Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 20:55   #481
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie dostałam jeszcze pierwszej paczki z kosmetykami Nyx a już kliknęłam kolejne szminki i błyszczyki-to wszystko wina Nanomi
A skorzystałaś z trwającej teraz promocji?


PS Nie chcę nikogo kusić, ale jeśli któraś z Was chce sobie coś zamówić to polecam: http://nessasarymakeup.blogspot.com/...YX%20Cosmetics
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-03 o 20:58 Powód: PS
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:58   #482
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Oj kusisz kochana A Ty nie masz ochoty czegoś zamówić...??

Jejku paletka za 15 zł Wiesz i tak pewnie bym nie poszalała aż tak ale marzy mi sie paletka, błyszczyk, szminka... coś bym sobie kupiła. Ahhh cathy to jesteśmy już 2. ktoś jeszcze się dołączy

Jeśli można to i ja bym się dołączyła do następnego zamówienia Drogie Wizażanki !!!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 22:01   #483
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Sussanko w tym tygodniu na pewno odpuszczę, może będzie jakaś fajna promocja tuż przed Świętami, to wtedy. A jak mi się uda powstrzymać to na 100% w styczniu będę szaleć.
No to może złóżmy to zamówienie w styczniu - teraz śwęta, kasa przyda się na prezenty a po świetach pewnie gotówki przybędzie więc można sobie będzie pozwolicć na małe/iększe szaleństwo
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość


PS Nie chcę nikogo kusić, ale jeśli któraś z Was chce sobie coś zamówić to polecam: http://nessasarymakeup.blogspot.com/...YX%20Cosmetics
Kusisz... niedobra taka
Widziałam już gdzieś tę sstornę. Jest świetna, super że można porównać kolorki i zobaczyc je niemalże na żywo

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Jeśli można to i ja bym się dołączyła do następnego zamówienia Drogie Wizażanki !!!
Myślę, że nie ma przeciwskazań. Musisz tylko śledzić wątek.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 23:42   #484
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

jakby co, ja również jestem chętna. a wątek śledzić na pewno będę
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 23:47   #485
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Myślę, że nie ma przeciwskazań. Musisz tylko śledzić wątek.

SUPER!!! A śledzić wątek na pewno będę !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 01:05   #486
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
A skorzystałaś z trwającej teraz promocji?


PS Nie chcę nikogo kusić, ale jeśli któraś z Was chce sobie coś zamówić to polecam: http://nessasarymakeup.blogspot.com/...YX%20Cosmetics
O ranyyyy coraz bardziej niecierpliwie wypatruje info o paczce
Narobilas ochoty na wiecej, Nanomi kusiecielka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 01:39   #487
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki nyx

Dziewczyny a zamawial ktos podklad z NYX????
Jestem ciekawa jak sie sprawuje?I korektory w sloiczkach wygladaja obiecujaco
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 06:54   #488
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziewczyny a zamawial ktos podklad z NYX????
Jestem ciekawa jak sie sprawuje?I korektory w sloiczkach wygladaja obiecujaco
Ja nie zamawialam, ale robiąc zamówienie obejrzałam sobie filmik
http://pl.youtube.com/watch?v=F89MKyiAL2I (podkład)
gdzie dziewczyna opisuje jego konsystencję, krycie i prezentuje swatche różnych odcieni. Zrezygnowałam z niego, bo dowiedziałam się, że ma baardzo lekką formułę (cytuję- prawie jak woda ) i generalnie raczej wyrównuje koloryt niż kryje. A ja na zimę potrzebowałam czegoś innego, więc... Aczkolwiek nie wykluczone, że się nim kiedyś zainteresuję
Co do korektora :
http://pl.youtube.com/watch?v=CkbIvbqpZh0
też jakoś na razie zrezygnowałam, ale mam go na liście
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 07:07   #489
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

ja w styczniu odpadam bo od nowego roku zmieniają się przepisy dot. przesyłek zagranicznych
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 08:02   #490
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Ja zamowilam dwa jasne podklady NYX Wybiore ten, ktory mi lepiej pasuje, a drugi postaram sie opylic
Tez juz nie moge doczekac sie przesylek, zaluje, ze nie zamowilam wiecej kredek Jumbo
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 08:49   #491
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja zamowilam dwa jasne podklady NYX Wybiore ten, ktory mi lepiej pasuje, a drugi postaram sie opylic
Tez juz nie moge doczekac sie przesylek, zaluje, ze nie zamowilam wiecej kredek Jumbo
Vril a używałaś już tych kredek? I jak się sprawują?
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 09:06   #492
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Nie, nie uzywalam NYX. Mam kredke innej firmy i wlasnie odkrylam ile taki drobiazg daje mozliwosci w makijazu, zachecilo mnie to do eksperymentow
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:26   #493
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziewczyny a zamawial ktos podklad z NYX????
Jestem ciekawa jak sie sprawuje?I korektory w sloiczkach wygladaja obiecujaco
Ja zamawiałam korektor w słoiczku, więc jak przyjdzie i go trochę potestuję to zdam relację.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja w styczniu odpadam bo od nowego roku zmieniają się przepisy dot. przesyłek zagranicznych
Agnieszko a co konkretnie się zmienia, wiesz to? I czy te zmiany są już na 100% pewne?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-04 o 10:28
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:22   #494
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam korektor w słoiczku, więc jak przyjdzie i go trochę potestuję to zdam relację.



Agnieszko a co konkretnie się zmienia, wiesz to? I czy te zmiany są już na 100% pewne?

http://podatki.gazetaprawna.pl/artyk..._oszustow.html
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:12   #495
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: kosmetyki nyx



Wiecie co, rozmawiałam ostatnio na ten temat z moją mamą, która jest naczelnikiem jednej z placówek poczty, i jak usłyszała takie info, to lekko się zdziwiła. Pierwszy raz słyszała o tym pomyśle/ustawie. Dla mnie to dziwne, że wchodzi taki przepis a pracownicy nic o tym nie wiedzą. Miała się dla mnie dowiedzieć co i jak. Dzisiaj jeszcze raz ja podpytam.
Gdyby jednak prawdziwe były doniesienia o tej nowelizacji, to nie jest jeszcze najgorzej, bo wg tego artykułu: "Należnościom celnym i podatkowym podlegają sprowadzone rzeczy, których wartość przekracza 45 euro, jeżeli nadawcą i odbiorcą jest osoba fizyczna, lub przekracza 22 euro, jeżeli nadawcą jest przedsiębiorca, a odbiorcą osoba fizyczna"
Z miłą chęcią zobaczyłabym tą ustawę...

Tak czy siak, zakupy z zagranicznych stron są/będą tańsze w porównaniu np z allegro, nawet z zapłaconym cłem.


I jeszcze mam małą propozycję. Może założymy nowy wątek: "zakupy na Cherryculture", na tej stronie są tez inne firmy i ciężko Was znaleźć
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:14   #496
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Wiecie co, rozmawiałam ostatnio na ten temat z moją mamą, która jest naczelnikiem jednej z placówek poczty, i jak usłyszała takie info, to lekko się zdziwiła. Pierwszy raz słyszała o tym pomyśle/ustawie. Dla mnie to dziwne, że wchodzi taki przepis a pracownicy nic o tym nie wiedzą. Miała się dla mnie dowiedzieć co i jak. Dzisiaj jeszcze raz ja podpytam.
Gdyby jednak prawdziwe były doniesienia o tej nowelizacji, to nie jest jeszcze najgorzej, bo wg tego artykułu: "Należnościom celnym i podatkowym podlegają sprowadzone rzeczy, których wartość przekracza 45 euro, jeżeli nadawcą i odbiorcą jest osoba fizyczna, lub przekracza 22 euro, jeżeli nadawcą jest przedsiębiorca, a odbiorcą osoba fizyczna"
Z miłą chęcią zobaczyłabym tą ustawę...

Tak czy siak, zakupy z zagranicznych stron są/będą tańsze w porównaniu np z allegro, nawet z zapłaconym cłem.


I jeszcze mam małą propozycję. Może założymy nowy wątek: "zakupy na Cherryculture", na tej stronie są tez inne firmy i ciężko Was znaleźć
na mojej poczcie już o tym wiedzą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:47   #497
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Gdyby jednak prawdziwe były doniesienia o tej nowelizacji, to nie jest jeszcze najgorzej, bo wg tego artykułu: "Należnościom celnym i podatkowym podlegają sprowadzone rzeczy, których wartość przekracza 45 euro, jeżeli nadawcą i odbiorcą jest osoba fizyczna, lub przekracza 22 euro, jeżeli nadawcą jest przedsiębiorca, a odbiorcą osoba fizyczna"
Ja w styczniu zamawiać na pewno będę, najwyżej sama, dla siebie. Więc w/g powyższego dla mnie nie ma problemu, moje zamówienie na pewno nie przekroczy 45euro.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:56   #498
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki nyx

Szkoda, że takie utrudnienia mają być wprowadzone , ale mimo wszystko jeśli ktoś coś będzie zamawiał chętna jestem się przyłączyć !!! Muszę w końcu coś z tego NYXa zakupić !!!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:16   #499
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;9964063]Ja w styczniu zamawiać na pewno będę, najwyżej sama, dla siebie. Więc w/g powyższego dla mnie nie ma problemu, moje zamówienie na pewno nie przekroczy 45euro.[/quote]
Ja też raczej zamawiać będę, ale i tak nie ominie mnie cło i podatek, bo nadawcą będzie przedsiębiorca (CC to firma, więc nie wysyłają jako osoba fizyczna, a jako przedsiębiorca), więc musiałabym się zmieścić w 22 euro, a nie w 45, co jest mało prawdopodobne

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-04 o 14:17
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 14:47   #500
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja też raczej zamawiać będę, ale i tak nie ominie mnie cło i podatek, bo nadawcą będzie przedsiębiorca (CC to firma, więc nie wysyłają jako osoba fizyczna, a jako przedsiębiorca), więc musiałabym się zmieścić w 22 euro, a nie w 45, co jest mało prawdopodobne
No tak, ja się spokojnie zmieszczę w 22euro.
Dodałam sobie do koszyka to co mnie interesuje i wyszło ok 15euro. Nie biorę dużo, bo interesują mnie tylko cienie i błyszczyki.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2008-12-04 o 14:57
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:00   #501
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Mam paczke

Co za emocje Przytargal mi ja listonosz w poludnie i zaraz sie wymazalam Teraz wrocilam i powiem coskolwiek ale miejcie baczenie, ze opis jest "niemiarodajny", jak to mowila Babcia, a konkrety podam z paare dni.

To lecim z koksem...
Podklad NYX Pale. Kolor
BARDZO jasny, mleczny (nie rozowy, nie zolty, nie bezowy, nie szary ale wlasnie mleczno-mleczny odcien), ja nie wierzylam, ze cos takiego istnieje i fakt, nie istnieje, bo to nie jest podklad BARDZO rzadka, wodnista konsystencja, az mi sie rozbryzgiwalo na rece jak naciskalam pompke, krycie zerowe, doslownie. Nie jest to stricte podklad, a nawet uzycie okreslenia toner byloby naduzyciem, Mialam wrazenie jakbym sie smarowala woda i uwaga - nakladam, nakladam i nic, slowo daje, ze ta ilosc, ktora nalozylam na twarz w przypadku podkladu wystarczylaby mi do pokrycia sie od linii wlosow az po talie, nie liczylam ale z 10 (slownie: dziesiec) pompek wycisnelam (ale zabrzmialo). Efekt - hmm... no kurka, mimo tego swojego zerowego krycia cos tam jednak fajnego dalo
No dobra, konkret. Zanim zaczelam zagruntowalm sie odpowiednio korektorem HR w strategicznych miejscach. Wycisnelam dwie pompki NYX na reke, pomazialam to pedzlem EDM Flat Top i bach na buzie - nic nie widac, polowa wsiakla w pedzel, a reszta w skore, jak woda (zaznaczam, ze ten pedzel swietnie sie nadaje do plynnych podkladow, a tu zonk). Nic to, wycisnelam kolejna porcje i wzielam tym razem pedzel EDM plaski do podkladu i zaczelam paciac sie po calej twarzy, kolor ledwo bylo widac, wiec co rusz dopsikiwalam porcje na reke i dawaj dalej nakladac. Zuzylam tym sposobem horrendalna ilosc az zobaczylam jakis efekt.
Wyszlo tak - BARDZO naturalny makijaz, wrecz gola skora ale jednak cos tam ujednolicona, odcien zrownany z szyja tak idelanie, ze az niemozliwe, cera rozswietlona, lekko blyszczaca (nie smalec, nie woda z kubla ale elegancki glow), ubylo mi najmarniej 5 lat Najbardziej zaskakuje, ze tego w ogole nie widac na twarzy, zwlaszca biorac pod uwage nalozona ilosc, normalnie wsiaklo to mazidlo w moja skore jak woda
Co dalej... Coz, mazidlo ma zapach, rzeczywiscie miodowy, nie jest intensywny ale jednak wolalabym zeby go nie bylo, na szczescie nie pcha sie do oczu, skora tez nie szczypie.
Jak sie zmalowalam, to stanelam przed dylematem, czy klasc puder czy nie? Glow byl mily dla oka, szkoda go bylo kryc, siegnelam wiec po bialego, sypkiego klinika i wyszlo tak, ze przed pudrowaniem i po nie bylo zadnej roznicy Clinique DW sam w sobie jest dosc rozswietlajacy, wiec wyszlo jak wyszlo.
Opakowanie - duze, szklane, z czarna pompka, klasyczne.
Dobra, koniec o "podkladzie", wiecej na dniach.

Pigmenty
Zamowilam Lime, Lilac i Silver - mega blysk bez konkretnego koloru, dobre jako rozswietlacze nakladane na inne cienie, solo dadza wylacznie blysk, w kazdym razie na sucho, na mokro ponoc cos tam widac. Sloiczki do luftu, nie da sie operowac pedzlem. Nie osypuja sie (nalozylam lilac i silver).
Podsumowujac - gadzet typowo imprezowy, mozliwe, ze sprawdzi sie rowniez jako rozswietlacz na poliki.

Szminki Round Lipstick - Strawberry Milk, Frosted Flakes, Summerlove
Kaszana
Wyprobowalm jedynie Strawberry Milk i stracilam ochote na dalsze testy. Po pierwsze kolory przeklamane, patrzac nawet naz swatche i filmiki z YouTube ale nie w tym rzecz. Konsystencja niby kremowa ale na ustach szminka sie maze, nie da rady nalozyc jej rownomiernie, podkresla wszelkie skorki, ktorych chwile wczesniej wcale nie bylo, ogolnie wyglada tanio i nieestetycznie.
Nie wiem co teraz z tym fantem zrobic. Pozostalych kolorow nie mazialam, w dodatku leca do mnie kolejne trzy i co teraz? Chyba nie bede ich tykac i sprobuje opylic dalej, dla mnie porazka. Ponoc kazdy kolor inaczej sie zachowuje ale ja jestem zdegustowana i racze nie bede mietolic pozostalych.
Tyle mojego

Na koniec dodam, ze w paczce byly jeszcze kosmetyki dla innej osoby, w tym cienie NYX i Sinful Colors. Kolory piekne ale kurka niebieski cien NYX Single Padific w odcieniu pieknego, krolewskiego blekitu zmasakrowany na proszek
Wszystkie cienie byly zapakowane razem w babolade, pozostale poza tym jednym dolecialy w idealnym stanie, a Pacific jakby zaliczyl tsunami. Nie jest polamany, on jest totalnie w proszku, odnioslam wrazenie, ze do opakowania po prasowanym cieniu wsypano sypki pigment. Oczywiascie wszystkie kosmetyki zapakowane w ten woreczek byly uwalane na niebiesko doszczetnie. Szkoda.

Zdjecia zrobie prawdopodobnie w weekend

Edit.
Ktos pytal o miejsce produkcji kosmetykow NYX. Na podkladzie mam Korea, a na szminkach P.R.O.C ??? Aha, pisze tez na nich - hypo allergenic / cruelty free

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-04 o 15:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:19   #502
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: kosmetyki nyx

Dzięki za opis.
Skutecznie zniechęciłaś mnie do podkładu i pigmentów, i bardzo dobrze.

Nie mogę się doczekać, aż reszta osób dostanie swoje kosmetyki. Interesuje mnie jeszcze opinia o nyxowym korektorze w słoiczku.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2008-12-04 o 15:23
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:24   #503
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

o kurka faktycznie szminki są takie kiepskie? Zamówiłam kilka jeszcze wczoraj dodatkowo a kilka wcześniej

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:32   #504
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Zaznaczam, e uzylam tylko szminki Strawberry Milk. Na YouTube wiele osob mowilo, ze zaleznie od koloru, szminki sa bardziej kremowe lub mniej, jedne sa blyszczace, inne matowe, moze akurat SM na mnie tak wyszla, komus innemu moze pasowac. Nanomi jest chyba zadowolona ze swoich
Ja jestem w kropce, nie wiem czy mazac sie pozostalymi czy nie tykac i wrzucic na all Pouzywam kilka dni SM i obacze jak sie sprawa ma ale na ta chwile moge powiedziec, ze dla przykladu Avon Color Trend stoi o klase wyzej, jesli nie o dwie nawet
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:36   #505
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Vril może tylko konsystencja matowych nie jest dla Ciebie. Bo matowe są zwykle bardziej kremowe. Ja bym Cię jednak namawiała do wypróbowania jakiejś perłowej pomadki. I spróbuj może nałożyć Strawberry Milk tylko na środek warg, a resztę rozetrzeć palcem. W ten sposób będziesz miała znacznie cieńszą warstwę. I nałóż pod pomadkę jakiś sztyft nawilżający dla większego poślizgu.
Dzięki Twoim opisom zdecydowanie wstrzymam się do otrzymania zaległej przesyłki, zamiast już kombinować z nowym zamówieniem.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-04 o 15:39 Powód: literówka
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:39   #506
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Vril- dzięki za podzielenie się wrażeniami
Czyli jednak dziewczyna na youtubie słusznie mowiła o podkładzie "jak woda" To chyba się jednak na niego nie skuszę. Całe szczęście, że szminek nie używam, to nie zamawiałam. Czekam w takim razie na dalsze opinie z używania NYX-ów
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:15   #507
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Si, podejrzewam, ze inna pomadka moze wypasc lepiej ale chwilowo czuje zniechecienie
Pod szminke nalozylam jak zawsze balsam (w tym wypadku pomadke Oeparol). Strawberry Milk nalozylam cienka warstwa, jest kryjaca i nie trzeba duzo, by kolor sie pokazal ale jak mowie, pomadka nakladala sie jakby warstwowo, mazala tworzac smugi, do tego dziwnie zmienila kolor na obramowaniu warg, co dalo efekt zle dobranej konturowki Musialam to wszystko rozetrzec wlasnie palcem, zwlaszcza brzegi ust, co w przypadku pomadki jest bezsensem totalnym, bo jak tu sie smarowac szminka jesli trzeba rozcierac kontur na koniec szybko sie zjadla

Zdecydowanie radze poczekac na pierwsze paczki i dopiero potem zdecydowac o dalszych zakupach. Promocje promocjami i widmo cla swoja droga ale gorzej jesli na fali "okazji" zostaniemy potem z workiem bubli.

Podsumowujac - uczucia mieszane.
Co do CC - paczka dotarla nawet szybko (2 tygodnie), problemow z zamowieniem poza tym, ze trzeba natychmaist zaplacic nie bylo, paczka dobrze zabezpieczona, wizyta w dwoch UC (warszawski i regionalny) obyla sie bez wpadki ale minusem jest to, ze jeden z produktow okazal sie totalnie zniszczony. Aha, gratis dolaczono standardowy blyszczyk w kulce - zapach wsciekle sztucznej galaretki
Co do kosmetykow NYX - "podklad" ma najpiekniejszy kolor jaki w zyciu widzialam, szkoda tylko, ze nie kryje bodaj odrobine (filtr tonujacy klinika to przy nim kryjacy podklad) ale dobra jest, wobec efektu naturalnej, mlecznej skory zuzyje go "chyba" z przyjemnoscia (pomijajac zapach), pigmenty - ot, takie nic, moze na mokro mnie zaurocza, kto wie, szminki jak na razie duzy minus. Tyle.
Czekam na wasze relacje z uzywania cieni prasowanych

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-04 o 16:16
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:24   #508
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

załamałaś mnie tymi szminkami...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:36   #509
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Uups...
Aga nie lam sie jeeszce, moze akurat tobie beda pasowac, w koncu czesc osob je sobie chwali
Sprawdzilam swoje drugie zamowienie i z ulga stwierdzam, ze wzielam jednak tylko jedna pomadke, tak nad nimi dumalam, ze juz nie pamietalam co kliknelam, a okazuje sie, ze tylko Power (nota bene tez matowa).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:39   #510
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Uups...
Aga nie lam sie jeeszce, moze akurat tobie beda pasowac, w koncu czesc osob je sobie chwali
Sprawdzilam swoje drugie zamowienie i z ulga stwierdzam, ze wzielam jednak tylko jedna pomadke, tak nad nimi dumalam, ze juz nie pamietalam co kliknelam, a okazuje sie, ze tylko Power (nota bene tez matowa).
polegam na Twojej opinii, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła żadna.
No cóż... mówi się trudno. Policzyłam ile ogółem będę mieć tych szminek i wyszło 10 sztuk na dodatek wczoraj w pośpiechu składałam zamówienie i nie skorzystałam ze zniżki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.