Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 16:36   #901
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Zrobiłam jak mówiłaś (tylko włosy umyłam dzisiaj rano a farbę nakładałam przed chwilą na dwa pasemka - nie jestem w stanie chodzic przez parę dni z tłustymi włosami...), ale mam inny problem Farba W OGÓLE nie chwyciła!!!

Nałożyłam ją, oczywiście wcześniej mieszając z oxydanntem, na pasemko próbne, owinęłam je w sreberko i zostawiłam na 35 minut. Chciałam rozjaśnić włosy o 1 ton, z siódemki na 8.31 i po umyciu szamponem zamykającym łuski włosa i wysuszeniu pasemko w ogóle się nie różni od reszty włosów. Spróbowałam jeszcze raz, na innym pasemku i znowu to samo ( Co robię źle?
Jaki uzylas oxydant 6%? i jakiej firmy?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:56   #902
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jaki uzylas oxydant 6%? i jakiej firmy?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Kupiłam farbę razem z oxydantem 6% z L'oreala na aukcji na allegro, jednak dostałam oxydant przelany do plastikowego pojemniczka (75 ml) i nie mam tak naprawdę pewności, czy faktycznie był on z l'oreala...
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:08   #903
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Kupiłam farbę razem z oxydantem 6% z L'oreala na aukcji na allegro, jednak dostałam oxydant przelany do plastikowego pojemniczka (75 ml) i nie mam tak naprawdę pewności, czy faktycznie był on z l'oreala...
To jest tylko jeden poziom wyzej nie bedzie sie tak bardzo wyroznial, do tego jak farbujemy na wyzszy poziom kolor jest mniej intensywny niz na kolory przyciemniajace, dlatego moze sie nie wyrozniac.
Pewnie farbowalas tez na sprany kolor 7 ktory pi myciu tez jasnieje. Farbujac wlosy odcienien 8 mozesz tez liczyc na to ze kolor z czasem zjasnieje.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:05   #904
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
To jest tylko jeden poziom wyzej nie bedzie sie tak bardzo wyroznial, do tego jak farbujemy na wyzszy poziom kolor jest mniej intensywny niz na kolory przyciemniajace, dlatego moze sie nie wyrozniac.
Pewnie farbowalas tez na sprany kolor 7 ktory pi myciu tez jasnieje. Farbujac wlosy odcienien 8 mozesz tez liczyc na to ze kolor z czasem zjasnieje.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Dziękuję za rady!

Do tej pory farbowałam się raczej na czekoladę farbami drogeryjnymi ale postanowiłam wrócić do naturalnego blondu, stąd to farbowanie. Czekolada wyjaśniała mi do odcienia nr 7, ale miałam też jakieś mysio-blond odrosty. Postanowiłam zaryzykować i położyłam jednak tę farbę na całą głowę. Kolor wyszedł całkiem ładny, ale pokryła się nierównomiernie i na czubku głowy mam pożądany odcień, a na końcówkach włosów jest on ciemniejszy Nie jakoś znacznie, kolory przechodzą w miarę równomiernie, ale chciałabym mieć jaśniejszy odcień na tych końcach. Czy płukanki z rumianku/cytryny mogą pomóc? Czy może po prostu mam dać działać losowi i czekać aż włosy zjaśnieją mi od słońca?
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:27   #905
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady!

Do tej pory farbowałam się raczej na czekoladę farbami drogeryjnymi ale postanowiłam wrócić do naturalnego blondu, stąd to farbowanie. Czekolada wyjaśniała mi do odcienia nr 7, ale miałam też jakieś mysio-blond odrosty. Postanowiłam zaryzykować i położyłam jednak tę farbę na całą głowę. Kolor wyszedł całkiem ładny, ale pokryła się nierównomiernie i na czubku głowy mam pożądany odcień, a na końcówkach włosów jest on ciemniejszy Nie jakoś znacznie, kolory przechodzą w miarę równomiernie, ale chciałabym mieć jaśniejszy odcień na tych końcach. Czy płukanki z rumianku/cytryny mogą pomóc? Czy może po prostu mam dać działać losowi i czekać aż włosy zjaśnieją mi od słońca?
Taka plukanka jest ok, wloski beda bardziej zlote dzieki rumiankowi a luski domkniete dzieki cytrynie.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 20:52   #906
twix9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 103
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Jak wychodzi kolor 10.31 ? byly wrzucanie jakies zdjecie w watku bo nie widze ;/
twix9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:52   #907
basienka00
Raczkowanie
 
Avatar basienka00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny

Ja przychodzę do Was z prośbą, próbuję zapuścić mój naturalny kolor włosów (zdjęcie dodaje w załączniku) mam już 5 cm odrostów a reszta w dość jasnym blondzie, myślę, że jest to poziom 8 bo wcześniej farbowałam kolestonem właśnie 8.0.
Pomyślałam, że łatwiej będzie mi zapuścić naturalny kolor, jak reszta włosów będzie zbliżona kolorem do odrostu i teraz prośba do Was

Myśle nad majirelem 7.1 czy któraś z Was wie jak wyjdzie na jaśniejszych włosach i czy kolor będzie zbliżony do mojego naturalnego? Czy raczej powinnam szukać czegoś innego?

W załączniku mój naturalny kolor i odcien 7.1 majirel.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor naturalny.jpg (205,3 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Loreal-Majirel-Hair-Color-7-1-Ash-Blonde.jpg (27,7 KB, 73 załadowań)
basienka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 10:55   #908
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez basienka00 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja przychodzę do Was z prośbą, próbuję zapuścić mój naturalny kolor włosów (zdjęcie dodaje w załączniku) mam już 5 cm odrostów a reszta w dość jasnym blondzie, myślę, że jest to poziom 8 bo wcześniej farbowałam kolestonem właśnie 8.0.
Pomyślałam, że łatwiej będzie mi zapuścić naturalny kolor, jak reszta włosów będzie zbliżona kolorem do odrostu i teraz prośba do Was

Myśle nad majirelem 7.1 czy któraś z Was wie jak wyjdzie na jaśniejszych włosach i czy kolor będzie zbliżony do mojego naturalnego? Czy raczej powinnam szukać czegoś innego?

W załączniku mój naturalny kolor i odcien 7.1 majirel.

Pozdrawiam
Przede wszystkim, to na 100% nie jest poziom 8 :O Poziom 8 to ja zrobiłam sobie dwa dni temu na głowie i mam włosy w takim kolorze: http://cdn25.se.smcloud.net/s/photos...tandardowy.jpg
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:16   #909
basienka00
Raczkowanie
 
Avatar basienka00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, to na 100% nie jest poziom 8 :O Poziom 8 to ja zrobiłam sobie dwa dni temu na głowie i mam włosy w takim kolorze: http://cdn25.se.smcloud.net/s/photos...tandardowy.jpg


---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, to na 100% nie jest poziom 8 :O Poziom 8 to ja zrobiłam sobie dwa dni temu na głowie i mam włosy w takim kolorze: http://cdn25.se.smcloud.net/s/photos...tandardowy.jpg
Poziom 8.0 mam teraz na głowie a zdjęcie którego dałam to mój naturALNY który chciałabym uzyskać, ale włosy mam teraz jaśniejsze, właśnie 8.0, nie pisałam, że mój naturalny jest na poziomie 8

Edytowane przez basienka00
Czas edycji: 2012-06-15 o 11:17 Powód: pomyłka
basienka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:43   #910
ASIULKA1975
Przyczajenie
 
Avatar ASIULKA1975
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Zrobiłam jak mówiłaś (tylko włosy umyłam dzisiaj rano a farbę nakładałam przed chwilą na dwa pasemka - nie jestem w stanie chodzic przez parę dni z tłustymi włosami...), ale mam inny problem Farba W OGÓLE nie chwyciła!!!

Nałożyłam ją, oczywiście wcześniej mieszając z oxydanntem, na pasemko próbne, owinęłam je w sreberko i zostawiłam na 35 minut. Chciałam rozjaśnić włosy o 1 ton, z siódemki na 8.31 i po umyciu szamponem zamykającym łuski włosa i wysuszeniu pasemko w ogóle się nie różni od reszty włosów. Spróbowałam jeszcze raz, na innym pasemku i znowu to samo ( Co robię źle?
HEJ!!! JA ROBIE CAŁY CZAS FARBKĄ 8,31 I MUSZĘ CI NAPISAĆ , ŻE JAK NA POZIOM ÓSMY ONA NA POCZĄTKU JEST CIEMNA Z CZASEM JAŚNIENIE PO PARU MYCIACH.MOŻE DLATEGO NIE WIDZISZ RÓŻNICY. Pozdrawiam
ASIULKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 19:51   #911
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez basienka00 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



Poziom 8.0 mam teraz na głowie a zdjęcie którego dałam to mój naturALNY który chciałabym uzyskać, ale włosy mam teraz jaśniejsze, właśnie 8.0, nie pisałam, że mój naturalny jest na poziomie 8
Ooo przepraszam w takim razie Źle przeczytałam
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-15, 20:00   #912
basienka00
Raczkowanie
 
Avatar basienka00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Ooo przepraszam w takim razie Źle przeczytałam

Żaden problem Ale jeśli Ty farbowałaś tym 8.0 i wyszedł jaśniejszy to może ten 7.1 albo 7.0 wyjdzie trochę ciemniej ale nie czarno
basienka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 21:06   #913
Afiore
Rozeznanie
 
Avatar Afiore
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 502
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez basienka00 Pokaż wiadomość
Żaden problem Ale jeśli Ty farbowałaś tym 8.0 i wyszedł jaśniejszy to może ten 7.1 albo 7.0 wyjdzie trochę ciemniej ale nie czarno
Farbowałam 8.31, tylko powiedziałam że tonacja była w ósemkach
__________________
Zapuszczam włosięta

Długość od karczku do końcówek
32-34-✄-31-...-37-✄-30-32-34-36-38-40-42-44-46-48-50
Afiore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 21:19   #914
basienka00
Raczkowanie
 
Avatar basienka00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Afiore Pokaż wiadomość
Farbowałam 8.31, tylko powiedziałam że tonacja była w ósemkach
Teraz ja nie doczytałam
basienka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 13:29   #915
black_nana
Raczkowanie
 
Avatar black_nana
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomóżcie!
Chciałam pofarbować włosy na kolor baardzo naturalny, brąz. Naturalnie posiadam włosy brązowe(trochę mysi brąz), miejscowo są jaśniejsze-wyblakły od słońca. Dodam, że włosy nie są aktualnie farbowane. Chciałam użyć tej farby, aby odświeżyć i ożywić naturalny kolor, więc nie chcę radykalnych zmian. Włosy będa farbowane przez znajomą fryzjerkę, jednak sama chciałam zakupić farbę przez internet, aby zmniejszyć koszty.Czy do farby powinnam kupić oxy.3%? I które odcienie polecacie, aby uzyskać kolor z drugiego zdjęcia? Nie chcę czerwonych, rudych ani zbyt złotych prześwitów. Boję się także, żeby nie wyszły czarne(dawno temu farbowałam drogeryjnymi farbami i jasne brązy wychodziły czarne, dlatego zrezygnowałam z koloryzacji i zostałam przy naturalnych ) Marzy mi się chłodny, jasny i bardzo naturalny brąz. Na pierwszym zdjęciu mój naturalny kolor. Proszę o rady

edit-> trochę poczytałam i zastanawiam się, czy dobrym pomysłem byłoby zmieszanie kolorów: 6.23(Ciemny blond opalizująco-złocisty) z 5.3 5.3 Jasny brąz złocisty ? drugie zdjęcie i opis pod nim na stronie : http://hairinmanila.com/2009/10/11/f...lk-collection/ . co myślicie?)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 540525_337858222950629_1175483242_n.jpg (26,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (71,9 KB, 57 załadowań)
__________________
57 -> 55

Edytowane przez black_nana
Czas edycji: 2012-06-16 o 17:26
black_nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:52   #916
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez basienka00 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja przychodzę do Was z prośbą, próbuję zapuścić mój naturalny kolor włosów (zdjęcie dodaje w załączniku) mam już 5 cm odrostów a reszta w dość jasnym blondzie, myślę, że jest to poziom 8 bo wcześniej farbowałam kolestonem właśnie 8.0.
Pomyślałam, że łatwiej będzie mi zapuścić naturalny kolor, jak reszta włosów będzie zbliżona kolorem do odrostu i teraz prośba do Was

Myśle nad majirelem 7.1 czy któraś z Was wie jak wyjdzie na jaśniejszych włosach i czy kolor będzie zbliżony do mojego naturalnego? Czy raczej powinnam szukać czegoś innego?

W załączniku mój naturalny kolor i odcien 7.1 majirel.

Pozdrawiam
ja wzięłabym 6,1 lub 6,11, bo na moje oko masz poziom 6 jak nawet nie wiem, czy nie 5. 7,1 z czasem troszkę rozjaśni się, Mama robiła właśnie 7,1 i na początku jest ciemniejszy, później właściwie nieco jaśnieje, ale 7,1 jest dla Ciebie za jasny
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 21:33   #917
black_nana
Raczkowanie
 
Avatar black_nana
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez black_nana
Czas edycji: 2012-06-17 o 21:36
black_nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:26   #918
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny, proszę o poradę.

Mam włosy rozjaśnione, kolor jest nierówny, coś z poziomu 6 i 7 - raczej w odcieniach ciemnego blondu, przez który przebija rudość, i niestety, są już dość zniszczone. Jednym słowem - nieciekawie. Nie chcę już ich traktować mocną farbą, ale też chciałabym wyrównać ten kolor, jednak nie chciałabym aby wyszedł zbyt ciemny. Zastanawiałam się nad Richesse de Diacolor - ze względu na łagodność, lub Majirel, ale z wodą 3%, myślę o poziomie 7.1. Czy Majirel z tego poziomu z wodą 3% pokryje mi te nierówności? Czy można tę farbę w ogóle mieszać z 3% wodą?
Farba nie musi być super trwała, wolę aby włosy trochę odpoczęły, ale żeby kolor się pokrył.

Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:31   #919
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

możesz użyć 7,1 z 3% oxy, ale będzie ciemniej niż jak użyłabyś wyższy % oksy.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 11:33   #920
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
możesz użyć 7,1 z 3% oxy, ale będzie ciemniej niż jak użyłabyś wyższy % oksy.
Dziękuję za odp. A jeśli wezmę coś z poziomu 8 z wodą 3% też wyjdzie ciemniej? ale nie tak jak przy 7? jest szansa na porycie? Może w moim przypadku będzie lepiej poziom 8 ale ze słabszą wodą?
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:35   #921
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

możesz wziąć poziom 8,1 oczywiście, ale i tak będzie ciemniej niż na mocniejszym oxy

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

i powinno pokryć Majirel dobrze kryje.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:37   #922
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
możesz wziąć poziom 8,1 oczywiście, ale i tak będzie ciemniej niż na mocniejszym oxy

i powinno pokryć Majirel dobrze kryje.
Super, jeszcze raz dziękuję
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:43   #923
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

o.k.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 11:52   #924
basienka00
Raczkowanie
 
Avatar basienka00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
ja wzięłabym 6,1 lub 6,11, bo na moje oko masz poziom 6 jak nawet nie wiem, czy nie 5. 7,1 z czasem troszkę rozjaśni się, Mama robiła właśnie 7,1 i na początku jest ciemniejszy, później właściwie nieco jaśnieje, ale 7,1 jest dla Ciebie za jasny

Dziękuję za pomoc Jak będzie za jasny to przy następnym farbowaniu wezme coś z poziomu 6 A może wymieszać tę 7.0 z czymś??

A masz może fotkę jak wyszło Twojej mamie? bardziej blond czy bardziej brąz na początku? Ja jeszcze się boję czy czasem zielone mi nie wyjdą :/

Dodaję jeszcze fotkę jak mój naturalny kolor wygląda w słońcu, w świetle dziennym, może łatwiej będzie określić czy to poziom 7, 6 czy 5 bo ja już sama nie mam pojęcia :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny swiatlo dzienne.jpg (63,6 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez basienka00
Czas edycji: 2012-06-18 o 12:13
basienka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:26   #925
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez basienka00 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Jak będzie za jasny to przy następnym farbowaniu wezme coś z poziomu 6 A może wymieszać tę 7.0 z czymś??

A masz może fotkę jak wyszło Twojej mamie? bardziej blond czy bardziej brąz na początku? Ja jeszcze się boję czy czasem zielone mi nie wyjdą :/

Dodaję jeszcze fotkę jak mój naturalny kolor wygląda w słońcu, w świetle dziennym, może łatwiej będzie określić czy to poziom 7, 6 czy 5 bo ja już sama nie mam pojęcia :P
poziom 6. Mama robiła 7,0, ale nie podobał się Mum odcień, więc zdjęcia nie posiadam. Na początku "jak brąz" później nieco wypłukuje się. Mama robiła 7,1 Loreal Recital Preference Islande i wyszło jak na opakowaniu w 100% (Mama woli nieco jaśniej dlatego nie była zadowolona), kładła na włosy farbowane 8,0, czyli jasny blond.
Link do Islande:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...aty-blond.aspx
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 18:32   #926
basienka00
Raczkowanie
 
Avatar basienka00
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
poziom 6. Mama robiła 7,0, ale nie podobał się Mum odcień, więc zdjęcia nie posiadam. Na początku "jak brąz" później nieco wypłukuje się. Mama robiła 7,1 Loreal Recital Preference Islande i wyszło jak na opakowaniu w 100% (Mama woli nieco jaśniej dlatego nie była zadowolona), kładła na włosy farbowane 8,0, czyli jasny blond.
Link do Islande:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...aty-blond.aspx
Rozumiem, dziękuję, no to kolejne farbowanie będzie już farbą na poziomie 6
basienka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:04   #927
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie... jakim kolorem z palety Majirel można uzyskać taki kolorek, jak na poniższym zdjęciu? Może, któraś z Was miała coś podobnego?

kolor wloskow.jpg
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:31   #928
zetkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hejka! Mam problem i liczę, że mi pomożecie

Chciałabym zafarbować włosy. Dotychczas robiłam to farbami l'oreal, które są dostępne w każdej drogerii. Ostatnio wpadłam gdzieś na trop majirela i zastanawiam się nad tym, żeby zafarbować nią właśnie Ale pytanie - czy kolor naprawdę szybko schodzi? Wolałabym jednak coś trwalszego, co nie zniszczy bardzo moich włosów, ale też dobrze pokryje siwe kłaczki, które powoli się pojawiają :P
Doradźcie coś, błagam!
zetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 16:08   #929
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Zdecydowałam się na kolory 6.34 lub 6.32 lub 6.35. Jeśli któraś z Was może powiedzieć coś na temat tych kolorków.. jakie refleksy, jak się zmywa i zdjęcia byłabym bardzo wdzięczna. w dodatku mam pytanie, czy MAJIREL chroni przed promieniami UV? jeśli nie to możecie polecić jakaś profesjonalna farbę która chroni?
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 17:57   #930
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

żadna farba nie chroni przed promieniami UV. Cóż za pytanie?! Od tego są szampony, maski, spraye z napisem ochrona UV.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.