze tak powiem...
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa

Edytowane przez LadyElfiee
Czas edycji: 2013-02-21 o 20:05
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:15   #4705
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=LadyElfiee;39379548][QUOTE=violkaaaaaaaaaa;393 79229]

Jesli to dla Ciebie za drogo to ja moge polecic krem Under Twenty Lekki krem nawilzajacy, kosztuje kilkanascie zlotych, wcale nie jest taki lekki, dobrze nawilza

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość

Czy parafina moze bardzo zadzkodzic skorze? Ja aktualnie uzywam masla kakaowego z Ziai, ktore ma parafine na poczatku skladu i nie zauwazylam jakiegos zgubnego dzialania. Boje sie czy z biegiem czasu nir wyjda jakies skutki uboczne, ze tak powiem...
....
Parafina<''pochodna ''ropy naftowej>Bardzo może szkodzić, to tak jakbyś sobie nałożyła na twarz woreczek foliowy,skóra sie dusi,pod warstwą parafiny rozwijaja się bakterie beztlenowe...dla skóry trądzikowej to zabójstwo... Parafina niby ma nawilżać przez to,że jej nieprzepuszczalna powłoka na skórze nie pozwala odparowywać wodzie z naskórka...jednocześnie totalnie zaburza jej cykl i wymianę gazową...co generalnie prowadzi do odwodnienia i wysuszenia. ...więc te skutki uboczne mogą wyjsc dopiero po jakimś czasie.Słychac o tym,że kosmetyki z parafiną maja być wycofywane...z czasem pewnie tak będzie
A najbardziej o palpitacje serca przyprawia mnie widok jak mamy kupuja swoim maluchom oliwki dla dzieci,zawierające praktycznie tylko parafine...Jonsony,Bambin o.
Własnie,poczytajcie recenzje tych oliwek na KWC...cześć z nich jest bardzo typowych...ktos jej uzywa po kapieli...najpierw zachwyc,cud,miód...a po jakims czasie zaczynaja sie poważne problemy ze skórą,,,przesuszenie,egze ma....
Co do tego kremu ander 20....chyba nie będzie dobry,Koleżance nie tyle jest potrzebne nawilżanie co uzupełnienie naskóra o lipidy,ceramidy...a tego w kremach młodzieżowych nie ma.... Co do Ziajki ,z tego co pamiętam Masło Kakaowe z koenzymem Q10 nowa lekka wersja jest bezpieczna,może by też podpasowała violceeeeeeee.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-21 o 20:20
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 20:40   #4706
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny powem tak JA juz mam dosyc szukania podkladu
co kupuje to zawsze cos nie tak... juz nawet nie mam pomyslu jaki sprobowac. moaj skora jest bardzo wrazliwa,czesto alergiczna cos w kierunku tradziku rozowawego _(mieszana)
Tyle kasy poszlo w bloto jak sobie pomysle
jesli chodzi o podklady np LOREAL to jaki byscie polecily ktory nie dusi skory ,nada sie do wrazliwej i bedzie dlugotrwaly ,(srednie krycie)?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:04   #4707
thekonstancja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to thekonstancja
Dot.: dobrze kryjący puder lub fluid - PILNE!

Tez polece Pharmaceris, dobrze go rozgrzac w dloniach przed nalozeniem , nie powinno byc efektu maski wtedy , ale fakt ze sie sciera
thekonstancja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 23:59   #4708
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny powracam często do tego wątku, mimo iż w sumie udało mi się dobrać podkład dla siebie. Z tym, że ja szukałam podkładu na zmianę do minerałów. I chciałabym polecić tym wszystkim, które mają dość szukania poszukania w minerałach Ja mam trądzik różowaty, cera wrażliwa, po 30-stce i uwielbiam minerały, najbardziej mi pasuje Lauress, ale tam jest tyle firm i tyle odcieni, że każdy coś znajdzie. Zawsze można się też przekonać czy nam pasują czy nie, choćby z ciekawości. Na wątku zamówieniowym dziewczyny organizują wspólne zakupy można kupić sample Ja zimą nie bardzo mogłam używać minerałów (stąd moje poszukiwania), bo mi za bardzo wysuszały skórę pod oczami, ale znowu wracam do nich, od czasu do czasu, kiedyś tam, stosując podkład EL
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 07:07   #4709
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=dark01;39379922][QUOTE=LadyElfiee;39379548]
Cytat:
Napisane przez violkaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość

Jesli to dla Ciebie za drogo to ja moge polecic krem Under Twenty Lekki krem nawilzajacy, kosztuje kilkanascie zlotych, wcale nie jest taki lekki, dobrze nawilza



....
Parafina<''pochodna ''ropy naftowej>Bardzo może szkodzić, to tak jakbyś sobie nałożyła na twarz woreczek foliowy,skóra sie dusi,pod warstwą parafiny rozwijaja się bakterie beztlenowe...dla skóry trądzikowej to zabójstwo... Parafina niby ma nawilżać przez to,że jej nieprzepuszczalna powłoka na skórze nie pozwala odparowywać wodzie z naskórka...jednocześnie totalnie zaburza jej cykl i wymianę gazową...co generalnie prowadzi do odwodnienia i wysuszenia. ...więc te skutki uboczne mogą wyjsc dopiero po jakimś czasie.Słychac o tym,że kosmetyki z parafiną maja być wycofywane...z czasem pewnie tak będzie
A najbardziej o palpitacje serca przyprawia mnie widok jak mamy kupuja swoim maluchom oliwki dla dzieci,zawierające praktycznie tylko parafine...Jonsony,Bambin o.
Własnie,poczytajcie recenzje tych oliwek na KWC...cześć z nich jest bardzo typowych...ktos jej uzywa po kapieli...najpierw zachwyc,cud,miód...a po jakims czasie zaczynaja sie poważne problemy ze skórą,,,przesuszenie,egze ma....
Co do tego kremu ander 20....chyba nie będzie dobry,Koleżance nie tyle jest potrzebne nawilżanie co uzupełnienie naskóra o lipidy,ceramidy...a tego w kremach młodzieżowych nie ma.... Co do Ziajki ,z tego co pamiętam Masło Kakaowe z koenzymem Q10 nowa lekka wersja jest bezpieczna,może by też podpasowała violceeeeeeee.
Jeśli chodzi o uzupełnianie takich składników jak ceramidy, lipidy itp. no to chyba tylko w aptecznych kremach tego szukać, wiem że Iwostin ma kremy z lipidami i ceramidami, ten z lipidami miałam sama i sprawował się b. dobrze.
Natomiast zmartwiłaś mnie tą parafiną.. Bo póki co ziaja mi bardzo służy, nic innego nie przyniosło mojej skórze takiej ulgi od zimowych męczarni. Mam bardzo suchą skórę przez zimę, nie mam cery trądzikowej, liczę że nic złego się nie stanie. Już bardziej boję się silikonów w składzie kremu.
Dark przyszedł już do Ciebie Kett?
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:43   #4710
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Problem z podkładem

[QUOTE=LadyElfiee;39384795][QUOTE=dark01;39379922]
Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o uzupełnianie takich składników jak ceramidy, lipidy itp. no to chyba tylko w aptecznych kremach tego szukać, wiem że Iwostin ma kremy z lipidami i ceramidami, ten z lipidami miałam sama i sprawował się b. dobrze.
Natomiast zmartwiłaś mnie tą parafiną.. Bo póki co ziaja mi bardzo służy, nic innego nie przyniosło mojej skórze takiej ulgi od zimowych męczarni. Mam bardzo suchą skórę przez zimę, nie mam cery trądzikowej, liczę że nic złego się nie stanie. Już bardziej boję się silikonów w składzie kremu.
Dark przyszedł już do Ciebie Kett?
....
przyszedł ale dopiero po niedzieli będę u rodziców i odbiorę korespondencje.Co do Ziajki faktycznie przy takiej skórze w zimie może pomóc przynieść ulgę,bo robi taką jakby warstwę izolacyjną. A co do lipidów i ceramidów to niekoniecznie muszą byc z apteki

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

.................
wyszperałam na KWC,że tanszym odpowiednikiem Physiogelu może byc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=743484
Ziaja -Ulga...według Wizażanek................ ......................... ......................... ..................
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-02-22 o 10:42
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.