Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 12:19   #151
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez brudnelapki Pokaż wiadomość
W tym momencie podobają mi sibardzo takie proste, delikatne jak np. u Anny Kary. Niestety termin szycia 5 miesięcy, a ja ślub mam 16 kwietnia.

Czy znacie może dobrego krawca/krawcową, który podejmie się uszycia sukienki w tak krótkim czasie?
A myślałaś, żeby rozejrzeć się po używanych sukienkach? Myślę, że w Krakowie sporo sukien Anny Kary szuka nowej właścicielki.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 18:52   #152
wiluska
Raczkowanie
 
Avatar wiluska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Salon Josephine, ul. Kolberga 16 - niewielki, kameralny salon, prowadzony przez przemiłą właścicielkę, która projektuje oraz wraz z kilkoma innymi krawcowymi szyje suknie od podstaw, na wymiar. Atmosfera w czasie przymiarki bardzo miła Suknie (które mierzyłam) zwiewne, lekkie, "naturalne". Bardzo fajną sprawą jest to, że szczegóły konkretnego modelu sukni (pasek, wysokość gorsetu, rodzaj koronki, kształt pleców sukni, zamek/wiązanie itd.) można dowolnie modyfikować. Ponadto Josephine ma w ofercie podstawowe modele sukni do których dowolnie można dobrać koronkową koszulkę, która z kolei może zostać zarówno wszyta w suknię, jak i dołączona jako osobny element stroju Myślę, że spokojnie można tam stworzyć także suknię z własnego projektu. Ceny sukni są bardzo ok., są podane na stronie i wynoszą ok. 1800 - 2000 zł (bieżąca kolekcja).


EDIT: w tym salonie zamówiłam ostatecznie swoją suknię (model Sasha z lekkimi modyfikacjami). Krótko mówią polecam salon, właścicielka przemiła, suknia porządnie wykonana, fajnie sprawiła się na weselu, wygodna. Teraz przeglądam nową kolekcję z tego salonu i nowe modele są cudne (przy sensownych cenach), serio żałuję, że nie biorę ślubu w tym roku. świetnie wpisują się w obecne trendy


Zapisz
__________________
"Bez ciemności nie ma snów"

BLOGuję sobie

Edytowane przez wiluska
Czas edycji: 2017-01-28 o 22:53 Powód: aktualizacja danych:)
wiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:28   #153
justynazaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

NIE POLECAM!!! Zamówiłam suknie ślubną 30.10.2015 r w salonie sukien ślubnych Madonna w Krakowie. Wybrałam piękna suknie marki Milla Nova model Alessandra. Poinformowana przez obsługę, że jest to już ostatni dzwonek ponieważ na suknie czeka się ponad pół roku ( są sprowadzane z zagranicy) wpłaciłam zaliczkę i umówiłam się, że na miesiąc przed ślubem ( termin uroczystosci 02.07.2016) zadzwonię i umowie sie początkiem czerwca na przymiarkę. Zgodnie z ustaleniem pierwszy telefon wykonałam 31.05.2016, jednak zostałam poinformowana, że mojej sukni jeszcze nie ma, zapewne na dniach się pojawi i bym kontaktowała się ponownie z salonem za parę dni. Powtórzyłam zatem telefon po tygodniu czasu tj 06.06.2016 jednak sukni dalej nie było, Pani z obsługi powiedziała ze sprawdzi u dostawcy kiedy suknia zostanie dostarczona do salonu i powróci z informacją do mnie . Jednak przez dwa dni nikt do mnie nie oddzwonił, zatem po raz kolejny wykonałam telefon do salonu w dniu 08.06.2016. Niestety sukni dalej na salonie nie było, Pani również nie była w stanie powiedzieć kiedy suknia się pojawi. Zapytalam zatem jak wyobrazaja Panstwo sobie sytuacje, że zamawiam suknie 8 miesiecy wczesniej, a na 3 tygodnie przed ślubem dalej jej nie ma, po czym zostałam zapytana przez sprzedawcę kiedy chcialabym w takim razie odbyc przymiarke, powiedzialam ze w najblizszy piatek tj 10.06.2016 na co Pani odpowiedziala ze ok ze zapisuje mnie na wizyte. Zdziwiona zapytalam jak mogą Panstwo zapisywac mnie na przymiarke skoro nie ma sukni na salonie, na co uzyskalam informacje, że do dwoch dni suknia juz sie pojawi. Uspokojona przyjechalam ponad 100 km od miejsca zamieszkania do Krakowa, by przymierzyc suknie na co zostalam w tym dniu okropnie rozczarowana...! Kreacja bowiem jaką przyniósł mi sprzedawca - oznaczona jako moja NOWA suknia , którą zamówiłam, byla w znacznej części zniszczona! Spódnica posiadala liczne zmechacenia zarówno w pasie jak i na biodrach. Ponadto miała zaciagniecia na spódnicy, była zszarzala i ewidentnie nie pierwszej świeżości. Co lepsze bluzka z koronki również była pozaciagana ale hitem, który totalnie zwalil mnie z nóg byl zepsuty zamek w bluzke - dokladnie wyrwany...co za tym idzie nie nadawala sie wogole do przymiarki... Po poszukiwaniach tego samego modelu Sprzedawca przyniósł mi suknie Pani Młodej z sierpnia, mowiac ze w takim razie tą zmniejszymy do mojego rozmiaru a tamtej Pani zamówi się nową suknie. Dostalam potwierdzenie z firmy Milla Nova, ze absolutnie nie dostarczyli do salonu sukni ktora byla przedstawiona mi na pierwszej przymiarce, poniewaz jakosc wysylanych egzemplarzy jest przed wysylka dokladnie sprawdzana. Nie mozna tutaj mowic nawet o wadzie materiau poniewaz liczne zmechacenia, zaciagniecia oraz wyrwany zamek swiadczyl o tym ze byla uzywana! Fakt braku sprawdzenia przez Pantwa towaru ktory przedstawiacie klientowi rowniez pozostawia wiele do zyczenia... poniewaz lekcewazycie w ten sposob klienta ktory przyjezdza specjalnie do salonu na przymiarke...Dziwny jest rowniez fakt ze nie wiza Panstwo w sobie winy jesli suknia byla zamowiona przeze mnei 30.10.2015 a firma Milla nova otrzymala od Panstwa zamowienie dopiero 14.06.2016 ( mam potwierdzenie na mailu)Dziwnym trafem data 14.06.2016 to termin kiedy osobiście do Państwa zadzwoniłam ze względu na brak jakiejkolwiek odpowiedzi z Państwa strony na wysłanego przeze mnie maila w sprawie sytuacji jaka miała miejsce 10.06.2016 w salonie Madonna.
Pominę już fakt ze w ubiegły poniedziałek udałam się po ODBIÓR sukni i pomimo Państwa zapewnieniom ze suknia będzie gotowa musiałam czekać 3 godziny ponieważ koronka na biuście była przyszyta do miseczki przez co " ciągnęła" cala koronkę na biuście.
Niestety czasu już cofnąć nie można , ponieważ drugi raz nie wybrałabym salonu Madonna, ale z pewnością nie polecę tego salonu nikomu! By i pozostałe koleżanki nie spotkała sytuacja która przygotowania do ślubu zamieniła w koszmar...
A to, że odebrałam suknie w terminie jest wyłącznie zasługą moich licznych upomnien oraz internwecji, gdyby nie to zapewne do dzisiaj czekalabym na swoja przymiarke, a Panstwo zwalaliby winę na opoznienia u dostawcy...
P.S. POZDRAWIAM PANIĄ MŁODĄ Z SIERPNIA KTORA WYBRALA TEN SAM MODEL I KTOREJ SUKNIE OTRZYMALAM, ZYCZE DUZO CIERLIWOSCI I SZCZESCIA NA PRZYMIARKACH
justynazaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 08:35   #154
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cześć dziewczyny Dziękuję temu, kto założył ten wątek. Jestem z Tarnowa, ale u mnie w mieście teraz pustki (wszystko wyprzedane albo samo badziewie zostało, a nowe kolekcje jeszcze nie weszły), dlatego planuję uderzać na Kraków.
Zaraz poczytam opinie i porobię listę
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 17:36   #155
adam8807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Witam serdecznie, poszukuje opini na tememt salonu slubnego femini w Krakowie, widziałem narazie tylko jedną na tym forum i to starą, czy moze ktoś kupował tam suknie ostatnio i moze podzielic sie opinią? z góry bardzo dziekuje za pomoc, pozdrawiam.
adam8807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 08:52   #156
Miaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Odradzam z całego serca ten salon. Podejście do klienta totalnie beznadziejne. Strata czasu, nerwów i pieniędzy.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Poza tym proszę zwrócić uwagę na wykonanie sukien. Według mnie bardzo słaba jakość
Miaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 22:23   #157
Kasiula177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

BELLOVELO - Muszę się z Wami podzielić koniecznie informacją, że jest nowy salon z sukniami ślubnymi w Krakowie. Adres: Kazimierza Wielkiego 42
I nastała ta wiekopomna chwila kiedy to sukienki AGNIESZKI ŚWIATŁY są w Krakowie
Nie musiałam jechać do Wrocławia dzięki Bogu. Dziewczyny - te sukienki są rewelacyjne.
Kasiula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 10:18   #158
aga503
Przyczajenie
 
Avatar aga503
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ehh no są piękne ale i ceny piękne
aga503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 17:35   #159
Anonimowa007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Dziewczyny z całego serca mogę polecić Salon Fulara & Żywczyk w Krakowie przy ul. Lea.

Piękne suknie ślubne, w każdym fasonie - chyba każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Wykonanie można powiedzieć idealne a przede wszystkim z dobrej jakości materiałów.

Oprócz modeli, które mają w salonie można dokonać modyfikacji każdej sukni, połączyć kilka w jedną, coś dodać, odjąć i zmienić - także nic tylko realizować plan - suknia ze snów

Przymiarki sukienek odbywają się w rewelacyjnej atmosferze - Panie doradzą we wszystkim - od wyboru sukni, butów po pomoc w doborze kwiatów i fryzury jeżeli oczywiście będziecie chciały.

GORĄCO POLECAM każdej z WAS!!

Zdjęcie mojego ideału: http://www.fularazywczyk.pl/2017-cat/art-florencja,1018


Stanowczo jednak odradzam Madonnę na Długiej - chyba, że macie ochotę popsuć sobie humor i zmarnować 30 minut swojego życia Powód - dla sprzedawczyń najlepiej jakbyś kupiła bez mierzenia, zamówioną suknię zobaczysz dopiero 2 tyg przed ślubem, a obsługa patrzy na Ciebie z wyższością i pogardą - poziom -10. Z tego co mówiły mi koleżanki po zamówieniu ciężko cokolwiek załatwić - "zapłaciłaś to spadaj".


CAŁUSY

Edytowane przez Anonimowa007
Czas edycji: 2017-01-03 o 17:42
Anonimowa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 20:12   #160
kaahaa_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

A jak cenowo w Fulara & Żywczyk??



Przy okazji czy któraś z dziewczyn kupowała może ostatnimi czasy suknie w Nabli na Ręcznej w Krakowie? Kolejce mają boskie, ale nie do końca wiem, jak tam sytuacja z cenami. Jeżeli któraś z Was może mi udzielić odpowiedzi byłabym bardzo wdzięczna

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Oczywiście na ulicy Rzecznej miło być ;-)
kaahaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 20:41   #161
Anonimowa007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez kaahaa_90 Pokaż wiadomość
A jak cenowo w Fulara & Żywczyk??
[COLOR="Silver"]
Powiem szczerze, że chyba tak jak wszędzie.
Zależy czego szukasz i jaki koszt jest dla Ciebie optymalny.
Widziałam, że mają też wyprzedaż od bodajże 900 zł, ja za swoją szytą od podstaw dałam 4500 zł i sądzę, że jak za taką suknię i staranność wykonania i obsługi to chyba nawet mało
Dla mnie ten model był wart każdej kwoty - ale wiadomo co kto lubi Pozdrawiam i sądzę, że warto tam podejść choćby po przymierzać
Anonimowa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-24, 19:21   #162
Diora85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Dziewczyny mogłybyście mi podpowiedzieć gdzie w Krakowie lub okolicach mogę przymierzyć suknię ślubną w większym rozmiarze niż 40. Planuję uszyć suknie ślubną u krawcowej ale ciężko tak wybrać model bez wcześniejszej przymiarki i koloru, bo nie wiadomo jak się później będzie wyglądać. Ewentualnie jeśli któraś z was ma jakąś dobrą krawcową do polecenie to też będę wdzięczna
Diora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 18:03   #163
Pchelkia
Raczkowanie
 
Avatar Pchelkia
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 244
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość

Belcanto na Dlugiej - obluga fantastyczna panie baaaardzo mile, kompetentne, spedzilam tam mnostwo czasu, szyja na miejscu, proponuja wszystkie zmiany, ale mojej sukni tam nie znalazlam
Wydaje sie, ze Belcanto nie jest jakims szalenie popularnym salonem.
Mi sie wydaje, ze znalazlam ta swoja suknie. Panie krawcowe sa przekochane.

Czy ktos ma jakies ostatnie doswiadczenia z tym salonem?
__________________
21 wrzesnia 2013 - pierwsza randka
21 grudnia 2016 - zareczyny

12 sierpnia 2017
Pchelkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 11:49   #164
wiluska
Raczkowanie
 
Avatar wiluska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez Diora85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogłybyście mi podpowiedzieć gdzie w Krakowie lub okolicach mogę przymierzyć suknię ślubną w większym rozmiarze niż 40. Planuję uszyć suknie ślubną u krawcowej ale ciężko tak wybrać model bez wcześniejszej przymiarki i koloru, bo nie wiadomo jak się później będzie wyglądać. Ewentualnie jeśli któraś z was ma jakąś dobrą krawcową do polecenie to też będę wdzięczna
Ze swojej strony mogę polecić Ci kameralny salon Josephine (Kolberga 16), o którym pisałam wyżej. Co prawda nie wiem, jak tam jest z większymi rozmiarami do przymiarki, ale suknie szyte są na wymiar od podstaw Myślę, że warto zaglądnąć, właścicielka jest bardzo miła i pomocna
__________________
"Bez ciemności nie ma snów"

BLOGuję sobie
wiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 13:33   #165
Fiona1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ja polecam szczerze salon sukien ślubnych KALEDONIA
są oni producentem polskim ,sukienki obłędne,
wzrowo dopasowane
,materiał porządny a co najważniejsze obsługa przemiła co się zdarza w Krakowie bardzo rzadko....
Fiona1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 23:05   #166
_Natalia_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Thumbs down Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

ODRADZAM WSZYSTKIM SALON BOSTON!!!
Do momentu zamówienia miło i sympatyczne. Później właścicielka okazała się wredną żmiją (arogancka,pretensjonalna i nie miła dla klientów). Termin przez nią ustalony na przymiarkę nie podlega zmianie..."bo ma innych klientów", a jak nie pasuje, to spadajcie. Zaliczka wpłacona, termin wesela się zbliżał więc wiadomo że nie mogliśmy zrezygnować. ODRADZAM WSZYSTKIM TEN SALON!!!
Właścicielka to totalne dno
_Natalia_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 14:13   #167
redlady123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 234
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Dziewczyny podbijam temat. Powiedzcie mi czy warto kupić sukienkę w salonie Nabla, czy na prawdę są to dobrej jakości materiały i na ile wcześniej trzeba zdecydować się na zakup?
redlady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 13:12   #168
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ja polecam krakowski salon Evita,ogromny wybór modeli, ceny również przystępne
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 18:41   #169
Vogue123vogue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ma ktoś może doświadczenia z salonem Avenue 22 na Długiej?
Vogue123vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 16:36   #170
redlady123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 234
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Dziewczyny pomóżcie. Czy mogłyście się podzielić opinią na temat salonu Mendelssohn w Krakowie przy ul. Długiej 24?

Bardzo podoba mi się tam suknia, ale z racji tego, że kosztuje dość sporo wolałabym najpierw zasięgnąć opinii innych osób, które korzystały z usług tego salonu.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje
redlady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 02:30   #171
Przechera
Zmanierowana zołza
 
Avatar Przechera
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Przyszła pora i na moje wojaże. Mierzyłam w wielu salonach w Krakowie, choć pewnie nie odwiedziłam nawet połowy. Noszę rozmiar 42, co nie ułatwiało sprawy.
Polecam z całego serca salony: Anna Kara, Diva, Nabla, Carolina Novia i Madonna. Poza Krakowem - Lovia w Bochni.

A teraz, do szczegółów. Moje wrażenia z Długiej:

Carolina Novia, Długa 23
Jeden z nielicznych salonów, gdzie na metkach wypisano ceny, żeby nie robić z klienta idioty. Doceniam. Wybór bardzo szeroki - ale nie przejrzałam zbyt wielu sukien, bo zajęła się mną konsultantka, pani Marta, która spytała mnie o moją wizję i oczekiwania, oceniła moją sylwetkę (w zimowej kurtce!) i wyłowiła z szaf kilka swoich propozycji. Byłam zawiedziona, bo większość z nich nie była w moim typie, ale postanowiłam je dla porządku zmierzyć... i oniemiałam. Suknie wyglądały na mnie doskonale, podkreślały atuty figury, chowały mankamenty, rozświetlały cerę. Strzał w dziesiątkę, chyba nawet sama konsultantka nie spodziewała się aż takiego sukcesu. Takiej dokładnie obsługi oczekiwałam - profesjonalizmu i wiedzy, która wyprzedza moje marzenia i pomaga znaleźć coś, w czym wyglądam świetnie, zamiast podawać tylko kolejne suknie. Jedyny mankament jest taki, że suknie są w większości sprowadzane, więc jakiekolwiek zmiany w nich zależą od kreatywności krawcowej, a pewnych rzeczy nie da się zrobić wcale.
Salon z ogromnym rozstrzałem cenowym - od 3000 do 20 000 zł. Mierzyłam w bardzo szerokim zakresie cen bez jakichkolwiek komentarzy ze strony obsługi. Jakość materiałów i wykonania raczej dobra, w kierunku doskonałej, zależnie od ceny.

Carolina Prestige, Długa 11A
Ponownie ogromny wybór sukni, ponownie metki z cenami, duża wygodna przymierzalnia. Niestety, trafiła mi się konsultantka zupełnie niezainteresowana moją osobą - pani Marta podczas całego spotkanie była właściwie nieobecna duchem. Kazała mi przejrzeć wszystkie szafy samej, nie towarzysząc w tym. Podawała tylko te modele, o które sama poprosiłam, nie potrafiła nic zaproponować, była zupełnie niezaangażowana i dosyć chłodna. Równie dobrze poradziłabym sobie bez niej, jeśli nie lepiej, a nie tego oczekuję od obsługi w takim salonie.
Ponownie cenowo rozstrzał, choć w oko wpadła mi skromna sukienka za 3000 zł. Wszystkie suknie naprawdę piękne i dobrze wykonane, ale przy takiej obsłudze żadna mnie szczególnie nie ujęła.

Madonna 1, Długa 5
Jest przepych, jest pompa, ale jest też całkiem spory wybór pięknych sukien. Wyłowiłam dla siebie ponad 5 modeli, w każdym wyglądałam świetnie, a konsultantka pomagała rozwiązać problemy, proponując poprawki krawieckie, zmiany koronki i znosząc kolejne propozycje. To właśnie jej pomysłem była przepiękna suknia z muślinowym dołem z pełnego koła, która mnie zupełnie ujęła. Pani Joanna była pogodna, bardzo wsłuchana w moje potrzeby, błyskawicznie podłapała moje poczucie humoru i spotkanie z nią było czystą przyjemnością. Dała mi też mnóstwo czasu dla siebie i przestrzeni, żebym mogła oswoić się z suknią.
Wybrałam modele Famosy, szytej specjalnie dla Madonny - co nieco mnie drażni, ponieważ nigdzie nie można znaleźć ich zdjęć, a nazwy modeli są inaczej "kodowane" w każdym salonie i nie sposób się do niczego dokopać nawet w archiwum Olx. Ta cała tajność wokół sukien w ogóle mnie w Madonnie uwiera. Wszystkie modele Famosy kosztują 4290 zł, czyli dosyć sporo jak na koszmarnie drapiące koronki z plastiku, ale można przynajmniej wprowadzać zmiany.

Madonna 2, Długa 5
Salon spory, sukien wiele, a w praktyce nic dla mnie tam nie było. Po krótkiej rozmowie konsultantka zaproponowała kilka sukien, w większości wyglądałam raczej średnio, w jednej dobrze. Pani Anna doszła więc do wniosku, że konsultacja dobiegła końca, bez względu na to, że nie podoba mi się koronka ani kształt dekoltu. Odmówiła przyniesienia jakichkolwiek innych sukien, ponieważ "to nic nie wniesie". Uznała, że przy moim rozmiarze biustu musi on być obscenicznie wyeksponowany, bo "tak to już jest" (wcale tak to już nie jest, byłam, widziałam, mierzyłam). Do dziś nie wiem, czy jej upór był przejawem rzeczowego profesjonalizmu, czy jednak braku lepszego pomysłu na mnie. W każdym razie nie wróciłam.
Mierzyłam Famosę, 4290 zł.

Mendelssohn 24, Długa 24
Pani była ewidentnie urażona faktem, że przyszłam na umówione spotkanie. Suknie podawała jak za karę, była zupełnie niezainteresowana i miała stale obrażoną minę. Do tego w przymierzalni było przenikliwie zimno, obskurnie i nie było gdzie odłożyć ubrań. Uciekłam stamtąd po 20 minutach.
Suknie bardzo mieszane - jedne nieco lepszej jakości (głównie polska Gala), inne ewidentnie tandetne. Ale fatalnej obsługi nie przebija tam nic.

Mendelssohn 12, Długa 12
Podobnie do bliźniaczego salonu, wybór sukni mieszany, ale sporo wpadło mi tam w oko, głównie znowu Gala. Niestety, większości nie byłam w stanie przymierzyć, bo nie przeszły mi przez biodra. Konsultantka nie była tak jawnie wroga jak w Mendelssohnie 24, ale wydawała się bardzo zmęczona i niezbyt zainteresowana. Znalazłam tam piękną suknię, ale tylko dlatego, że sama ją wygrzebałam, konsultantka nie miała dla mnie żadnych propozycji. Salon znowu raczej obskurny, przymierzalnie wydają się wręcz prowizoryczne. Bałabym się tam zamawiać.
Suknie Gali w okolicach 3000 zł.

Elizabeth Passion, Długa 18
Ładny salon, dużo modeli wystawionych na manekinach, szeroki wybór w szafach. Mimo tego, jakoś nie byłam w stanie dopasować tam modelu dla siebie - zmierzyłam ponad 20 sukienek i w każdej wyglądałam nie najlepiej. Nie wiem, czy problem leży w kroju i konstrukcji, czy po prostu projekty są wykonane pod zupełnie inne figury. Obsługiwały mnie dwie konsultantki, jedna młodziutka i bardzo pomocna, wsłuchana w moje uwagi, przegrzebująca dla mnie szafy w poszukiwaniu rozwiązania problemu. Druga pani, widocznie bardziej doświadczona, choć była uprzejma, nie wydawała się rozumieć gdzie widzę problem. Odnosiłam wrażenie, że najchętniej wcisnęłaby mi pierwszą lepszą sukienkę, bo jest "wystarczająco dobra". Nie była.
Materiały bardziej w kierunku poliestrów, ceny w okolicach 3000 zł.

Boston, Długa 19
Suknie naprawdę ładne, z pięknymi koronkami, korzystnymi fasonami, misternymi zdobieniami. Materiały owszem, po tej bardziej plastikowej stronie, ale jednak w korzystnej cenie. Niestety, konsultantka (a chyba raczej - właścicielka?) jest nie do przejścia. Nie słucha, albo słucha wybiórczo, po prośbie o dekolt V i literę A przynosi lejące suknie z dekoltem w łódkę. Trzy. I nie widzi żadnej innej opcji. O przyniesienie fasonów, które się podobają, trzeba się poważnie naprosić. Pani na siłę próbowała mnie wbić w gorset, nie interesowało jej że jest mi niewygodnie, według niej suknia ślubna nie jest od tego, żeby była wygodna. Podczas mojego (umówionego!) spotkania do salonu weszły aż dwie następne ekipy, widocznie umówione na zakładkę (?). Pani powiedziała im, że już kończymy - byłam tam dopiero pół godziny. Do tego do przymierzania każe zakładać jakieś koszmarne trepy na 10 cm koturnie. Nie dla mnie takie przygody.
Mierzyłam bardzo bogato zdobione suknie w przedziale 3800-4000 zł.
__________________
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Co 60 sekund w Afryce mija dokładnie jedna minuta, a Wy macie takie problemy...
Przechera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 10:43   #172
Przechera
Zmanierowana zołza
 
Avatar Przechera
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

I salony spoza Długiej:

Anna Kara, Józefa Piłsudskiego 8
Profesjonaliści. Jedyne miejsce, gdzie konsultantka się przedstawiła na początku spotkania (pozdrawiam panią Beatę). Spotkanie jest doskonale zorganizowane i ma swoją ustaloną strukturę: rozmowa o oczekiwaniach i marzeniach, wspólne przejście przez kolekcję i wybranie modeli do mierzenia, na końcu mierzenie - żadnego miejsca na chaos. Konsultantka nie komentuje wyborów, ale poproszona jest w stanie zaproponować kolejne modele, bardzo trafne. Suknie są wygodne, mięciutkie, pozbawione elementów modelujących sylwetkę. Mają cudowne w dotyku materiały, w większości jedwabne, przepiękne koronki - bawełniane, stuprocentowo niedrapiące. W każdej kolekcji kilka modeli jest dostępnych do zmierzenia w rozmiarze plus size. Mają bardzo rozsądne terminy szycia, max. 5 miesięcy, ale szyją też na ekspres w razie potrzeby. Nie robią problemów z wprowadzaniem zmian, przy poważniejszej ingerencji w konstrukcję sukienki organizują spotkanie z krawcową.
Ceny, jak za taką jakość, wyjątkowo rozsądne: większość 5000-5500 zł, jeden z moich modeli 6700, choć mają też suknie za 12 000. Ale jeśli je zobaczycie, to będziecie rozumieć, czemu muszą kosztować 12 000. Ach, i na każdej sukience wisi metka z nazwą i ceną - żadnej tajemnicy handlowej ani ukrytych kosztów nie ma. Traktują klienta poważnie.
Dodatkowy plus za wodę dla gości, dostępne środki do higieny i odświeżania w przymierzalni oraz łaziece, i brak idiotycznego podestu. Polecam, bo tak powinno wyglądać spotkanie w pracowni szyjącej suknie na wymiar.


Nabla, Rzeczna 11A
Duży, wygodny salon z dostępem dziennego światła, i ogromny wybór sukien - szafy wypchane wręcz kolejnymi modelami, trudno się przez nie wszystkie przegrzebać na jednej wizycie. Konsultantki uprzejme, pomocne, z inicjatywą, z dobrą oceną sylwetki - znoszą swoje propozycje, czasem trafione, czasem trochę mniej. Szefowa salonu przoduje w merytorycznych uwagach, doradza, tłumaczy, proponuje rozwiązania, zmiany, poprawki. Jedyny salon, w którym zadbano o dopięcie mi tyłu w za ciasnych modelach różnymi sztuczkami, tak żebym mogła w sukni pochodzić i usiąść. Suknie są świetne konstrukcyjnie, mocno modelują sylwetkę dzięki wszytym gorsetom, a mimo to pozostają w miarę wygodne. Modele można łączyć ze sobą, zmieniać i mieszać wedle upodobania. Materiały od dobrych do średnich - niektóre koronki drapią, ale nic nie wygląda obscenicznie tanio.
JEDYNY salon, gdzie pozwolono na robienie zdjęć (!!!). Świetna obsługa.
U mnie przedział 4000-4500 zł.


Diva, Floriańska 23
Maleńki salonik zawalony sukniami po sufit. W saloniku - urocza, przemiła konsultantka z wyśmienitym poczuciem humoru (bardzo odświeżające po tych wszystkich sztywnych doświadczeniach). Wysłuchuje, pokazuje, proponuje i rozwiązuje problemy. Przyniesie i inną koronkę, jeśli ta nie odpowiada, i piętnasty model, wszystko z uśmiechem i bez problemu. Sama z siebie zaproponowała model, który po przymierzeniu okazał się niekłamanym hitem wśród wszystkich obecnych. Obsługa zdecydowanie na medal w tym miejscu.
Mierzyłam głównie modele Afrodyty, dobrze wykonane, i choć są głównie uszyte z poliestru, to zdarzają się na nich przepiękne bawełniane koronki. Można w nich wprowadzać dowolne zmiany, mieszać modele i robić kombinacje norweskie. Wszystkie oscylowały w okolicach 3000 zł.


Bellovelo, Kazimierza Wielkiego 42
Fajny, przestronny salon - a przymierzalnia zepchnięta na zaplecze z beznadziejnym dostępem światła. Wybór, mówiąc szczerze, niewielki i chyba nie do końca zgodny z ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej. Niestety, na moją figurę nie znalazło się nic, polscy projektanci znowu szyją tylko na dziewczyny w rozmiarze 34 i bez biustu. Trudno. Pani konsultantka bardzo pomocna, już po trzeciej sukience wiedziała, co dokładnie będzie na mnie wyglądać świetnie (i miała rację). Przyznała też otwarcie, że nie ma takiej sukienki na stanie.
Suknie Amy Love oscylują w granicach 4000 zł, nie pozwalają na wprowadzanie żadnych zmian i mają nieco drapiące, plastikowe koronki.


Strefa Panny Młodej, Dietla 46
Niewielki salonik, aczkolwiek przyjemny - i jedyny, w którym zaoferowano nam coś ciepłego do picia (a był mroźny luty, więc pytanie bardzo na miejscu). Wybór sukni raczej skromny, i wszystko w bardzo podobnym, boho-odważnym stylu: głęboki dekolt z przodu, gołe plecy, luzowanie w talii. Niestety, większość dostępnych projektantów (Rina Cossack, Agata Wojtkiewicz, Patricia Szlazko) bardzo ogranicza możliwości zmian: nie da się wykroić płytszego dekoltu, nie da się doszyć więcej koronki, nie da się zrobić śmietankowej bieli zamiast śnieżnej... Panie konsultantki bez zbytniego zaangażowania, jakiejkolwiek opinii lub chociaż pomysłu na moją sylwetkę. Wyszłam bez żadnego sukcesu i nie zapytałam nawet o ceny.


Liwia, Sienna 14
Ogromny, przestronny salon, w którym wisi skromniutki wybór sukienek Papilio. Obsługiwała mnie właścicielka, która wysłuchawszy moich oczekiwań, postanowiła zignorować je wszystkie i wrzucać na mnie kolejne, zniekształcające mnie suknie. Wygłaszała zachwyty nad efektem, co mnie przeraziło - w każdej jej propozycji wyglądałam jak niziutki grubasek z lodołamaczem zamiast biustu. Odnoszę wrażenie, że według tej pani ideałem kobiecej figury jest kwadrat. Ciągle używała fraz "to się często mierzy", "to się świetnie sprzedaje", zupełnie tak jakby próbowała mnie wcisnąć w taki sam szablon jak większość klientek. Z oporem zgodziła się na przyniesienie jednej, jedynej sukni jaką sobie wybrałam, marudząc, że "w tym nie będzie pani dobrze wyglądać". Oczywiście, była to jedyna suknia w tym salonie, która podkreśliła moją talię i wydłużyła moją sylwetkę - pani, patrząc na mnie, stwierdziła: "mówiłam, że nie będzie dobrze". To był ten moment, kiedy moje przerażenie jej niekompetencją sięgnęło zenitu. Ostatecznie okazało się, że nie można tej sukni zamówić, ponieważ producentowi skończyła się koronka.
Suknie są ze średnich materiałów, nie dopuszczają wprowadzania jakichkolwiek zmian. O ceny nie pytałam, bo było i śmieszno, i straszno.
__________________
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Co 60 sekund w Afryce mija dokładnie jedna minuta, a Wy macie takie problemy...
Przechera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 12:51   #173
Przechera
Zmanierowana zołza
 
Avatar Przechera
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

...a nawet i spoza Krakowa:

Lovia, Kowalska 4, Bochnia
Trafiłam tam po zrażeniu się w Mendelssohnie w Krakowie. Szukałam konkretnego modelu Gali i akurat tam okazali się go mieć. Salon nie jest duży, ale ma bardzo ładnie wyeksponowane suknie i całkiem spory wybór, oraz przemiłą i przeuroczą obsługę. W końcu ktoś zadbał o to, żeby pokazać mi plecy w sukience, żeby przytrzymać mnie z tyłu dokładnie tak, jak robiłaby to zapięta sukienka. Na moją prośbę podwijano rękawy, zawijano inaczej dekolty, oraz wykazano się anielską wprost cierpliwością, kiedy poprosiłam o przymierzenie tej samej sukienki trzeci raz (wiem, wiem). Konsultanci wychodzili też z własnymi propozycjami - wybitnie trafionymi. W salonie jest obecny pan właściciel, który ma świetne oko i proponuje sukienki w punkt. To był pierwszy salon, w którym chciałam przymierzyć welon i to będzie salon, gdzie kupię moją suknię.
Suknie są raczej z tych tańszych, króluje więc poliester, ale są naprawdę eleganckie i dosyć efektowne. Oscylują w okolicach 3000 zł.

Sabe, Sadowa 46A, Wieliczka
Piękny salon. Piękne koronki. Piękne suknie. I tyle drobnych kruczków...
Suknie tam krojone są głównie na panie w rozmiarze 36 z idealnym biustem. Głębokie wycięcia, transparentne koronki - piękne, ale trudne w noszeniu. Niestety, przymierzalnia w jakiejś norze bez światła. Obsługiwała mnie pani, która ewidentnie była tam za karę i z każdą kolejną suknią była coraz bardziej niezadowolona tym, że nie chcę sobie pójść. Odmówiła mi zmierzenia połowy sukien, znosiła własne propozycje, w których wyglądałam i czułam się fatalnie. Żeby przyniesiono mi koronkę na rękaw, musiałam prosić 20 minut. Z gorsetem to samo. Z materiałem do podszycia gorsetu jeszcze gorzej. I ciągłe powtarzanie, że "tak musi być" (a wiem dobrze, że nie musi) i że "tego się nie da". Jedyną osoba, która cokolwiek popychała tam do przodu, była właścicielka, ale nawet ona nie była w stanie zapanować nad tym chaosem.
Sukienki wręcz oszałamiające, ale też stosunkowo drogie. W modelu Fibi sama sukienka kosztuje 5200 zł, za wszystkie zmiany (dłuższa halka, gorset, rękawy do łokcia) doliczono 1000 zł ekstra. Policzono nawet za zabudowanie pleców do linii stanika... A nie są to jedwabie sprowadzane z Francji, możecie mi wierzyć.Mimo tego są chyba niesamowicie rozchwytywani. Na 8 miesięcy przed ślubem z ledwością znaleźli dla mnie termin i dali mi ledwie 1 dzień na zastanowienie się. Czy to był tylko chwyt marketingowy - nie wiem, nigdy więcej tam moja noga nie postała.
__________________
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Co 60 sekund w Afryce mija dokładnie jedna minuta, a Wy macie takie problemy...
Przechera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 19:12   #174
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Przechera dzięki wielkie za wypowiedź
Ja wybieram się jutro na polowanie i przydadzą mi się Twoje wskazówki
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 11:58   #175
Przechera
Zmanierowana zołza
 
Avatar Przechera
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Przechera dzięki wielkie za wypowiedź
Ja wybieram się jutro na polowanie i przydadzą mi się Twoje wskazówki
Daj koniecznie znać, jak poszło ^^ Smuci mnie, że to forum takie wymarłe.
__________________
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Co 60 sekund w Afryce mija dokładnie jedna minuta, a Wy macie takie problemy...
Przechera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 22:02   #176
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Cytat:
Napisane przez Przechera Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać, jak poszło ^^ Smuci mnie, że to forum takie wymarłe.
Ja dopiero się wybieram na ,,polowanie" jakoś październik/listopad. Bo ślub dopiero w czerwcu 2019 mam na oku kilka salonów w Krakowie i trochę mnie dziwi że tam nie byłaś. M.in. Valdi Bride, Pasaż Wenecki (tam jest kilka salonów), Bella Sposa, Marigold. Co prawda podziwiam z witryn ale wydają się przepiękne
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 22:51   #177
onomatopeiczna1
Raczkowanie
 
Avatar onomatopeiczna1
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Wg mnie z konsultantkami trzeba znaleźć wspólny język i ciężko porównywać sytuacje.

Kiedy ja poszłam na poszukiwania TEJ JEDYNEJ zwiedziłam kilka salonów, więc też się podzielę swoimi krótkimi spostrzeżeniami.

Carolina Prestige (ul. Długa): też trafiłam na panią Martę- zapytała oczywiście co mi się podoba, w czym się dobrze czuję, ale ani trochę nie była chłodna czy niezainteresowana moją osobą. idealnie dobrała mi sukienki i pomagała je zakładać. przez cały czas miło rozmawiałyśmy i na prawdę miło spędziłam tam czas. znalazłam tam dość mocny strzał, a poszukiwania zaczęłam na naprawdę wysokim poziomie

Mendelshon 24 (Dluga): niestety nie znam imienia tamtej pani, ale tutaj również miałam pozytywny odbiór jej osoby. poszłam tam ze wzgkędu na dostępność sukien z gali, które bardzo mi się podobały na zdjęciach, ale okazało się ze jednak nie urywają tyłka swoim wykonaniem czas spędzony tutaj nie był jednak ani trochę czasem zmarnowanym

Madonna 1 (Długa): tu zajęła się mną pani Agata, która zupełnie zmieniła mi pogląd na sukienkę jakiej szukałam dając do zmierzenia fasony, których nie brałam pod uwagę. na początku szukałam zwiewnych muślinów, a dzięki pani Agacie okazało sie że rownie dobrze moge wyglądać w rybkach. niestety duży ruch, masa klientek i mało czasu żeby spokojnie zmierzyć i się zastanowić, gdyż już czekają kolejne panie

Madonna 2 (Długa): tutaj zajęła się mną pani Ania, która mogłaby dostać medal najmilszej osoby na świecie. jako jedna z niewielu zapytała mnie o wizję całego dnia- jaki styl wesela chciałabym mieć, jakie dodatki itd, co mi się podoba i w czym się dobrze czuję. jako jedyna zwrociła też uwagę na aspekty posiadania rękawów z siatki, które początkowo chciałam mieć,a z których finalnie zrezygnowałam ze względu na ograniczoną swobodę ruchów i ślub w sierpniu. mierząc różne fasony zwracała uwagę na elementy, które sprzyjają mojej sylwetce ale ani trochę nie było to chamskie czy niegrzeczne, tylko bardzo rzeczowe. dobierałyśmy też dodatki a także zrobiła mi prowizoryczną ślubną fryzurę, która okazała się strzałem w 10!

Poszłam jeszcze do Liwii (Sienna) z polecenia koleżanki, ale już tak się zakochałam w sukni z Madonny 2, że wróciłam i ją zamówiłam

Dodam, ze również noszę duży rozmiar (42), ale nigdzie nie spotkałam się z komentarzami nt mojej figury. Wszędzie pełen profesjonalizm. Także polecam chodzić samemu i się nie zrażać opiniami innych

Edytowane przez onomatopeiczna1
Czas edycji: 2018-05-09 o 22:52
onomatopeiczna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 16:53   #178
Cammonile
Raczkowanie
 
Avatar Cammonile
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Dziewczyny a czy na mierzenie sukni ślubnych w Krakowie trzeba się umawiać? Ile wcześniej? I ile najlepiej czasu zarezerwować na jeden salon?
Cammonile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-17, 12:32   #179
jolu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

Ja skorzystalam z internetowego sklepu Place for dress z Poznania. Maja super strone na facebooku, duzo swietnych komentarzy, zdjecia sukienek przerobione photoshopie. Jestem jedna z niezadowonych i rozczarowanych klientek. Stracilam 1000.00 zl plus odeslalam na swoj koszt sukienke. Nie polecam, chyba ze macie pieniadze na zbyciu.






Rozczarowana
jolu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 14:39   #180
monniaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Opinie na temat salonow slubnych w krakowie i nietylko/adresy!!!

A primadonna w Krakowie ul długa 60?
monniaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-24 02:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.