wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 21:43   #3361
SeLeNe86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 263
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
A ja dziś porządnie wkurzona ( lekko powiedziane). Moja wspólokatorka zostawiła otwarte na cały dzień drzwi do pokoju. I to uchylone tak do połowy. Mogła jeszcze powiesic tabliczke "Zapraszam każdego zlodzieja w promieniu 10 kilometrów". Ja mam tu komputer, dokumenty, pieniądze, a ona nie widzi problemu. Stwierdziła, że jestem patologiczna. Jezu ratunku!!!Jutro ide do kierwoniczki akademika. Dziewczyny, aż mnie krew zalewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!Niech mi ktoś powie cos miłego
Melodio mówię ci coś miłego
__________________
Miłość jest jak spacer podczas bardzo drobnego deszczu ... Idziesz, idziesz i dopiero po pewnym czasie orientujesz się, że przemokłeś do głębi serca.

Jesteśmy razem 31.12.2003.

Nasze zaręczyny 14.02.2008r.

Nasz Ślub 10.04.2010r.
SeLeNe86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 22:07   #3362
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez SeLeNe86 Pokaż wiadomość
Madzialenka1234432

Jak widze co piszesz to mam wrażenei że mój i twój to tacy sami faceci... tylko po ostaniej romzowie to ja wiem ze w tym roku to raczej nei nastapi bo on nie jest jeszce gotowy
Ja tez nie wiem czy to nastapi w tym roku... niby powiedział że nie mówi nie.. że wszystko jest mozliwe... ale czy oby nie mówił tego tak na odczepnego?? zobaczymy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 08:56   #3363
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Femme-fatale84 Pokaż wiadomość
jak juz pisaalam kilkanascie dni temu pierscionek juz mam wybrany i kupiony ale kiedy go dostane to nie wiadomo.mam nadzieje ze nastapi to w wakacje..bo bardzo mi sie podoba i chcialabym juz go nosic
Cześć mam pytanie dotycze kupna pierścionka zaręczynowego, czy możesz opisać jak to wyglądało? Mój Tż też chce mnie zabrać na zakup pierścionka, żebym wybrała model i rozmiar, i żebym był taki jaki chcę, ale ja mam pewne obawy----------jak to będzie? Idziemy do jubilera, wybieramy a później co ? Oddaję mu i czekam aż mi go wręczy i wtedy się oświadczy??????

Co powinno być najpierw oświadczyny a później kupno pierścionka czy odwrotnie też może być??? Wiadomo, że najlepiej jak to jest razem, ale u mnie wszystko jest do góry nogami, więc na pewno nie będzie normalnie...
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 09:24   #3364
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

dziewczyny a nie wolicie jak to facet sam pogłówkuje( wypyta kolezanek waszych itp) sam wybierze pierscionek, sam wszytskoz aplanuje.. tak aby to była najwieksza niespodzianka w waszym życiu?? ja np. juz dawno temu powiedziałam mojemu TZ aby nie mówił(nawet jak go będe błagała o to) kiedy mi sie oswiadczy, chce by to była niespodzianka od poczatku do końca przez niego zorganizowana.. oczywiscie ogladalismy ze 2 mce temu pierscionki w necie ale to nie było nic zobowiązującego.... ja np. nie chciałabym isc z facetem, wybrac pierscionek, a potem mu go oddac i czekac w napieciu kiedy to bedzie..
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 10:26   #3365
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Dorinko właśnie tak było u mnie jak napisałaś Poszliśmy razem do jubilera, oglądaliśmy pierścionki, przymierzałąm, te które mi wpadły w oko. Tz mówił zebym ja sobie sama wybrała, bo to ja mam w nim chodzić do końca życia, mówił tez że mam nie zwracać uwagi na cene, tylko wybrac taki który będzie mi się najbardziej podobał. Wachałam się między dwoma pierścionkami, ale powiedziałam, że nie chce narazie kupowac bo nie wiem na który mam się zdecydować, za 2 dni kiedy już się zdecydowałąm na ten jedyny pojechaliśmy i kupiliśmy go
PIerścionka nie wziełam ja do domu, tylko wziął go Tz i powiedział że to bedzie tajemnica keidy on mi go wręczy minęły raptem pare dni a Tż w nasza 3 rocznicą wyjął to moje cudeńko i poprosił mnie o ręke

Tak Ci się wydaje że moze byc troszkę dziwnie, ale to wszystko będzie takie naturalne myślę ż enie masz się o co martwić.

Czyzbyście sie wybierali dzisiaj do jubilera ?? ( )
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 10:34   #3366
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

grtuluje zaręczyn
ale skoro wybraliście juz pierscionek to przeciez było pewne ze oświadczyny nastapia lada dzień, wiec chyba zbyt dużej niespodzianki nie było co??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 10:53   #3367
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Madzialenka dziekuje zaręczyny odbyły sie ponad 3 lata temu kupa czasu....
Właśnie nie było pewne kiedy to nastąpi, choć ja podejrzewałam że to właśnie w rocznicę będzie.
Ale co Ty mówisz? Nawet sobie nie jesteś w stanie wyobrazić, jakie to jest cudowne uczucie wybierać pierścionek, rozmawiać o nim, przymierzac, faktycznie moze to nie było mega zaskoczenie z mojej strony, ale to nie odbiera w żaden sposób magii tej chwili. Mimo że wiedziałm ze to niedługo nastąpi, to zaskoczona i tak byłam, z mojej twarzy nie znikał usmiech, byłam tak samo szczęsliwa jeśli to by było całkowite zaskoczenie. W takiej chwili, kiedy ukochany mężczyzna klęczy przed Tobą i pyta"czy zostaniesz moja zona?" nie myśli sie o tym. Ma sie rozanielone oczy i łzy szczęscia w oczach

Nie zawsze męzczyzni przejmują inicjatywę w tej sprawie.
Inicjatywa co do zaręczyn należała do Tz , to było dopiero zaskoczenie, kiedy któregos wieczora mówi mi że pragnie sie ze mna zaręczyc Rozmawialiśmy o tym sporo, czy oboje tego chcemy, co to zmieni w naszym związku i oboje zdecydowaliśmy że to czas No i chwila nadeszła Bardzo się ciesze że mi o tym wcześniej powiedział, bo to była nasza wspólna decyzja dotycząca naszej przyszłości.
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?

Edytowane przez natali86
Czas edycji: 2007-06-15 o 11:32 Powód: dopisek
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 13:39   #3368
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Hej dziewczyny,
widze, że intensywnie tutaj piszecie - ja niestety (jak widać) mam teraz mało czasu na przebywanie na wizażu

czas dzielę między naukę, egzaminy, TŻ-ta i zamawianie mnóstwa rzeczy potrzebnych do remontu, ale za to już za tydzień startujemy z remontem w tym tygodniu mają już przyjść okna, parapety i inne rzeczy, które wymieniamy na początku, także już niedługo remont ruszy pełną parą


pamiętacie, że 2 czerwca miało być takie "oficjalne" spotkanie naszych rodziców - no i było i było super, naprawdę cieszymy się, że spotkanie przebiegło w tak miłej atmosferze - ja dostałam z mamą po bukiecie kwiatów (ja róże, a mama bukiet z frezji - TŻ wiedział,że moja mam frezje lubi), był obiadek, potem deser i na końcu kolacyjka w międzyczasie panowie oglądali sobie mecz Polski z Azerbejżanem () - hm....a może z Armenią, ale mniejsza o to , a panie sobie ploktowały na różne tematy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 15:22   #3369
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
Dorinko właśnie tak było u mnie jak napisałaś Poszliśmy razem do jubilera, oglądaliśmy pierścionki, przymierzałąm, te które mi wpadły w oko. Tz mówił zebym ja sobie sama wybrała, bo to ja mam w nim chodzić do końca życia, mówił tez że mam nie zwracać uwagi na cene, tylko wybrac taki który będzie mi się najbardziej podobał. Wachałam się między dwoma pierścionkami, ale powiedziałam, że nie chce narazie kupowac bo nie wiem na który mam się zdecydować, za 2 dni kiedy już się zdecydowałąm na ten jedyny pojechaliśmy i kupiliśmy go
PIerścionka nie wziełam ja do domu, tylko wziął go Tz i powiedział że to bedzie tajemnica keidy on mi go wręczy minęły raptem pare dni a Tż w nasza 3 rocznicą wyjął to moje cudeńko i poprosił mnie o ręke

Tak Ci się wydaje że moze byc troszkę dziwnie, ale to wszystko będzie takie naturalne myślę ż enie masz się o co martwić.

Czyzbyście sie wybierali dzisiaj do jubilera ?? ( )
Nie Kochana niestety, nie dzisiaj , ale mam wrażenie że wkrótce, bo już coś tam marudził pod nosem że musimy się wybrać po pierścionek, że trzeba sie zmobilizować itp... Dobry żart, zmobilizować, ja jestem gotowa i zwarta już od ponad 2 m-cy .........

Natalio ja także pójdę Twoim śladem, nie chcę niespodzianki w postaci nie takiego pierścionka o jakim marzyłam , bo ja jestem w takich sytuacjach wredna i nie potrafię udawać........wtedy niestety zamiast wzruszeń i oświadczyn byłby FOCH


dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 15:42   #3370
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

ja nie wybierałam sobie pierścionka, chciałam, żeby zrobil to TŻ, on sam zresztą też nie wyobrażał sobie wspólnego kupowania (ale on ma podobny gust do mojego i pare miesięcy wcześniej oglądaliśmy pierścionki razem, chciał się zorientować czy zmierza w dobrym kierunku ). Pierścionek jaki dla mnie wybrał jest piękny i sama bym chyba lepiej nie wybrała

Dorinko trzymam kciuki żeby nastąpiło to niebawem, dawno na wąteczku nie było świeżo upieczonej narzeczonej, Twoja kolej
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 15:44   #3371
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Pomponka Pokaż wiadomość

Dorinko trzymam kciuki żeby nastąpiło to niebawem, dawno na wąteczku nie było świeżo upieczonej narzeczonej, Twoja kolej
Dziękuję

Czuję , że Wasze wsparcie i kciuki pomogą
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 18:56   #3372
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Dorinko moj mi sie oswiadczyl najpierw a po kilku dniach poszlismy po pierscionnek. pytal ktory mi sie podoba, ktory jemu i jakos wspolnie wybralismy. potem on go wzial

a ja jestem w keipskim stanie. poklocilam sie z TZ ostromial na mnie poczekac bo wczesiej wracalam. jak napisalam ze stoje w korku i pewnie jeszcze z 40 min bede jechac to on ze jedzie na wies bratu pomagac. i ze nie bedzie czekal
cos mu tam napisalam i potem zadzwonilam. a on ze czego mam pretensje itp.
wsciekla jestem bo nagle sie mu tak spieszylo zeby bratu pomagac a brat i tak konczy prace o 19 wiec mogl poczekac. pewnie jzu kumple na wode go ciagneli.
zadzwonilam ze jest swinia, i ze serdecznie dziekuje za zainteresowanie jak mi egzam poszedl (a poszedl zle i chcialam zeby mnie prztulil i pocieszyl). powiedzialam zeby sie wypchal i wylaczylam telefon. mam go dosc. a jutro mielismy isc zespolu sluchac...
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 19:42   #3373
Femme-fatale84
Raczkowanie
 
Avatar Femme-fatale84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 318
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

mysmy z moim wczesniej rozmawiali co do pierscionka i oboje stwierdzilismy ze sobie sama wybiore..ale najlepiej bedzie jak znajde ten jedyny przypadkiem a nie ze lazimy po dwudziestu jubilerach i ogladam wszystko .. no i akurat tak sie udalo ze przypadkiem na wystawie byl ten wymarzony bo chcialam taki co by mial oczko niebieskie i biale ale zeby to nie byl kwiatek tylko cos innego no i akurat taki zobaczylam..potem o tym zapomnialam i pare dni pozniej lazilismy z TZ po miescie ..przechodzac obok sklepu mi sie przypomnialo ze tu byl taki co mi sie podoba..no to on wskoczyl sprawdzil sobie cene powiedzial ze tez mu sie podoba i pare dni pozniej przymiezylam go ..chwile sie mu przyjzalam potem TZ zaplacil i schowal go gleboko do kieszeni i mialam o nim zapomniec..;p i sie teraz zachowujemy jakby nie bylo zadnego pierscionka ..a kupilismy go miesiac temu..niespodzianke i tak bede miec bo sie niespodziewam co do miejsca i czasu rownie dobrze moge go dostac za rok albo dwa...

najwazniejsze zeby oboje ludzi byli zadowoleni i sami zdecydowali jak wola zebyy wygladaly zareczyny ..moja siostra np chce miec niespodzianke..co jej kupi facet za pierscionek to jej sie spodoba.. mysmy woleli inaczej chociaz moj sie troche wahal czy nie wolalabym niespodzianki, ale potem juz uwazal ze razem kupimy albo ja mu opisze wyglad i wskaze sklep i pojdzie sam..
my nie mamy wspolnych pieniedzy ale wydatki planujemy wspolnie i co do ceny pierscionka tez bylismy zgodni... ze nic powyzej 500 ..bo zbieramy na auto..(no chyba ze juz nic mi sie by niepodobalo tylko taki drozszy to trudno kupilibysmy go ale zmiescilismy sie w cenie do 500 tak jak obmyslelismy..ale wybierajac pierscionek na ceny niepatrzylam zobaczylam ten jedyny potem patrzyny cena okej kupujemy
Femme-fatale84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 20:46   #3374
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

A ja się znów przeprowadzam 3 raz w ciągu 3 lat ehhh...
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 21:06   #3375
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Ło matko, w koncu znalazłam ten watek, uciekł mi z subskrypcji i nie mogłam go znaleźć.
Więc witam nowe dziewczyny a starszym też
Przyznaje się, że nie nadrobiłam jeszcze całego wątku, ale mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie
Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 21:34   #3376
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Sanetko faceci to czasem tacy nie rozumni sa

Daria_P oczywiście że Ciebię pamietamy i dla Ciebie równiez ogromny dobrze że udało Ci się nas znależc

Melodio niestety nie wiem jak to jest przeprowadzac się tak czesto, ale trzymaj się

U mnie, a raczej u Tz jest grobowy nastrój - dosłownie rano zmarła jego babcia smutno jest strasznie, a mnie sie przypomniało jak w zeszłym roku przechodziłam to samo
Mieliśmy jutro z Tz i znajomymi jechac pod namiot na 2 dni nad jezioro, ale w tej sytuacji nie da rady. Jutro jest pogrzeb
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 22:36   #3377
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

No znalazłam Was w tym gąszczu wątków

Natali przykro mi z powodu tego co Twój TŻ przechodzi.
Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 00:43   #3378
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Natali bardzo mi przykro
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 08:37   #3379
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Natali przykro mi

TZ wczoraj zadzwonil. oczywisce byl pijany i wedlug niego oczywiscie przeze mnie wszystko ryczalam do 2 w nocy zbieram sie na uczelnie a jak wroce to mielismy sie spotkac. ale nie mam ochoty go widziec
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 10:16   #3380
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Bo widzicie dziewczyny mam dylemat. Dawno temu powiedziałam mojemu TZ aby za żadne skarby swiata (nawet jak go będę torturowała ) nie zdradził mi kiedy mi sie oświadczy.. wczoraj rozmawialiśmy o tym.. i on powiedział że może to nastapi w tym roku... ( i sie usmiechnął) ja na to by nie robił mi tylko nadziei... wiec mam czujke ze to bedzie w tym roku.. i stąd tez mój prroblem.. jak juz wam poisałam jakis czas temu.. to ma byc niespodzianka, wiec i pierscionek wybierze on sam.. bez mojej wiedzy.. boję się ( bo jestem bardzo wybredna) że mi sie on nie spodoba... TZ powiedział, że wtedy go wymienimy.. no ale skąd mam wiedziec czy akurat w tym sklepie co on go kupi.. bedzie jakikolwiek pierscionek który mi sie spodoba... dlatego nie wiem co robic.. dlaej bym chciała by to była pełna niespodzianka.. ale z drugiej strony chce by to był ten jedyny najwspanialszy pierscionek... a przeciez nie pokaże mu jakie mi sie podobaja np, w necie.. bo to co innego takie przymierzyc i widziec czy pasuje czy nie.. oj.. co byście mi doradziły??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 12:53   #3381
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Sanetko, Melodio, Dario dziekuje

Sanetko to jest najgorsze że faceci to zawsze myslą że nic się nie stało, albo że to my jestesmy wszystkiemu winne a oni to są św Franciszkami. Zwyczajnie nie umią sie przyznać do błedu.

Wczoraj siostra zarezerwowała mi lot do Anglii, lece 5.08 a będe tam do 9.09 . Oczywiście podróż nie wcelach zarobkowych tylko wypoczynkowych i rekreacyjnych W zeszłe wakacje tez byliśmy z Tż w Anglii ja 3 miesiace a Tz 6 miesięcy, teraz lece sama. Nie moge się doczekać bo bardzo miło wspominamy pobyt na wyspach. Rozłąka z Tz już nie jest mi taka straszna bo w zeszłym roku nie widzieliśmy się 3 miesiące (ja we wrzesniu musiałam wrócic bo studia, a Tz jeszce został do grudnia) Wiem jak smakuje taka tęsknota, a 5 tygodni szybko zleci.
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 14:53   #3382
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Bo widzicie dziewczyny mam dylemat. Dawno temu powiedziałam mojemu TZ aby za żadne skarby swiata (nawet jak go będę torturowała ) nie zdradził mi kiedy mi sie oświadczy.. wczoraj rozmawialiśmy o tym.. i on powiedział że może to nastapi w tym roku... ( i sie usmiechnął) ja na to by nie robił mi tylko nadziei... wiec mam czujke ze to bedzie w tym roku.. i stąd tez mój prroblem.. jak juz wam poisałam jakis czas temu.. to ma byc niespodzianka, wiec i pierscionek wybierze on sam.. bez mojej wiedzy.. boję się ( bo jestem bardzo wybredna) że mi sie on nie spodoba... TZ powiedział, że wtedy go wymienimy.. no ale skąd mam wiedziec czy akurat w tym sklepie co on go kupi.. bedzie jakikolwiek pierscionek który mi sie spodoba... dlatego nie wiem co robic.. dlaej bym chciała by to była pełna niespodzianka.. ale z drugiej strony chce by to był ten jedyny najwspanialszy pierscionek... a przeciez nie pokaże mu jakie mi sie podobaja np, w necie.. bo to co innego takie przymierzyc i widziec czy pasuje czy nie.. oj.. co byście mi doradziły??
jeśli tak bardzo nie chcesz być niemile zaskoczona (w razie czego oczywiście) chyba musisz powiedzieć Twojemu TŻtowi, że chciałabys albo sama sobie wybrać albo nakierować go w jakich gustujesz...

ja też jestem bardzo wybredna, jednak jakoś nie wyobrażam sobie wspólnego kupowania pierścionka zaręczynowego. ten który dostałam jest dla mnie najpiękniejszy i najwartościowszy, bo dany z miłości, wyszukany, wyczekany. i nawet jeśli kiedyś inny spodobałby mi sie wizualnie bardziej to nie zamieniłabym go na żaden inny. zawsze marzyłam o zaręczynach z totalnego zaskoczenia- i takie one były

pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 14:56   #3383
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

no włąsnie dlatego nie chce isc z nim do sklepu i wybierac sobie pierscionka.. ale nie chce też byc niemile zaskoczona...
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 23:23   #3384
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny

Ponieważ wątek rozrósł się tak już do ponad 3000 postów i nie można się już w nim odnaleźć zamykam go rozmowę przenosząc do "wymarzony pierścionek -wymuszone zaręczyny cz.II"
Zapraszam do kontynuowania rozmowy w drugiej części wątku.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.