dylematy małolaty heheh:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 10:26   #121
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
jaka to metoda z tymi oliwkami?
i ile kosztuja ampułki seboradinu?? możesz coś o nich napisac?

ja zamowilam juz serum z avonu nie moge sie doczekac
ta metoda polega na smarowaniu zniszczonych koncowek oliwa z oliwek . nosek kiedy bedziesz miec serum?? bo ja bede miala w poniedzialek . co do ampulek seboradinu to juz widze ze smerfeta mnie wtreczyla chyba kupie je siobie na zime aby wzmocnic wloski.

P.S. Nosek to ty avatarku ?? Swietne zdjecie Ja zaraz spadm bo bede jechac po zamownienie do Oriflame
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:31   #122
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
dziekuje smerfeta

w takim razie zdecyduje sie na szampon +lotion + ampułki. zrezygnuje z balsamu

dalej czekam na ta metode dotyczaca oliwek
moim zdaniem nie powinnas kupowac ampulek jezeli nie masz bardzo oslabionych wlosow ani jezeli Ci nie wypadaja ..... balasam bedzie dla Ciebie odpowiedniejszy i tanszy... pamietajcie ze to nie sa srodki NA POROST WLOSOW tylko na ich wzmocnienie i nie mozna przesadzac jezeli nie ma sie wypadajacych wlosow.. Kuurcze tylko ja sie jeszcze zastanawiam czy kupowac ampulki Seboradin czy Radical...Co polecasz Puniax bo bardzo wypadajacych wloskow ktorym nawet wczesniej opisana kuracja nie pomaga??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:22   #123
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
jaka to metoda z tymi oliwkami?
i ile kosztuja ampułki seboradinu?? możesz coś o nich napisac?

ja zamowilam juz serum z avonu nie moge sie doczekac
No więc dokładnie o te ampułki mi chodziło, które chyba smerfeta pokazała (innych chyba nie ma). Ja miałam także balsam, bo bez niego nie rozczesałabym włosów po umyciu A jeśli chodzi o te końcówki, to Agabil mi dała taki sposób: podgrzać oliwę z oliwek, by była ciepła, i wetrzeć w końcówki na pół godziny lub godzinę przed myciem.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:30   #124
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Mi włosy wypadały wręcz niewyobrażalnie. Ponieważ lekarz mi nic nie pomógł, to zawzięłam się jak nigdy i postanowiłam sama się wziąć za siebie, a raczej za swoje włosy. Agabil poradziła mi tą serię Seboradin (na początku czerwca). Powiedziała, że podobno ampułki Seboradin są lepsze niż Radical (i do tego tańsze). I muszę przyznać, że rzeczywiście bardzo mi pomogły. Ampułek Radical nie miałam (podejrzewam, że też są dobre), ale skoro masz produkty Seboradin, to ampułki też sobie kup z tej serii. Ogólnie wszystkie te produkty mają niesamowite działanie.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 11:37   #125
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez Puniax
Mi włosy wypadały wręcz niewyobrażalnie. Ponieważ lekarz mi nic nie pomógł, to zawzięłam się jak nigdy i postanowiłam sama się wziąć za siebie, a raczej za swoje włosy. Agabil poradziła mi tą serię Seboradin (na początku czerwca). Powiedziała, że podobno ampułki Seboradin są lepsze niż Radical (i do tego tańsze). I muszę przyznać, że rzeczywiście bardzo mi pomogły. Ampułek Radical nie miałam (podejrzewam, że też są dobre), ale skoro masz produkty Seboradin, to ampułki też sobie kup z tej serii. Ogólnie wszystkie te produkty mają niesamowite działanie.
no wiec chyba skusze sie na ampulki seboradin bo widze ze maja dobra opinie. myslalam o nich juz wczeasniej jednak wolalam nie przesadzac z produktami do wlosw bo balam sie ze beda jeszcze bardziej wypadac przez to ze ich tyle uzywam. teraz troszke przystopowalam bo chyba przekarmilam wloski i stosuje tylko radical szampon i wcieram jaiis tam plyn do przetluszczajacych sie wloskow. potem dokoncze seboradin.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 12:01   #126
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

mam pytanie, czy jedwab Biosilk nadaje się do prostowania włosów, bo podobno chroni przed wysoką temperaturą ale nie jestem pewna
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:15   #127
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
P.S. Nosek to ty avatarku ?? Swietne zdjecie
ja ja dziekuje .. to taki tam przyplyw dobrego humoru byl


Cytat:
Napisane przez 2-B
mam pytanie, czy jedwab Biosilk nadaje się do prostowania włosów, bo podobno chroni przed wysoką temperaturą ale nie jestem pewna
oto co znalazlam:
Olejek ten zawiera czysty naturalny jedwab składniki roślinne i witaminy które regenerują włosy i wyraźnie dodają gładkości, połysku, i chronią przed wysoką temperaturą nadaje się pod żelazko. Efekt juz po pierwszym razie. Może być stosowany zarówno na mokre jak i suche włosy.
Szczególnie polecany do rozdwojonych końcówek.
BEZ POTRZEBY SPŁUKIWANIA
więc chyba się nadaje

sprostowanie:
chyba jednak się nie nadaje, moze to tylko zacheta dla kupujacych na allegro , jesli nie wiadomo na pewno lepiej nie ryzykowac!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2005-08-25 o 15:16
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 13:42   #128
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
ja ja dziekuje .. to taki tam przyplyw dobrego humoru byl



oto co znalazlam:
Olejek ten zawiera czysty naturalny jedwab składniki roślinne i witaminy które regenerują włosy i wyraźnie dodają gładkości, połysku, i chronią przed wysoką temperaturą nadaje się pod żelazko. Efekt juz po pierwszym razie. Może być stosowany zarówno na mokre jak i suche włosy.
Szczególnie polecany do rozdwojonych końcówek.
BEZ POTRZEBY SPŁUKIWANIA
więc chyba się nadaje
Przeczytałam 5 stron tego wątku, bo też zapuszczam, więc szukam wszelkich rad Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie o swojeggo klanu ? Ten jedwab biosilk to... chodzi o tą malutką buteleczkę "Farouk Biosilk" do zamówienia na esentii? Za ok 8 zł? Napiszcie koniecznie, bo przymierzam się do zakupu
Teraz muszę spływać, a potem napiszę, w jaki sposób ja pielęgnuję moje kudełki
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 14:11   #129
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

kupiłam maseczkę wax do ciemnych włosów 240g i zapłaciłam 16zł. to się opłaca jutro wypróbuję to cudeńko
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 14:20   #130
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Jeśli chodzi o moje włosy to sięgają za ramiona, są wystopniowane, brzytwą , co trochę nieciekawie wygląda... Są suche i sianowate niestety Wypadają i wogóle... A ja do tego wszystkiego kilka razy na tydzień traktuje je prostownicą, bo tylko wtedy jako-tako wyglądam... Ale myślę, że aż tak mi ona nie niszczy kudełków, bo przed prostowaniem nakładam mleczko chroniące przed wysoką temp., a pozatym to ceramiczny Babyliss pro...
Co myślicie? Czy to bardzo źle?

Codziennie/co dwa dni (to zależy), myję włosy szamponem Garnier Neril, zostawiam pianę na 5 min. Po spłukaniu odżywka Pantene ze Złotej linii na ok 15 minut. Mniej więcej co dwa dni w skórę głowy wcieram tonik garnier neril (to na wypadanie...), a rano myję, bo okropnie śmierdzi Nie ma to jak rzodkiew, czy tam rzepa
Jeśli nie prostuję, to spryskuję jeszcze włosy odżywką bez spłukiwania Gliss Kur jedwab cośtam...

Macie dla mnie jakieś rady? Jakieś pomysły?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 14:47   #131
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Arrow Dot.: dylematy małolaty heheh:)

beoneself witamy ! oczywiscie przyjmiemy kazdego (każdą?) kto tylko chce i ma taką samą obsesję na punkcie włosów co my, prawda limonko?

tak, ten biosilk to właśnie ten o którym mówisz. w zalaczniku fotka ja jednak nie miałam z nim do czynienia ani przez chwilę,więc nie wiem czy skuteczny czy nie! nie męczę już włosów prostowanie od dluzszego czasu,ale niedlugo bede zmuszona do jednorazowego (wesele).

co do prostowania wloskow to ja bym sie powstrzymala zwlaszcza w przypadku suchych wloskow..ale skoro ta odzywka ktora stosujesz wczesniej jest skuteczna to moze nie jest to az takie szkodliwe

z tego co zauwazylam to my tu wszystkie jestesmy nastawione na serie seboradinu i na Wax. niektorzy, tak jak ja, tylko wirtualnie poki co bo nie mam do tych rzeczy jeszcze dostepu

aaaaa! a jak sie sprawuje Pantene Złota Linia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jedwab.JPG (12,4 KB, 15 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 14:55   #132
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
aaaaa! a jak sie sprawuje Pantene Złota Linia?
Całkiem nieźle Może nie jakoś rewelacyjnie, ale jeśli nie użyje żadnej odżywki, to jest tragicznie
Chyba nakusiłyście mnie na Waxa Ale jeszcze nie teraz, bo zbieram fundusze, i na pierwszym miejscu muszę oddać dług mamie, bo mi dołożyła na prostownicę Więc jak już wyjdę ponad minusowy stan konta, to coś czuję, że kupię waxa... Pozatym, mam zamiar kupić olejek do prostowania z Renee, i ten malutki biosilk... UHHH.
.
.
.
Kto organizuje ze mną napad na bank?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:06   #133
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: dylematy małolaty heheh:)

ja zdecydowanie!!

zbieram na całą serię Seboradinu (no jeszcze się waham czy całą.. ).

WAX dziewczyny rzeczywiscie zachwalaja nieprzerwanie, wiec cos w tym musi byc, uzywalam go dwa razy ale bez zadnego zaangazowania w to co robie, poza tym nie bylo w tym zadnej (bo jakby mogla byc ) regularnosci, wiec osobiscie nie moge sie wypowiadac na ten temat, ale bede podkradac mamie, bo ma i nie uzywa
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:08   #134
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez 2-B
mam pytanie, czy jedwab Biosilk nadaje się do prostowania włosów, bo podobno chroni przed wysoką temperaturą ale nie jestem pewna
UWAGA BIOSILK NIE CHRONI PRZED WYSOKA TEMPERATURA !! WIDZE ZE PODAJECIE SOBIE BLEDNE INFORMACJE !! DO TAKICH ZABIEGOW SA SPECIALNE PRODUKUTY. TO JEST JEDYNIE JEDWAB DO PIELEGNACJI !!
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:18   #135
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: dylematy małolaty heheh:)

w takim razie przepraszam bo wkleilam po prostu to co wyczytalam!
napisalam juz sprostowanie, mam nadzieje,ze nie narobilam nic zlego.
pozdrawiam

__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 15:37   #136
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
w takim razie przepraszam bo wkleilam po prostu to co wyczytalam!
napisalam juz sprostowanie, mam nadzieje,ze nie narobilam nic zlego.
pozdrawiam

Nic nie szkodzi tylko chcialam was wyprowadzic z bledu. A co do wczesniejszych wypowiedzi to witam wszystkie nowe zapuszczaczki chetnie przyjmiemy was do naszego grona .

P.S. Odebralam zamowienie z Oriflame jejeje ale sie ciesze tyle kostetykow...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 16:52   #137
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Post Dot.: dylematy małolaty heheh:)

a co zamawialas? uchyl rąbka tajemnicy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:40   #138
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

oki spoko bo na opakowaniu, tzn. na nalepce po polskiemu jest napisane że chroni przed złymi czynnikami ciepła.. ale przed gorącą prostownicą chyba nie uchroni włosów, no nic, będę musiała kupić coś do prostowania, byłam u fryzjerki i ona miała taki preparat w sprayu w jasno fioletowym opakowaniu, tylko nie pamiętam nazwy, jak znajdziecie jakieś produkty to wklejcie zdjęcie, na pewno rozpoznam
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:45   #139
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
a co zamawialas? uchyl rąbka tajemnicy
Znczy ja jestem konsultantka wiec odbieralam zamowenia klientek ale w tym tez moje (moje -puder prasowany,korektor,kredka do oczu,pilniczek) . Jejku ile ja juz ma kosmetykow z Ori . A co do biosolku to tak, chroni przed czynnikami zewnatrznymi, jednak prostaowanica to za duzo jak dla niego ...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 18:52   #140
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

dziewczyny dziękuję wam za info o tym waxie Limonko, rzeczywiście duże opakowanie bardziej się opłaca, tzn. to 240g. w mojej aptece zapłaciłam 16zł. co nie jest jakąś wygórowaną ceną na razie mogę powiedzieć że owo cudo dziwnie pachnie, ma jakiś kolor lekko fioletowawy i wygląda na dosć tłuste jutro napiszę jak się sprawdził na mojej czuprynce
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:21   #141
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
dziewczyny dziękuję wam za info o tym waxie Limonko, rzeczywiście duże opakowanie bardziej się opłaca, tzn. to 240g. w mojej aptece zapłaciłam 16zł. co nie jest jakąś wygórowaną ceną na razie mogę powiedzieć że owo cudo dziwnie pachnie, ma jakiś kolor lekko fioletowawy i wygląda na dosć tłuste jutro napiszę jak się sprawdził na mojej czuprynce
zapach na poczatku byl mi obojetny a teraz mi sie bardzo podoba ...troszke to dziwne bo z seboradinem bylo tak samo a to jest ciezki przypadek (99% osob mowi ze smierdzi okropnie). ja bardzo lubie waxa bo mam po nim fajne wloski a czemu nie wyprobujesz dzisiaj smerfeto??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:33   #142
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

dziewczyny a moze ktoras z was moglaby mi polecic jakiegos dobrego fryzjera we wroclawiu?? dziewczyny na forum wymienialy kilku np. na kazimierza wielkiego ale na kieszen nastolatki to troszke za duzo zalacic 100 zl za strzyzenie ...szukam jakiegos dobrego ale j taniego fryzjera we wrocku . powoli juz zaczynam jakiegos szukac bo JAK BEDE MIALA DLUGIE WLOSKI to musze do jakiegos pojsc i zrobic sobie jakas fryzurke
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:44   #143
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Exclamation Dot.: dylematy małolaty heheh:)

No, ja niestety nie pomoge jesli chodzi o znalezienie fryzjera

sama jestem w trakcie poszukiwac - ale w Lublinie
nie martw się mamy jeszcze dużo czasu!!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:51   #144
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
No, ja niestety nie pomoge jesli chodzi o znalezienie fryzjera

sama jestem w trakcie poszukiwac - ale w Lublinie
nie martw się mamy jeszcze dużo czasu!!
no nie wiem czy tak duzo ja sie przyjzalam swoim wloskom i stwierdzialm ze jednak nie sa juz takie krotkie jak mi sie wydawalo i ze niektore juz sa do lopatek. mama mnie tylko zasmcila stwierdzeniem ze powinnam podciac koncowki bo troszke sa podniszczone i ze to serum mi sie przyda
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:57   #145
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Smile Dot.: dylematy małolaty heheh:)

no,ale w poniedziałek już miala serum przeciez!!

i wtedy zaczniesz je ratować, a jeśli nie poskutkuje (tfu!tfu!tfu! - bo poskutkuje) to dopiero wtedy zacznij myslec o podcięciu

zresztą, ja zaczełam się pocieszać,że im dłużej się na coś czeka tym bardziej się człowiek cieszy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:00   #146
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
no nie wiem czy tak duzo ja sie przyjzalam swoim wloskom i stwierdzialm ze jednak nie sa juz takie krotkie jak mi sie wydawalo i ze niektore juz sa do lopatek. mama mnie tylko zasmcila stwierdzeniem ze powinnam podciac koncowki bo troszke sa podniszczone i ze to serum mi sie przyda
To może podetnij jednak (oj z bólem, co ?) te kilka cm, a potem już nie dasz im się za żadne skarby rozdwoić i będą sobie rosły do wymarzonej długości?

Ja też się trochę zasmuciłam, bo właśnie teraz, kiedy zaczęłam marzyć o włosach do łopatek i postanowiłam zapuszczać, to moje włosy wypadają już jakiś czas, i jest ich chyba o 1/3 mniej ... Dlatego nie wiem czy ma to sens? uuuuh
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:01   #147
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez noseknosek
no,ale w poniedziałek już miala serum przeciez!!

i wtedy zaczniesz je ratować, a jeśli nie poskutkuje (tfu!tfu!tfu! - bo poskutkuje) to dopiero wtedy zacznij myslec o podcięciu

zresztą, ja zaczełam się pocieszać,że im dłużej się na coś czeka tym bardziej się człowiek cieszy
no tak ale do poniedzialku to jeszcze tyyyyyle zostalo cale 4 dni...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:02   #148
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
no tak ale do poniedzialku to jeszcze tyyyyyle zostalo cale 4 dni...
Tymbardziej będziesz się cieszyć w poniedziałek!!

Chyba mamy obsesję, no nie ?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 20:08   #149
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
To może podetnij jednak (oj z bólem, co ?) te kilka cm, a potem już nie dasz im się za żadne skarby rozdwoić i będą sobie rosły do wymarzonej długości?

Ja też się trochę zasmuciłam, bo właśnie teraz, kiedy zaczęłam marzyć o włosach do łopatek i postanowiłam zapuszczać, to moje włosy wypadają już jakiś czas, i jest ich chyba o 1/3 mniej ... Dlatego nie wiem czy ma to sens? uuuuh
oj skad ja to nzam...wosy mi okropnie wupadaja i juz nie wiem co mam robic. na dodatek sa lamliwe wiec albo mi wypadna razem z cebulka albo sie zlamia . ale mi sie wydaje ze ja nie mam rozdwojonych koncowek i ze nie sa w tak zlym stanie...zapuszczam juz dwa miesiace i to bardzo intesywnie wiec szkoda by mi bylo stracic efekt tego co dopiero udalo mi sie zapuscic
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:20   #150
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: dylematy małolaty heheh:)

Ja też 2 miechy zapuszczam I przydałoby się je podciąć, ale tak mi szkoda, bo mam już spore... Nie obetnę! Może na Wszystkich Świętych podetnę 1,5-2 cm czyli za 2 miesiące.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.