kwas hialuronowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 20:04   #1
magda98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 25

kwas hialuronowy


Czy ktos z was wypelnial sobie kwasem hialuronowym okolice pod oczami? Jezeli tak to prosze mi napisac jaki jest efekt. Ja chcialam zlikwidowac delikatna linie pod okiem, wiec pani dr wstrzyknela mi pol ampulki pod jedno i pol pod drugie oko i efekt jest FATALNY. Zabieg robilam okolo 2miesiecy temu i wciaz mam zapuchniete oczy, wygladam jakbym ciagle plakala i jakbym byla wiecznie zmeczona i niewyspana. Efekt odwrotny zupelnie, do zamierzonego. Pani dr kazala mi rozmasowywac, zeby szybciej sie wchlonelo. Masuje, gniote i te biedne oczy dalej wygladaja fatalnie. Do tego pod samiutkim okiem (wyzej ostrzyknietego miejsca) zrobily sie bardzo widoczne zmarszczki - w miejscu gdzie konczy sie ta opuchlizna spowodowana kwasem hialuronowym. Blagam poradzcie co robic. Czy masowac dalej i ludzic sie ze bedzie w koncu dobrze, czy kazac pani dr zupelnie rozpuscic ten kwas???, choc ona twierdzi, ze jak mi to rozpusci, pod oczami pojawia sie doły i bede na pewno niezadowolona. Nie wiem co robic. Niech mi ktos doradzi prosze.
magda98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:36   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest wchłanialnym składnikiem wypełniaczy. Jeżeli była to tzw. zwykła postać kwasu to efek utrzymuje sie do 6 miesięcy. Jeżeli inna to efekt utrzyma sie trochę dłuzej. Na szczęście wchłonie sie, trzeba będzie tylko trochę poczekać.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:10   #3
magda98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 25
Dot.: kwas hialuronowy

Dziekuje za odpowiedz. Wiem, ze kwas hialuronowy sie wchlania, inaczej nie zrobilabym tego, ale jezeli mam tak wygladac przez ok 6 miesiecy to dziekuje bardzo i chyba pojde to rozpuscic. Mial byc efekt ladnej, wypoczetej twarzy, a jest odwrotny. Odkad pani dr wstrzyknela mi to (prawdopodobnie za duzo) slysze pytania w stylu - "płakałas? "albo " co masz takie spuchniete oczy?" itd. no wiec....
magda98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 12:51   #4
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: kwas hialuronowy

wroc tam z powrotem i zazadaj albo poprawki i zwrotu pieniedzy za "spaprany" zabieg. Kazdy szanujacy sie lekarz lub kosmetyczka sa ubezpieczeni na wypadek wlasnie takich sytuacji...Masz prawo wygladac lepiej lub przynajmniej tak samo a nie gorzej...wiec natychmiast do lekarza a dla nas....nazwisko Pani doktor...Rozumiem ze ktos moze sie pomylic czy cos zle zrobic ale zwykla ludzka uczciwosc nakazuje poprawe tego co sie zepsuło...Dobry lekarz wie jak...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:52   #5
magda98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 25
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
wroc tam z powrotem i zazadaj albo poprawki i zwrotu pieniedzy za "spaprany" zabieg. Kazdy szanujacy sie lekarz lub kosmetyczka sa ubezpieczeni na wypadek wlasnie takich sytuacji...Masz prawo wygladac lepiej lub przynajmniej tak samo a nie gorzej...wiec natychmiast do lekarza a dla nas....nazwisko Pani doktor...Rozumiem ze ktos moze sie pomylic czy cos zle zrobic ale zwykla ludzka uczciwosc nakazuje poprawe tego co sie zepsuło...Dobry lekarz wie jak...
No wiec bylam poprawic to co pani dr spaprala i prawda jest taka ze wygladam fatalnie. Pani dr rozpuscila ten kwas. Niby opuchlizna spod oka zeszla, ale pojawily sie wielkie glebokie krechy pod oczami idace w kierunku policzka. Katastrofa!!! Jestem zalamana i blagam niech mi ktos poleci naprawde dobrego lekarza z Warszawy, ktory zna sie na rzeczy i potrafi dobrze ostrzykiwac kwasem hialurynowym. Zaluje na maxa, ze w ogole udalam sie do tej pani, tym bardziej ze tak naprawde (dzis to wiem) nie bylo takiej potrzeby. Mialam delikatna kreske pod okiem, ktora uparlam sie "naprawic", no to sobie NAPRAWILAM. Pani dr jest z Warszawy i nazywa sie Anna Pura- Rynasiewiczjest Jest b. mila i bylam przekonana ze jest prawdziwym fachowcem ale niestety w moim przypadku sie nie sprawdzila.Blagam niech mi ktos pomoze znalezc dobrego specjaliste z Wawy, ktory mi to naprawi, bo nie moge patrzec w lustro.
magda98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 23:17   #6
bronia_ella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez magda98 Pokaż wiadomość
Czy ktos z was wypelnial sobie kwasem hialuronowym okolice pod oczami? Jezeli tak to prosze mi napisac jaki jest efekt. Ja chcialam zlikwidowac delikatna linie pod okiem, wiec pani dr wstrzyknela mi pol ampulki pod jedno i pol pod drugie oko i efekt jest FATALNY. Zabieg robilam okolo 2miesiecy temu i wciaz mam zapuchniete oczy, wygladam jakbym ciagle plakala i jakbym byla wiecznie zmeczona i niewyspana. Efekt odwrotny zupelnie, do zamierzonego. Pani dr kazala mi rozmasowywac, zeby szybciej sie wchlonelo. Masuje, gniote i te biedne oczy dalej wygladaja fatalnie. Do tego pod samiutkim okiem (wyzej ostrzyknietego miejsca) zrobily sie bardzo widoczne zmarszczki - w miejscu gdzie konczy sie ta opuchlizna spowodowana kwasem hialuronowym. Blagam poradzcie co robic. Czy masowac dalej i ludzic sie ze bedzie w koncu dobrze, czy kazac pani dr zupelnie rozpuscic ten kwas???, choc ona twierdzi, ze jak mi to rozpusci, pod oczami pojawia sie doły i bede na pewno niezadowolona. Nie wiem co robic. Niech mi ktos doradzi prosze.
Ja miałam podobny problem. Po nastrzyknięciu okolic oczy kwasem hialuronowym wyglądałam tak źle, że przez dwa tygodnie nosiłam okulary...
Pod jednym okiem miałam gruby wałek. Pod drugim okiem zrobiła mi się przepuklina takze cały kwas spłynął na dół. Wyglądałam jakby mnie ktoś pobił. Gdy lekarz mnie zobaczył po 2 tygodniach od zabiegu zarządził natychmiastowe rozpuszczanie. Pomogło natychmiast, ale efektów pozytywnych zabiegu żadnych. Zmarnowane pieniądze.
Czy taka reakcja na kwas hialuronowy oznacza, że nie mogę nastrzykiwać okolic oczu? Zaznaczam, że doświadczenia pozytywne z kwasem hialuronowym mam. Nastrzykiwano mi okolice ust i same usta i efekt był bardzo dobry.
bronia_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:16   #7
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: kwas hialuronowy

Ja korzystałam z Collageny a co się orientuje jest również w Warszawie...
Czy płaciłas za dodatkowe wstrzykniecie kwasu??
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 11:22   #8
bronia_ella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy

Nie wiem czy to pytanie jest do mnie?
Za rozpuszczenie kwasu nie musiałam płacić.
bronia_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 17:20   #9
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Smile Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez magda98 Pokaż wiadomość
No wiec bylam poprawic to co pani dr spaprala i prawda jest taka ze wygladam fatalnie. Pani dr rozpuscila ten kwas. Niby opuchlizna spod oka zeszla, ale pojawily sie wielkie glebokie krechy pod oczami idace w kierunku policzka. Katastrofa!!! Jestem zalamana i blagam niech mi ktos poleci naprawde dobrego lekarza z Warszawy, ktory zna sie na rzeczy i potrafi dobrze ostrzykiwac kwasem hialurynowym. Zaluje na maxa, ze w ogole udalam sie do tej pani, tym bardziej ze tak naprawde (dzis to wiem) nie bylo takiej potrzeby. Mialam delikatna kreske pod okiem, ktora uparlam sie "naprawic", no to sobie NAPRAWILAM. Pani dr jest z Warszawy i nazywa sie Anna Pura- Rynasiewiczjest Jest b. mila i bylam przekonana ze jest prawdziwym fachowcem ale niestety w moim przypadku sie nie sprawdzila.Blagam niech mi ktos pomoze znalezc dobrego specjaliste z Wawy, ktory mi to naprawi, bo nie moge patrzec w lustro.
Magda a płaciłaś za dodatkowy zabieg?
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 08:59   #10
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Cool Dot.: kwas hialuronowy

no po zabiegu z wypełniaczem od razu jest efekt...a botox to musi pare dni minąć żeby zobaczyć poprawe
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:28   #11
bronia_ella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
chyba trafiłaś do kiepskiego lekarza...ja to raczej dostrzykuję, robiłam kwas już w różnych miejscach i niegdy nie zdarzyła mi się sytuacja, że trzeba było rozpuszczać...szkoda kasy, wyjątkowo dziwna sytuacja, ktoś chyba neiumiejętnie wstrzyknął....
Nie bardzo rozumiem co może pomóc dostrzykiwanie jeśli czegos jest już za dużo?
Rozmawiałam z innym kosmetologiem, który powiedział mi że wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w dolinę łez często się nie udaje.
Są to b. wyrażliwe okolice (okolice oka). Często dochodzi do sytuacji gdy wstrzyknięty kwas pochłania zbyt duże ilości wody co powoduje efekt podpuchniętych oczu co miało miejsce u mnie i u autorki tego wątku. Dostrzykiwanie kwasu mogłoby tylko powiększyć ten negatywny efekt.

Byłam w wielu gabinetach kosmetologicznych i mam taką refleksję, że niewiele osób dobrze się na tym zna. Jest to teraz b. modne od kilku lat. Wielu lekarzy innych specjalności przekwalifikowało sie na medycynę estetyczną dla pieniędzy, wiadomo. Kończą jakieś studia podyplomowe i zakładają własny gabinet. Tacy są z mojego doświadczenia najgorsi, bo ich poziom wiedzy jest niski.
bronia_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 09:38   #12
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: kwas hialuronowy

Z tego co sie orientuje dolina łez jest trudnym zabiegiem... musi być bardzo dokładny i to faktycznie wrażliwe miejsce...
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:55   #13
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy

Ja słyszałam, że opracowano system iniekcyjny, który pozwala lekarzom skupić uwagę na sztuce zabiegów iniekcji oraz na potrzebach pacjenta zamiast koncentracji na nacisku wywieranym na tłok czy też na podziałce strzykawki. Ręce lekarza są niczym nie skrępowane i mogą skoncentrować się całkowicie na leczonym obszarze zapewniając tym samym niezrównaną precyzję i bardziej naturalny wygląd bez bólu czy towarzyszenia urazów np. siniaków. Niektóre gabinety stosują ten system, może dlatego warto pomyśleć nad tym, czym będzie wstrzykiwany kwas hialuronowy.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:18   #14
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: kwas hialuronowy

Nie wiem o jakim gabinecie pisze koleżanka, ale ja trafiłam własnie na taki sposób podawania kwasu hialuronowego w Nefretete SPA w Białymstoku. Rewelacja, likwidowałam sobie kurze łapki wokół oczu i miałam niezłego cykora. Niepotrzebnie - zastosowanie Injection System zminimalizowało ból, lekarz zaprogramował sobie wszystko od a do z : prędkość, objętość, tempo przepływu kwasu. A efekt? Taki jakiego się spodziewałam - skóra wokół oczu głaciutka i sprężysta
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 09:25   #15
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
O których gabinetach mówisz/ piszesz?
W Warszawie jest ich kilka m.in. Centrum Dermatologii Estetycznej i laserowej "VIVA-DERM" inny gabinet, który wykonuje zabieg Incjection System to Yeshe Katrzyny Kwareckiej - Zając czy też wykonywane jest to w Instytucie Zdrowia i Urody Sharley Medical SPA.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:24   #16
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: kwas hialuronowy

Witam, też miałam kwas hialuronowy pod oczami i na lwią zmarszczkę. Na zmarszczkę podziałał super, nawet teraz po 9 m-cach, wciąż się nie "marszczę" tam, ale pod oczami efekt minął szybko, a opuchnięcie i zapłakane wory były długo. Ale tak samo było po wcześniejszej mezoterapii. To jest bardzo delikatne miejsce i skóra jest cieniutka, więc może dlatego... Czy jest coś, co pozwoli skutecznie przechytrzyć starość?
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:09   #17
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy

Uważam, że lekarska konsultacja tutaj powinna być. Pod oczami jak już wspomniałaś skóra jest bardzo cienka i wokół oczu starzeje się najszybciej, ponieważ narażana jest na agresywne czynniki zewnętrzne i pracę mięśni (mrużenie oczu, ciągły ruch gałek ocznych) co prowadzi do rozciągania skóry. Co prawda kwas hialuronowy zwiększa retencję wody w naskórku, zapobiegając odwodnieniu. Lepszym i skutecznym rozwiązaniem jest mezoterapia specjalnymi preparatami z kwasem hialuronowym, a nie wiem jaką metodą miałaś podawany ten kwas Rzmiecia?
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:21   #18
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: kwas hialuronowy

Afadro ja miałam wykonywany zabieg własnie za pomoca tego pena który opisujesz i codziennie dziękuję mojej koleżance że mi o nim kiedys wspomniała w luźnej rozmowie. Zapamniętałam to jak szukałam zabiegu odpowiedniego dla siebie. Jest to dobre wyjście szczególnie dla tych którzy nie chcą by inni dowiedzieli się o ich poczynaniach zaczerwienienie, siniaki czy obrzeki znikają dośc szybko, nie wspominając juz o tym że odczucie bólu jest zdecydowanie niższe niż w przypadku zwykej strzykawki
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 02:20   #19
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Witam, też miałam kwas hialuronowy pod oczami i na lwią zmarszczkę. Na zmarszczkę podziałał super, nawet teraz po 9 m-cach, wciąż się nie "marszczę" tam, ale pod oczami efekt minął szybko, a opuchnięcie i zapłakane wory były długo. Ale tak samo było po wcześniejszej mezoterapii. To jest bardzo delikatne miejsce i skóra jest cieniutka, więc może dlatego... Czy jest coś, co pozwoli skutecznie przechytrzyć starość?
Nie ma
Poprawianie urody , które drogo kosztuje i szybko mija jest mało racjonalne.
Prawie wszystkie zabiegi są krótkotrwałe , a czasem wręcz szkodzą.
A szczególnie z oczami radziłabym uważać, to zawsze odbija się później i może być jeszcze gorzej.

Poza tym wiekszosć z Was to młode kobiety . O jakiej starości mowa. Te drobne zmarszczki to coś , czego najprawdopodobniej nikt poza Wami nie dostrzega.
Sorry, to wymysłanie problemów, albo uciekanie przed prawdziwymi.

Ciekawqe ,że o odmładzaniu najcześciej mowią dwudziestoparo i trzydziestoparolatki

Znałam taką idiotkę, co się nie usmiechała , bo mogłyby się jej zmarszczki zrobić. Chora kobieta.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2010-10-23 o 02:24
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 17:23   #20
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Witam, też miałam kwas hialuronowy pod oczami i na lwią zmarszczkę. Na zmarszczkę podziałał super, nawet teraz po 9 m-cach, wciąż się nie "marszczę" tam, ale pod oczami efekt minął szybko, a opuchnięcie i zapłakane wory były długo. Ale tak samo było po wcześniejszej mezoterapii. To jest bardzo delikatne miejsce i skóra jest cieniutka, więc może dlatego... Czy jest coś, co pozwoli skutecznie przechytrzyć starość?
a czy ta lwia zmarszczka dużo Cie kosztowała? zabieg był bolesny? zbieram sie żeby sobie zrobić ale chyba brak mi troche odwagi
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:35   #21
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: kwas hialuronowy

fajne określenie - "lwia zmarszczka" Tez ją posiadam, ale szykuje sie do jej likwidacji. Miałam niedawno ostrzykiwane kwasem hialuronowym kurze łapki wokół oczu - i efekt jest znakomity. Teraz przyszedł czas na tego mojego "lewka" oczywiście tą samą metodą. I tak jak wtedy tylko i wyłącznie za pomoca injection system. Pani kosmetyczka z resztą wie jaka ja panikara - miałam 100 pytań do podczas zabiegu Ucieszy sie jak pójde się zapisać na kolejny zabieg
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:29   #22
Atanazja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 137
Dot.: kwas hialuronowy

"dolina łez" to zasinienia i podkówki pod dolnym rzędem rzęs
__________________
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 10:28   #23
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: kwas hialuronowy

Ja zanim zdecydowałąm się na jakikolwiek zabieg "zmolestowałam" mojego doktora (biedaczek co by mi zwykłemu laikowi wytłumaczyła o co tak naprawdę chodzi z tym kwasem hialuronowym. Zastanawiałam się co wybrac i dlaczego raz mesolis jest z glicerolem a raz sam, co lepsze. Głowa mnie juz od tego wszystkiego bolała.
Dr Marcin Bieńkowski z Esteticmed w Bydgoszczy (polecony na stronce www.pogotoweestetyczne.co m) wytłumaczył mi przede wszystkim całe to działanie. Okazało się że glicerol zastosowano aby mocno odwodniona i uszkodzona skóra optymalnie skorzystała z długotrwałego efektu nawilżenia Własnie efekt uzupełnienia niedoboru kwasu hialuronowego należy wzmocnić poprzez dodanie glicerolu.
Dzięki nim moc nawilżenia jest sześciokrotnie silniejsza, a efekty odmładzające jeszcze bardziej znaczące. I to widać, dawno nie miałam takiej głaciutkiej twarzyczki, było warto
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:55   #24
jolusi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy

Witajcie Wizażanki!

Przyłączam sie do dyskusji bo właśnie od tygodnia zaczynam nowy etap w moim życiu- rozwiodłam się i w końcu musze się wziąć za siebie. Jestem atrakcyjną kobietą ale parę wad posiadam, dla tegoż w tym miejscu mam do was pytanie. Czy znacie/polecacie jakąś klinikę, centrum dot. medycyny estetycznej lub coś podobnego we Wrocławiu, które zajęło by się podreperowaniem mnie? Zależy mi na ogólnym liftingu twarzy, usunięciu lwiej zmarszczki, i kilku innych zabiegach, które kolokwialnie mówiąc mnie 'odpicują' i nadadzą pewności siebie- ostatnie lata nie były dla mnie łatwe, moja samoocena nie jest w najlepszej kondycji Czytałam, że takie zabiegi wykonuje się z użyciem kwasu hialuronowego dlatego wybrałam ten wątek. Chciałabym to wszystko zrealizować u jednego doktora, tylko ciężko o kogoś zaufanego a przede wszystkim profesjonalnego. Zetknęłam się przy szukaniu informacji na temat kwasu h. z nicami hialuronowymi- które wymyśliła Dr Monika Lelonkiewicz(na forum poświęcony jest temu osobny wątek). Z tego co wygooglałam(znanylekarz.p l) pani Dr Monika pochodzi z Wrocławia- co już mnie cieszy Dlatego kolejne moje pytanie brzmi czy miał, ktoś styczność z Panią Dr i wykonywał u nie jakieś zabiegi? A jeśli nie bądźcie takie miłe i polecacie mi kogoś zaufanego z Wrocławia?

Ps. mam nadzieję , że wybrałam dobry wątek bo zawsze z tym mam problem:/

Pozdrawiam
Jola
jolusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:52   #25
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy

To prawda takie zabiegi bardzo pomagają na lepsze samopoczucie, jeśli są zrobione przez doświadczoną, kompetentną osobę i właściwymi, dobranymi odpowiednio preparatami. Te firmy Anteis są bardzo plastyczne np. Modelis i bardzo chwalone przez wiele osób z tego co czytałam i słyszałam. Sama np. poddałabym się mezoterapii, ale w moim mieście nie ma takiego gabinetu.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:34   #26
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: kwas hialuronowy

Na tej stronie: http://www.pogotowieestetyczne.com/c...owane-gabinety jest lista certyfikowanych gabinetów stosujących kwasy hialuronowe. Zatem zajrzyj tam i może znajdziesz taki, który jest najbliżej Ciebie.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 04:33   #27
nigdyjuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy

Witam! Jestem drugi dzień po ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym dołków pod oczami. Jestem załamana. Wyglądam fatalnie, efekt opuchlizny i worków pod oczami zamiast tego co obiecywała pani doktor. Z jednej strony efekt drastyczny, jakby za dużo wstrzyknięte. Proszę, niech odezwie się ktoś, kto miał podobny zabieg i napisze mi, czy mając podobne komplikacje jak ja co można zrobić, aby ten efekt naprawić. Czy może czakać aż się wchłonie? Czy muszę czekać rok i czy po roku czasu ktoś dostrzega jakieś negatywne zmiany w wyglądzie okolic oczu, np worki pod oczami, których przed zabiegiem nie było?
nigdyjuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 08:46   #28
bronia_ella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: kwas hialuronowy

Jeśli tak wyszło to radzę rozpuścić. Miałam podobnie. To nie zejdzie samo. Idź do lekarza u którego robiłaś ten zabieg i poproś, aby nastrzyknął to rozpuszczalnikiem tego kwasu hialoronowego. Powinien to zrobić za darmo w ramach "gwarancji". Jeśli nie zechce to kosztuje ten preparat do rozpuszczania coś powyżej 200 PLN.


Cytat:
Napisane przez nigdyjuz Pokaż wiadomość
Witam! Jestem drugi dzień po ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym dołków pod oczami. Jestem załamana. Wyglądam fatalnie, efekt opuchlizny i worków pod oczami zamiast tego co obiecywała pani doktor. Z jednej strony efekt drastyczny, jakby za dużo wstrzyknięte. Proszę, niech odezwie się ktoś, kto miał podobny zabieg i napisze mi, czy mając podobne komplikacje jak ja co można zrobić, aby ten efekt naprawić. Czy może czakać aż się wchłonie? Czy muszę czekać rok i czy po roku czasu ktoś dostrzega jakieś negatywne zmiany w wyglądzie okolic oczu, np worki pod oczami, których przed zabiegiem nie było?
bronia_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 17:26   #29
Naunet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy

A ja miałam ostrzykiwane kwasem hialuronowym dwie linie wokół ust, nie wiem jak się one nazywają i jestem bardzo zadowolona. Mam niesymetryczną twarz i wyglądałam na wiecznie zmartwioną. teraz jest zdecydowanie lepiej. Nie muszę sie nieustannie uśmiechać, żeby nie zarzucano mi ponuractwa.
Naunet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 12:40   #30
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: kwas hialuronowy

Co sądzicie o takim zabiegu - wtłoczenie kwasu hialuronowego przy pomocy ultradźwięków + mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny? Myślicie, ze to coś da? Czy efekt będzie taki jak po peelingu + maseczka nawilżająca w domu? Zastanawiam się czy się nie wybrać, bo znalazłam taką ofertę na grouponie za 39 zł. Dodam tylko, że nie mam głębokich zmarszczek, tylko takie mega płytkie, które chyba tylko ja widzę
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.