Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 11:43   #3391
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Digi-Pops

Dazzleglassy
http://www.temptalia.com/mac-digi-po...hotos-swatches

Dazzle Lipstick
http://www.temptalia.com/mac-dazzle-...watches-part-1
http://www.temptalia.com/mac-dazzle-...watches-part-2

piękności.. chce wszystkie.. no prawie wszystkie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:49   #3392
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
iiii po mnie jakoś spłynęło
uff chociaż coś
nawet te ciemniejsze mnie nie kręcą, no mooooże jakbym coś miała kupić to tą czerwoną szminę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 13:01   #3393
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
iiii po mnie jakoś spłynęło
uff chociaż coś
nawet te ciemniejsze mnie nie kręcą, no mooooże jakbym coś miała kupić to tą czerwoną szminę

Mi tez sie jakos odechcialo musze sobie szminki obmacac, ale pierwsza euforia minela. Mam nadzieje, ze bedzie je mozna wymienic w B2M - wtedy sie pewnie skusze Blyszczoli nawet nie chce widziec, bo cena/wydajnosc nie sa powalajace


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 13:05   #3394
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
iiii po mnie jakoś spłynęło
uff chociaż coś
nawet te ciemniejsze mnie nie kręcą, no mooooże jakbym coś miała kupić to tą czerwoną szminę
po mnie jakoś nie
jak one pięknie na ustach wyglądają a dazzleglassy po prostu kocham



obiecane fotki Alice + Olivia
samam w domu, więc swatche robione z ręki w związku z czym trochę się rozmazało

pigmiaki:
If It Sparkles
Partylicious
Later.

dazzleglassy:
Sparklicious
If It's Pink
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 16:31   #3395
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Marti, piękny ten Partylicious!

nie lubię MACa... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 17:32   #3396
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Hellraiser i Troublemaker
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 18:17   #3397
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

hi-Falutin mi sie podoba
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 21:27   #3398
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A gdzie? Bo pognałam dziś do Arkadii i nie ma ani Stereo Rose, ani By Candlelight. Udało mi się tylko dorwać Jazzed i trio Soften the Mood. Czy ty w Złotych Tarasach byłaś?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 22:51   #3399
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ale numer, oglądałam swatche na specktrze, z FF mi się póki co nic nie podoba, uwielbiam MACa że od czasu do czasu zrobi kolekcję "nie pode mnie" chociaż nie twierdzę, że jakiejś szarości nie zakupie coby później nie żałować

z DTW za to podoba mi się błyszczyk Bold & Brash (czyżby inspiracja pigmentem?) no i Going Bananas!

jeśli chodzi o moje wydatki MACowe na najbliższy okres to znając życie spłukę się na VV bo tam kolorki są bardziej mojowe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 07:44   #3400
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A gdzie? Bo pognałam dziś do Arkadii i nie ma ani Stereo Rose, ani By Candlelight. Udało mi się tylko dorwać Jazzed i trio Soften the Mood. Czy ty w Złotych Tarasach byłaś?
Jeśli to pytanie do mnie, to tak, byłam w Złotych Tarasach Może zadzwoń się upewnić czy są, bo byłam we wtorek i trochę czasu już minęło.
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:31   #3401
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

MAC For Rodarte


http://m.temptalia.com/mac-for-rodar...-for-fall-2010


Ciekawe fotka. Modelka wyglada jak upiorna panna mloda

Wogole te nazwy i cala kolekcja jest dosc kontrowersyjna, nie sadzicie?



__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 10:42   #3402
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
MAC For Rodarte


http://m.temptalia.com/mac-for-rodar...-for-fall-2010


Ciekawe fotka. Modelka wyglada jak upiorna panna mloda

Wogole te nazwy i cala kolekcja jest dosc kontrowersyjna, nie sadzicie?



zero reakcji u mnie kolejna która mnie nie kusi
a te blade kolorki, pfff wiem, że znajdą się tu wielbicielki, ale ja poczekam na coś mocniejszego

Damn spodobała mi się nowa kolekcja Lancome... ta na jesień piękny puder z różyczką, ciekawe jaki będzie dawał efekt...

teraz zauważyłam, że jest debata na temat inspiracji do tej kolekcji.
Dziwi mnie że ludzie się irytują... Fakt, tematyka dość trudna, zginęło wiele kobiet, ale dlaczego od razu rozumiec sztukę w sposób jednoznaczny? Ta kolekcja moim zdaniem wcale nie gloryfikuje tego co się wydarzyło. Wydaje mi się, że to sposób zwrócenia uwagi na ten problem. Wygooglasz swój lakier do paznokci a tam wynik "Juarez - miasteczko w którym mordowane są kobiety" itp. Zmusza do pomyślenia, poszukania, poczytania. Może to ma właśnie na celu Rodarte i MAC a nie promowanie takich zachowań. MAC działa na rzecz kobiet, dzieci chorych na AIDS i burzenie się że teraz zrobił taką kolekcję? no i co z tego? jeśli chociaż jakiś procent klientek dowie się w ten sposób co tam się działo to uważam to za zasadne!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:11
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:32   #3403
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Hmmm ciekawe jak te szminki wypadną na żywo? Może to jest tylko moje wrażenie, ale ten brokat wygląda na dość gruby
Na jakiegoś Dazzeglasa czaję się już prawie od roku i nie mogę się zdecydować. Chyba mnie zniechęca jego pojemność do ceny.

Villains jakoś nie mojowa chciałabym zobaczyć te dwa cienie jasny złoty Sweet Joy i tego rudzielca De-vil. Tylko jakoś odnoszę wrażenie, że te odcienie to w sumie nic nowego.
Za to z niecierpliwością przebieram nogami w oczekiwaniu na Fabulous Fellings i tu zapewne zaszaleję:
http://www.specktra.net/forum/f217/m...g-10-a-162297/
wiem, kolory się powtarzają się ale bardzo lubię takie kombinacje.
Mac for Rodarte:
Pigment ($19.50 U.S. / $23.50 CDN)

* White Gold White pearl with gold duochrome (PRO)

* Kitschmas Shimmering pink/mauve (Permanent)
* Mauvement Cool taupe with gold pearl (Limited Edition) (Repromote from Rushmetal, Overrich)
* Badlands Mid-tone shimmer beige brown (Limited Edition)
Te dwa pigmenty brzmią smakowicie i oczywiście Mauvement , za to znając życie róż będzie dla mnie stanowczo za jasny, ale kolekcja jako całość podoba mi się kolorystycznie tylko nie rozumiem jednego, po co z znów robić repromote Kitschmas kiedy są inne pigmenty w podobnym kolorze ale o niebo lepszym wykończeniu?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
teraz zauważyłam, że jest debata na temat inspiracji do tej kolekcji.
Dziwi mnie że ludzie się irytują... Fakt, tematyka dość trudna, zginęło wiele kobiet, ale dlaczego od razu rozumiec sztukę w sposób jednoznaczny? Ta kolekcja moim zdaniem wcale nie gloryfikuje tego co się wydarzyło. Wydaje mi się, że to sposób zwrócenia uwagi na ten problem. Wygooglasz swój lakier do paznokci a tam wynik "Juarez - miasteczko w którym mordowane są kobiety" itp. Zmusza do pomyślenia, poszukania, poczytania. Może to ma właśnie na celu Rodarte i MAC a nie promowanie takich zachowań. MAC działa na rzecz kobiet, dzieci chorych na AIDS i burzenie się że teraz zrobił taką kolekcję? no i co z tego? jeśli chociaż jakiś procent klientek dowie się w ten sposób co tam się działo to uważam to za zasadne!
A co do kontrowersyjności nazw. Fakt, Ja nie lubię tej formy zwracania uwagi na tak poważne problemy. Jakoś moda i kosmetyki nie są dla mnie pasującą formą mówienia o takich zbrodniach, ale masz rację, że lepsze są takie akcje niż milczenie. To poszerza wiedzę opinii publicznej.
Niestety nie tylko się działo ale nadal się dzieje
edit:
Ciekawe czy przekażą jakieś dotacje ze sprzedaży z tej kolekcji organizacjom pomagającym rodzinom ofiar?

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:39
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:57   #3404
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Z Digi-Pops nic a nic dla mnie... nie lubię takich błyszczących i nadrobinkowanych rzeczy

Marti piękne zakupy

Odnośnie Rodarte to mnie takie rzeczy nie szokują... akurat kontrowersyjne fotografie, nazwy to dla mnie część sztuki a sztuka jest właśnie po to żeby zwracać uwagę aby odbiorcę zmusić do zastanowienia refleksji. Juz żyjemy w takim świecie że nazwa, symbol jakby sama staje się przekazem - a to jakie wynioski wyciagnie odbiorca to juz inna sprawa. I nie przesadzałabym z tym że MAC pragnie edukowac ludzi - po prostu dobry ruch marketingowy który zarazem może przynieść wiele korzyści. Kolekcja mnie nie porywa ale takiego bledziocha jak ja cieszy że w końcu jakieś blady chłodny róż i BP no i ciekawa jestem bladych szminek mimo że za frostami nie przepadam.

EDIT:
Nie tyle MAC co Rodarte zahacza o granice czym się sztuka (moda, makijaż) powinna inspirować http://iheartthreadbared.wordpress.c...ot-its-friend/
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2010-07-16 o 13:06
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 13:27   #3405
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Z Digi-Pops nic a nic dla mnie... nie lubię takich błyszczących i nadrobinkowanych rzeczy

Marti piękne zakupy

Odnośnie Rodarte to mnie takie rzeczy nie szokują... akurat kontrowersyjne fotografie, nazwy to dla mnie część sztuki a sztuka jest właśnie po to żeby zwracać uwagę aby odbiorcę zmusić do zastanowienia refleksji. Juz żyjemy w takim świecie że nazwa, symbol jakby sama staje się przekazem - a to jakie wynioski wyciagnie odbiorca to juz inna sprawa. I nie przesadzałabym z tym że MAC pragnie edukowac ludzi - po prostu dobry ruch marketingowy który zarazem może przynieść wiele korzyści. Kolekcja mnie nie porywa ale takiego bledziocha jak ja cieszy że w końcu jakieś blady chłodny róż i BP no i ciekawa jestem bladych szminek mimo że za frostami nie przepadam.

EDIT:
Nie tyle MAC co Rodarte zahacza o granice czym się sztuka (moda, makijaż) powinna inspirować http://iheartthreadbared.wordpress.c...ot-its-friend/
Dla mnie w tym nie ma żadnego szoku, po prostu brak smaku. Rodarte stworzył a MAC się podpisał i tak jak piszesz jest to dobry chwyt marketingowy. Osobiście nie lubię takiej formy, komuś innemu może się podobać Dobrze będzie jeśli przy okazji może być pozytywny efekt tej akcji.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 11:02   #3406
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ciekawe czy przekażą jakieś dotacje ze sprzedaży z tej kolekcji organizacjom pomagającym rodzinom ofiar?
' M·A·C will give a portion of the proceeds from the M·A·C Rodarte collection to help those in need in Juarez. '

Bardzo ladnie z ich strony

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
teraz zauważyłam, że jest debata na temat inspiracji do tej kolekcji.
Dziwi mnie że ludzie się irytują... Fakt, tematyka dość trudna, zginęło wiele kobiet, ale dlaczego od razu rozumiec sztukę w sposób jednoznaczny? Ta kolekcja moim zdaniem wcale nie gloryfikuje tego co się wydarzyło. Wydaje mi się, że to sposób zwrócenia uwagi na ten problem. Wygooglasz swój lakier do paznokci a tam wynik "Juarez - miasteczko w którym mordowane są kobiety" itp. Zmusza do pomyślenia, poszukania, poczytania. Może to ma właśnie na celu Rodarte i MAC a nie promowanie takich zachowań. MAC działa na rzecz kobiet, dzieci chorych na AIDS i burzenie się że teraz zrobił taką kolekcję? no i co z tego? jeśli chociaż jakiś procent klientek dowie się w ten sposób co tam się działo to uważam to za zasadne!
Mnie tez to raczej nie irytuje, ale moze to dlatego, ze te problemy sa mi po prostu dalekie. Moze dziewczyny, ktore tak ostro reaguja, sa bardziej z tym tematem zwiazane ....

Rodarte komentuje nazwy produktow ich wyprawa do Meksyku i uroda krajobrazow, a nie morderstwami. Coz moze i tak jest .... My tu mozemy tylko gdybac. Kolekcja bedzie w sprzedazy czy to sie komus podoba czy nie.

Swoja droga zastanawiam sie czy MAC przypuszczal, ze wywola taka burze wsrod swoich fanow?


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)

Edytowane przez She Wolf
Czas edycji: 2010-07-17 o 11:31
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:13   #3407
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
' M·A·C will give a portion of the proceeds from the M·A·C Rodarte collection to help those in need in Juarez. '

Bardzo ladnie z ich strony

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Mnie tez to raczej nie irytuje, ale moze to dlatego, ze te problemy sa mi po prostu dalekie. Moze dziewczyny, ktore tak ostro reaguja, sa bardziej z tym tematem zwiazane ....

Rodarte komentuje nazwy produktow ich wyprawa do Meksyku i uroda krajobrazow, a nie morderstwami. Coz moze i tak jest .... My tu mozemy tylko gdybac. Kolekcja bedzie w sprzedazy czy to sie komus podoba czy nie.

Swoja droga zastanawiam sie czy MAC przypuszczal, ze wywola taka burze wsrod swoich fanow?


Na temptalii jest taka info:
STATEMENT FROM M·A·C COSMETICS ON THE M·A·C RODARTE COLLECTION

We understand that product names in the M·A·C Rodarte collection have offended some of our consumers and fans. This was never our intent and we are very sorry. We are listening carefully to the comments posted and are grateful to those of you who have brought your concerns to the forefront of our attention. M·A·C will give a portion of the proceeds from the M·A·C Rodarte collection to help those in need in Juarez. We are diligently investigating the best way to do this. Please be assured that we will keep you posted on the details regarding our efforts.

STATEMENT FROM RODARTE ON THE M·A·C AND RODARTE COLLECTION

Our makeup collaboration with M·A·C developed from inspirations on a road trip that we took in Texas last year, from El Paso to Marfa. The ethereal nature of this landscape influenced the creative development and desert palette of the collection. We are truly saddened about injustice in Juarez and it is a very important issue to us. The M·A·C collaboration was intended as a celebration of the beauty of the landscape and people in the areas that we traveled.


Czyli jednak przekażą jakąś część z dochodów na ten cel




Dziewczyny, macie jakieś fajne propozycje na wykorzystanie cieni soba i mulch? Leżą i się kurzą, chciałam je jakoś fajnie wykorzystać, ale niezbyt mi to wychodzi
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:28   #3408
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Na temptalii jest taka info:
STATEMENT FROM M·A·C COSMETICS ON THE M·A·C RODARTE COLLECTION

We understand that product names in the M·A·C Rodarte collection have offended some of our consumers and fans. This was never our intent and we are very sorry. We are listening carefully to the comments posted and are grateful to those of you who have brought your concerns to the forefront of our attention. M·A·C will give a portion of the proceeds from the M·A·C Rodarte collection to help those in need in Juarez. We are diligently investigating the best way to do this. Please be assured that we will keep you posted on the details regarding our efforts.

STATEMENT FROM RODARTE ON THE M·A·C AND RODARTE COLLECTION

Our makeup collaboration with M·A·C developed from inspirations on a road trip that we took in Texas last year, from El Paso to Marfa. The ethereal nature of this landscape influenced the creative development and desert palette of the collection. We are truly saddened about injustice in Juarez and it is a very important issue to us. The M·A·C collaboration was intended as a celebration of the beauty of the landscape and people in the areas that we traveled.


Czyli jednak przekażą jakąś część z dochodów na ten cel


Cytat:
Dziewczyny, macie jakieś fajne propozycje na wykorzystanie cieni soba i mulch? Leżą i się kurzą, chciałam je jakoś fajnie wykorzystać, ale niezbyt mi to wychodzi
Cienia Soba nie mam więc Ci nie pomogę za to Mulch jest moim podstawowym brązowy cieniem, używam go zawsze gdy chcę mieć jakiś brązowy akcent w makijażu i właściwie każdy mój neutralny makijaż jest z tym cieniem. Bardzo lubię zestawienie cieni Chamomile lub Vanilla, Wedge i Mulch Fajnie wygląda też z All that Glitters, pigmentem Naked lub Et tu bouqet, a i dodaje go też do makijaży z jakimś miedzianym akcentem. Często też dodaję go do fioletów i 'uspokajam' nim niebieskie makijaże
Bardzo lubię ten cień nawet bardziej mi pasuje niż Bronze
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 19:34   #3409
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość


Cienia Soba nie mam więc Ci nie pomogę za to Mulch jest moim podstawowym brązowy cieniem, używam go zawsze gdy chcę mieć jakiś brązowy akcent w makijażu i właściwie każdy mój neutralny makijaż jest z tym cieniem. Bardzo lubię zestawienie cieni Chamomile lub Vanilla, Wedge i Mulch Fajnie wygląda też z All that Glitters, pigmentem Naked lub Et tu bouqet, a i dodaje go też do makijaży z jakimś miedzianym akcentem. Często też dodaję go do fioletów i 'uspokajam' nim niebieskie makijaże
Bardzo lubię ten cień nawet bardziej mi pasuje niż Bronze
dzięki! Na pewno skorzystam z kombinacji. Cały czas mi się wydaje że obydwa cienie są dla mnie zbyt rudo-złote, ale będę próbować i walczyć
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 20:37   #3410
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
dzięki! Na pewno skorzystam z kombinacji. Cały czas mi się wydaje że obydwa cienie są dla mnie zbyt rudo-złote, ale będę próbować i walczyć
Popróbuj powodzenia. Mi bardzo pasują takie ciepłe odcienie więc często używam
Może spróbuj go użyć z kolorami które najlepiej na Tobie wyglądają ( a do których on pasuje) bardziej jako akcent np. w załamaniu powieki albo w kąciku.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 22:04   #3411
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś fajne propozycje na wykorzystanie cieni soba i mulch? Leżą i się kurzą, chciałam je jakoś fajnie wykorzystać, ale niezbyt mi to wychodzi
jeżeli Soba nie ginie na twojej skórze to jest super do neutralnego podkreślania załamania, do tego jakis jasny neutral na ruchomą część i pod łuk brwiowy, najbardziej lubie takie neutralne modelowanie do kolorowej kreski, oko robi sie plastyczne ale nie jest przeładowane i kreska wygląda bardzo świeżo i lekko

z Mulch lubiłem robić z ciemno brązową kredką i odrobiną czerni błyszczące lekkie smokey, szczególnie jak Mulch dasz na mokro
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 22:25   #3412
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jeżeli Soba nie ginie na twojej skórze to jest super do neutralnego podkreślania załamania, do tego jakis jasny neutral na ruchomą część i pod łuk brwiowy, najbardziej lubie takie neutralne modelowanie do kolorowej kreski, oko robi sie plastyczne ale nie jest przeładowane i kreska wygląda bardzo świeżo i lekko

z Mulch lubiłem robić z ciemno brązową kredką i odrobiną czerni błyszczące lekkie smokey, szczególnie jak Mulch dasz na mokro
Nie ginie na szczęście, wypróbuję chyba jutro tę opcję z modelowaniem dobra, będę próbować, dzięki Wam opcji mam wiele, dziękuję
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:10   #3413
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dla mnie w tym nie ma żadnego szoku, po prostu brak smaku. Rodarte stworzył a MAC się podpisał i tak jak piszesz jest to dobry chwyt marketingowy. Osobiście nie lubię takiej formy, komuś innemu może się podobać Dobrze będzie jeśli przy okazji może być pozytywny efekt tej akcji.
eee brakiem smaku też bym tego nie nazwała, na mnie to podziałało jak zwrócenie uwagi na problem. Jak pisała Brand - każdy odbiera inaczej i to jest fajne
Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Na temptalii jest taka info:
STATEMENT FROM M·A·C COSMETICS ON THE M·A·C RODARTE COLLECTION

We understand that product names in the M·A·C Rodarte collection have offended some of our consumers and fans. This was never our intent and we are very sorry. We are listening carefully to the comments posted and are grateful to those of you who have brought your concerns to the forefront of our attention. M·A·C will give a portion of the proceeds from the M·A·C Rodarte collection to help those in need in Juarez. We are diligently investigating the best way to do this. Please be assured that we will keep you posted on the details regarding our efforts.

STATEMENT FROM RODARTE ON THE M·A·C AND RODARTE COLLECTION

Our makeup collaboration with M·A·C developed from inspirations on a road trip that we took in Texas last year, from El Paso to Marfa. The ethereal nature of this landscape influenced the creative development and desert palette of the collection. We are truly saddened about injustice in Juarez and it is a very important issue to us. The M·A·C collaboration was intended as a celebration of the beauty of the landscape and people in the areas that we traveled.


Czyli jednak przekażą jakąś część z dochodów na ten cel

coraz bardziej lubię MACa

http://www.temptalia.com/mac-pro-lon...010#more-23847

łaaaaaaaaadne....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-07-18 o 11:24
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:18   #3414
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eee brakiem smaku też bym tego nie nazwała, na mnie to podziałało jak zwrócenie uwagi na problem. Jak pisała Brand - każdy odbiera inaczej i to jest fajne


coraz bardziej lubię MACa

http://www.temptalia.com/mac-pro-lon...010#more-23847

łaaaaaaaaadne....
ta ostatnia lipcreme, taka jasno różowo-łososiowa, nie wiem która to z nazwy, ale na zdjęciu wygląda ładnie
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:43   #3415
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

PROŚBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam ogromną prośbę, do użytkowniczki lub użytkownika MAC Matte Gel. Czy ktoś z Was może używa? Potrzebuję opinii, ponieważ wybieram się na zakupy do Krakowa , a nie lubię kupować w "ciemno". Nie mam możliwości przetestowania wcześniej. Mam przetłuszczającą się cerę w strefie T (najbardziej), a ta pogoda, którą mamy obecnie wykańcza makijaż w pierwszej kolejności. Mam tylko nadzieję, że ten gel odrobinę pomoże i zmatuje na dłużej problematyczne partie na twarzy.
Bardzo proszę o wszystkie możliwe opinie i spostrzeżenia .
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 11:01   #3416
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
PROŚBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam ogromną prośbę, do użytkowniczki lub użytkownika MAC Matte Gel. Czy ktoś z Was może używa? Potrzebuję opinii, ponieważ wybieram się na zakupy do Krakowa , a nie lubię kupować w "ciemno". Nie mam możliwości przetestowania wcześniej. Mam przetłuszczającą się cerę w strefie T (najbardziej), a ta pogoda, którą mamy obecnie wykańcza makijaż w pierwszej kolejności. Mam tylko nadzieję, że ten gel odrobinę pomoże i zmatuje na dłużej problematyczne partie na twarzy.
Bardzo proszę o wszystkie możliwe opinie i spostrzeżenia .
Miałam i jest to według mnie sredni produkt.
Lepsze o działaniu matującym ma dr. Brandt
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 11:22   #3417
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Miałam i jest to według mnie sredni produkt.
Lepsze o działaniu matującym ma dr. Brandt
Dzięki Geoniu, a możesz mi podać nazwę Dr, Brandt i czy jest on dostępny w Sephorze? Miałam sobie kupić P+P, ale stwierdziłam ,że ostatnio ciągle go używałam i trzeba by coś innego poużywać, żeby cera się nie przyzwyczaiła do jednego produktu.
Ale masz go przetestowanego na tłustej cerze?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 12:50   #3418
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
PROŚBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam ogromną prośbę, do użytkowniczki lub użytkownika MAC Matte Gel. Czy ktoś z Was może używa? Potrzebuję opinii, ponieważ wybieram się na zakupy do Krakowa , a nie lubię kupować w "ciemno". Nie mam możliwości przetestowania wcześniej. Mam przetłuszczającą się cerę w strefie T (najbardziej), a ta pogoda, którą mamy obecnie wykańcza makijaż w pierwszej kolejności. Mam tylko nadzieję, że ten gel odrobinę pomoże i zmatuje na dłużej problematyczne partie na twarzy.
Bardzo proszę o wszystkie możliwe opinie i spostrzeżenia .
u mnie sprawdza się puder bambusowy z Biochemii Urody (nakładam jak bazę przed podkładem EDM i potem jeszcze na wykończenie)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:48   #3419
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
PROŚBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam ogromną prośbę, do użytkowniczki lub użytkownika MAC Matte Gel. Czy ktoś z Was może używa? Potrzebuję opinii, ponieważ wybieram się na zakupy do Krakowa , a nie lubię kupować w "ciemno". Nie mam możliwości przetestowania wcześniej. Mam przetłuszczającą się cerę w strefie T (najbardziej), a ta pogoda, którą mamy obecnie wykańcza makijaż w pierwszej kolejności. Mam tylko nadzieję, że ten gel odrobinę pomoże i zmatuje na dłużej problematyczne partie na twarzy.
Bardzo proszę o wszystkie możliwe opinie i spostrzeżenia .
Mnie w takie dni ratuje ten produkt Skindinavi: http://www.skindinavia.com/products-...makeup-finish/
Zamawiałam go w ciemno, ale trafiłam. Stosowałam go pod i na makiaż przez ostatnie upaly i trzymał się wzorowo (przetrwał upał i mocno taneczną noc ) Polecam. mogłabym Ci odpsikać trochę produktu, tylko nie wiem w co , jeśli jesteś zainteresowana
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:37   #3420
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cześć dziewczynki, pigmentów MAC-a jednak użyuwac nie będę - za bardzo osypują mi się i dostają do oczu i powodują podrażnienia i ropienie oczek
Przenoszę się na zapoznanie z prasowanymi MAC-a i dzisiaj dostałam z wymianki pojedyńczy cień "Contrast" jutro go potestuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.