kosmetyki Bourjois - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 07:55   #1291
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
Chciałabym dowiedzieć się co nieco na temat podkładu Fond de Teint Pinceau <tego w pędzelku>. Używa go któraś z Was? I jak opinia? Słyszałam, że jest bardzo lekki i w sam raz nadaje się na lato. Wybiorę się wkrótce po próbkę.

ja też jestem nim zainteresowana, gdzieś na forum czytałam, że ten pędzelek nie bardzo, chociaż sam podkład chyba ok, kiedyś w SP pani mi posmarowała żuchwę i byłam zadowolona, ale nie dostałam próbki
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 09:57   #1292
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: kosmetyki Bourjois

dziewczyny co to za numer różu zaznaczonego na niebiesko? wiecie może jaki daje efekt?
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 10:16   #1293
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: kosmetyki Bourjois

melka...ale to chyba cień nie róż...chyba nr 15 bo go oglądałam w sephorze. Bardzo rozświetlający beż...na mnie niewidoczny tylko połysk.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 10:18   #1294
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
melka...ale to chyba cień nie róż...chyba nr 15 bo go oglądałam w sephorze. Bardzo rozświetlający beż...na mnie niewidoczny tylko połysk.
hehe...rzeczywiście źle napisałam...chodziło mi o cień

a co do różu to interesuje mnie 35...wiesz jaki efekt daje?....bo na każdej fotce wygląda inaczej
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 13:27   #1295
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

Udalo mi się kupic róż Peeche Vitaminee Normalnie w sklepie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 13:41   #1296
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja z róży nie moge wymyślić czego mi brakuje, mam z burżujka 18, jest przecudna ale jednak wypieki to nie jets to co lubię najbardziej i chyba sobie daruję
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:16   #1297
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dziewcyzny juz o tym pisaly,ale wczoraj wieczorem widzialam w Super Pharmie, poza przecenionymi lakierami, takze ROZE W OBNIZONYCH CENACH!
Wszystkie po 29,90
Buuuuu, byłam w krakowskim SP, a tam nie ma obniżonej ceny różów, tylko normalne To niesprawiedliwe...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 18:57   #1298
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Udalo mi się kupic róż Peeche Vitaminee Normalnie w sklepie
ooo,a mnie sie tak marzyla Brzoskwinka,ale ze nie moglam upolowac to pocieszylam sie 32
A w jakiejs sieciowej drogerii ja ustrzelilas moze?

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Buuuuu, byłam w krakowskim SP, a tam nie ma obniżonej ceny różów, tylko normalne To niesprawiedliwe...
ooo jej,to pechowo...na moim jak byk-29,90(az wkleje fotke...). W dodatku z data z maja,wiec mieciutki jak kaczuszka
Swoja droga myslalam,ze oferta SP jest wszedzie taka sama. Przepraszam,ze nie dosc, ze narobilam Ci smaka na nowy rozyk to jeszcze wypchnelam do SP.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 19:36   #1299
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jezu, jutro chce jechać po róż, jak wydawało mi się, że chcę 33 lub 35 to teraz mam wątpliwości, myślę, analizuje, przeglądam foty.... To, że te dwa kolory mi sie najbardziej podobają to nie znaczy że dobrze mi nimi będzie na buźce

Pewnie i tak się okaże że promocji już nie będzie i nie kupię
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 20:08   #1300
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Jezu, jutro chce jechać po róż, jak wydawało mi się, że chcę 33 lub 35 to teraz mam wątpliwości, myślę, analizuje, przeglądam foty.... To, że te dwa kolory mi sie najbardziej podobają to nie znaczy że dobrze mi nimi będzie na buźce

Pewnie i tak się okaże że promocji już nie będzie i nie kupię
ja nie mogę się zdecydować właśnie pomiędzy tymi dwoma kolorami 33 i 35...jestem ciekawa jaki efekt dają na policzkach...bardziej przemawia do mnie 35 bo jest taki subtelny i chyba bardziej pod rozświetlacz podchodzi...ale właściwie to nie jestem pewna bo nigdzie nie znalazłam informacji o nim
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 17:07   #1301
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja mam 33 i go uwielbiamu mnie daje sliczny efekt naturalnie rozowych policzkow, dzieki drobinkom ladnie <ale nienachalnie>migocze. Buzia w nim wyglada tak swiezo i zdrowo. W porownaniu do cukierkowego 95-33 jest bardziej "brudny"...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 17:51   #1302
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: kosmetyki Bourjois

No więc stało się, kupiłam 33 w SP w SCC za 29,99.
Jeszcze się nie malowałam, tak tylko przejechałam po ręce, widać bardziej złote drobinki niż kolor. Zapach, na początku stwierdziłam, że babciny (chociaż wątpię aby nasze babki malowały się Burżujem, nie wiem skąd to skojarzenie, ale teraz podoba mi sie coraz bardziej). Teraz trzeba zacząć używać ;p

Wysyłałam tez pieniążki na all. dopadłam błyszczyk 3d, no ale pewnie będzie gdzieś za tydzień.

Aha, w SP w dniach 19-22.06 15% zniżki na na Bourjois + makijaże i malowanie paznokci
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 18:16   #1303
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Nillette Flow Pokaż wiadomość
Aha, w SP w dniach 19-22.06 15% zniżki na na Bourjois + makijaże i malowanie paznokci
ooo, dzięki, strasznie pili mnie jedna kredka Duochrome, może nie braknie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:27   #1304
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
ja mam 33 i go uwielbiamu mnie daje sliczny efekt naturalnie rozowych policzkow, dzieki drobinkom ladnie <ale nienachalnie>migocze. Buzia w nim wyglada tak swiezo i zdrowo. W porownaniu do cukierkowego 95-33 jest bardziej "brudny"...
Ja mam 33 i 95,i w porownaniu z 34 i 17 to oba sa dosc naturalne tez go strasznie lubie,daje naturalny,delikatny efekt.Idealny do wykonczenia mocnego makijazu uczu,bo podkresla,a nie rzuca sie w oczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ooo, dzięki, strasznie pili mnie jedna kredka Duochrome, może nie braknie
A ktora Cie tak kreci?Bo ja mam granatowoczarna i jest super,a z kolei rozowofioletowa jest jakas twardawa i juz mniej mi odpowiada...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:41   #1305
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

patrzcie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=383514 772 nowe opakowanie czy jakieś "lewe" pochodzenie?? Co myślicie??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 20:08   #1306
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
patrzcie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=383514 772 nowe opakowanie czy jakieś "lewe" pochodzenie?? Co myślicie??
nowa wersja http://www.bourjois.fr/teint/poudres/192
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 20:10   #1307
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: kosmetyki Bourjois

Uwielbiam te kosmetyki zwłaszcza tusze do rzęs, podkłady i lakiery do paznokci
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 22:34   #1308
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A ktora Cie tak kreci?Bo ja mam granatowoczarna i jest super,a z kolei rozowofioletowa jest jakas twardawa i juz mniej mi odpowiada...
mam dwie zielone i wlasnie te rozowo-liliową i faktycznei jets ciut twardsza, a chcę jeszcze szaro-śliwkową a przy nastepnej promocji brązową
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:32   #1309
Agnieszka Monika
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka Monika
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki Bourjois

Jestem prawdziwą Bourjoisową fetyszystką
Najwięcej kosmetyków mam właśnie tej firmy i na każdą nowośc czekam z upragnieniem - nie śpię, nie jem tylko tęsknię i wzdycham...
Niewiele produktów Bourjois mnie zawiodło, źle wspominam jedynie tusz Coup de Theatre i pomadki, których na szczęście już nie ma.
Najbardziej kocham cienie - co z resztą widać w załącznikach (szkoda, że nie wszystkie kolory trafione, nie każdy zakup przemyślałam - Wy też znacie ten ból? ) a ponad to róże, błyszczyki, wszelkiego rodzaju pudry i podkłady. Uwielbiam też lakiery, które jako jedne z nielicznych w ogóle nie niszczą moich paznokci, a nawet je odżywiają . Nie używałam jedynie kredek to ust i oczu, ale tylko dlatego, że tych kosmetyków nie stosuję w ogóle.
Oto cześć moich zbiorów - reszta jutro, bo światło dzienne mi uciekło , nie zdążyłam uwiecznić wszystkiego.

Za te cienie to chyba powinnam się wstydzic. Ale ja wcale nie jestem uzażeniona, co to, to nie
__________________
Willst du dich von etwas trennen
Dann musst du es Verbrennen
Willst du es nie wieder sehn
Lass es schwimmen in Benzin
R+

Agnieszka Monika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 22:40   #1310
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki Bourjois

Tylko 4 róże?
Żartuję, kolekcja bardzo fajna - zwłaszcza cienie mi się podobają. Pięknie wyglądają razem na jednym zdjęciu. Chętnie bym sama taką kolekcję zebrała. Bardziej jednak kuszą mnie róże - obecnie mam 4 ale planuję zakupić jeszcze conajmniej 5 (nie naraz oczywiści).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:48   #1311
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Monika Pokaż wiadomość
Jestem prawdziwą Bourjoisową fetyszystką
Najwięcej kosmetyków mam właśnie tej firmy i na każdą nowośc czekam z upragnieniem - nie śpię, nie jem tylko tęsknię i wzdycham...
Niewiele produktów Bourjois mnie zawiodło, źle wspominam jedynie tusz Coup de Theatre i pomadki, których na szczęście już nie ma.
Najbardziej kocham cienie - co z resztą widać w załącznikach (szkoda, że nie wszystkie kolory trafione, nie każdy zakup przemyślałam - Wy też znacie ten ból? ) a ponad to róże, błyszczyki, wszelkiego rodzaju pudry i podkłady. Uwielbiam też lakiery, które jako jedne z nielicznych w ogóle nie niszczą moich paznokci, a nawet je odżywiają . Nie używałam jedynie kredek to ust i oczu, ale tylko dlatego, że tych kosmetyków nie stosuję w ogóle.
Oto cześć moich zbiorów - reszta jutro, bo światło dzienne mi uciekło , nie zdążyłam uwiecznić wszystkiego.

Za te cienie to chyba powinnam się wstydzic. Ale ja wcale nie jestem uzażeniona, co to, to nie
Cudowna kolekcja - gratuluję

Widzę wśród niej cienie, które chciałabym mieć w swoim kuferku

Myślę, że powinnaś pokazać swój zbiór w wątku: Nasze zbiory kosmetyczne
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:56   #1312
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Monika Pokaż wiadomość
Nie używałam jedynie kredek to ust i oczu, ale tylko dlatego, że tych kosmetyków nie stosuję w ogóle.
koniecznie kup kredkę Duochrome, są genialne0 ja mam już 3
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:17   #1313
Agnieszka Monika
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka Monika
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cztery róże to tylko stan przejściowy W pogotowiu, czyli w moim małym zapasiku czeka jeszcze nr 18, a przymierzam się do zapolowania na nr 32.
I chyba na tym koniec z różami bourjois, wszystkie dość jasne i nadrobinkowane już zaliczyłam.
Ale oczywiście nie obraziłabym się, jakby Bourjois miał zamiar wypuścic nową serię róży Brakuje mi odcieni jasnych i rozświetlających

Do prezentacji w wątku Nasze zbiory kosmetyczne przymierzam się od jakiegoś czasu, może jutro uda mi się obfotografowac mój cały zbiór i odważę się go wkleic. Trochę jednak hamują mnie niedyskretne komentarze niektórych osób Dlatego narazie wklejam po trochu w różnych watkach. Taka gra wstępna
A watek Nzk kocham! Tyle kuszących cudów ujrzały tam me spragnione widoku piękna gały, że niektóre z tych cacek wylądowały później w mojej skrzyneczce (inne zaś do tej pory śnią mi się po nocach), więc czas na rewanż!
Ten wątek ma bardzo destrukcyjne działanie na mój portwel i silną wolę. Z resztą jak cały Wizaż

I bardzo proszę, nie 'kuśta' mnie kredkami, bo ja na takie wpływy jestem bardzo podatna i za co ja obiad ugotuję? Do gara nie będzie co włożyc, za mieszkanie nie zapłacę, pod most mnie wywalą, będę spała w kartonach po telewizorach, dzieci będą się bały mnie nawet kijkiem dźgnąć, nie będzie komputera i wizażu, ale kredki będą! I to pewnie od razu we wszystkich możliwych kombinacjach kolorystycznych, bo ja znam swoją chciwośc. Alkoholik ma więcej samozaparcia co ja!

Zaczyna się mecz piękni Grecy, ostatni raz będę cieszyc oczy ich widokiem...
Edit: właśnie się przyjrzałam - Hiszpanie też ładni, będę się musiała nimi pocieszyc po stracie Greków.
wrrr... howard webb sędziuje >.<'
__________________
Willst du dich von etwas trennen
Dann musst du es Verbrennen
Willst du es nie wieder sehn
Lass es schwimmen in Benzin
R+

Agnieszka Monika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:08   #1314
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Agnieszka Monika, boska kolekcja turkusowy cień mniam
chętnie zobaczę Twój cały zbiór na NZK a komentarzami się nie przejmuj, w końcu każdy wydaje pieniądze na to, co lubi
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:33   #1315
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: kosmetyki Bourjois

Agnieszka Monika-ile Ty masz cieni B. i w jakich pieknych kolorach a ja mialam wyrzuty,ze 3 roz Bourjois kupuje...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:07   #1316
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: kosmetyki Bourjois

Agnieszka Monika imponująca kolekcja Prawdziwa fanka Bourjois
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:32   #1317
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Monika Pokaż wiadomość
Do prezentacji w wątku Nasze zbiory kosmetyczne przymierzam się od jakiegoś czasu, może jutro uda mi się obfotografowac mój cały zbiór i odważę się go wkleic. Trochę jednak hamują mnie niedyskretne komentarze niektórych osób Dlatego narazie wklejam po trochu w różnych watkach. Taka gra wstępna
A watek Nzk kocham! Tyle kuszących cudów ujrzały tam me spragnione widoku piękna gały, że niektóre z tych cacek wylądowały później w mojej skrzyneczce (inne zaś do tej pory śnią mi się po nocach), więc czas na rewanż!
Ten wątek ma bardzo destrukcyjne działanie na mój portwel i silną wolę. Z resztą jak cały Wizaż
Agnieszko, tak jak pisze Organzza - niedyskretnymi komentarzami nie przejmuj się - każdy wydaje swoje pieniądze na to, co chce. Kolejny raz zatem piszę, że z przyjemnością obejrzę Twoje zbiory - dzięki takim wątkom jak NZK poznałam kilka bardzo fajnych kosmetyków, opinie na ich temat, mogłam o coś zapytać
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 11:23   #1318
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
mam dwie zielone i wlasnie te rozowo-liliową i faktycznei jets ciut twardsza, a chcę jeszcze szaro-śliwkową a przy nastepnej promocji brązową
Ja mam ochote na wszytskie (oprocz brazu,bo to nie moj kolor) Strasznie je lubie,maja piekne kolorki

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Monika Pokaż wiadomość
Jestem prawdziwą Bourjoisową fetyszystką
Najwięcej kosmetyków mam właśnie tej firmy i na każdą nowośc czekam z upragnieniem - nie śpię, nie jem tylko tęsknię i wzdycham...
Niewiele produktów Bourjois mnie zawiodło, źle wspominam jedynie tusz Coup de Theatre i pomadki, których na szczęście już nie ma.
Najbardziej kocham cienie - co z resztą widać w załącznikach (szkoda, że nie wszystkie kolory trafione, nie każdy zakup przemyślałam - Wy też znacie ten ból? ) a ponad to róże, błyszczyki, wszelkiego rodzaju pudry i podkłady. Uwielbiam też lakiery, które jako jedne z nielicznych w ogóle nie niszczą moich paznokci, a nawet je odżywiają . Nie używałam jedynie kredek to ust i oczu, ale tylko dlatego, że tych kosmetyków nie stosuję w ogóle.
Oto cześć moich zbiorów - reszta jutro, bo światło dzienne mi uciekło , nie zdążyłam uwiecznić wszystkiego.

Za te cienie to chyba powinnam się wstydzic. Ale ja wcale nie jestem uzażeniona, co to, to nie
Przepiekny zbior Mi sie bardzo podobaja fioletowe cienie.Slicznie na zdjeciu wyszedl Noir Precieux ktorego sama posiadam

Co do kuszenia,to mam tak samo Staram sie ostatnio inwestowac w co innego,niz kosmetyki.Kupuje buty i torebki Bo naprawde nawet ze 3 dziewczyny nie bylyby w stanie zuzyc tego,co posiadam

Musze kiedys przejzec watek NZK,skoro mowicie,ze mozna tam rozne fajne rzeczy spotkac.Jakos jak dotad go omijala.A moze to i dobrze
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 11:38   #1319
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

lepiej tam nie wchodź bo utoniesz

właśnie jest promocja w Sephorze 20%, walczę ze sobą zeby wyjść tylko z 1 kredką
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 11:50   #1320
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Przepiekny zbior Mi sie bardzo podobaja fioletowe cienie.Slicznie na zdjeciu wyszedl Noir Precieux ktorego sama posiadam
Noir Precieux jest piękny - ja niestety go nie posiadam - mam tylko Prune Intense i Gris Paillette (testery)
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.