miał być blond :(((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 18:38   #1
asia1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16

miał być blond :((((


Witam, nie wiem co robić....jestem wkurzona....lata nosilam czarne włosy, od jakis dwóch lat je rozjaśniałam, aż doszłam do koloru blond...takiego naturalnego lekko zlotego....jaki by nie był byłam zadowolona.
Kupiłam dziś farbę bo miałam odrosty, w sumie to chcialam zaoszczędzic bo zawsze farbowalam u fryzjera. No cóż....zamiast 170 zł wolałam wydać 12. No a teraz mam...
Dziewczyny wyszedł mi brązowy!!!!!!!!!!!!!! i wcale nie jakiś jaśniutki brąz tylko konkretnie ciemny. Farbe kupiłam Garnier color naturals nr 7 - blond. O co chodzi? co sie stało? jak mogę sobie pomóc? dwa lata rozjaśniania poszły w las. Wiem powiecie, ze to z chytrości....ale takie czasy...
CZY JEST JAKIS RATUNEK????????
__________________
asia1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:11   #2
mania265
Przyczajenie
 
Avatar mania265
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: miał być blond :((((

NIe błón sie ten kolor miałam juz 2 razy na rozjasniane włosy i po 2 tygodniach było miodzio) musi sie zmyć bo zawsze te farby tak ciemno wychodzą a później płowieją)
mania265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:47   #3
asia1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: miał być blond :((((

obyś Kochana miała rację, umyłam teraz jeszcze raz....ale bez zmian....no cóż...przyjdzie mi poczekać..dzieki za szybką odpowiedz...może zasnę jednak z nadzieją miłego weekendu!
__________________
asia1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 20:47   #4
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: miał być blond :((((

powinno sie splukac,ale wzielas za ciemna farbe, poziom 7 jest dosc ciemny i wydaje mi sie,ze ta farbka nie jest rozjasniajaca,dlatego przyciemnilo Ci wlosy. Do rozjasniania odrostu powinnas kupowowac farbke mocniejsza,ale to juz jest takie gdybanie, nie wiem jaki masz naturalny kolor wlosow ani ten farbowany blond (jaki poziom)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:08   #5
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: miał być blond :((((

bo 7 to juz taki ciemny blond, a garnier jeszcze poczatkowo wychodzi ciemniej, wiec masz jasny brąz. Czemu nie wzięłąs jasnego blondu? Ale nie martw się- co jak co ale akurat garnier spłukuje się w trimiga myj przeciwłupiezowym szmaponem- za 4 mycia bedziesz miec juz blond. A potem wyblaknie do jasnego blondu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:11   #6
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: miał być blond :((((

Cytat:
Napisane przez asia1997 Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem co robić....jestem wkurzona....lata nosilam czarne włosy, od jakis dwóch lat je rozjaśniałam, aż doszłam do koloru blond...takiego naturalnego lekko zlotego....jaki by nie był byłam zadowolona.
Kupiłam dziś farbę bo miałam odrosty, w sumie to chcialam zaoszczędzic bo zawsze farbowalam u fryzjera. No cóż....zamiast 170 zł wolałam wydać 12. No a teraz mam...
Dziewczyny wyszedł mi brązowy!!!!!!!!!!!!!! i wcale nie jakiś jaśniutki brąz tylko konkretnie ciemny. Farbe kupiłam Garnier color naturals nr 7 - blond. O co chodzi? co sie stało? jak mogę sobie pomóc? dwa lata rozjaśniania poszły w las. Wiem powiecie, ze to z chytrości....ale takie czasy...
CZY JEST JAKIS RATUNEK????????
w identyczny sposób nacięłam się na garniery i na ten sam kolor miał być blond wyszedł brąz albo prawie czarny

one się szybko wypłukują po ok. tygodniu codziennego mycia, oczywiście nie do końca, ale zawsze na tyle, żeby można je było pofarbować innym kolorem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 15:10   #7
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: miał być blond :((((

Cytat:
Napisane przez asia1997 Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem co robić....jestem wkurzona....lata nosilam czarne włosy, od jakis dwóch lat je rozjaśniałam, aż doszłam do koloru blond...takiego naturalnego lekko zlotego....jaki by nie był byłam zadowolona.
Kupiłam dziś farbę bo miałam odrosty, w sumie to chcialam zaoszczędzic bo zawsze farbowalam u fryzjera. No cóż....zamiast 170 zł wolałam wydać 12. No a teraz mam...
Dziewczyny wyszedł mi brązowy!!!!!!!!!!!!!! i wcale nie jakiś jaśniutki brąz tylko konkretnie ciemny. Farbe kupiłam Garnier color naturals nr 7 - blond. O co chodzi? co sie stało? jak mogę sobie pomóc? dwa lata rozjaśniania poszły w las. Wiem powiecie, ze to z chytrości....ale takie czasy...
CZY JEST JAKIS RATUNEK????????
Kiedyś farbowałam tą farbą, bardzo szybko się wypłukała, ale na rudo. Kładłam na swój naturalny jasny/średni blond.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-02-05 o 15:15
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 14:07   #8
asia1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: miał być blond :((((

no dobrze...jakoś się uspokoiłam i z godnością przyjęłam na klatę moj nowy "blond"
Ale co teraz, co zrobić by znowu miec jasne włosy...muszę chyba zaczynać od początku, od delikatnych pasemek i z kazda wizytą u fryzjera coraz ich wiecej rozjasniać. Ja naprawde mialam juz bardzo jasne
Czy to jedyne wyjscie?
__________________
asia1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.