Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2004-12-13, 18:25   #1
Nat-an
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 2
GG do Nat-an

Chcia³abym mieæ rude w³osy


Wiêc tak:
naturalny kolor moich w³osów to jaki¶ taki mysi kolor. Niedawnoprzefarbowalam wlosy na zlota czekolade. Szybko jednak postanowilam pozbyc sie tego koloru - kupilam dekolorant i rozja¶ni³am swoje w³oski. A tu niespodzinka - WYSZED£ PIÊKNY BARDZO JASNY, CIEP£Y RUDY KOLOR...teraz wygl±da ¶licznie, ale boje siê ¿e gdy pojawi± siê odrosty nie bede mog³a utrzymaæ tego rudzielca na g³owie Czy znacie dziewczyny NAZWÊ FARBY DO W£OSÓW (+FIRMÊ) KTORA DALABY MI GWARANCJE OTRZYMANIA TAKIEGO WLASNIE JASNEGO RUDEGO KOLORU (I PRZY OKAZJI ROZJA¦NI£A CIEMNE ODROSTY....)??????
Nat-an jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2004-12-13, 21:04   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 501
GG do lilu1980
Re: Chcia³abym mieæ rude w³osy

witaj! bardzo ³adne rudosci ma loreal! widzialas nowa farbe z Loreal Colour experte?? tam jest taki miedzieny odcien 6.34 (chyba) niestety nie mam zdjecia, piekne rudosci sa w ferii Loreal. podrawiam...
lilu1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2004-12-13, 21:09   #3
Nat-an
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 2
GG do Nat-an
Re: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Dziêkujê za odpowied¼!!! Mam nadziejê, ¿e znajdê tam tak JASNY RUDY kolorek jak ten, który obecnie mam na w³osach! Pozdrawiam!
Nat-an jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2004-12-13, 21:18   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 501
GG do lilu1980
Re: Chcia³abym mieæ rude w³osy

no wlasnie to jest jasny i ladny kolor, choc ja na rudych sie nie znam ale to ten zestaw do maloania z pasemkami ale piekny kolor , a i jeszcze widzialm w drogerii takire farby tyle ze ponad polowe tnsze Matrisse tez do takiej wielotonowej koloryzacji!pozdrawiam..
lilu1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-13, 15:14   #5
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 544
Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam.
Chcia³am prosiæ do¶wiadczone w farbowaniu w³osów wiza¿anki o polecenie mi farby do w³osów(chodzi o koloryzacjê trwa³±) o jak najbardziej ognistym, rudym odcieniu z odrobin± czerwieni. Chodzi mi o kolor naprawdê jaskrawy a przy tym w miarê trwa³y i dobrze trzymaj±cy siê w³osów. Obecnie jestem blondynk± wiêc problemu nie bêdê mia³a z tym, ¿e w³osy za ciemne, kwestia tylko doboru odpowiednej farby, w sklepach tyle jest odcieni rudo¶ci, ¿e trudno siê zdecydowaæ i wybraæ cos naprawdê dobrego odpowiedniej firmy.

W za³±czniku wrzucam wymarzony kolor- o osi±gniêciu mniej-wiêcej takiego efektu marzê.
Z góry dziêkujê za pomoc!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Red1.jpg (38,4 KB, 2590 za³adowañ)
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje siê energiê, a ludzie wci±¿ jeszcze maj± dla siebie czas. Wci±¿ jeszcze ze sob± rozmawiaj±..."

stokrotka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-14, 12:23   #6
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Garnier 100% Color - miedziany blond ewentualnie czerwona mied¼ (ale wychodzi taka w³a¶nie czerwonawa )
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-14, 12:39   #7
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Najbardziej ogniste rudo¶ci nadaje henna. Farby nie mog± siê jej równaæ.
kokuryu jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 13:05   #8
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

tylko niestety henna wi±¿e siê z pewnymi konsekwencjami
no i nigdy nie ma siê pewno¶ci jak z³apie w³os i jaki kolor siê osi±gnie
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-14, 16:23   #9
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka¿ wiadomo¶æ
tylko niestety henna wi±¿e siê z pewnymi konsekwencjami
no i nigdy nie ma siê pewno¶ci jak z³apie w³os i jaki kolor siê osi±gnie
Farbowanie chemiczne równie¿ wi±¿e siê z pewnymi konsekwencjami

Ale owszem, masz racjê - w³osów ufarbowanych henn± nie bêdzie mo¿na potem potraktowaæ farb±. Henna bardzo szczelnie pokrywa otoczkê w³osa i farba nie bêdzie mog³a siê "przebiæ" przez tê warstwê. Je¶li rezultat siê znudzi lub co gorsza nie spodoba, pozostaje czekanie na ca³kowity odrost lub fryzura na rekruta, ewentualnie ufarbowanie w³osów na ciemniejszy lub bardziej stonowany kolor mieszank± henny i innych ¶rodków ro¶linnych.
Poza tym je¶li chce siê u¿yæ henny na w³osach farbowanych, nale¿y zwróciæ szczególn± uwagê aby by³a to naturalna henna bez domieszek barwników metalicznych. W przeciwnym wypadku mo¿na uzyskaæ nieprzewidywane efekty kolorystyczne .

Na w³osach blond jest du¿a szansa uzyskania daj±cego po oczach odcienia soczystej marchewki. Je¶li kolor ma mieæ wiêcej tonów czerwonych te¿ s± na to sposoby.

A co do tej niepewno¶ci co do rezultatu - robi siê test na pasemku w³osów lub w³osach zebranych z grzebienia (brrr) i po krzyku. Rezultat powinno siê oceniaæ po jakich¶ 2 dniach, bo tyle rozwija siê kolor.
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-14, 17:13   #10
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowanie chemiczne równie¿ wi±¿e siê z pewnymi konsekwencjami

Ale owszem, masz racjê - w³osów ufarbowanych henn± nie bêdzie mo¿na potem potraktowaæ farb±. Henna bardzo szczelnie pokrywa otoczkê w³osa i farba nie bêdzie mog³a siê "przebiæ" przez tê warstwê. Je¶li rezultat siê znudzi lub co gorsza nie spodoba, pozostaje czekanie na ca³kowity odrost lub fryzura na rekruta, ewentualnie ufarbowanie w³osów na ciemniejszy lub bardziej stonowany kolor mieszank± henny i innych ¶rodków ro¶linnych.
Poza tym je¶li chce siê u¿yæ henny na w³osach farbowanych, nale¿y zwróciæ szczególn± uwagê aby by³a to naturalna henna bez domieszek barwników metalicznych. W przeciwnym wypadku mo¿na uzyskaæ nieprzewidywane efekty kolorystyczne .

Na w³osach blond jest du¿a szansa uzyskania daj±cego po oczach odcienia soczystej marchewki. Je¶li kolor ma mieæ wiêcej tonów czerwonych te¿ s± na to sposoby.

A co do tej niepewno¶ci co do rezultatu - robi siê test na pasemku w³osów lub w³osach zebranych z grzebienia (brrr) i po krzyku. Rezultat powinno siê oceniaæ po jakich¶ 2 dniach, bo tyle rozwija siê kolor.
no w³a¶nie o takich konsekwencjach my¶la³am bo ¿e henna jest mniej inwazyjna od farb chemicznych to wiem doskonale i my¶lê, ¿e jest to ogromnym plusem tego sposobu koloryzacji

piszê o hennie z perspektywy osoby która kocha rudo¶ci, ma nieco zniszczone w³osy, do tego trudne w pielêgnacji... nie raz i nie dziesiêæ trzyma³am saszetki z henn± w rêku, mimo wszystko nigdy siê nie zdecydowa³am bo siê po prostu bojê moje w³osy w do¶æ specyficzny sposób ³api± nawet farby chemiczne (koñcówki zawsze s± ciemniejsze ni¿ reszta w³osów), obawiam siê, ¿e w przypadku henny kontrasty by³yby jeszcze bardziej jaskrawe

no i nigdy nie zapomnê mojej licealnej przyjació³ki, która maj±c anio³kowaty, jasny blond zafarbowa³a w³osy czarnym odpowiednikiem henny (basma? tak± to nosi nazwê??) i otrzyma³a kolor szarozielony mniej wiêcej taki, jak maj± stare, dawno nie odnawiane kamienice co gorsza z w³osami nic nie mo¿na by³o zrobiæ... jak mi co¶ nie wyjdzie z farb± chemiczn±, to zawsze jednak mo¿na siê farbn±æ na jaki¶ bezpieczny br±zik
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-14, 17:47   #11
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka¿ wiadomo¶æ
no i nigdy nie zapomnê mojej licealnej przyjació³ki, która maj±c anio³kowaty, jasny blond zafarbowa³a w³osy czarnym odpowiednikiem henny (basma? tak± to nosi nazwê??) i otrzyma³a kolor szarozielony mniej wiêcej taki, jak maj± stare, dawno nie odnawiane kamienice co gorsza z w³osami nic nie mo¿na by³o zrobiæ... jak mi co¶ nie wyjdzie z farb± chemiczn±, to zawsze jednak mo¿na siê farbn±æ na jaki¶ bezpieczny br±zik
I w³a¶nie dlatego zawsze warto zrobiæ test na pasemku w³osów

A basma w ¿adnym wypadku nie jest przeznaczona do blond w³osów, je¶li nie chce siê efektów specjalnych . Natomiast w przypadku henny po³o¿onej na jasne pasma istnieje du¿e prawdopodobieñstwo, ¿e w rezultacie otrzyma siê jaskraw± marchewkê.

S± ponoæ sposoby czê¶ciowego zdzierania henny z w³osów (za pomoc± oleju mineralnego i alkoholu ), tak aby czupryna da³a siê ufarbowaæ chemicznie, tudzie¿ ¿eby zmniejszyæ intensywno¶æ koloru. Nie próbowa³am, a wiêc powodzenia nie gwarantujê .
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 18:03   #12
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Najlepszym sposobem na zmycie henny, a w³a¶ciwie u³atwienie przyjêcia farby chemicznej, jest sok z czarnej rzodkwi. Mo¿na nim prawie ca³kowicie usun±æ kolor, chocia¿ niewielki rudawy poblask zostaje, a nastêpnie stosowaæ sztuczn± koloryzacjê.
Na naturalnych w³osach blond mo¿na stworzyæ henn± praktycznie ka¿dy kolor, prócz czarnego. Sama mia³am br±zowe, rude, ró¿owe, wi¶niowe i ¶liwkowe.
Co jest najwa¿niejsze, zio³a koloryzuj± w³osy bardzo równomiernie. Nigdy nie do¶wiadczy³am plam, ani ciemniejszych koñcówek.
kokuryu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:13   #13
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja dziewczyny farbowa³am chn± czesto i potem farb±, nie mia³am problemu z "przebiciem" nazwijmy to koloru przez otoczkê jak± chna zostawia na powierzchni w³osa....dobre sa tez henny w pa¶cie chyba Venity, kiedys farbowa³am najorginalniejsz± chn± jak± mozna miec bo hinduska niezly kolorek dawala
inkaska37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:33   #14
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

skoro ju¿ uda³o mi siê znale¼æ na Wiza¿u ekspertki od tego typu koloryzacji to mam jeszcze kilka pytañ

1) henn± mo¿na farbowaæ tylko naturalne nigdy niefarbowane w³osy prawda? a co z w³osami naturalnymi, ale nie do koñca zdrowymi np. od prostownicy?
Kokuryu przypuszczam, ¿e Twoje s± raczej zdrowe (przypominam sobie chyba podawane przez Ciebie naturalne maseczki do w³osów) wiêc mo¿e dlatego farba rozk³ada siê u Ciebie tak równomiernie a na porowatych koñcówkach mo¿e ju¿ mniej?

2) czym pielêgnowaæ takie w³osy? normalnymi chemicznymi kosmetykami mo¿na?

3) czy da radê otrzymaæ br±z nierudawy? taki popielaty?

pytania mo¿e trochê durnowate, ale mo¿e kto¶ siê zlituje i mnie o¶wieci
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:49   #15
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 3 664
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

feria kolor papryka
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:54   #16
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Pamietaj ze na zniszczonych w³osach kolor mocniej chwyci, co do chny mozesz myc wlosy normalnymi szamponami, ja jak pisalam wczesniej przechodzilam z chny na farby i nie by³o k³opotu....k³opot moze byc w przypadku jasnego blondu bo wtedy rzeczywiscie moze wyjsc nieokreslony kolor
inkaska37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-19, 15:57   #17
benito_mruffkolini
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Poka¿ wiadomo¶æ
feria kolor papryka

feria u mnie schodzi po 2 tygodniach
benito_mruffkolini jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-21, 18:57   #18
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Poka¿ wiadomo¶æ
skoro ju¿ uda³o mi siê znale¼æ na Wiza¿u ekspertki od tego typu koloryzacji to mam jeszcze kilka pytañ

1) henn± mo¿na farbowaæ tylko naturalne nigdy niefarbowane w³osy prawda? a co z w³osami naturalnymi, ale nie do koñca zdrowymi np. od prostownicy?
Kokuryu przypuszczam, ¿e Twoje s± raczej zdrowe (przypominam sobie chyba podawane przez Ciebie naturalne maseczki do w³osów) wiêc mo¿e dlatego farba rozk³ada siê u Ciebie tak równomiernie a na porowatych koñcówkach mo¿e ju¿ mniej?

2) czym pielêgnowaæ takie w³osy? normalnymi chemicznymi kosmetykami mo¿na?

3) czy da radê otrzymaæ br±z nierudawy? taki popielaty?

pytania mo¿e trochê durnowate, ale mo¿e kto¶ siê zlituje i mnie o¶wieci
Pytania jak pytania, durnatowato¶ci siê tu nie dopatrzy³am

1) W³osy farbowane chemicznie równie¿ mo¿na potraktowaæ henn±, ale dla pewno¶ci wszelkiej warto odczekaæ chwilê od ostatniej koloryzacji. No i jak ju¿ wcze¶niej wspomnia³am musi to byæ czysta henna bez domieszek barwników metalicznych.

2) Mo¿na, ale po co . Lepsze bêd± wszelakie oleje i olejki, ze szczególnym uwzglêdnieniem oleju kokosowego. Bywa, ¿e henna nieco wysusza i usztywnia w³osy, natomiast t³uszcz kokosowy ma dzia³anie zmiêkczaj±ce i ¶wietnie sobie radzi z tym problemem.

3)Tak, ale nie sam± henn±, a mieszank± henny, indygo i ew. amli. Poza tym, ostateczny rezultat zale¿y od wyj¶ciowego koloru w³osów.
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-21, 20:43   #19
alvin
Przyczajenie
 
Avatar alvin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4
Smile Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witam!

Wiêc i ja do³±czam siê gor±co z pro¶b± do ekspertek w farbowaniu henn±.
Zamierzam na dniach ufarbowaæ swoje w³osy balsamem koloryzuj±cym Venity.
Mam w³osy br±zowe raz potraktowane rok temu szamponem koloryzuj±cym ale to by³a wyj±tkowa okazja mój w³asny ¶lub.Obecnie nic po tym szamponie nie zosta³o.Tutaj pojawia siê pytanie chcia³abym wiedzieæ jaki mo¿e mi wyj¶æ kolor po u¿yciu tego http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...196,2555,.html czy tego http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...196,2561,.html.
Zaznaczam i¿ chcia³abym uzyskaæ co¶ podobnego w³a¶nie do tych kolorków.
Nie mam pojêcia jaki powinnam u¿yæ. Bardzo proszê o pomoc.
alvin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 21:55   #20
alvin
Przyczajenie
 
Avatar alvin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ponawiam pro¶bê!
alvin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-06-21, 22:42   #21
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 122
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

W przesz³o¶ci by³am p³omiennym rudzielcem (chna, chna z rubin±, sama rubina ) .. I nigdy przedtem ani potem nie mia³am tak zdrowych i b³yszcz±cych w³osów. Po farbowaniu zio³ami - kilkakrotnie powtarzanemu , kolor utrzymywa³am poprzez dodawanie do szamponu Fallax-u nr 17. Nie by³o ddrostów a po³ysk lustrzany . Kolor 25 (o ile pamiêtam) by³ ciemniejszy i bardziej rubinowy .
Fallax jest w niektórych drogeriach i skl. fryzjerskich , chodzi o ten :
www.progress.pl/progress,www,strona,produ kt,dzial,15,id,492.html
agocz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-22, 10:15   #22
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 647
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Fabowa³am niedawno w³osy czerwon± miedzi± garniera. i nie jestem zadowolona, bo na moich br±zowych w³osach wyszed³ matowo i zbyt czerwono. Czy je¶li po³o¿ê na to hennê mam spodziewaæ siê zielonych w³osów, czy spokojnie mogê to zrobiæ?
malena18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-08-22, 15:22   #23
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 82
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez malena18 Poka¿ wiadomo¶æ
Fabowa³am niedawno w³osy czerwon± miedzi± garniera. i nie jestem zadowolona, bo na moich br±zowych w³osach wyszed³ matowo i zbyt czerwono. Czy je¶li po³o¿ê na to hennê mam spodziewaæ siê zielonych w³osów, czy spokojnie mogê to zrobiæ?
spokojnie mozesz klasc, ja kladlam nawet na rozjasniane rude....ale jedno musze zapisac na minus chnie - strasznie wysluszyla mi wlosy..
inkaska37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:35   #24
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

hej a ja mam czarne w³osy i chcia³abym miec rude ale jasne ?czy sia da?
iza550 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:41   #25
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 464
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

czarny to Twój naturalny kolor czy farba??
blabla51 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-02, 19:34   #26
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

je¿eli farbowane, to u¿yj dekoloryzatora a jak zak³adam wyjdzie Ci co¶ rudowatego
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:42   #27
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

no w³asnie farba ...Ogólnie mój naturalny kolor podlatuje do rudego ale oczywiscie kiedys sie go wstydzi³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg nxnx.jpg (68,0 KB, 1832 za³adowañ)
iza550 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:44   #28
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

to sa moje obecne wlosy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (30,2 KB, 1859 za³adowañ)
iza550 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:45   #29
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

a marze o takich troszke sie boje efektu,ale mam zielone oczypiegi,moze tragedi nie bedzie....?Chcia³abym cos odmienic a zreszta mam ciagly problm z odrostami......
iza550 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:28   #30
elinkaa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

1) rozja¶nij w³osy rozja¶niaczem Veniata
2)rozja¶nij w³osy rozja¶niaczem joanna 4-5 tonów
3)kup farbê Palette XXL - Czysta Platyna
jasny rudy murowany- tez schodzi³am z czarnego, przeprowadzi³am te operacje w ci±gu 5 dni, w³osy by³y zniszczone po rozjasniaczach, po farbie s± jakby zdrowsze. Jezeli chcesz miec rudyu, to polecam t± metiodê, ja chcia³am blond...m Wiec pewnie jeszcze bede musiala je ze dwa razy rozjasnic. pozdro
elinkaa__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.