Ortopeda Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-29, 10:33   #1
Zuzeu
Przyczajenie
 
Avatar Zuzeu
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11

Ortopeda Warszawa


Witam, nie wiem czy już był taki temat, w każdym razie z telefonu nie mogłam znaleźć. Mam "dar" do skręcania kostek, tym razem udało mi się przy okazji złamać szczyt kostki przyśrodkowej. Lekarz na ostrym dyżurze powiedział mi jedno, po dwóch tygodniach lekarz na kotroli powiedział mi co innego, czyli klasyka gatunku. Byłam w swojej "karierze" u kilkunastu ortopedów i z każdym było coś nie tak. I nie jest to kwestia moich wybrzydzeń, bo z każdym innym lekarzem potrafię się porozumieć. Ortopedzi mają jakąś dziwną mentalność, zachowują się albo jakby mieli pacjenta w głębokim poważaniu, albo jakby chcieli na mnie testować jakieś szalone, niekoniecznie skuteczne metody leczenia.
Czy ktoś z Was zna w Warszawie lekarza ortopedę, który faktycznie jest warty odwiedzenia? Który sie zdecyduje czy mam nosić orteze 2tyg, miesiąc, półtora? Który mi nie powie na dzień dobry widząc mnie pierwszy raz na oczy "rozumiem, że się Pani nie stosowała do zaleceń"? Z góry dzięki za pomoc
Zuzeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-29 11:33:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.