herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-02, 13:12   #1
tysiulka18
Zakorzenienie
 
Avatar tysiulka18
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 188
GG do tysiulka18

herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki


ok

Edytowane przez tysiulka18
Czas edycji: 2011-02-03 o 05:37
tysiulka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 13:53   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Raczej wątpię i to bardzo w skuteczność tego specyfiku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 14:57   #3
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

To nie jest herbatka na biust - to herbatka powiekszająca zawartośc portfela...sprzedającego

PZDR N
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 18:30   #4
Marysia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 3
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Zdjecia kobiet przed i po przy tym produkcie to zdjecia kobiet, ktore wyszly spod noza dwuch polskich chirurgow plastcznych. Jedna dziewczyna napisala nawet maila do osoby sprzedajacej z zapytaniem jak ma czelnosc zamieszczac te zdjecia, na co ten odpowiedzial, ze zrobil to poniewaz nie ma jeszcze zdjec kobiet po kuracji cudowna cherbatka, ale zarecza, ze efekty sa takie same. pozdrawiam
Marysia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 18:47   #5
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

O matko! Ile osób to kupiło!
Ludzie są w stanie uwierzyć we wszystko, jesli bardzo czegoś pragną.
Zdjęcia są ewidentnie po działaniu skalpela.
Pomysl Tysiulka, gdyby to było tak proste, jak picie herbatki, myslę, że byłaby ona znacznie droższa
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 21:18   #6
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Te herbatki to pic na wodę!
Na poprzedniej aukcji ten Pan wstawił sobie fotki powiększonych chirurgicznie piersi przez dr Zdzitowieckiego i dr Szczyta i usilnie przekonywał, że to dzieło tego specyfiku, którym handluje Dobre!
Ale jak to się mówi... każdy orze jak może... Mogę tylko pogratulować tak owocnej sprzedaży i tak bardzo naiwnych klientów!
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:17   #7
agurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Cool Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Widze ze snujecie tylko insynuacje na ten temat...
Ja jakies 2 tygodnie temu postanowilam zapytac wszystkie osoby ktore kupily te ziolka 3 miesiace wczesniej, o ich dzialanie. Tez myslalam ze to pic na wode,ale ku mojemu zaskoczeniu na 47 maili dostalam 35 odpowiedzi. 17!!! kobiet pisalo mi ze herbatka jest rewelacyjna i dziala, tylko 3 napisaly ze wyrzucily pieniadze w bloto, przy czym jedna podkreslila ze ma biust D i chciala go ta herbatka ujedrnic. Reszta napisala mi ze pije specyfik zaledwie od 1czy 2 miesiecy i jeszcze nie widac efektow ale piersi zaczynaja puchnac, bolec itd... Szczerze powiedziawszy jestem w malym szoku , bo jesli preparat mialby dzialac tylko na nasza podswiadomosc to czy az 17 kobiet ktorym urosl biust jest podatnych na sugestie zawarte w reklamie preparatu na aukcji allegro?? Osobiscie mysle ze 150 zlotych to nie sa jakies ogromne pieniadze ,wiec sama sie skusze na zakup ziolek, z pelna odpowiedzialnoscia i swiadomoscia tego ze moge byc jedna z tych ktore daly sie wyrolowac na kase... ale o efektach na pewno wspomne na forum
agurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 20:16   #8
online24
Przyczajenie
 
Avatar online24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

ja spotkalam się z roznymi opinaiami na temat tej kuracji z allegro , negatywnymi i pozytywnymi (pol na pol). Te negatywne opinie byly raczej od osob ktore po miesiacu spodziewaly sie ogromnej zmiany , nie widzialy efektow i napisaly mi, ze to strata pieniędzy. Pozytywne natomiast byly od osob, ktore kuracje stosowaly ok.2-3 miesiecy i zauwazyly rezultaty. Myslę, że kuracja ta daje szansę na powiększenie piersi - dostarcza estrogenów roslinnych, reguluje też pewnie wydzielanie własnych hormonów. Nie jest to kuracja szybka - podobnie jak leki homeopatyczne efekty przychodza dopiero po pewnym czasie - podejrzewam, że po 3 - 4 miesiacach można w ogóle cos powiedzieć o skutecznosci. Dawka preparatu jest przecież minimalna - herbatka na noc - w porównaniu z innymi produktami, do których zaleca się np.przyjmowanie 6 tabletek dziennie. Poza tym sa inne warunki, które musza być spełnione - odstawienie używek (kawa) , odpowiednia dieta, ćwiczenia.... myslę,że trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na efekty
ja pije te zioła dopiero 2 tydzien, alę widzę, że kondycja mojego biustu sie poprawia, są jedrniejsze - jestem juz bardzo ciekawa jakie będą za 11 miesięcy
pozdrawiam
online24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 14:23   #9
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Również pisałam do kilku pań stusujących takie herbatki i kilka mi odpisało, że zauważyły przyrost ich biustu o kilka cm po ok 3 tyg stosowania.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 14:36   #10
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

na tym zdjeciu ilustrujacym efekty kuracji widac jeszcze blizny po skalpelu przykro mi, nie wierze w takie bujdy ale mogliby weszcie cos skutecznego wykombinowac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 11:56   #11
online24
Przyczajenie
 
Avatar online24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

W "herbatce" z allegro sa nastepujace ziola :
Saw Palmetto,
Damiana,
Kozieradka,
Czarny Cocosh,
Dong Quai,
Dziki Ignam ,
Tymianek ,
Koper Włoski,
Oset błogosławiony.
Tu macie link do forum o ziołach powiększających biust :

http://www.wiekszepiersi.forumer.pl/...3cefd3cf7cf97d

, wszystkie wyzej wymienione ziola i opisane ich dzialanie znajdziecie na forum większe piersi ! Ta herbatka, jest skuteczna , ja jestem zadowolona z efektu, mimo, ze długo jej nie pije !!! pozdrawiam serdecznie
online24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 16:52   #12
madlenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Witam!!!

Mam pytanie odnośnie tej herbatki powiekszającej piersi?? Czy oprócz pożądanego efektu pojawiają się tez jakieś skutki uboczne, typu przybieranie masy na całym ciele, jakieś choroby piersi itd.?? Proszę o odpowiedź Pań które zażywajły już ten specyfik. Czy to na prawdę pomaga??
madlenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 08:22   #13
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

taaa a tu widac ciecie po powiekszeniu


boszzz co oni ludziom wciskaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg breast_augmentation_01e.jpg (91,6 KB, 482 załadowań)
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:09   #14
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

sorry ale dla mnie jest o szyte grubymi nicmi. Jezeli to herbata to taka rewelacja to chyba producentowi(a co za tym idzie osobom rozprowadzajacym)nie trudno o zdjecia z efektami dzialania A ten tu wstawia piersi po operacjach i kobiety sie na to nabieraja i kupuja
Jednak niektorzy sa naiwni Ja przypuszczam,ze po tej herbacie moze piers zrobic sie bardziej nabrzmiala (tak jak podczas okresu)ale nie,ze sie poweksza
A ciekawe co sie dzieje z piersiami gdy odstawimy te cud-herbate na polke?????:conf used:
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:37   #15
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Ostatnio ogladałam film dokumentalny "o czyms tam....".
Japończyk dr Tomabeczi (nie wiem jak pisze sie poprawnie to nazwisko, napisalam ze słuchu) skomponował dzwonek do komórki. Kobieta, która słucha tego dzwonka 10 razy dziennie przez min 1 miesiąc zauważa pewne zmiany w swoim wyglądzie. POWIEKSZA JEJ SIE BIUST. Pokazanej modelce obwód powiekszył się o 3 cm.

Dzwonek zawiera specjalnie ukryty podprogowo płacz niemowlaka. Tzn, płacz dziecka tak jest wkomponowany w dzwonek, że człowiek go nie wyróżnia sposród innych dzwieków.

Mózg kobiety słyszy płacz dziecka i zabiera się do działania.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:29   #16
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

A czy moze ktos odswiezyc linka do tej herbatki, bo tamten juz nie jest aktualny, a w wyszukiwarce nie moge znalezc BREAST ENHANCEMENT....
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:50   #17
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Ostatnio ogladałam film dokumentalny "o czyms tam....".
Japończyk dr Tomabeczi (nie wiem jak pisze sie poprawnie to nazwisko, napisalam ze słuchu) skomponował dzwonek do komórki. Kobieta, która słucha tego dzwonka 10 razy dziennie przez min 1 miesiąc zauważa pewne zmiany w swoim wyglądzie. POWIEKSZA JEJ SIE BIUST. Pokazanej modelce obwód powiekszył się o 3 cm.

Dzwonek zawiera specjalnie ukryty podprogowo płacz niemowlaka. Tzn, płacz dziecka tak jest wkomponowany w dzwonek, że człowiek go nie wyróżnia sposród innych dzwieków.

Mózg kobiety słyszy płacz dziecka i zabiera się do działania.

wybacz ale wydaje mi sie to troche niedorzeczne
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 21:35   #18
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
wybacz ale wydaje mi sie to troche niedorzeczne
Niedorzecznie? No nie wiem. Ale lepiej niż ta herbatka
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:17   #19
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość

Dzwonek zawiera specjalnie ukryty podprogowo płacz niemowlaka. Tzn, płacz dziecka tak jest wkomponowany w dzwonek, że człowiek go nie wyróżnia sposród innych dzwieków.

Mózg kobiety słyszy płacz dziecka i zabiera się do działania.
W takim razie zamiast ukrytych głosów niemowlaków i przyczajonych herbatek może lepiej po prostu zajść w ciążę. Gwarantuję, ze biust się od tego powiekszy W dodatku zastosowanie tej metody jest bezbolesne, a wręcz przyjemne
No, wprawdzie potem mogą się pojawić skutki uboczne w postaci nadwagi, żylaków, hemoroidów, rozstępów, obrzęków, bolesnego przeżycia jakim jest poród, ale biust powiększy się NA PEWNO. Ach, prawda, zostaje jeszcze noworodek, z którym coś trzeba zrobić.....

Sorry, ale takie metody "na herbatke" czy na "ukrytego niemowlaka" to trochę skórka za wyprawkę.
Watpliwy efekt o watpliwej trwałości.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 19:58   #20
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
W takim razie zamiast ukrytych głosów niemowlaków i przyczajonych herbatek może lepiej po prostu zajść w ciążę. Gwarantuję, ze biust się od tego powiekszy W dodatku zastosowanie tej metody jest bezbolesne, a wręcz przyjemne
No, wprawdzie potem mogą się pojawić skutki uboczne w postaci nadwagi, żylaków, hemoroidów, rozstępów, obrzęków, bolesnego przeżycia jakim jest poród, ale biust powiększy się NA PEWNO. Ach, prawda, zostaje jeszcze noworodek, z którym coś trzeba zrobić.....

Sorry, ale takie metody "na herbatke" czy na "ukrytego niemowlaka" to trochę skórka za wyprawkę.
Watpliwy efekt o watpliwej trwałości.
mi sie wydaje ze powiekszenie biustu po ciazy to jest wlasnie skutek przytycia. Bo ja np. mam badzo wyrazna zaleznosc pomiedzy tyciem/chudnieciem a rozmiarem mojego biustu. Na ile zauwazylam wszystkie dziewczyny ktorym udalo sie zachowac sylwetke podczas ciazy maja taki sam biust jak przed ciaza. Wiec nie mysle ze ciaza jest fajnym sposobem na powiekszenie biustu....
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 08:07   #21
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze powiekszenie biustu po ciazy to jest wlasnie skutek przytycia. Bo ja np. mam badzo wyrazna zaleznosc pomiedzy tyciem/chudnieciem a rozmiarem mojego biustu. Na ile zauwazylam wszystkie dziewczyny ktorym udalo sie zachowac sylwetke podczas ciazy maja taki sam biust jak przed ciaza. Wiec nie mysle ze ciaza jest fajnym sposobem na powiekszenie biustu....
Hej, Dog-Rose, nie zauważyłaś ironii? Chodziło mi o to, że skoro jakieś herbatki czy dzwonki mają oszukiwać nasz organizm to prościej jest mu zafundować rzeczywistą ciążę Tylko po co? Nie uważam, żeby zachodzenie w ciążę z jakiegokolwiek innego powodu niż pragnienie posiadania dziecka miało sens.
A jeśli chodzi o powiekszanie się rozmiaru biustu w ciąży to mogę Cie zapewnic, że nie ma to nic wspólnego z tyciem tylko z hormonami. Kiedy ja zaszłam w ciążę to juz w 6 tygodniu piersi powiększyły mi sie o jeden rozmiar. A przecież wtedy się jeszcze nie tyje. Więcej - ja początkowo chudłam (mdłosci i wymioty robią swoje)
Zapytaj kogo chcesz - powiększenie i bolesność biustu oraz ciągłe zmęczenie i senność są jednymi z pierwszych objawów ciąży.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:20   #22
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Ostatnio ogladałam film dokumentalny "o czyms tam....".
Japończyk dr Tomabeczi (nie wiem jak pisze sie poprawnie to nazwisko, napisalam ze słuchu) skomponował dzwonek do komórki. Kobieta, która słucha tego dzwonka 10 razy dziennie przez min 1 miesiąc zauważa pewne zmiany w swoim wyglądzie. POWIEKSZA JEJ SIE BIUST. Pokazanej modelce obwód powiekszył się o 3 cm.

Dzwonek zawiera specjalnie ukryty podprogowo płacz niemowlaka. Tzn, płacz dziecka tak jest wkomponowany w dzwonek, że człowiek go nie wyróżnia sposród innych dzwieków.

Mózg kobiety słyszy płacz dziecka i zabiera się do działania.
hmm... a ja mam 4-letnią siostrę w domu i ani razu od 4 lat (a płakała często) nie zauważyłam przyrostu centymetrów w biuście... wnioskując z tego w rodzinach wielodzietnych - rodzice, 3 dorosłe córki, 3 młodszego rodzeństwa, niemowlak - wszystkim 4 dorosłym paniom rósłby biust?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:59   #23
karolinaf1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Witam. Większość z Was nie próbując takiej herbatki pisze co ślina na język przyniesie.Rok temu kupiłam sobie taką herbatkę i z ręką na sercu muszę przyznać, że w jakiś sposób na pewno działa.Zauważyłam po 2 tyg.piersi trochę bolały, potem były nabrzmiałe.Trochę urosły ale na pewno zrobiły się bardziej jędrne....no i dziś właśnie listonosz przyniósł mi znów zamówioną PACZKĘ POZDRAWIAM
karolinaf1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 12:59   #24
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

nie chciałabym wpływać negatywnie na Twój entuzjazm
ale ja chyba ze 3 lata różne różności alternatywne stosowałam na wzrost piersi - więc jakieś doświadczenie mam - i z ręką na sercu mogę przyznać, że nic prócz metod chirurgicznych nie działa
po niektórych specyfikach (zioła - herbatkę masz teoretycznie z ziół prawda? masaże, jakieś kremidła itp, medytacje etc) minimalnie się biust powiększał, po czym, po odstawieniu (stopniowym, powolnym itd) niestety wracał do poprzedniego rozmiaru
zaczynałam od 70AA, miałam A, potem małe B, przed zabiegiem powiększania wróciłam do średniego A

życzę powodzenia
ale nie oczekuj cudów niestety
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:24   #25
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Jestem przykładem tego, że są herbaty, które rzeczywiście wpływają na rozmiar piersi. Otóż szukałam czegoś podobnego na Allegro i znalazłam aukcję, na której było widać, że bardzo dużo osób te herbaty zamawiają. Zaczęłam czytać komentarzy - i rzeczywiście dużo było bardzo pozytywnych, gdzie dziewczyny wspominały, że to działa. Ta herbata zawiera fitohormony, a hormony wiadomo, że mogą oddziaływać na rozmiar piersi, chociaż wielkiej nadziei nie miałam, gdyż antykoncepcja hormonalna nic a nic nie zmieniała w moim biuście. Ale postanowiłam sprawdzić. Zamówiłam. W opisie było napisane, że efekty pojawią się po 2-8tyg. Trzeba ją było pić raz dziennie przed snem. No i bardzo się ucieszyłam, jak po miesiącu już były widoczne efekty (chociaż wiele razy nie udawało mi się ją pić codziennie) - biust się powiększył, stał się bardziej pełny i nabrzmiały - nawet T.Z. zauważył Już minęło 2 miesiące odkąd piję i efekty się utrzymują. W obwodzie mam +2cm. Rozumiem, że to jest efekt raczej nie stały i po zaprzestaniu picia herbaty raczej minie, ale ta herbata ma niezły smak, więc dlaczego nie miałabym jej pić w miarę regularnie żeby utrzymywać efekt? Polecam więc
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 14:19   #26
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Ja w takie głupoty nie uwierzę ,jestem przeciwna oszustom którzy żerują niestety na głupocie innych moja znajoma używała też tabletek,maści chińskich i innych cudów, ziół itd , efekt nabrzmiałych piersi może i jest , ale po odstawieniu wraca do stanu wyjściowego.
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:49   #27
szymczem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Exclamation jak to jest z tą herbatką na sexy większy biust....

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-07-08 o 09:36
szymczem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 07:57   #28
evaya07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

cześć kupiłam tą cudowną herbatkę ale jeszcze mi jej nie przesłali wiem że to na pewno kolejny pic na wodę ale chciałam wypróbować ja na własnej skórze odezwę się jak mi ją przyślą i napisze jakie były "efekty" jej stosowania pozdrawiam
evaya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 20:20   #29
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

i jak z ta herbatka?
__________________
kochaaaa zakupy
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:16   #30
LKstasia
Raczkowanie
 
Avatar LKstasia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

Ja właśnie zamówiłam tę herbatkę Niewielkie pieniądze, więc uważam, że spróbować można Na cuda nie liczę, a nóż...
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe
LKstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.