Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 09:03   #991
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziś użyłam po raz pierwszy nowych specyfików:

!. Najpierw Hyrdrolatem oczarowym spryskałam już wcześniej oczyszczoną twarz- efekt ładnie napięta skóra i zmniejszone pory.
2.Frakcja sojowa- dała ładny mat.
3. Intensive EDM- wyglądał o wiele lapiej na frakcji, niż na ,,gołej'' skórze.

Niestety po 3 godzinach zaczęłam się świecić. Co zrobiłam nie tak? Czytałam w tym wątku, że pewna Wizażanka, która również ma problem z mega przetłuszczającą się cerą, była zachwycona działaniem tych kosmetyków i w takim połaczeniu.
Czy zawsze będę się świecić?

Edytowane przez Mia694
Czas edycji: 2010-09-01 o 00:00
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:28   #992
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Co myślicie o tym filtrze pod minerały http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm ?
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:18   #993
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

od dwóch dni używam odsypki finishing powder z EDM, korektor Maybelline Everfresh Concealer, na twarz kremik (zazwyczaj naturalne-Lavera, używam też żelu do mycia twarzy z lavery), żadnego podkładu, fluidu itp.
Cerę mam normalną (18lat), czasem coś wyskoczy, nos się trochę błyszczy. Problem mam jedynie z cieniami pod oczami-nie potrafię tak nałożyć korektora, żeby zmarszczki były niewidoczne, a jeśli już uda mi się to osiągnąć, zawsze coś nie pasuje, widać że dużo zostało nałożone.
Minerały mnie zachwyciły, chcę kupić nrolamne opakowanie i tu pojawia sie moje pytanie: czy jest sens na taką skórę nakładać puder bambusowy jako primer (chodzi mi jedynie o lekki mat w strefie T)? Da się coś zrobić z cieniami ?
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 02:11   #994
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny czy jesienią i zimą tez stosujecie filtry?

Dodam,że zamierzam włączyć właśnie do pielęgnacji tonik z kwasami BHA/AHA (BU) i nie wiem czy nie powinnam sobie jakiegoś filtra właśnie sprawić..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 08:45   #995
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jesienią i zimą tez stosujecie filtry?

Dodam,że zamierzam włączyć właśnie do pielęgnacji tonik z kwasami BHA/AHA (BU) i nie wiem czy nie powinnam sobie jakiegoś filtra właśnie sprawić..
Ja używam i to dzięki Wizażankom To one przekonały mnie do tego Też mam ochotę na ten tonik ale boję się szybkiego i nadmiarnego łuszczenia.
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:17   #996
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Ja używam i to dzięki Wizażankom To one przekonały mnie do tego Też mam ochotę na ten tonik ale boję się szybkiego i nadmiarnego łuszczenia.
Rozumiem i też się zastosuję tylko zastanawiają mnie argumenty jakich użyły by Cię przekonać.. Przecież słońca ostatnio jak na lekarstwo

Ps. Na zimę 30 czy 50 będzie odpowiedniejsza??
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 09:37   #997
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jesienią i zimą tez stosujecie filtry?

Dodam,że zamierzam włączyć właśnie do pielęgnacji tonik z kwasami BHA/AHA (BU) i nie wiem czy nie powinnam sobie jakiegoś filtra właśnie sprawić..
ja stosuję cały rok, a przy kwasach to nie ma się co zastanawiać czy tylko dumać której firmy. 50+ oczywiście. Z resztą pytań odsyłam na biochemię, tam masz skarbnicę wiedzy o tym dlaczego trzeba się filtrować.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 09:45   #998
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja stosuję cały rok, a przy kwasach to nie ma się co zastanawiać czy tylko dumać której firmy. 50+ oczywiście. Z resztą pytań odsyłam na biochemię, tam masz skarbnicę wiedzy o tym dlaczego trzeba się filtrować.
Dziękuję..
Właśnie przekopuję forum sprawdzając jakie firmy polecacie..

Eh.. Strasznie dużo tych nowości.. Minerałki, primery, filtry, naturalne kosmetyki.. Że też nie wiedziałam o nich wcześniej..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:32   #999
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mam jeszcze jedno pytanie w tym temacie bo informacje jakie znajduję są sprzeczne..

Czy na filtry można śmiało nakładać podkłady? Gdzieś wyczytałam, że jakieś składniki filtrów i minerałów (używam EDM) się gryzą..
Czy jeżeli oddzielę filtr od minerałów warstwą primera w postaci pudru bambusowego to będzie ok??
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:45   #1000
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

mowisz o destabilizacji filtra? szperalam na ten temat na wizazu i z tego co wyszperalam to mit. jak masz wysoka ochrone to bym sie nie przejmowala. co innego starcie filtra przy nakladaniu mineralow (mineralne filtry pewnie sie scieraja, ale te chemiczne po czesci sie wchlaniaja w skore). swojego czasu tez nie wiedzialam co z tymi faktami zrobic i stwierdzilam ze nie ma co wariowac :P
i racja, warto oddzielic primerem
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:02   #1001
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Super.. Dziękuję za wyjaśnienie..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 07:58   #1002
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Strach czytać tu pewne wypowiedzi
Yasinisi, jesli naprawdę interesuje Cię kooperacja filtr - podkład, to zagłęb się w lekturę TU W razie wątpliwości, pytaj.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 08:07   #1003
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Podany link nie działa
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:16   #1004
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

proponuje dobrze przeszukać forum - filtr, filtry.
wiele już osób poruszało ten temat, w kontekście do minerałów i kolorówki. na biochemii sporo ważnych info tez znajdziesz.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:39   #1005
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Strach czytać tu pewne wypowiedzi
Yasinisi, jesli naprawdę interesuje Cię kooperacja filtr - podkład, to zagłęb się w lekturę TU W razie wątpliwości, pytaj.
mowisz o mojej wypowiedzi? moja skora nie jest tez specjalnie wrazliwa i stad taka opinia. na pewno filtromaniaczki mnie tu zaatakuja, ale i tak uwazam ze zadna skrajnosc nie jest dobra.
ale moze macie racje, lepiej niech dziewczyna przestrzega wszystkiego jak nalezy, kazda skora jest inna.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:55   #1006
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dzięki dziewczyny.. Nie mam teraz co prawda zbyt dużo czasu a forum zawiera mnóóóstwo informacji ale powolutku będę sobie zgłębiała arkana wiedzy mineralno-biochemicznej..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:45   #1007
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Podany link nie działa
Wiem dlaczego Wyślę Ci na PW

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2010-10-04 o 18:46
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:52   #1008
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja ostatnio używam mleczka winogronowego z mazideł pod minerały. Bardzo dobrze się sprawdza.
Muszę jeszcze tego Humektanu spróbować ale obeszłam wczoraj siedem aptek i w żadnej go nie było
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:16   #1009
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam mleczka winogronowego z mazideł pod minerały. Bardzo dobrze się sprawdza.
Muszę jeszcze tego Humektanu spróbować ale obeszłam wczoraj siedem aptek i w żadnej go nie było
Możesz zamówić przez aptekę DOZ(dbam o zdrowie), przez internet. Są też w superpharmach
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 16:09   #1010
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam mleczka winogronowego z mazideł pod minerały. Bardzo dobrze się sprawdza.
Muszę jeszcze tego Humektanu spróbować ale obeszłam wczoraj siedem aptek i w żadnej go nie było
ja za swoj Humektan zaplacilam 13.70 za 30 gr a na dozie jest z odbiorem osobistym 19.9 za 100 ml, wiec strasznie przeplacilam, ale nie zaluje bo to najlepszy krem jaki mialam w zyciu I swietnie nadaje sie pod mineraly
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:49   #1011
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Prosze sie nie pieklić, że jeszcze niezbyt dobrze przetestowałam filtr a już piszę to nie bedzie recenzja, to bedzie spostrzeżenie w gorącej wodzie kąpanej osoby, ktora bezkompromisowo traktuje kosmetyki

Od tych kilku dni uzywam krem mineralny z avene 50+, a na niego miałki. O ile jeszcze tydzien temu narzekałam na przesusz cery, kaloryfery, suche powietrze, pogoda jesienna zrobiła swoje. O ile borykam sie nadal z wysuszonymi dłońmi i skórą łydek, to buzia wreszcie nabrala oddechu, pod ten filtr nakładam ekspresowe serum hialuronowe, a potem standartowo makijaż. Jest super. Jakoś wszytsko ze sobą harmonijnie współgra Jeśli sie coś zmieni i sie zawiodę albo moja cera zacznie sie buntowac to też dam znac, ale ja tak mam... albo coś jest super od razu, albo idzie sobie w świat.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:14   #1012
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny ratunku,,, przeczesalam ten watek i mam dylemat. Potrzebuje filtra 50+ i zastanawiam sie miedzy iwostinem a avene. O avene wiekszosc wypowiada sie pozytywnie, o iwostinie malo jest tutaj napisane. Watek sklania mnie ku avene, KWC ku iwostinowi (duuuzooo wiecej opinii mimo ze srednia troszke nizsza niz dla avene). Moze jeszcze ktos sie wypowie?
Mam cere mieszana, sklonna do zapychania, z tendencja do przesuszen. Filt musi wspolgrac z minerami (lumiere i lauress przede wszystkim)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 13:34   #1013
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku,,, przeczesalam ten watek i mam dylemat. Potrzebuje filtra 50+ i zastanawiam sie miedzy iwostinem a avene. O avene wiekszosc wypowiada sie pozytywnie, o iwostinie malo jest tutaj napisane. Watek sklania mnie ku avene, KWC ku iwostinowi (duuuzooo wiecej opinii mimo ze srednia troszke nizsza niz dla avene). Moze jeszcze ktos sie wypowie?
Mam cere mieszana, sklonna do zapychania, z tendencja do przesuszen. Filt musi wspolgrac z minerami (lumiere i lauress przede wszystkim)
Miałam parę kosmetyków z Iwostina i odradzam tą firmę. Krem na noc ma w swoim składzie szkodliwy składnik który zapycha i może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Nie pamiętam już nazwy tego składnika i nie wiem jak jest w przypadku filtra ale ja już jestem uprzedzona co do Iwostinu. Pozdrawiam
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:01   #1014
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Goldika, uzywałam iwostinu 50+ zanim przerzuciałam sie na NP w zeszlym roku na jesień. Przy kuracji brevoksylem. Byłam bardzo zadowolona wtedy... gdy w lecie tego roku zaczełam go znowu stosować, już sie nie spisywał tak dobrze, cera co prawda juz byla podleczona i w miare sensowanie wygladała, niestety iwostin juz sie nie nadawał do codziennej pielegnacji. Cera jakoś tak pęczniała i nie reagowała fajnie. Moze to byla wina wysokiej temepratury... nie wiem. Ale mam dosc wrazliwą cere i sklonna do zapychania, dosyć taką niesforną i nieprzewidywalną. Cięzko mi jednoznacznie sie o tym kremie wypowiedzieć, więc chyba słaba to pomoc

Teraz mam krem mineralny 5o+ z avene . I na teraz jest bardzo fajny, krem ma odcien cielisty, taki lekko beżowy
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 15:00   #1015
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Goldika, uzywałam iwostinu 50+ zanim przerzuciałam sie na NP w zeszlym roku na jesień. Przy kuracji brevoksylem. Byłam bardzo zadowolona wtedy... gdy w lecie tego roku zaczełam go znowu stosować, już sie nie spisywał tak dobrze, cera co prawda juz byla podleczona i w miare sensowanie wygladała, niestety iwostin juz sie nie nadawał do codziennej pielegnacji. Cera jakoś tak pęczniała i nie reagowała fajnie. Moze to byla wina wysokiej temepratury... nie wiem. Ale mam dosc wrazliwą cere i sklonna do zapychania, dosyć taką niesforną i nieprzewidywalną. Cięzko mi jednoznacznie sie o tym kremie wypowiedzieć, więc chyba słaba to pomoc

Teraz mam krem mineralny 5o+ z avene . I na teraz jest bardzo fajny, krem ma odcien cielisty, taki lekko beżowy
a na ta avene nakladasz makijaz normalnie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 15:21   #1016
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a na ta avene nakladasz makijaz normalnie?
normalnie. Meow Purfect leżą na nim swietnie, Adorned juz niezbyt dobrze, jest dużo cięży i to pewnie przez to. Co ważne, a co moze byc minusem to to ze cera od niego zmienia troszkę odcien robie sie bardziej neutralna a normalnie jestem oliwkowo żółta Mnie to akurat nie przeszkadza, bo dosc udanie wyrównuje koloryt cery, i mam wrazenie że potrzeba mi dzieki temu mniej koreketora i podkładu. No ale warto o tym wiedzieć. Pod filtr jeszcze klade lekkie serum ekspresowe HA, olej z nasion czarnej porzeczki i inne dobre rzeczy (np. ekstrakt cantella). I jakoś fajnie ze soba wszytsko leży, raz przedobrzyłam bo dodałam sporo wit. C, no ale to byl szalony pomysł pod filtr klaść wit. C

O tym dokladnie pisze, na KWC jest jakas inna wersja.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:03   #1017
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku,,, przeczesalam ten watek i mam dylemat. Potrzebuje filtra 50+ i zastanawiam sie miedzy iwostinem a avene. O avene wiekszosc wypowiada sie pozytywnie, o iwostinie malo jest tutaj napisane. Watek sklania mnie ku avene, KWC ku iwostinowi (duuuzooo wiecej opinii mimo ze srednia troszke nizsza niz dla avene). Moze jeszcze ktos sie wypowie?
Mam cere mieszana, sklonna do zapychania, z tendencja do przesuszen. Filt musi wspolgrac z minerami (lumiere i lauress przede wszystkim)
Ja polecam mleczko Avene spf 50-uzywam go pod mineraly i sprawdza sie swietnie-mam podobna skore do Twojej-tylko na dodatek jeszcze b wrazliwaUzywam FF Lumiere
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 23:36   #1018
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

czesc dziewczyny!
zakupilam pare sampli z lily lolo, moj pierwszy makijaz mineralkami mam juz za soba i rzeczywiscie efekt jest
ale nie mam pojecia co stosowac przed mineralkami tzn jaki krem (najlepiej z filtrem zeby bylo 2 w 1)
dotychczas stosowalam l'oreal white perfect (ale za bardzo szczypia mnie po nim oczy, poza tym nie rozjasnia skory) ale widze ze nie bardzo mi sluzy - mineralki zwazyly sie na brodzie. Tak wiec mam pytanie: jaki polecacie krem nawilzajacy do skory mieszanej i wrazliwej, najlepiej z filtrem 20-30, ktory nie ma skladnikow uznawanych za zapychajace badz szkodliwe? bede wdzieczna za kazda opinie.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:23   #1019
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

a ja powiem ze probowalam roznych "baz" ale najlepiej wygladaja na mnie mienraly jak nie mam nic pod spodem(tylko termalka psikne). w innym wypadku(gdy naloze serum,krem) swiece sie jak latarnia po godzinie...

ewentualnie rade daje oil control serum z SN, wiec jako jedyne moge polecic ze swojej strony. a termalka to zbawienie dla podraznionej skory
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:32   #1020
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Nalozylam dzis mineralki bez kremu i poki co nic sie nie swieci, ale nie wyobrazam sobie nie uzywac jakiegos nawilzacza. a wode termalna uwielbiam, jednak dla mojej skory sama woda to troszke za malo

edit: http://cgi.ebay.co.uk/BECCA-MINERAL-...item255f07cb81

czy ktos uzywal tego primera i moze sie wypowiedziec czy warto go kupic? i jaki jest w porownaniu ze smashbox photo finish?

Edytowane przez Blablak
Czas edycji: 2010-11-20 o 16:33
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.