Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 23:00   #871
Myszeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z bydgoszczy ; P
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Ja ostatnio biegałam w folii na udach ; / no nogi mi się wypociły, ale ubytku kg nie zauważyłam... Folia co chwilę się zsuwała... Ostatnio wzięłam się za siebie i jem rano owsiankę z truskawkami (dużo błonnika w tym) kanapkę, drugie śniadanie bułkę z serem, dużo piję wody, obiad to np. naleśniki z serem to co lubię, podwieczorek kisiel i to wszystko co jem za dnia ; PP potem z 25 minut skakanie na skakance, a w weekendy to 3 razy po 25... Jeżdżę na rowerku do tego po 8-10 km... Tylko nie widzę, abym zaczęła nabierac kształtów odpowiednich... Mam ten problem, że po wysiłku łydki mi tak puchną, że szokk. A po tygodniu ćwiczeń mam takie jak facet. szokkk. Może ktoś coś zaradzi na łydki. ? Albo jakieś inne ćwiczenia wyszczuplające. ?
Myszeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 00:58   #872
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
ja od poczatiku naszej diety schudlam okolo 3kg, zawsze to co chcoiaz jeszcze jakies 10 musze schudnac.
Teraz mam sesje, duzo nerwow i tez jem bardzo nieregeularnie, np przed egzaminem nie moge nic zjesc i wracam do domu o 15 to sie napycham...
Mam nadzieje ze znajde wiecej casu zebuy pocwiczyc polecam bieganie wszytskim
ja tez jakieś trzy kg zrzuciłam mnie wystarczy jeszcze z pięc i będę megaszczęśliwa. ktoś mi jednak powiedział, że jeśli się ćwiczy to wolniej zrzuca się kg bo mięśnie przybywają a one są cięższe niż zgubiony tluszcz więc trzeba by patrzeć głównie na spodnie, czy stają się luźniejsze a nie tylko na wagę. Ja biegam codziennie więc może trochę tych mięśni jednak przybyło.
No i jeszcze jeden sukces. Udaje mi się nie zajadać stresów czyli od dłuższego czasu brak napadów głodu. Oby tak dalej, czuję się z tym dużo lepiej jem częściej a mniej-to co kiedyś nie udawało mi się wprowadzić w zycie stało się faktem wiec nieśmiało liczę, że te zrzucone kilogramy może i powoli ale na zawsze, bez gwałtownych skoków wagi czyli i bez efektu jojo
Oj mnie też w taki upał ciężko biegać..dzisiaj wyszłam o 23 a i tak ruszalam się jak mucha w smole
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 10:31   #873
Myszeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z bydgoszczy ; P
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No i jeszcze jeden sukces. Udaje mi się nie zajadać stresów czyli od dłuższego czasu brak napadów głodu. Oby tak dalej, czuję się z tym dużo lepiej jem częściej a mniej-to co kiedyś nie udawało mi się wprowadzić w zycie stało się faktem wiec nieśmiało liczę, że te zrzucone kilogramy może i powoli ale na zawsze, bez gwałtownych skoków wagi czyli i bez efektu jojo
Oj mnie też w taki upał ciężko biegać..dzisiaj wyszłam o 23 a i tak ruszalam się jak mucha w smole
No ja biegałam w folii na udach w upały ; PP Troszkę mi to zaszkodziło, bo pomimo, że 2 cm zniknęły to zemdlałam 3krotnie ; / Jeszcze zjadłam około 400 kcal dziennie przez 2 dni i biegałam, skakałam na skakance . . . ; / Ale folii jako tako nie polecam, bo nic nie daje za dużo .
Myszeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 19:32   #874
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez Myszeczkaaa Pokaż wiadomość
No ja biegałam w folii na udach w upały ; PP Troszkę mi to zaszkodziło, bo pomimo, że 2 cm zniknęły to zemdlałam 3krotnie ; / Jeszcze zjadłam około 400 kcal dziennie przez 2 dni i biegałam, skakałam na skakance . . . ; / Ale folii jako tako nie polecam, bo nic nie daje za dużo .
ale co to dokladnie njest za folia ?
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:14   #875
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez Myszeczkaaa Pokaż wiadomość
No ja biegałam w folii na udach w upały ; PP Troszkę mi to zaszkodziło, bo pomimo, że 2 cm zniknęły to zemdlałam 3krotnie ; / Jeszcze zjadłam około 400 kcal dziennie przez 2 dni i biegałam, skakałam na skakance . . . ; / Ale folii jako tako nie polecam, bo nic nie daje za dużo .
folia folią ale mnie raczej przeraziła głodowa dawka kalorii typu 400..ratunku! albo dziewczyna zrujnyje sobie zdrowie do tego przestawi organizm na zwolnioną przemianę materii i nic nie schudnie, albo jeśli schudnie to efekt jojo murowany
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 20:24   #876
Myszeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z bydgoszczy ; P
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Taka przezroczysta. ;d idziesz do sklepu w dział z foliami i masz srebra, to suzkaj przezroczystej. Nie umiem okręslić ściślej.
Myszeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:01   #877
Ambassadeur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 116
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Jak tam dziewczyny? Apeluję do tych, które są z nami od początku - 20tego czerwca mijają dokładnie dwa miesiące od początku wspólnych starań (wspólnych, bo wiem, że większość robiła już coś wcześniej indywidualnie) - może by uznać tę datę za oficjalny początek wakacji i dopisać nasze osiągnięcia do początkowej tabelki? Zobaczymy jak nam poszło jako całości!
U mnie na dzień dzisiejszy dokładnie 8 kg mniej, oczywiście nie przestaję, bo w sumie mam 14 mniej, a miało być 20, więc jeszcze troszkę
Jeśli oczywiście są jeszcze z nami te dziewczyny, to napiszcie co myślicie
Ambassadeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 10:06   #878
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

jestem za
nie pamietam z jaką wagą tu zaczynałam, chyba ok 59kg. Zatem mam 5kg w dół
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:01   #879
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

ja zalediwe 3kg mniej bo na poczatku ostro sie odchudzlaam a potem przestalam chcoiaz i tak teraz probuje jesc mniej slodyczy.

co do foli to kediy czytalam w gazecie ze po kapieli radzili sie nasmarowac kramamy ujedrniajacymi i owinac folia ( tlko nie pamietam na ile czasu). Podobno lepiej sie wchlania krem i lepiej dziala ale nie sprawdzone przeze mnie:P taka ciekawostka;P
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:05   #880
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

od jutra postanawiam na nowo ćwiczyć, pić zieloną i czerwoną herbatę i ograniczyć słodycze i białe pieczywo, bo ostatnio trochę sobie darowałam.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 00:49   #881
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Ja też tylko trzy kg ale raczej nie była z Wami od początku. Mam nadzieję że jednak trochę mięśnie przyrosły bo ciuchy jednak zrobiły się wyraźnie luźniejsze. Za bardzo nie odpuszczam, ok 1200\1300 kcal, ze słodkości tylko lody więc może uda się jeszcze te upierdliwe 5kg zgubić...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 07:07   #882
Myszeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z bydgoszczy ; P
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Windbag : zielona i czerwona herbata naprawdę działają. ? A jeżeli tak to jaka firma, ta z lepszych, czy może być taka z pobliskiego sklepu osiedlowego zwykła czerwona czy zielona. ?

Laisla : tylko uważaj z dietą, aby za szybko 5kg nie schudnąć, bo wtedy najczęściej są efekty jojo i wyjałowienie organizmu (wiem, bo przeżyłam to na własnej skórze)

Kaska : ostrooo. ? nie polecam. Zresztą każdy odpowiada za siebie, ale najlepiej jak po takiej ostrej diecie i z lekka niemądrej wybierzesz się do lekarza i powiesz o tym, a on zapisze Tb jakieś witamy z tych mocniejszych na odbudowę ; ) a jak nie, to idź do apteki po witaminę C, magnez i inne ; ) i jedź owoce. Wiem, że po takiego typu dietach organizm wraca nawet latami do siebie, a sutki uboczne mogą wystąpić po miechach, albo latach. a co do tej folii, to ja i biegam w niej i smaruję się kremem na noc i tak śpię, nie wiem czy pomoże ; / a co do tego czym, to ja najzwyklejszym balsamem. xd
Myszeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 07:24   #883
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez Myszeczkaaa Pokaż wiadomość
Windbag : zielona i czerwona herbata naprawdę działają. ? A jeżeli tak to jaka firma, ta z lepszych, czy może być taka z pobliskiego sklepu osiedlowego zwykła czerwona czy zielona. ?

Laisla : tylko uważaj z dietą, aby za szybko 5kg nie schudnąć, bo wtedy najczęściej są efekty jojo i wyjałowienie organizmu (wiem, bo przeżyłam to na własnej skórze)

Kaska : ostrooo. ? nie polecam. Zresztą każdy odpowiada za siebie, ale najlepiej jak po takiej ostrej diecie i z lekka niemądrej wybierzesz się do lekarza i powiesz o tym, a on zapisze Tb jakieś witamy z tych mocniejszych na odbudowę ; ) a jak nie, to idź do apteki po witaminę C, magnez i inne ; ) i jedź owoce. Wiem, że po takiego typu dietach organizm wraca nawet latami do siebie, a sutki uboczne mogą wystąpić po miechach, albo latach. a co do tej folii, to ja i biegam w niej i smaruję się kremem na noc i tak śpię, nie wiem czy pomoże ; / a co do tego czym, to ja najzwyklejszym balsamem. xd
Czy działają- myślę, że tak, ale nie można się chyba spodziewać, że pijąc zieloną/czerwona herbatę i jedząc powyzej normy, nie ruszając się- schudnie się. Myślę, że te herbaty mogą być wspomagaczami, same raczej nic nie zrobią. Fakt, czuję się "lżejsza" odkąd piję zieloną herbatę, nie mam problemów z trawieniem, dodatkowo skóra mi się poprawiła. Myślę, że jakiś udział miała w tym herbata, także polecam
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 08:02   #884
Myszeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z bydgoszczy ; P
Wiadomości: 49
Question Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Aha, to dobrze. ; )) no ja akurat pilnuję się, i jem lekko poniżej normy oraz jestem w ruchu troszkę małym, bo ćwiczę tylko wieczorami, ale ruch jest . Chyba zacznę pić zieloną i czerwona herbatę, może wreszcie nie będę czuła się tak ociężała ; d

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

I to może być zielona herbata w liściach , zamiast w torebeczkach . ?
Myszeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 08:15   #885
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez Myszeczkaaa Pokaż wiadomość
Aha, to dobrze. ; )) no ja akurat pilnuję się, i jem lekko poniżej normy oraz jestem w ruchu troszkę małym, bo ćwiczę tylko wieczorami, ale ruch jest . Chyba zacznę pić zieloną i czerwona herbatę, może wreszcie nie będę czuła się tak ociężała ; d

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

I to może być zielona herbata w liściach , zamiast w torebeczkach . ?
tak, tak, zdecydowanie w liściach! tej torebkowej nie polecam. Pamiętaj też żeby nie parzyć zielonej herbaty we wrzątku. Woda powinna być lekko przestudzona- do ok 80 stopni. A, jeszcze apropo zielonej, to ja po niej latam ciągle do wc, także tak na początek to nie polecam pić przed wyjściem z domu bo różnie organizm reaguje
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 12:07   #886
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez Myszeczkaaa Pokaż wiadomość
Windbag : zielona i czerwona herbata naprawdę działają. ? A jeżeli tak to jaka firma, ta z lepszych, czy może być taka z pobliskiego sklepu osiedlowego zwykła czerwona czy zielona. ?

Laisla : tylko uważaj z dietą, aby za szybko 5kg nie schudnąć, bo wtedy najczęściej są efekty jojo i wyjałowienie organizmu (wiem, bo przeżyłam to na własnej skórze)

Kaska : ostrooo. ? nie polecam. Zresztą każdy odpowiada za siebie, ale najlepiej jak po takiej ostrej diecie i z lekka niemądrej wybierzesz się do lekarza i powiesz o tym, a on zapisze Tb jakieś witamy z tych mocniejszych na odbudowę ; ) a jak nie, to idź do apteki po witaminę C, magnez i inne ; ) i jedź owoce. Wiem, że po takiego typu dietach organizm wraca nawet latami do siebie, a sutki uboczne mogą wystąpić po miechach, albo latach. a co do tej folii, to ja i biegam w niej i smaruję się kremem na noc i tak śpię, nie wiem czy pomoże ; / a co do tego czym, to ja najzwyklejszym balsamem. xd
piszac ostro mialam na mysli to, ze bardzi sie pilnowalam i moja deita byla ok, bo nie mylo to zupelne ograniczenie jedzenia tylko wlasnie madre jedzie, posiwecalam duzo czasu na robie sobie jakis dietetycznych posilkow i pilnowalam sie zeby nie jesc slodyczy ale dziekuje za troske;*
niestety bylo to dosc meczace i pracochlonne i wytrzymalaam niedlugo i porocilam do podjadania i nieregularnego jedzenia
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 13:45   #887
Myszeczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z bydgoszczy ; P
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
piszac ostro mialam na mysli to, ze bardzi sie pilnowalam i moja deita byla ok, bo nie mylo to zupelne ograniczenie jedzenia tylko wlasnie madre jedzie, posiwecalam duzo czasu na robie sobie jakis dietetycznych posilkow i pilnowalam sie zeby nie jesc slodyczy ale dziekuje za troske;*
niestety bylo to dosc meczace i pracochlonne i wytrzymalaam niedlugo i porocilam do podjadania i nieregularnego jedzenia
Sorki może źle zrozumiałam ;d ale wolę przestrzegać bo przeżyłam koszmar związany z dietą na własnej skórze. . .
Myszeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.