Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 15:48   #4411
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Babu, cienie to Les Fumes Guerlaina, a tusz taki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ls-denfer.html


__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 15:59   #4412
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
ja tez potrzebuje pomocy ja "na miasto" bym w nich nie wyszla, toz to guma jest, nogi sie poca jak szalone, czasami je zdejmowalam i mialam cale skarpetki mokre zupelnie nie wyobrazam sobie nosic je w lato, za to wyobrazam sobie zapach po ich zdjeciu
Mi się girki nie pocą a mam Huntery zwężane Tall gloss i jakiegoś dużego przewiewu też nie mam.
Mam 2 pary tych kaloszy i są boskie. Może niekoniecznie warte te 120-80Ł ale za 50Ł można w promocji wyrwać.


Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dlatego ja swoje kupilam na jakiejs mega wyprzedazy na asosie, zupelnie przypadkiem kiedy weszlam kliknac inne kalosze bo akurat na wies mialam w planach jechac, odswiezyla mi sie strona i z 80 funtow, czy ile one tam kosztuja, zrobilo sie cos kolo 20 czy 25, i akurat moj rozmiar , kliknelam bez wachania, za 5 min byly juz out of stock Pewnie jakbym na nie polowala to nigdy bym ich tak tanio nie znalazla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44699980]To te Huntery to taki badziew? Ja myslalam, ze one z podobnej gumy co Melisski.[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam pocenia się stóp w Hunterach. A chodzę w nich dużo i nie tylko do lasu. Jak się mieszka na takim wygwizdowie jak ja, gdzie brak dobrych dróg i chodników powoduje zniszczenie butów innych ni HUnterow. Noszę je, bo żal mi moich innych piękności, które mogę ubrać do pracy czy gdy wybieram się w tereny skażone cywilizacją. Noszę je często, mam je dwa lata i widać rysy, bo w lesie sporo jeżyn rośnie, ale są to bardzo wygodne buty. Tak jak pisałam, nogi mi się wcale nie pocą i dość łatwo mi się je ściąga. Nogi mam krótkie i kalosze sięgają prawie do kolan Huntery kocham, ale nie wyobrażam sobie noszenia ich po mieście, gdy widać jedna kałuże na chodniku.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Zgadzam się z każdym słowem. Ja do lasu bym ich nie założyła bo lakierowane szybko by się porysowały.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zapewne masz dużo szczuplejsze nogi ode mnie, więc wentylację masz choćby "od góry", że tak to ujmę . Na moich grubasach kalosze tak ściśle przywierają do nogi, że nawet palca nie jestem w stanie wsadzić pomiedzy górną krawędź buta a łydkę . Poza tym to też kwestia indywidualnej potliwości stóp. Ja wprawdzie nie pocę się nadmiernie, ale stopy mam dośc wrażliwe na materiał, z jakich jest wykonane obuwie - problem potliwości nie pojawia się u mnie tylko w butach skórzanych, w każdych innych (adidasy, melisski) niestety już tak, choć tragedii nie ma, bo tam, gdzie się da, noszę odpowiednie wkładki pochłaniające wilgoć.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do hunterów nosicie skarpety do nich dedykowane ? czy normalne ?
Noszę zwykłe skarpetki do kostek. W piątek po śniegu też w zwykłych skarpetkach latałam. Jedyne buty które są odpowiednie na deszcz i chlapę. Innych żal ubierać bo się niszczą.
Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
mi tez sie stopy normalnie nie poca, rece zreszta tez nie, nigdy, ale tutaj brak wentylacji robi swoje, u mnie tez nie ma wentylacji od gory wiec efekt jest jaki jest Ja kupuje tylko i wylacznie skorzane buty, z wierzchu i w srodku, i czasami nawet ze skorzana podeszwa, niewazne czy to baleriny czy kozaki. Gume toleruje tylko w Havaianas jak na plaze sie wybieram No i w Hunterach jak juz wspomnialam jak hasam po lakach i lasach za miastem



Ja nasz zwykle podkolanowki, nawet nie wiedzialam ze sa jakies skarpety specjalne do Hunterow
Są ale kosztują koło 80-90zł
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Są, są wełniane, polarowe ... i ceny adekwatne
Moim zdaniem nie są warte aby je kupić. Dla samego znaczka nie kupię.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:02   #4413
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Babu, cienie to Les Fumes Guerlaina, a tusz taki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ls-denfer.html


Dzieki A tym tuszem to wiele razy musisz machac aby takie grube rzęsi miec?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:41   #4414
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ja jutro dostanę moje glossy granatowe! szczerze to ja tam będę w nich łazić po rynku czy do ludzi jeżeli będzie taka pogoda jak dzisiaj- szaro, buro, deszcz. Mam dwie pary zwykłych kaloszy z takiej cienkiej gumy i często w nich chodziłam w taką pogodę, ale one krótsze i tak skrzypią czasami dziwnie huntery mają znacznie grubszą gumę i jednak ładniej wyglądają
zresztą ja to dziwna jestem, więc wiecie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:01   #4415
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja noszę je właśnie po mieście jako obuwie reprezentacyjne inaczej nie miałabym gdzie ich nosić, jak już jadę gdzieś na pustkowia to kalosze mi się do bagażu nie mieszczą no i zwykle jadę w góry tak więc pada na buty górskie
Ależ oczywiście, że Huntery to jak najbardziej buty na miasto, ale w deszcz lub pluchę. Ja napisałam o noszeniu ich przy znikomej wilgotności chodnika. Uważam, że lepiej łazić w gumiakach, które są stworzone na niepogodę, niż w skórzanych butach, które mogą się zniszczyć.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:03   #4416
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja jutro dostanę moje glossy granatowe! szczerze to ja tam będę w nich łazić po rynku czy do ludzi jeżeli będzie taka pogoda jak dzisiaj- szaro, buro, deszcz. Mam dwie pary zwykłych kaloszy z takiej cienkiej gumy i często w nich chodziłam w taką pogodę, ale one krótsze i tak skrzypią czasami dziwnie huntery mają znacznie grubszą gumę i jednak ładniej wyglądają
zresztą ja to dziwna jestem, więc wiecie
Ja się od jakiegoś czasu zabieram do zakupu kaloszy, bo zimowej chlapy wręcz organicznie nie cierpię, a do tego żal mi butów niszczonych przez sól, którą posypywane są chodniki. Gdybym dorwała zgrabną parę to też bym pewnie chodziła w nich po mieście przy takiej pogodzie jak teraz (dziś na szczęście trochę u mnie przymroziło, więc da się chodzić w zwykłych kozakach, ale na pośniegowe błoto które mieliśmy kilka dni wcześniej kalosze byłyby znacznie lepsze).
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:04   #4417
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zgadzam się z każdym słowem. Ja do lasu bym ich nie założyła bo lakierowane szybko by się porysowały.
Ja je noszę tylko do lasu i na plażę, więc rysy mam w nosie. No i na zakupy do Biedry, gdy pada
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 17:40   #4418
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dzisiaj wysłano moje zamówienie z internetowego Douglasa, m.in. z MAC
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:00   #4419
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no i właśnie dlatego tak za nią ganiałam ona w taką ciemna oliwkę mi idzie
ładna, ładna
ja niestety w czarnych kreskach wyglądam na +10 niż mam i to nawet takie życiem zmęczone, a to już w sumie taka trumienka raczej

ale takie niedookreślone kolory, to jak najbardziej

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się od jakiegoś czasu zabieram do zakupu kaloszy, bo zimowej chlapy wręcz organicznie nie cierpię, a do tego żal mi butów niszczonych przez sól, którą posypywane są chodniki. Gdybym dorwała zgrabną parę to też bym pewnie chodziła w nich po mieście przy takiej pogodzie jak teraz (dziś na szczęście trochę u mnie przymroziło, więc da się chodzić w zwykłych kozakach, ale na pośniegowe błoto które mieliśmy kilka dni wcześniej kalosze byłyby znacznie lepsze).
hmmm, guma też źle znosi sól i mróz, była tu już o tym kiedyś rozmowa

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

-----------------

i innej, choć też bardzo offtopowej beczki: czy ma któraś z Was ekspresik kapsułkowy z Tchibo? A jeśli tak, to czy używacie do niego także innych kapsuł niż Tchibo?
Np. Nescafe?

Nie mój problem, ale mojej Mum i dość pilny raczej, a nawet ona doszła juz do tego że na tym wizażu to wszystko wiedzą
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-20 o 18:02
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:01   #4420
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, techniczne sos proszę, chciałam przez tableta na wizaz wejsc, ale krzyczał do mnie, że tapatalka trzeba zainstalowac, zrobiłam to, a teraz nie wpuszczamnie do wątku, wyskakuje okienko z info "zakończ czynnośc korzystając z :internet, :tapatalk, jak dam internet to wyrzuca całkiem jak tapatalk to mam przegląd wpisów ale bez mozliwości pisania. Co zrobiłam zle albo co powinnam zrobic aby smigało jak nalezy? Wiecie może i podpowiecie babu?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:34   #4421
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się od jakiegoś czasu zabieram do zakupu kaloszy, bo zimowej chlapy wręcz organicznie nie cierpię, a do tego żal mi butów niszczonych przez sól, którą posypywane są chodniki. Gdybym dorwała zgrabną parę to też bym pewnie chodziła w nich po mieście przy takiej pogodzie jak teraz (dziś na szczęście trochę u mnie przymroziło, więc da się chodzić w zwykłych kozakach, ale na pośniegowe błoto które mieliśmy kilka dni wcześniej kalosze byłyby znacznie lepsze).

żałuję tylko, że wcześniej jak miałam okazję ich nie mierzyłam, bo były za 250zł w jednym sklepie, a tak to przegapiłam chociaż zapłaciłam niby i tak 50zł więcej, ale zawsze to cuś
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 19:08   #4422
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam tak samo - dla mnie to buty do noszenia w miejsca, gdzie jest błocko, no i na pewno nie latem. Nawet w zimne dni po dłuższym spacerze też mam mokre skarpetki . Nie ma się co czarować, to guma, inaczej nie będzie.
ja podobnie. i w ogole od kiedy jezdze autem stoja nieuzywane
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:24   #4423
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
i innej, choć też bardzo offtopowej beczki: czy ma któraś z Was ekspresik kapsułkowy z Tchibo? A jeśli tak, to czy używacie do niego także innych kapsuł niż Tchibo?
Np. Nescafe?

Nie mój problem, ale mojej Mum i dość pilny raczej, a nawet ona doszła juz do tego że na tym wizażu to wszystko wiedzą
Niestety do Tchibowego pasują tylko Tchibowe kapsułki... Różnią się kształtem i wielkością.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:26   #4424
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Niestety do Tchibowego pasują tylko Tchibowe kapsułki... Różnią się kształtem i wielkością.
o! dzięki
to wyleczy moją Mum z zapędów do tych ekspresików
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:34   #4425
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
o! dzięki
to wyleczy moją Mum z zapędów do tych ekspresików
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:39   #4426
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dzieki A tym tuszem to wiele razy musisz machac aby takie grube rzęsi miec?
Niee no ja tak przeważnie jedno maluje raz dwa - jedno wyciagnięcie tuszu - malujeę jedno oko, potem drugą stroną szczoteczki drugie, moczę szczoteczkę i maluje tak samo tylko zmieniam kolejność oczu. Zrozumiałe to jest mniej więcej?
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ładna, ładna
ja niestety w czarnych kreskach wyglądam na +10 niż mam i to nawet takie życiem zmęczone, a to już w sumie taka trumienka raczej

ale takie niedookreślone kolory, to jak najbardziej[COLOR="Silver"]

i innej, choć też bardzo offtopowej beczki: czy ma któraś z Was ekspresik kapsułkowy z Tchibo? A jeśli tak, to czy używacie do niego także innych kapsuł niż Tchibo?
Np. Nescafe?

Nie mój problem, ale mojej Mum i dość pilny raczej, a nawet ona doszła juz do tego że na tym wizażu to wszystko wiedzą
Hehe uwielbiam te twoje pomysłowe opisy ja tam bez kreski to sie czuje goła, i muszę mieć, im ciemniejsze tym lepiej. A mama kumata że juz wie gdzie pomocy szukać, wizaz lepszy niż wujek Google
Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, techniczne sos proszę, chciałam przez tableta na wizaz wejsc, ale krzyczał do mnie, że tapatalka trzeba zainstalowac, zrobiłam to, a teraz nie wpuszczamnie do wątku, wyskakuje okienko z info "zakończ czynnośc korzystając z :internet, :tapatalk, jak dam internet to wyrzuca całkiem jak tapatalk to mam przegląd wpisów ale bez mozliwości pisania. Co zrobiłam zle albo co powinnam zrobic aby smigało jak nalezy? Wiecie może i podpowiecie babu?
Babu nie pomogę bo ode mnie tablet tapatalka nie chciał, zreszta ja sierota techniczna i nawet jakby chciał to bym mu nie dała, ja tam sie trzymam tradycyjnych metod
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-20 o 19:42
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:59   #4427
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
hmmm, guma też źle znosi sól i mróz, była tu już o tym kiedyś rozmowa
Wiadomo, wszystko ma jakieś minusy Przy dużym mrozie chodzenie w gumowych butach to - jak podejrzewam - niezły hardcore Ale tak w okolicy zera chyba by się nadały? Co do soli - ja raczej Hunterów nie planuję kupować, no chyba, że trafię na jakąś dużą wyprzedaż. Jeśli się zniszczą, to trudno, ale o ileż przyjemniej będzie przejść przez chlapę suchą nogą, niż się martwić, czy kozaki przemokną, czy nie przemokną Bo u mnie niby miasteczko, ale czasem warunki takie, jakby cywilizacja była hen hen daleko Normą jest, że gdy śniegu nasypie po pas, to się go posypuje dużą ilością soli, a potem nikt nie odgarnia tej brei z ulic i chodników.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-01-20 o 20:00
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:08   #4428
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

Hehe uwielbiam te twoje pomysłowe opisy ja tam bez kreski to sie czuje goła, i muszę mieć, im ciemniejsze tym lepiej. A mama kumata że juz wie gdzie pomocy szukać, wizaz lepszy niż wujek Google :
Ja też krechę muszę mieć, bo inaczej czuję się jak wypłosz . Jedynie czasem, zamiast wyraźnej czarnej kreski, rozcieram kredkę, ale tylko jak całą powiekę na ciemno robię.
-------------------
Ja, żeby korzytać z Wizażu przez tableta nie potrzebuję żadnych programów , zresztą w ogóle nie korzystam ze stron w wersji na tableta czy smartfona, bo ich nie lubię.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 20:46   #4429
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Niee no ja tak przeważnie jedno maluje raz dwa - jedno wyciagnięcie tuszu - malujeę jedno oko, potem drugą stroną szczoteczki drugie, moczę szczoteczkę i maluje tak samo tylko zmieniam kolejność oczu. Zrozumiałe to jest mniej więcej?

........
Babu nie pomogę bo ode mnie tablet tapatalka nie chciał, zreszta ja sierota techniczna i nawet jakby chciał to bym mu nie dała, ja tam sie trzymam tradycyjnych metod
No to ładne musisz miec swoje rzęski, albo.... ten tusz rewelacyjny

A technicznie jam tez sierota , ale uparłam się i wysamouczę się. Wujek Google poszedł w ruch. Ale dzięki za odzew. Jak juz sie naumiem to i się podzielę wiedzą z potrzebującymi
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 21:46   #4430
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, jak sprawdzić te dwa kody: SHI0044 i SHI0062 z Shiseido? Na checkcosmetic się nie da.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2014-01-20 o 21:54
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:13   #4431
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
...

Hehe uwielbiam te twoje pomysłowe opisy ja tam bez kreski to sie czuje goła, i muszę mieć, im ciemniejsze tym lepiej. A mama kumata że juz wie gdzie pomocy szukać, wizaz lepszy niż wujek Google


Babu nie pomogę bo ode mnie tablet tapatalka nie chciał, zreszta ja sierota techniczna i nawet jakby chciał to bym mu nie dała, ja tam sie trzymam tradycyjnych metod

ale Tobie w krechach wyraźnych ładnie

ano, Mum jakoś doceniła wizaż ostatnio, że tu nie tylko o szmineczkach (bo ona bardzo niemakijażowa) i że ogólnie - kupa wiadomości różnych

ja jakoś też nie ufam Taptalkowi - puszy mi się w telefonie, żeby go brać, a ja mu:

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
...
Ja, żeby korzytać z Wizażu przez tableta nie potrzebuję żadnych programów , zresztą w ogóle nie korzystam ze stron w wersji na tableta czy smartfona, bo ich nie lubię.
też nie lubię wersji mobilnych stron, jakieś takie bidne są, połowa rzeczy nie działa

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wiadomo, wszystko ma jakieś minusy Przy dużym mrozie chodzenie w gumowych butach to - jak podejrzewam - niezły hardcore Ale tak w okolicy zera chyba by się nadały? Co do soli - ja raczej Hunterów nie planuję kupować, no chyba, że trafię na jakąś dużą wyprzedaż. Jeśli się zniszczą, to trudno, ale o ileż przyjemniej będzie przejść przez chlapę suchą nogą, niż się martwić, czy kozaki przemokną, czy nie przemokną Bo u mnie niby miasteczko, ale czasem warunki takie, jakby cywilizacja była hen hen daleko Normą jest, że gdy śniegu nasypie po pas, to się go posypuje dużą ilością soli, a potem nikt nie odgarnia tej brei z ulic i chodników.
ano chyba że tak, bo by szkoda było - ktoś tu kiedyś właśnie narzekał, że mu Huntery nie wytrzymały i okazało się, że właśnie zimą w śnieg/mróz były użytkowane

pocieszę Cię, że w mieście stołecznym taka sama breja i to w Śródmieściu, mam takie nieulubione kawałki ulic, gdzie wolę poczekać na tramwaj i jeden przystanek podjechać niż brnąć na piechotę przy niektórych aurach - np. odcinek Al. Jerozolimskich, między Dworcem Centralnym, a takim budynkiem, gdzie kiedyś była pierwsza IKEA, teraz jest Avon, Biedra i inne takie, po prostu jedna, wielka kałuża błota/stopniałego śniegu itp.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2014-01-21 o 06:17
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:30   #4432
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Misian, ja mam ekspres dolce gusto i z kolei lubie go bardzo
ale mam tez mikra kuchnie, a kawe w domu pije tylko w weekendy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:36   #4433
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Dzisiaj wysłano moje zamówienie z internetowego Douglasa, m.in. z MAC
to wielkieee gratulacje mnie się nie udało
swoją drogą to jaja sobie robią z tym MAC w Douglasie on-line, raz jest, raz nie ma.....

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Misian, ja mam ekspres dolce gusto i z kolei lubie go bardzo
ja też mam ekspresik Dolce Gusto - kawka dobra, głównie robie cappucino i latte. Co do kapsułek to tylko pasują te z Nescafe Dolce Gusto
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:36   #4434
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Misian, ja mam ekspres dolce gusto i z kolei lubie go bardzo
ale mam tez mikra kuchnie, a kawe w domu pije tylko w weekendy
dziękuję Iliosku

niestety tu problem jest taki, że obie z Mum lubimy kawę bardzo mocną, na poziomie espresso, ale duużą, najlepiej z ciśnieniowego (prawdziwego, na który kaski nie mamy) lub kawiarki, takiej co na palniku się stawia

i moim zdaniem, te kapsuły się jej nie sprawdzą
ona też nieufna do tych kapsuł, a wyjść gdzieś, żeby zdegustować nie może, a tu znów odpadła jej rączka od kawiarki, więc znów kombinowała, czy nie kupić po taniości tchibowego wynalazku

ale już jej przeszło i kupi kawiarkę na all
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:40   #4435
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

misianko

jak lubicie taka kawkę to faktycznie - kapsułki tu nie mają szans

ja piję kawę na zasadzie więcej mleka niż kawy, czyli można rzec taki napój kawowy i dlatego mi te kapsułki bardzo pasują, bo robią ładną piankę i kawa nie jest mocna
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 07:53   #4436
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
misianko

jak lubicie taka kawkę to faktycznie - kapsułki tu nie mają szans

ja piję kawę na zasadzie więcej mleka niż kawy, czyli można rzec taki napój kawowy i dlatego mi te kapsułki bardzo pasują, bo robią ładną piankę i kawa nie jest mocna
dziękuję, tak czułam i w sumie Mum też
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:21   #4437
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak sprawdzić te dwa kody: SHI0044 i SHI0062 z Shiseido? Na checkcosmetic się nie da.
Niestety ,ale jest to marka chyba nie obsługiawana przez te wszysstkie strony, na których można kody sprawdzać. Próbowałam kiedyś sprawdzić krem po oczy ,kupiony w Sephorze i nic nie znalazłam.... po prostu spisałam kod i sprawdziłam w Douglasie. Niewiele mi to dało, bo kody tylko się potwierdziły, ale dziewczyny nie umiały ich rozszyfrować.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:37   #4438
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, czy dorwę gdzieś jeszcze firmę nouba - chodzi mi o podkład staminal foundation. Przespałam, kiedy wycofali go z douglasa... zależy mi na najjaśniejszym odcieniu 101
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:52   #4439
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy dorwę gdzieś jeszcze firmę nouba - chodzi mi o podkład staminal foundation. Przespałam, kiedy wycofali go z douglasa... zależy mi na najjaśniejszym odcieniu 101
mam koło pracy drogerię, która ma/miała w swojej ofercie Noubę. Sama w niej kupowałam bronzer, ale to było rok temu Mogę po pracy wejść i spytać czy mają podkład.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 10:54   #4440
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
niestety tu problem jest taki, że obie z Mum lubimy kawę bardzo mocną, na poziomie espresso, ale duużą, najlepiej z ciśnieniowego (prawdziwego, na który kaski nie mamy) lub kawiarki, takiej co na palniku się stawia

i moim zdaniem, te kapsuły się jej nie sprawdzą
ona też nieufna do tych kapsuł, a wyjść gdzieś, żeby zdegustować nie może, a tu znów odpadła jej rączka od kawiarki, więc znów kombinowała, czy nie kupić po taniości tchibowego wynalazku
Misian, dobrze kombinujesz, że nie sprawdzą sie kapsuły u Twojej Mamy. Ja mimo, że nie pijam Espresso a jedynie Latte, to tez musze mieć taką kawę z ciśnienowca, a nie kapsuł -smakowo spora różnica. Miałam kiedyś Dolce Gusto i żałuję, ze się skusiłam, bo te "kawy" mi nie smakowały. Nie ma to jak prawdziwy express ciśnieniowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.