Co na wyszczuplenie twarzy, uniesienie policzków, kości policzkowe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-25, 14:07   #1
Lavinia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 9

Co na wyszczuplenie twarzy, uniesienie policzków, kości policzkowe?


Mam 19 lat. Ogólnie jestem szczupła (46 kg, 160 cm), ale mam okrągłą, pucułowatą twarz bez widocznych kości policzkowych i zwisy na policzkach, a przez to dość widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Jest to ogromne źródło moich kompleksów. Z twarzy wyglądam bardzo ciężko, staro i grubo. Każdy makijaż wygląda źle, podkład i puder wchodzą w bruzdy nosowo-wargowe, konturowanie wcale nie pomaga wyszczuplić buzi. Nie mogę na siebie patrzeć. Gdyby nie okropne policzki to może byłabym nawet dosyć ładna. A tak to Fiona

Byłam dość szczupłym dzieckiem, potem przytyłam w okresie dorastania, koło 16 r.ż. schudłam 15 kg i od trzech lat utrzymuję wagę. Na twarzy niestety niewiele wyszczuplałam Może to przez te przytycie i schnięcie porobiły mi się zwisy.

Byłam ostatnio na konsultacji u chirurga plastycznego w Krakowie i pani doktor zaproponowała mi wolumetrię, czyli wstrzyknięcie jakiegoś zagęszczonego preparatu na bazie kwasu hialuronowego w okolice kości jarzmowych, żeby je uwypuklić, lipolizę iniekcyjną w policzki i wypełnienie bruzd kwasem hialuronowym.

Czy któraś z Was miała przeprowadzany ten zabieg/zabiegi?
Może w inny sposób/innymi metodami poradziłyście sobie z podobnymi problemami?
Bardzo proszę o Wasze opinie/doświadczenia
Lavinia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 15:07:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.