Lakiery hybrydowe - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 12:34   #3571
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
A ja mam blaszki Konadowe i ich nie używam. Chyba się z nimi przeproszę... Ciekawe czy lakiery się nie zepsuły,bo kupowałam daaaaawno temu w zestawie.

Dziś poczyniłam nowe zakupy. Oczekuję na paczkę z kolorkami Estetiq: 107,56 i 59. Chyba będę malowała wszystkimi na raz.

też zamierzam zamówić 107 dziś albo jutro kiedy będziesz nim malowała ?
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 12:39   #3572
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
też zamierzam zamówić 107 dziś albo jutro kiedy będziesz nim malowała ?
Dopiero rano zamówiłam. . Jak dojdzie w tym tygodniu,to jak nie ja,to moja Córunia będzie malowała. Cyknę fotkę i wrzucę.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:19   #3573
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

odwieszam gromy z Leoberta przyszedł list polecony a z pocztexu idzie nie wiadomo co ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:33   #3574
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów u Leoberta ekspresowa transakcja

gelish top i baza, mniełka IBD kupione w poniedziałek po 16 we wtorek nadany list w srode był juz u mnie szybko,uczciwie

bardzo zadowolona z gelish jestem , u mamy hybryda trzyma sie juz ponad 10 dni bez zadnego odprysku czy starcia z koncówek

u mnie 7 dzien i równiez bez zadnych niespodzianek hihi testuje dalej
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 14:36   #3575
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Dzisiaj szukałam u mnie w miescie lakierów do stempli i rzecz jasna ich nie znalazłam, w większosci sklepów ekspedientki pytały tylko "do czego..?" O konadzie nie ma co marzyc a i wspomnianego golden rose też nie znalazłam. Zrezygnowana wróciłam do domu, a chciałam skorzystać z okazji, że mam zwolnienie i zrobic sobie ładne pazurki. Chyba musze zmienic plany
Ja swoje stempelki kupiłam w essence. Osobno, nie w zestawie zauważyłam biały lakier ma którym pisało ze jest do stempelkow to też wzięłam. I powiem szczerze że drogo mnie to nie kosztowało, groszowe sprawy a mawet ładnie wychodzi i jestem zadowolona
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 14:52   #3576
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja swoje stempelki kupiłam w essence. Osobno, nie w zestawie zauważyłam biały lakier ma którym pisało ze jest do stempelkow to też wzięłam. I powiem szczerze że drogo mnie to nie kosztowało, groszowe sprawy a mawet ładnie wychodzi i jestem zadowolona
też mam płytki z essence, ale zauważyłam, że wzorki takie jaki z cienkiej linii (delikatne wzorki kwiatowe) nie chcą mi się odbijać na stempla. Lakier zostaje w płytce...
Może macie na to jakieś patenty?
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 15:20   #3577
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny, od dziś promocja w Mistero Milano, 3+1, już wybieram kolorki. Do tego dochodzi zamówienie z Indigo i pójdę z torbami. Dobrze, że zrobiłam zapasy pieluch i mleka dla syna
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 16:24   #3578
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kochane,który kolorek z Indigo bardziej polecacie,Malaga czy Chic Nude?
Chodzi mi o taki stapiający się z kolorem skóry
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 17:19   #3579
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

tu masz chic nude na mojej fotce: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post45031094

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Dziewczęta mam pytanie o przechowywanie hybryd: teraz trzymam w koszyczku ale powierzchnia szybko się kurczy heh, myślałam żeby wrzucić je do kufra gdzie trzymam ozdoby do paznokci i stare żele z czasów kiedy żelowałam płytkę. Tylko teraz pytanie: czy hybryda może leżeć?nic jej nie będzie? czy lepiej przechowywać w pozycji pionowej?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:21   #3580
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja swoje stempelki kupiłam w essence. Osobno, nie w zestawie zauważyłam biały lakier ma którym pisało ze jest do stempelkow to też wzięłam. I powiem szczerze że drogo mnie to nie kosztowało, groszowe sprawy a mawet ładnie wychodzi i jestem zadowolona
Ja też mam stempelki z essence lakieru już tam nie kupie bo zlikwidowali mi sklep
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:30   #3581
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Kochane,który kolorek z Indigo bardziej polecacie,Malaga czy Chic Nude?
Chodzi mi o taki stapiający się z kolorem skóry
Mam malage i jest cudna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 18:44   #3582
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
tu masz chic nude na mojej fotce: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post45031094

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Dziewczęta mam pytanie o przechowywanie hybryd: teraz trzymam w koszyczku ale powierzchnia szybko się kurczy heh, myślałam żeby wrzucić je do kufra gdzie trzymam ozdoby do paznokci i stare żele z czasów kiedy żelowałam płytkę. Tylko teraz pytanie: czy hybryda może leżeć?nic jej nie będzie? czy lepiej przechowywać w pozycji pionowej?
Ja myśle, że sokojnie może leżec, a nawet bedzie jej wygodniej, nóżki tak nie bedą bolały . A tak serio to nic na pewno jej sie nie stanie, ja tak trzymam kilka swoich i wszystko jest ok.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 18:51   #3583
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
chciałam Ci podać linka gdzie za 115 zł kupiłam top i bazę a tu zonk już nie mają takiej aktualnej aukcji...
mam oryginały dokładnie porównywałam z Waszymi zdjęciami

http://allegro.pl/harmony-gelish-zes...988824625.html

Ten sprzedawca uroda-i-ty to tez leobert :p


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez rysz4rd
Czas edycji: 2014-03-17 o 18:52
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:23   #3584
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mam malage i jest cudna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A czy masz może jakieś zdjęcie?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:25   #3585
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny

Czy w Warszawie jest sklep stacjonarny, w którym można dostać hybrydy indigo?
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:35   #3586
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Chcę zamówić bazę z Gelisha, kiedy będzie na tym allegro Nie mogę się doczekać:P


Ja taniutki stempelek zamówiłam tutaj:
http://www.bornprettystore.com/dual-...er-p-1514.html


Maja też mnóstwo całkiem tanich (a i dodtakowo często w promocjach) blaszek. Jeśli nie jest w promocji to wpiszcice bornprettystore blog rabat w google i na pewno gdzies się jakis znajdzie z 10% rabatem, bo oni często współpracują z blogami.

Trzeba tylko chyba mieć paypala, żeby zapłacić no i idzie koło 2-3tyg, ale poza tym mają ogromny wybór innych fajnych akcesoriów. Zamawiałam tam np kryształki swarovskiego.

Płytki: http://www.bornprettystore.com/bornp...68_94_152.html
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:57   #3587
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Ja taniutki stempelek zamówiłam tutaj:
http://www.bornprettystore.com/dual-...er-p-1514.html

Maja też mnóstwo całkiem tanich (a i dodtakowo często w promocjach) blaszek. Jeśli nie jest w promocji to wpiszcice bornprettystore blog rabat w google i na pewno gdzies się jakis znajdzie z 10% rabatem, bo oni często współpracują z blogami.

Trzeba tylko chyba mieć paypala, żeby zapłacić no i idzie koło 2-3tyg, ale poza tym mają ogromny wybór innych fajnych akcesoriów. Zamawiałam tam np kryształki swarovskiego.

Płytki: http://www.bornprettystore.com/bornp...68_94_152.html
Robiłam już u nich dwa zamówienia, raz zamówiłam właśnie cały zestaw płytek i są całkiem niezłe co prawda niektóre wzory ciężko się odbijają te które mają takie cieniutkie linie ale ogólnie świetne zwłaszcza te wzory na całą płytkę paznokcia

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-03-17 o 20:00
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:07   #3588
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Czy w Warszawie jest sklep stacjonarny, w którym można dostać hybrydy indigo?
Jest. Na Nowogrodzkiej. Na forum byl juz podawany kontakt i adres (trzeba dzwonić prsed wizyta)
Dodatkowo przy zakupach stacjonarnych jest 5% zniżki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:14   #3589
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
A czy masz może jakieś zdjęcie?
Wstawialam juz na forum. Niestety robilam tylko w sztucznym swietle i z lampa wiec to nie do konca to.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1395087257837.jpg (99,0 KB, 27 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 20:17   #3590
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Chyba jednak nie zamówię tej bazy na allegro, zresztą może się okazac, ze juz jej nie będzie.

Czy ktoś może zamawiał z tej strony i jest mi w stanie powiedzieć czy to oryginał?

http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/fo...15-ml-p-1.html


Jakoś wolałabym zamówić w tej wersji buteleczki, bo taka jest na oryginalnej stronie Gelisha. Choć mówicie, że na EF są na pewno oryginały to tam jest w tej drugiej wersji. Kurcze, ciekawa jestem czemu sa takie 2 różne wersje tych butelek skoro nie ma ich na oryginalnej stronie? Chyba, że coś przeoczyłam.

No i tu byłoby jednak te 126zł razem z wysyłką, już chyba wolę tyle dać i być pewną niż zamawiać przez allegro. Na większości stron jednak jest taka cena.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:19   #3591
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Wstawialam juz na forum. Niestety robilam tylko w sztucznym swietle i z lampa wiec to nie do konca to.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Faktycznie ślepa jestem
Czy będzie to coś podobnego jak na zdjęciu? Znalazłam to na ich fb
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 523615_769502776394506_1990597093_n.jpg (46,8 KB, 32 załadowań)
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:34   #3592
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Robiłam już u nich dwa zamówienia, raz zamówiłam właśnie cały zestaw płytek i są całkiem niezłe co prawda niektóre wzory ciężko się odbijają te które mają takie cieniutkie linie ale ogólnie świetne zwłaszcza te wzory na całą płytkę paznokcia
płaciłaś za wysyłkę? na tej stronie istnieje możliwość wysyłki gratis, o ile dobrze pamiętam.. też planowałam zamówić kilka rzeczy ale obawiam się, że mi naliczą olbrzymie cło :/ Ty płaciłaś za cały zestaw płytek opłatę celną?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:34   #3593
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jest. Na Nowogrodzkiej. Na forum byl juz podawany kontakt i adres (trzeba dzwonić prsed wizyta)
Dodatkowo przy zakupach stacjonarnych jest 5% zniżki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, dzieki

Malaga jest piękna
Ja właśnie poluję na pewno na ten kolor + lady kung fu lub pink a colada
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:46   #3594
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie zamówię tej bazy na allegro, zresztą może się okazac, ze juz jej nie będzie.

Czy ktoś może zamawiał z tej strony i jest mi w stanie powiedzieć czy to oryginał?

http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/fo...15-ml-p-1.html


Jakoś wolałabym zamówić w tej wersji buteleczki, bo taka jest na oryginalnej stronie Gelisha. Choć mówicie, że na EF są na pewno oryginały to tam jest w tej drugiej wersji. Kurcze, ciekawa jestem czemu sa takie 2 różne wersje tych butelek skoro nie ma ich na oryginalnej stronie? Chyba, że coś przeoczyłam.

No i tu byłoby jednak te 126zł razem z wysyłką, już chyba wolę tyle dać i być pewną niż zamawiać przez allegro. Na większości stron jednak jest taka cena.
na tej stronie zamawiałam swoją lampę led, przyszła szybko i wszystko z nią ok więc sklep mogę polecić, co do bazy - mam dokładnie taką samą jak na zdjęciu i uważam na 100%, że jest to oryginał. Gelish ma kilka buteleczek i etykiet, z tego co się orientuje najstarsza wersja to buteleczka biała z białą zaokrągloną nakrętką, najnowsza to wersja podobna do tej z linka z tym, że jasny popielaty kolor nakrętki (a może to już biały) i szara etykieta.. ponoć te bazy z ciemnymi nakrętkami się nie dokręcają i dlatego np. za granicą były wymieniane na nowe ja mam wersję z taką nakrętką, ale nie narzekam chociaż mogłaby dokręcać się bardziej grunt, że nic się nie wylewa i nie schnie np. nakrętka z topu Eco przy zbyt mocnym dokręceniu, przeskakuje i trzeba zakręcić jeszcze raz dla mnie się liczy jakość samego produktu a nie opakowania
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:49   #3595
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziś zamówiłam, nie mogę się doczekać kiedy przyjadą )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop16.jpg (59,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Desktop17.jpg (63,0 KB, 25 załadowań)
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:53   #3596
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
płaciłaś za wysyłkę? na tej stronie istnieje możliwość wysyłki gratis, o ile dobrze pamiętam.. też planowałam zamówić kilka rzeczy ale obawiam się, że mi naliczą olbrzymie cło :/ Ty płaciłaś za cały zestaw płytek opłatę celną?
Wysyłka jest darmowa, chyba, że chcesz szybciej to kilka dolarów wtedy Najwięcej płaciłam chyba 13 dolarów za zamówienie i ani razu nie naliczyło mi cła, a zamawiałam już 4 razy z tamtąd.

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na tej stronie zamawiałam swoją lampę led, przyszła szybko i wszystko z nią ok więc sklep mogę polecić, co do bazy - mam dokładnie taką samą jak na zdjęciu i uważam na 100%, że jest to oryginał. Gelish ma kilka buteleczek i etykiet, z tego co się orientuje najstarsza wersja to buteleczka biała z białą zaokrągloną nakrętką, najnowsza to wersja podobna do tej z linka z tym, że jasny popielaty kolor nakrętki (a może to już biały) i szara etykieta.. ponoć te bazy z ciemnymi nakrętkami się nie dokręcają i dlatego np. za granicą były wymieniane na nowe ja mam wersję z taką nakrętką, ale nie narzekam chociaż mogłaby dokręcać się bardziej grunt, że nic się nie wylewa i nie schnie np. nakrętka z topu Eco przy zbyt mocnym dokręceniu, przeskakuje i trzeba zakręcić jeszcze raz dla mnie się liczy jakość samego produktu a nie opakowania
Dziękuje bardzo za wyczerpującą odpowiedź. W końcu kiedy się zdecydowałam to tu tyle jest tych rodzajów tego, że aż głupieję, a każdy pisze co innego:P No a jednak robię tylko sobie i koleżankom więc te 125zł to całkiem sporo na swój użytek, ale jednak chce mieć w końcu porządnie
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:54   #3597
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie zamówię tej bazy na allegro, zresztą może się okazac, ze juz jej nie będzie.

Czy ktoś może zamawiał z tej strony i jest mi w stanie powiedzieć czy to oryginał?

http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/fo...15-ml-p-1.html


Jakoś wolałabym zamówić w tej wersji buteleczki, bo taka jest na oryginalnej stronie Gelisha. Choć mówicie, że na EF są na pewno oryginały to tam jest w tej drugiej wersji. Kurcze, ciekawa jestem czemu sa takie 2 różne wersje tych butelek skoro nie ma ich na oryginalnej stronie? Chyba, że coś przeoczyłam.

No i tu byłoby jednak te 126zł razem z wysyłką, już chyba wolę tyle dać i być pewną niż zamawiać przez allegro. Na większości stron jednak jest taka cena.
Może i orginal, ale 16 zł za przesyleczke takiego małego lakieru... śmiech... No i jeszcze jakiś procent zapłaty od kwoty zamówienia gdy chcesz płacić karta... Czyste naciąganie ludzi.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 21:00   #3598
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

KissLexi masz rację z tym naciąganiem gdyby nie to, że lampa była w promocyjnej cenie (z przesyłką 227 zł - na allegro ta sama lampa najtaniej 259 z przesyłką) nie kupowałabym u nich ceny przesyłek są u niektórych wyssane z palca
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 21:16   #3599
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Może i orginal, ale 16 zł za przesyleczke takiego małego lakieru... śmiech... No i jeszcze jakiś procent zapłaty od kwoty zamówienia gdy chcesz płacić karta... Czyste naciąganie ludzi.

Tak to akurat prawda, naprawdę nie rozumiem czemu nie można wysłać jej za kilka złotych pocztą? No ale jednak na Ef byłoby jeszcze więcej, tam za przesyłkę jest 12zł a lakier 125
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 22:33   #3600
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość
Tak to akurat prawda, naprawdę nie rozumiem czemu nie można wysłać jej za kilka złotych pocztą? No ale jednak na Ef byłoby jeszcze więcej, tam za przesyłkę jest 12zł a lakier 125
Dlatego ja czekam co mi leobert odpisze. Może jeszcze bedzie mieć bazę Gelish w miarę rozsądnej cenie
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.