Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 18:01   #1081
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Oliwa z oliwek jest dobra na wszystko!
Ja na razie piję ją regularnie na czczo (1 łyżka) i widzę ogólną poprawę w stanie cery, włosów i paznokci.
Muszę spróbować tej maseczki. Jak długo ją trzymasz na włosach?
Kurczę, u mnie to nie przejdzie, nie cierpię oliwy, nawet łyżeczki w sałatce A co dopiero ją pić...No chyba, że te efekty są aż takie cudne...(czego się nie robi ) A skąd wytrzasnęłaś taki pomysł?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:14   #1082
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Kurczę, u mnie to nie przejdzie, nie cierpię oliwy, nawet łyżeczki w sałatce A co dopiero ją pić...No chyba, że te efekty są aż takie cudne...(czego się nie robi ) A skąd wytrzasnęłaś taki pomysł?
Z piciem oliwy z oliwek (nie rafinowanej, tylko extra vergine!) zetknęłam się już wieeele lat temu we Włoszech, ale dopiero jak zaczęłam szperać po różnych stronach, to się zdecydowałam na picie. Lubię smak oliwy z oliwek w sałatkach, ale jak łykam samą, to zatykam nos...nawet nie chodzi o smak czy zapach, ale o konsystencję

Nawet na wizażu jest taki temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=302866

Cytat:
Polski konsument, coraz lepiej wykształcony w temacie diety śródziemnomorskiej wie, że oliwa z oliwek jest dla niego o niebo zdrowsza od zwykłego oleju, zarówno do smażenia, jak i do sałatek.








W oliwie najistotniejsze są jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które obniżają poziom cholesterolu, zmniejszając ryzyko chorób serca i układu krążenia. Innym ważnym składnikiem jest kwas oleinowy. Chroni on przed zachorowaniami na astmę. Trzeba przyznać, że wśród mieszkańców basenu Morza Śródziemnego alergie występują dość rzadko. Inne, dawno temu odkryte przez kosmetykę składniki, to chociażby witaminy A, E, D i K.

Oliwa reguluje procesy trawienia i spowalnia procesy starzenia. Polecana jest cukrzykom, gdyż doskonale asymiluje cukry i wyrównuje ich poziom we krwi. Są szkoły mówiące, że powinno stosować się jedną łyżkę stołową oliwy z pierwszego tłoczenia na czczo. Taka kuracja szczególnie zalecana jest palaczom, pomaga bowiem usuwać z organizmu złogi nikotynowe.
Cytat:
Oliwa z oliwek EXTRA VIRGIN – z pierwszego tłoczenia jest bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które w przeciwieństwie do kwasów nasyconych zawartych w tłuszczach zwierzęcych wywierają dobroczynne działanie na organizm ludzki. Jednonienasycone kwasy tłuszczowe powodują obniżenie poziomu cholesterolu poprzez pobudzenie jelit i wątroby do produkcji HDL - lipoprotein wysokiej gęstości, które usuwają zgromadzony w naczyniach krwionośnych cholesterol LDL - lipoproteiny niskiej gęstości zmniejszając w ten sposób ryzyko chorób serca i układu krążenia. BEZ TŁUSZCZY nasz organizm nie mógłby istnieć, stanowią one jeden z budulców błony komórkowej i tkanki nerwowej, dostarczają energii, stanowią źródło substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju człowieka. W ślad za badaniami medycznymi można stwierdzić, że nawet wysoki poziom LDL nie grozi wystąpieniem chorób układu sercowo- naczyniowego, jeśli jednocześnie współistnieje w organizmie odpowiednio wysokie stężenie HDL. I tu z pomocą przychodzi nam właśnie dieta Śródziemnomorska, której podstawowym składnikiem jest oliwa z oliwek.

Oliwa z oliwek zawiera także duże ilości kwasu oleinowego, kwas ten powoduje spadek zachorowań na astmę i alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa. Stąd obserwuje się niższą zachorowalność na te choroby wśród mieszkańców basenu Morza Śródziemnego. Oliwa z oliwek jest bogata w witaminy A, E, D, K. Pomaga przy stwardnieniu tętnic, kamicy żółciowej, nieżycie i owrzodzeniu żołądka oraz w zaparciach a także zapobiega tworzeniu się wolnych rodników. Wspaniale oczyszcza i reguluje procesy trawienia. Spowalnia procesy starzenia oraz doskonale wpływa na wzrost kości u dzieci. Przeciwdziała zakrzepom. Powinna być stosowana przez osoby chore na cukrzycę - doskonale asymiluje cukry i wyrównuje ich poziom we krwi. Oliwa z oliwek nie zawiera soli, jest produktem bezglutenowym.
Cytat:
Dlatego PROFILAKTYCZNIE powinno się stosować codziennie jedną łyżkę stołową Oliwy z pierwszego tłoczenia na czczo.


itp. itd.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:24   #1083
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

od jutra zaczynam zobacze czy przejdzie mi przez gardlo
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:33   #1084
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
od jutra zaczynam zobacze czy przejdzie mi przez gardlo
Nie chcę Cię zniechęcać, ale przygotuj się na to, że to naprawdę jest na początku okropne i drapie w gardło.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:45   #1085
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

jak popije goraca herbata to przejdzie to uczucie?
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:56   #1086
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja bym się nie zmusiła Ale piję olej lniany, smaczny jest Tylko nie na czczo, bo na czczo biorę leki na refluks i pół godziny po nich muszę zjeść coś prawdziwego, bo inaczej mi niedobrze Ale efekty widać Największe chyba w mózgu
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:43   #1087
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Masz taką, jak na zdjęciu w avku?
Bardzo ładna, ja bym nic nie zmieniała, bo podobają mi się asymetryczne.

I również zauważyłam, że służą mi tańsze szampony najlepiej te, które mają jak najmniej składników i nie są "specjalistyczne" np. zwykły johnsons nawilżający.


Loss_lauri a byłaś u alergologa? Moja koleżanka chodzi na specjalne zastrzyki i ponoć to bardzo pomaga.
leczę się u alergologa od kilku lat, ale leczenie coraz mniej pomaga coraz poważniej zaczynam więc myśleć o takich właśnie szczepionkach odczulających...
dla mnie najlepszy jest szampon nivea baby z jedwabiem (zamaiast SLSów ma łagodniejszy SMS)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 07:18   #1088
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja również używam oleju lnianego. Oliwa z oliwek jest bardzo zdrowa, ale my mieszkając w Polsce powinniśmy używać takich olejów, które są robione z roślin jakie tutaj mamy. Przez ponad miesiąc w tamtym roku piłam olej kukurydziany (3 łyżki dziennie), ale był tak okropny, że przerwałam kurację. Zdecydowanie wolę dolać trochę oleju lnianego np. do zupy
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:24   #1089
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Można brać olej w kapsułkach, dla mnie to idealne rozwiązanie. W związku z tym, że mam suchą skórę i potrzebuję nawilżenia nie tylko w postaci wody mineralnej, biorę na zmianę olejek z wiesiołka i z ogórecznika. Poprawa jest ogromna, wizualnie widać, że skóra stała się gładsza, bardziej napięta, "gęściejsza" ( bardziej jędrna), wygląda bardzo zdrowo.
Olej omega 3, który w płynie był dla mnie zmorą też zamieniłam na kapsułki.
Tylko z nimi jest jeden problem, niektóre są robione z substancji, do których dodaje się parafinę, podczas trawienia w parafinie rozpuszczają się witaminy (te, które rozpuszczają się w tłuszczach) i wtedy nie są przyswajalne przez organizm, bo parafina jest dla układu trawiennego obojętna. Trzeba zwracać uwagę na skład otoczki.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:26   #1090
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

no i zapomnialam sie napic :/ to koniecznie trzeba na czczo?
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:38   #1091
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

celne spostrzeżenie ze składnikami otoczek - nie wiedziałam, zwrócę na to uwagę.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 13:30   #1092
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Specjalistki od wszystkiego nawet przez by mi nie przeszło żeby sprawdzać skład otoczki
Ja też myślę że dla nas najlepsze rzeczy spod ręki czyli to co rośnie na miejscu, wierzę w moc owoców sezonowych, oleju lnianego, ziemniaków prosto z pola, kasz, grochu... to wszytko nie jest przewożone setki km więc nie jest pryskane, konserwowane... rośnie u nas i jest bogate w różne substancje i witaminy, wiec tylko na zdrowie i dla urody
ale przyznam się że też używam oliwy ale nie pije tylko do sałatek, bo o. lniany ma króciutki termin ważności..
A na włoski, a bynajmniej na końcówki jak ktoś ma takie suche jak ja to jak najbardziej ten olejek kokosowy polecam!!
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:46   #1093
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja dziś rano wypiłam tą olwię z oliwek. Szerze mówiąc spodziwałam sie smaku nie do zniesienia, ale szło przezyć
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:16   #1094
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

OOO, to ja chyba też spróbuję wypić ta oliwę z oliwek.
A próbowałyście pić na czczo zmielone siemię lniane zmieszane z wodą mineralną? Wszyscy mówią, że to ohyda, ale mi nawet smakuje, a poza tym działa świetnie na jelita. Już w połowie szklanki muszę biec do łazienki.

Co do zdrowego jedzenia- ja tez jestem jego fanką. Odkąd (a trwa to już przeszło rok) zaczęłam jeść na śniadanie płatki owsiane- to nie tyję, chociaż często objadam się czekoladą i mam świetna przemiane materii. Polecam
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:37   #1095
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
KELLLINKA mam nadzieje, że "po" pochwalisz się efektem
rozumiem, że będziesz robiła w warszawie. Jakie tam macie ceny za taką przyjemność??





Witaj, tak jak obiecała załączam zdjęcia z przemiany moich rzęsideł.
Jestem bardzo zadowolona, koleżanka egzamin zdała z wyróżnieniam. W rzeczywistości wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach, ale obiecała wiec zamieszczam. czekam na Twoją ocenę Pierwsze jest zrobione przed zabiegiem dla porównania a dwa następne po zabiegu.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:01   #1096
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Nooo! Efekt widać. Ale znam dziewczyny, które mają takie (i nawet ładniejsze rzęsy) naturalne. szczęściary

A ajk długo będzie się utrzymywał taki efekt?
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:35   #1097
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Witaj, tak jak obiecała załączam zdjęcia z przemiany moich rzęsideł.
Jestem bardzo zadowolona, koleżanka egzamin zdała z wyróżnieniam. W rzeczywistości wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach, ale obiecała wiec zamieszczam. czekam na Twoją ocenę Pierwsze jest zrobione przed zabiegiem dla porównania a dwa następne po zabiegu.
O kurczę, świetne, bardzo naturalny efekt Ile Cię taka przyjemność kosztowała? Chyba, że koleżanka zrobiła za darmo w ramach treningu
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:19   #1098
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja mam bardzo długie i kruczoczarne rzęsy. Niby są bardzo fajne, bo np. nie muszę ich malować, ale życie z nimi jest bardziej uciążliwe, niż przyjemne...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:25   #1099
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo długie i kruczoczarne rzęsy. Niby są bardzo fajne, bo np. nie muszę ich malować, ale życie z nimi jest bardziej uciążliwe, niż przyjemne...
że uciążliwe to nie uwierzę w czym Ci tak przeszkadzają?? jak nie chcesz ich to oddaj mi

KELLLINKA piękny efekt, bardzo naturalnie wyszło!! ohhh chciało by się też tak, ale jednak za drogo jak na mój skromny budżet... teraz czekamy na relacje jak będą się nosiły i ile wytrzymają bez uzupełniania
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:42   #1100
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
że uciążliwe to nie uwierzę w czym Ci tak przeszkadzają?? jak nie chcesz ich to oddaj mi
wpadają do oka non stop (żeby wzmocnić polecam olej rycynowy) i plączą się okropnie.. musiałabym pół dnia je czesać,zeby wyglądaly normalnie. utrwalenie tuszem nie wchodzi w grę, bo wydłuzają się jeszcze bardziej, co daje sztuczny efekt.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 22:02   #1101
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

takie rzęsy to moje marzenie
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 06:52   #1102
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
że uciążliwe to nie uwierzę w czym Ci tak przeszkadzają?? jak nie chcesz ich to oddaj mi
Również mam długie i geste (ale nie jakoś spektakularnie, mało sie podwijają, dlatego maziam je tuszem) I to jest tak, że codziennie mam w oku jakąś zawiniętą rzęsę. Ale nie narzekam, lubię swoje orzęsienie

Znacie jeszcze jakichś fajnych "guru" z youtuba? Obejrzałam już wszystkie filmiki Michelle Phan i bubzbeauty i chce więcej
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:44   #1103
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

bardzo dziękuje
Fajnie że i Wam się podobają. Rzeczywiście prosiłam o naturalną długość, noooo... może odrobinę dłuższe od moich naturalnych. Podobno przy uzupełnieniu zapragnę dłuższych ale na razie czuje sie z nimi super. Pierwsza noc zaliczona. spałam na plecach jak mi zalecano na pierwszą noc. Ale rano pobiegłam do lustra sprawdzić czy wszystko gra, i na szczęście nadal je mam.
Odnośnie ceny, to ja miałam szczęście i nie płaciłam bo byłam modelką na egzaminie. Ale pierwsze założenie sporo kosztuje, natomiast uzupełnienie to 150 zł, bo to mnie interesowało wiec się dowiedziałam. Założenie kosztuje około 500 zł.
Odnośnie czasu ich noszenia to podobno mają mi wypadać tak jak moje naturalne. Więc pewnie po 2 , 3 tygodniach trzeba będzie uzupełnić. Mam sama ocenić kiedy to nastąpi.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:57   #1104
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

wypilam 1 lyzke oliwy co prawda mdli mnie teraz i w gardelku drapalo... ale moze warto
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 13:31   #1105
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

świetny wątek dziewczyny!!!

sub
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:25   #1106
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość

Znacie jeszcze jakichś fajnych "guru" z youtuba? Obejrzałam już wszystkie filmiki Michelle Phan i bubzbeauty i chce więcej
Polecam ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=272564
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:06   #1107
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny nie wiem czy wiecie o tym, ale jeśli nie macie pod ręką żadnego balsamu do ciała, to możecie użyć właśnie oliwy z oliwek Nie wycierajcie ciała ręcznikiem i wysmarujcie się oliwą, a potem delikatnie wytrzyjcie całe ciało. Zetrzecie nadmiar, a skóra będzie gładziutka i świetnie nawilżona!
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:28   #1108
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja oliwą zmywam makijaz oka, jest świetna! Na półce obok toników itp stoi oliwa właśnie
Aha i dziękuję za namiar na wątek
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:00   #1109
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja do tego używam oliwki dla dzieci
a oliwę z oliwek to do jedzenia i na kudły
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 15:43   #1110
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja do tego używam oliwki dla dzieci
a oliwę z oliwek to do jedzenia i na kudły
Oliwka dla dzieci jest świetna do demakijażu oczu.
Jak jestem leniwa i nie chce mi się balsamować ciała po kąpieli to dolewam odrobinę oliwki do wanny, skóra jest gładka i nawilżona.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.