Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-12, 12:45   #2251
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lucjaa12 Pokaż wiadomość
Mam 18 lat, miesiączkuję około 4. Nigdy nie miałam jakichś bardzo nieregularnych, wahały się w granicach 23-33 dni, ale przez ostatnie pół roku uregulowały się i cykl trwał 30-31dni. Ja jestem panikarą i w każdej sytuacji widzę zagrożenie ciąży (pisałam ostatnio z zapytaniem o plemniki na rękach) ale mój chłopak twierdzi, że nie było żadnej ryzykownej sytuacji więc ciążę raczej wykluczam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest ryyzkowna sytuacja. Pewnie spóźnia Ci się też trochę dlatego, że się tak tym denerwujesz, nakręcasz. Ciąży z tego nie będzie. Jeśli kolejne miesiączki będą Ci się tak spóźniały, warto na pewno iść do ginekologa (ogólnie warto iść, jeśli jeszcze nigdy nie byłaś).
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 14:47   #2252
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86109539]A kiedy zaczęłaś współżyć? Sama inicjacja może rozlegulować trochę cykl, już nie mówiąc o tym, że ewidentnie przeżywasz mocne emocje. Kiedy zaczynasz regularne współżycie możesz też być bardziej podatna na infekcje intymne.

Nie pamiętam co tam było w twoich poprzednich postach, ale jeżeli od stosunku, który cię niepokoi minęło 14 dni to może lepiej zrobić najprostszy test ciążowy z apteki i się uspokoić. A na przyszłość jak masz się tak denerwować to przemyśl czy nie za wcześnie zdecydowałaś się na współżycie albo inną formę antykoncepcji np. hormonalną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Woow, serio? Zaskoczyłaś mnie teraz, nie wiedzałam o tym wcześniej
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 15:01   #2253
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Woow, serio? Zaskoczyłaś mnie teraz, nie wiedzałam o tym wcześniej
Przede wszystkim przez silne emocje, które mają wpływ na gospodarkę hormonalną. Przecież mózg też jest zaangażowany w rozród. Mnie się przy pierwszym razie np. skrócił cykl z 28 do 21 dni jakby mój organizm chciał szybszej owulacji, bo potencjalny tatuś jest w okolicy. Dlatego ważne jest zabezpieczanie od pierwszego razu, choćby nie wiem jak regularne były cykle wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 15:32   #2254
lucjaa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A czy takie rozregulowanie cyklu może być spowodowane silnym stresem i przemęczeniem? Tydzień temu trafiłam na sor bo właśnie dostałam bardzo silnego ataku migreny przez przemęczenie i stres. A i moja ostatnia miesiączka była dziwna. Trwała dwa dni, później dwa dni przerwy i na nowo wróciła... co o tym sądzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lucjaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 15:38   #2255
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lucjaa12 Pokaż wiadomość
A czy takie rozregulowanie cyklu może być spowodowane silnym stresem i przemęczeniem? Tydzień temu trafiłam na sor bo właśnie dostałam bardzo silnego ataku migreny przez przemęczenie i stres. A i moja ostatnia miesiączka była dziwna. Trwała dwa dni, później dwa dni przerwy i na nowo wróciła... co o tym sądzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie dlatego właśnie spóźnia Ci się okres. Nie panikuj, bo tylko pogarszasz . Jak tylko się wyluzujesz, to okres przyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 15:48   #2256
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lucjaa12 Pokaż wiadomość
A czy takie rozregulowanie cyklu może być spowodowane silnym stresem i przemęczeniem?
Jak najbardziej To nawet przy tabletkach może zaburzyć cykl.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 16:34   #2257
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86110287]Przede wszystkim przez silne emocje, które mają wpływ na gospodarkę hormonalną. Przecież mózg też jest zaangażowany w rozród. Mnie się przy pierwszym razie np. skrócił cykl z 28 do 21 dni jakby mój organizm chciał szybszej owulacji, bo potencjalny tatuś jest w okolicy. Dlatego ważne jest zabezpieczanie od pierwszego razu, choćby nie wiem jak regularne były cykle wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dzięki za wyjaśnienie
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-15, 03:40   #2258
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, bo świruje. .. Wczoraj powinnam dostać krwawienia z odstawienia a tu nic.. Jutro mam wziąć pierwszą tabletkę aktywną, ani nie boli mnie brzuch ani nic.. Biorę vines. Największe spoznienie wynosiło 3h. Partner zawsze kończy w środku. Czy to możliwe, ze np organizm przyzwyczaił się do tabletek i nie zablokował owulacji? Panikuje. ..
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 06:12   #2259
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Krwawienie z odstawienia nie musi się pojawić. Jeżeli bralas tabletki prawidłowo to nie ma mowy o ciąży.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 13:46   #2260
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo świruje. .. Wczoraj powinnam dostać krwawienia z odstawienia a tu nic.. Jutro mam wziąć pierwszą tabletkę aktywną, ani nie boli mnie brzuch ani nic.. Biorę vines. Największe spoznienie wynosiło 3h. Partner zawsze kończy w środku. Czy to możliwe, ze np organizm przyzwyczaił się do tabletek i nie zablokował owulacji? Panikuje. ..
Nie ma czegoś takiego jak "organizm ma gdzieś tabletki i sobie odblokuje owulacje". Czasem się tak zdarza, że krwawienie nie przychodzi. Weź normalnie aktywna tabletkę i żyj dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 15:58   #2261
zzooss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Trochę ponad tydzień temu uprawialismy petting z chłopakiem i jego penis z preejakulatem dotknął mnie w okolicy pochwy. Generalnie od tego czasu bardzo panikuje, że mogłam zajść w ciążę, sporo się naczytałam i nie wiem już w co wierzyć, czy od czegoś takiego jest duże ryzyko ciąży czy raczej bardzo małe. Dodam ze okres powinnam dostać w środę, zawsze bolą mnie piersi przed okresem i się lekko powiększają, teraz tego nie zaobserwowałam, dodatkowo mam jasnobrązowe plamienie i boli mnie podbrzusze po lewej stronie. Możliwe że się doszukuję, dodam jeszcze że chwilę później po tym jak preejakulat znalazł się przy ujściu pochwy wytarłam to miejsce,

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi😊
zzooss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 18:16   #2262
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zzooss Pokaż wiadomość
Trochę ponad tydzień temu uprawialismy petting z chłopakiem i jego penis z preejakulatem dotknął mnie w okolicy pochwy. Generalnie od tego czasu bardzo panikuje, że mogłam zajść w ciążę, sporo się naczytałam i nie wiem już w co wierzyć, czy od czegoś takiego jest duże ryzyko ciąży czy raczej bardzo małe. Dodam ze okres powinnam dostać w środę, zawsze bolą mnie piersi przed okresem i się lekko powiększają, teraz tego nie zaobserwowałam, dodatkowo mam jasnobrązowe plamienie i boli mnie podbrzusze po lewej stronie. Możliwe że się doszukuję, dodam jeszcze że chwilę później po tym jak preejakulat znalazł się przy ujściu pochwy wytarłam to miejsce,

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Od pettingu nie da się zajść w ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 19:29   #2263
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zzooss Pokaż wiadomość
Trochę ponad tydzień temu uprawialismy petting z chłopakiem i jego penis z preejakulatem dotknął mnie w okolicy pochwy. Generalnie od tego czasu bardzo panikuje, że mogłam zajść w ciążę, sporo się naczytałam i nie wiem już w co wierzyć, czy od czegoś takiego jest duże ryzyko ciąży czy raczej bardzo małe. Dodam ze okres powinnam dostać w środę, zawsze bolą mnie piersi przed okresem i się lekko powiększają, teraz tego nie zaobserwowałam, dodatkowo mam jasnobrązowe plamienie i boli mnie podbrzusze po lewej stronie. Możliwe że się doszukuję, dodam jeszcze że chwilę później po tym jak preejakulat znalazł się przy ujściu pochwy wytarłam to miejsce,

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi😊
Jeżeli było tak jak opisujesz to ryzyko ciąży jest zerowe.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 15:24   #2264
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

Witajcie,
Sprawa wygląda tak,że 16listopada wraz z chłopakiem kochaliśmy się.Ale się nie zabezpieczylismy bo chlopak się nie zgodził.W sumie niezabrdzo chciałam ale chłopak zmusił.Połozył mnie i tak się na mnie położył ze nie miałam czym oddychać i straciłam przytomność.Potem gdy się ocknęłam powiedział że skończył we mnie.Od piątku boli mnie dół brzucha,miałam przez 3 dni krwawienie oraz ciągle jestem zmęczona.Wczesniej tak nie miałam zaczęło się od tego stosunku z nim którego nie chciałam a zostałam zmuszona.Od piątku jem tylko mandarynki,mięsa nie mogę zjeść bo bierze mnie na wymioty,ogórków tak samo nie mogę co kiedyś mogłam.Robi mi się słabo,ogólnie musze w ciągu dnia kłaść się na 2-3h bo jestem strasznie zmęczona.Częściej muszę chodzić do toalety.Ogólnie jak coś sprobuję zjeść to nie mogę bo smakuje to inaczej.Wcześniej tak nie miałam wszystko zaczęło się po tym stosunku.Na dodatek dziś 20 listopada chlopak zadzwonił ze on zrywa ze mną bo obawia się ze mogę być w ciąży a on nie jest na to gotowy i że jego poprzednia dziewczyna zaszła w ciążę i też ją zostawił bo nie był gotowy by być ojcem i że jeśli okaże się będę w ciazy to mam sobie sama radzić z tym "problemem" jak on to nazwał...Biore od maja 2018 tabletki antykoncepcyjne ale zdaza się ze zapominam wziąść.Czy faktycznie mogę być w ciąży?Ginekologa mam dopiero 5 grudnia 2018r.Po ilu dniach można zrobić test?I jeśli faktycznie będę w ciąży a chłopak mnie zostawił to co mam zrobić iść do sadu żeby płacił alimenty?Proszę pomóżcie,bo jestem zalamana postawą chłopaka,uważam iż normalny chłopak się tak nie zachowuje co uważacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 17:09   #2265
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

Cytat:
Napisane przez Dunia1920 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Sprawa wygląda tak,że 16listopada wraz z chłopakiem kochaliśmy się.Ale się nie zabezpieczylismy bo chlopak się nie zgodził.W sumie niezabrdzo chciałam ale chłopak zmusił.Połozył mnie i tak się na mnie położył ze nie miałam czym oddychać i straciłam przytomność.Potem gdy się ocknęłam powiedział że skończył we mnie.Od piątku boli mnie dół brzucha,miałam przez 3 dni krwawienie oraz ciągle jestem zmęczona.Wczesniej tak nie miałam zaczęło się od tego stosunku z nim którego nie chciałam a zostałam zmuszona.Od piątku jem tylko mandarynki,mięsa nie mogę zjeść bo bierze mnie na wymioty,ogórków tak samo nie mogę co kiedyś mogłam.Robi mi się słabo,ogólnie musze w ciągu dnia kłaść się na 2-3h bo jestem strasznie zmęczona.Częściej muszę chodzić do toalety.Ogólnie jak coś sprobuję zjeść to nie mogę bo smakuje to inaczej.Wcześniej tak nie miałam wszystko zaczęło się po tym stosunku.Na dodatek dziś 20 listopada chlopak zadzwonił ze on zrywa ze mną bo obawia się ze mogę być w ciąży a on nie jest na to gotowy i że jego poprzednia dziewczyna zaszła w ciążę i też ją zostawił bo nie był gotowy by być ojcem i że jeśli okaże się będę w ciazy to mam sobie sama radzić z tym "problemem" jak on to nazwał...Biore od maja 2018 tabletki antykoncepcyjne ale zdaza się ze zapominam wziąść.Czy faktycznie mogę być w ciąży?Ginekologa mam dopiero 5 grudnia 2018r.Po ilu dniach można zrobić test?I jeśli faktycznie będę w ciąży a chłopak mnie zostawił to co mam zrobić iść do sadu żeby płacił alimenty?Proszę pomóżcie,bo jestem zalamana postawą chłopaka,uważam iż normalny chłopak się tak nie zachowuje co uważacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nie troll to przede wszystkim doczytaj o tym, jak funkcjonuje cykl miesiączkowy oraz jak działają tabletki antykoncepcyjne. Bo biorąc pod uwagę m.in. pogrubione, to chyba nie za bardzo wiesz co, jak i po co i w sumie nie wiadomo, czy jesteś na cyklu tabletkowym (bez owulacji i bez miesiączki) czy może tak namieszałaś swoim nieregularnym braniem tabletek, że jednak mogło dojść do owulacji.
Twoje objawy równie dobrze mogą być spowodowane Twoim przyjmowaniem hormonów w kratkę.

Inna sprawa to dobieranie sobie partnera. Nie wiem nawet, czy jest sens się wysilać i odpowiadać na ostatnie pytanie.

Test z moczu robi się w dniu spodziewanego krawienia, lub inaczej patrząc 14 dni po stosunku. Test Beta HCG z krwi od 10 dnia po stosunku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 18:46   #2266
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

Cytat:
Napisane przez Dunia1920 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Sprawa wygląda tak,że 16listopada wraz z chłopakiem kochaliśmy się.Ale się nie zabezpieczylismy bo chlopak się nie zgodził.W sumie niezabrdzo chciałam ale chłopak zmusił.Połozył mnie i tak się na mnie położył ze nie miałam czym oddychać i straciłam przytomność.Potem gdy się ocknęłam powiedział że skończył we mnie.Od piątku boli mnie dół brzucha,miałam przez 3 dni krwawienie oraz ciągle jestem zmęczona.Wczesniej tak nie miałam zaczęło się od tego stosunku z nim którego nie chciałam a zostałam zmuszona.Od piątku jem tylko mandarynki,mięsa nie mogę zjeść bo bierze mnie na wymioty,ogórków tak samo nie mogę co kiedyś mogłam.Robi mi się słabo,ogólnie musze w ciągu dnia kłaść się na 2-3h bo jestem strasznie zmęczona.Częściej muszę chodzić do toalety.Ogólnie jak coś sprobuję zjeść to nie mogę bo smakuje to inaczej.Wcześniej tak nie miałam wszystko zaczęło się po tym stosunku.Na dodatek dziś 20 listopada chlopak zadzwonił ze on zrywa ze mną bo obawia się ze mogę być w ciąży a on nie jest na to gotowy i że jego poprzednia dziewczyna zaszła w ciążę i też ją zostawił bo nie był gotowy by być ojcem i że jeśli okaże się będę w ciazy to mam sobie sama radzić z tym "problemem" jak on to nazwał...Biore od maja 2018 tabletki antykoncepcyjne ale zdaza się ze zapominam wziąść.Czy faktycznie mogę być w ciąży?Ginekologa mam dopiero 5 grudnia 2018r.Po ilu dniach można zrobić test?I jeśli faktycznie będę w ciąży a chłopak mnie zostawił to co mam zrobić iść do sadu żeby płacił alimenty?Proszę pomóżcie,bo jestem zalamana postawą chłopaka,uważam iż normalny chłopak się tak nie zachowuje co uważacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli od stosunku upłynęło do dziś 4 dni?
Jeśli nie popitolilas z datami i to faktycznie jest tylko 4 dni, a nie miesiąc i 4 dni, to wszelkie te objawy to objawy stresu, paniki, schizy ciążowej lub jakiejś choroby( w sensie czegoś grypopodobnego)

Na objawy ciążowe zwłaszcza takie jak opisujesz, jest o wiele za wcześnie, a zwłaszcza na zwiększone parcie na pęcherz i omamy smakowe.

A gnoja możesz zgłosić za gwałt.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 18:52   #2267
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

Wy się nie kochaliście. Ty zostałaś zgwałcona.
Facet skur.... i nie dokończę, wiedząc o jego przeszłości nie powinnaś była się w ogóle z nim zadawać.
A wracając do ciąży - jeśli od tego gwałtu minęły dopiero 4 dni to mało prawdopodobne, żebyś czuła już objawy ciąży, która nie jest niestety wykluczona. Test najwcześniej 10 dni po stosunku, ale lepiej poczekać do 14 dni. Kiedy powinnaś dostać okres?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 19:23   #2268
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86147139]Wy się nie kochaliście. Ty zostałaś zgwałcona.
Facet skur.... i nie dokończę, wiedząc o jego przeszłości nie powinnaś była się w ogóle z nim zadawać.
A wracając do ciąży - jeśli od tego gwałtu minęły dopiero 4 dni to mało prawdopodobne, żebyś czuła już objawy ciąży, która nie jest niestety wykluczona. Test najwcześniej 10 dni po stosunku, ale lepiej poczekać do 14 dni. Kiedy powinnaś dostać okres?[/QUOTE]5 dni minęło jak dobrze liczę.Sczerze powiedziawszy biorę tabletki wiec miesiączki nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

A ja nie wiedziałam wcześniej.Przyznal się dziś jak zerwal ze mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 19:24   #2269
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

5 dni to i tak za mało.
Brałaś regularnie w tym miesiącu? Z ręką na sercu?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 19:29   #2270
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86147269]5 dni to i tak za mało.
Brałaś regularnie w tym miesiącu? Z ręką na sercu?[/QUOTE]No niezabardzo...Zdarzały się 2-3h spóźnienia albo całkowicie zapomniałam wziąść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 19:40   #2271
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

kurde z antykoncepcją nie da się tak na pół gwizdka. Albo rybki albo akwarium, jak nie ma regularności to nie ma działania. Gratuluję lekkomyślnego podejścia do życia, poczekamy kilka dni co z tego wyjdzie, mam nadzieję tylko, że los pogrozi Ci palcem, że masz bardziej myśleć o tym co robisz i z kim się zadajesz, i póki co nie będziesz w ciąży.

A tego bydlaka i tak zgłoś na policję za gwałt.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 20:20   #2272
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86147332] kurde z antykoncepcją nie da się tak na pół gwizdka. Albo rybki albo akwarium, jak nie ma regularności to nie ma działania. Gratuluję lekkomyślnego podejścia do życia, poczekamy kilka dni co z tego wyjdzie, mam nadzieję tylko, że los pogrozi Ci palcem, że masz bardziej myśleć o tym co robisz i z kim się zadajesz, i póki co nie będziesz w ciąży.

A tego bydlaka i tak zgłoś na policję za gwałt.[/QUOTE]Dziękuję,brzuch to mnie cały czas boli,i zaczęłam wymiotowac po popołudniu a teraz mi się słabo strasznie robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

To normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 20:45   #2273
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

Nienormalne. Ale nie powiem Ci czego to są objawy.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 21:00   #2274
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86147628]Nienormalne. Ale nie powiem Ci czego to są objawy.[/QUOTE]Czego?☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Dunia1920 Pokaż wiadomość
Czego?☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo mnie to zastanawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 21:14   #2275
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

A skąd ja mam wiedzieć? Nie powiem, bo nie wiem.
Do lekarza idź jak taka ciekawa jesteś.

BTW badałaś się w ogóle, czy Cię czymś Twój Alvaro-nie-lubiący-zabezpieczeń nie zaraził?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 07:41   #2276
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86147801]A skąd ja mam wiedzieć? Nie powiem, bo nie wiem.
Do lekarza idź jak taka ciekawa jesteś.

BTW badałaś się w ogóle, czy Cię czymś Twój Alvaro-nie-lubiący-zabezpieczeń nie zaraził?[/QUOTE]Jeszcze nie bo lekarz dopiero 5 grudnia może przyjąć prywatnie a na nfz za miesiąc także do tego 5 grudnia musze czekac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 07:51   #2277
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Chodziło mi o badania pod kątem chorób wenerycznych, to się robi w laboratorium, a nie u ginekologa...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 07:54   #2278
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

Cytat:
Napisane przez Dunia1920 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie bo lekarz dopiero 5 grudnia może przyjąć prywatnie a na nfz za miesiąc także do tego 5 grudnia musze czekac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że askawnt chodziło o lekarza rodzinnego, bo twoje objawy na pewno nie są związane z ciążą. Natomiast na testy pod kątem chorób wenerycznych np. HIV nie potrzebujesz skierowania. Idziesz do punktu diagnostycznego, płacisz i robisz. Trzeba mieć jednak na uwadze, że mogą wyjść fałszywie ujemne, jeśli do zarażenia doszło niedawno.

Co do sytuacji to powinnaś zgłosić gwałt, a następnie postarać się o antykoncepcję awaryjną. Teraz przynajmniej na to drugie jest już za późno. Pozostaje Ci odczekać ok. 14 dni od zajścia i zrobić test ciążowy. Traktowania tabletek antykoncepcyjnych jak cukierków nie skomentuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 08:09   #2279
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86148668]Myślę, że askawnt chodziło o lekarza rodzinnego, bo twoje objawy na pewno nie są związane z ciążą. Natomiast na testy pod kątem chorób wenerycznych np. HIV nie potrzebujesz skierowania. Idziesz do punktu diagnostycznego, płacisz i robisz. Trzeba mieć jednak na uwadze, że mogą wyjść fałszywie ujemne, jeśli do zarażenia doszło niedawno.

Co do sytuacji to powinnaś zgłosić gwałt, a następnie postarać się o antykoncepcję awaryjną. Teraz przynajmniej na to drugie jest już za późno. Pozostaje Ci odczekać ok. 14 dni od zajścia i zrobić test ciążowy. Traktowania tabletek antykoncepcyjnych jak cukierków nie skomentuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dziękuję,nie traktuje ich jak cukierki ale zwyczajnie zapominam bo mam dużo na glowie☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 08:35   #2280
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy to jest możliwe?/Lub od czego może to być?

Cytat:
Napisane przez Dunia1920 Pokaż wiadomość
Dziękuję,nie traktuje ich jak cukierki ale zwyczajnie zapominam bo mam dużo na glowie☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To takim sposobem możesz mieć szybko jeszcze więcej na głowie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.