Pędzle Hakuro - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-09, 11:54   #481
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pędzle hakuro

Hej
Trochę Was poczytałam ale zanim zdecyduję się na zakup proszę jeszcze o potwierdzenie czy dobrze myślę
Interesuje mnie:
-pędzel do pudru - zamawiam H55
-pędzel do podkładu - zamawiam H50s
-pędzel do bronzera-zamawiam H13
-pędzel do cieni - zamawiam H70
-pędzel do cieni/rozmazywania-zamawiam H79

Jeśli chodzi o cienie to dla takiego laika jak ja wymienione wyżej pędzle będą ok?
Czytałam,że pierzecie pędzie szamponem np.Baby Dream. Można to bez problemu robić po każdym użyciu?

Będę wdzięczna za pomoc
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:38   #482
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Hej
Trochę Was poczytałam ale zanim zdecyduję się na zakup proszę jeszcze o potwierdzenie czy dobrze myślę
Interesuje mnie:
-pędzel do pudru - zamawiam H55
-pędzel do podkładu - zamawiam H50s
-pędzel do bronzera-zamawiam H13
-pędzel do cieni - zamawiam H70
-pędzel do cieni/rozmazywania-zamawiam H79

Jeśli chodzi o cienie to dla takiego laika jak ja wymienione wyżej pędzle będą ok?
Czytałam,że pierzecie pędzie szamponem np.Baby Dream. Można to bez problemu robić po każdym użyciu?

Będę wdzięczna za pomoc
Pędzle możesz myć szamponem Babydream albo żelem do mycia twarzy.
Te syntetyczne pędzle, w szczególności do podkładu spokojnie możesz myć codziennie.Ja pędzel do podkładu piorę po każdym użyciu, ma prawie pól roku i trzyma się dobrze.Mam hakuro chyba 54 nie pamiętam już

Za to wstrzymałabym się z codziennym myciem h13, h70 i h79.To włosie naturalne, może nie wytrzymać tak częstego mycia.Zresztą jeśli tylko Ty sama korzystasz z pędzli to nie trzeba myć ich aż tak często.Wystarczy im raz na tydzień.No i możesz na nie czasem nałożyć odrobinę odżywki do włosów, dobrze im robi.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:50   #483
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pędzle możesz myć szamponem Babydream albo żelem do mycia twarzy.
Te syntetyczne pędzle, w szczególności do podkładu spokojnie możesz myć codziennie.Ja pędzel do podkładu piorę po każdym użyciu, ma prawie pól roku i trzyma się dobrze.Mam hakuro chyba 54 nie pamiętam już

Za to wstrzymałabym się z codziennym myciem h13, h70 i h79.To włosie naturalne, może nie wytrzymać tak częstego mycia.Zresztą jeśli tylko Ty sama korzystasz z pędzli to nie trzeba myć ich aż tak często.Wystarczy im raz na tydzień.No i możesz na nie czasem nałożyć odrobinę odżywki do włosów, dobrze im robi.
Dzięki za informacje To będą moje początki z pędzlami stąd lista pytań
Pędzla do pudru chyba też nie będę musiała tak często myć. Bałam się jak traktować ten do fluidu Ale teraz już wszystko wiem.
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:56   #484
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje To będą moje początki z pędzlami stąd lista pytań
Pędzla do pudru chyba też nie będę musiała tak często myć. Bałam się jak traktować ten do fluidu Ale teraz już wszystko wiem.
Tak, ten do pudru też wystarczy raz na tydzień

A ten do fluidu spokojnie wytrzyma.Poza tym używanie kilka dni pod rząd takiego pędzla do podkładu jest po pierwsze mało higieniczne a po drugie po prostu nieprzyjemne bo się skleja i robi sztywny.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z zakupu
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:06   #485
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Tak, ten do pudru też wystarczy raz na tydzień

A ten do fluidu spokojnie wytrzyma.Poza tym używanie kilka dni pod rząd takiego pędzla do podkładu jest po pierwsze mało higieniczne a po drugie po prostu nieprzyjemne bo się skleja i robi sztywny.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z zakupu
Dokładnie. Fluid to jednak inna konsystencja niż puder.

Liczę,że tak będzie. Trochę poczytałam o tych pędzlach i mają naprawdę niezłą opinię Największy dylemat miałam jeśli chodzi o pędzle do cieni. Nie wiedziałam który wybrać.

Aaa jeszcze jedna kwestia. Nastawiam się na zakup na Allegro. Jest sens szukania pędzli w sklepach stacjonarnych?
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2012-11-09 o 13:08
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 14:41   #486
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Dokładnie. Fluid to jednak inna konsystencja niż puder.

Liczę,że tak będzie. Trochę poczytałam o tych pędzlach i mają naprawdę niezłą opinię Największy dylemat miałam jeśli chodzi o pędzle do cieni. Nie wiedziałam który wybrać.

Aaa jeszcze jedna kwestia. Nastawiam się na zakup na Allegro. Jest sens szukania pędzli w sklepach stacjonarnych?
Jeśli chodzi o te do oczy to h70 jest moim zdaniem taki se.Nie przepadam za nim.Ale opinie ma dobre więc powinnas być zadowolona
Za to h79-genialny!Używam go codziennie i nie wyobrażam juz sobie makijażu oka bez niego.Zastanawiam się nad zakupem drugiego nawet.

Nie wiem czy stacjonarnie je gdziekolwiek dostaniesz.Ja nie widziałam w każdym razie.
A na allegro kupowałam od ladymakeup_pl i nowaszka jestem zadowolona, pędzle są w porządku, transakcje przebiegły bez problemów.Ewentualnie jesli chcesz obniżyć koszta to zobacz czy nie ma sprzedających z Twojego miasta z odbiorem osobistym.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 15:48   #487
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o te do oczy to h70 jest moim zdaniem taki se.Nie przepadam za nim.Ale opinie ma dobre więc powinnas być zadowolona
Za to h79-genialny!Używam go codziennie i nie wyobrażam juz sobie makijażu oka bez niego.Zastanawiam się nad zakupem drugiego nawet.

Nie wiem czy stacjonarnie je gdziekolwiek dostaniesz.Ja nie widziałam w każdym razie.
A na allegro kupowałam od ladymakeup_pl i nowaszka jestem zadowolona, pędzle są w porządku, transakcje przebiegły bez problemów.Ewentualnie jesli chcesz obniżyć koszta to zobacz czy nie ma sprzedających z Twojego miasta z odbiorem osobistym.
Czyli mniej więcej trafiłam z wyborem
Rozglądałam się ale pozostaje zamówienie internetowe.
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 00:13   #488
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Póki co, na razie Hakuro i Maestro nie podrabiają Zestawy są o tyle niebezpieczne, że często są tam pędzle których się potem nie używa, no i trudno ograniczać się do jednej firmy bo każda ma swoje perełki i buble.

dziekuue za odpowiedz , nie wiedzialam ze nie mozna trafic na podrobkia tego sie obawialam wiec moje watpliwosci rozwiane, ja mam do tej pory pedzle tanie i puki co zamiast puder osiadac mi na twarzy wiekszosc jest we wlosiu a kulka do rozcierania nie rozciera jak powinna i ciezko cokolwiek zrobic, moze jak zmienie pedzle na lepsze to bedzie to lepiej wszystko wygladalo

wiec twoim zdaniem lepiej pojedynczo sie zaopatrzyc w pedzelki niz w zestaw ?

moze jeszcze jakies opinie o tym zestawie 14 pedzli maestro za 250 zl - jak cenowo to widzicie dziewczyny ? czy to sie oplaca ? ( pedzle prsto z hurtowni dla wizażystow)
czy moze allegro predzej wybrac i tam szperac

pozdrawiam
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:28   #489
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Pędzle hakuro

Witam! czy ma ktoś jakiś namiar na producenta tych pędzli??
wszędzie znajduje je w e-sklepach, natrafiłam na jakąś nieoficjalną stronę, ale nic poza tym
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 09:14   #490
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pędzle hakuro

Po ponad 2 latach dosłownie rozdwoił mi się hakuro h50, rączka oddzieliła się od skuwki,zastanawiam się nad zamiennikiem, czy kupić znowu h50 czy h51, bo tych kulkowych nie lubię.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:26   #491
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Po ponad 2 latach dosłownie rozdwoił mi się hakuro h50, rączka oddzieliła się od skuwki,zastanawiam się nad zamiennikiem, czy kupić znowu h50 czy h51, bo tych kulkowych nie lubię.
a skleić nie możesz? mi się rozkleił już dawno temu i nie było to dla mnie żadnym problemem, podobno ośmiorniczka się świetnie do klejenia tego nadaje.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 18:55   #492
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
a skleić nie możesz? mi się rozkleił już dawno temu i nie było to dla mnie żadnym problemem, podobno ośmiorniczka się świetnie do klejenia tego nadaje.
Każda okazja, żeby kupić nowy pędzel jest dobra:
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:01   #493
figaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Chciałabym zakupić najbardziej potrzebne mi pędzle do makijażu oka. Zastanawiam sie nad 4 pędzlami, ale mam pewien dylemat:

1) do nakładania cieni h70.
2) do nakładania cieni w kącikach zewnętrznych i wewnętrznych oraz do rozcierania kreski h80 czy h76 czy h78?
3) do brwi i robienia kreski h85.
4) do rozcierania cieni h74 czy h77?

Czy myślicie, ze taki zestaw jest dobry? I proszę doradźcie które pędzle wybrać w punkcie 2 i 4. Mam zwykłą powiekę, nie bardzo dużą ani też nie małą, ale z opadającym delikatnie powiekami. Chciałabym dokonać dobrego wyboru, żeby pędzle służyły mi długo.
figaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:06   #494
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Ale Hakuro - zwłaszcza te do twarzy gubia włosie, jak szalone :/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:15   #495
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez figaria Pokaż wiadomość
Chciałabym zakupić najbardziej potrzebne mi pędzle do makijażu oka. Zastanawiam sie nad 4 pędzlami, ale mam pewien dylemat:

1) do nakładania cieni h70.
2) do nakładania cieni w kącikach zewnętrznych i wewnętrznych oraz do rozcierania kreski h80 czy h76 czy h78?
3) do brwi i robienia kreski h85.
4) do rozcierania cieni h74 czy h77?

Czy myślicie, ze taki zestaw jest dobry? I proszę doradźcie które pędzle wybrać w punkcie 2 i 4. Mam zwykłą powiekę, nie bardzo dużą ani też nie małą, ale z opadającym delikatnie powiekami. Chciałabym dokonać dobrego wyboru, żeby pędzle służyły mi długo.
Chętnie i ja poczytam opinie dziewczyn ,ostatnio sama się nad nimi zastanawiałam
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:17   #496
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Hakuro - zwłaszcza te do twarzy gubia włosie, jak szalone :/
Nie wszystkie.
Mój hakuro H51 do podkładu nie zgubił jeszcze ani jednego włoska, a mam go już rok.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:40   #497
acontradanza
Raczkowanie
 
Avatar acontradanza
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 56
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez figaria Pokaż wiadomość
Chciałabym zakupić najbardziej potrzebne mi pędzle do makijażu oka. Zastanawiam sie nad 4 pędzlami, ale mam pewien dylemat:

1) do nakładania cieni h70.
2) do nakładania cieni w kącikach zewnętrznych i wewnętrznych oraz do rozcierania kreski h80 czy h76 czy h78?
3) do brwi i robienia kreski h85.
4) do rozcierania cieni h74 czy h77?

Czy myślicie, ze taki zestaw jest dobry? I proszę doradźcie które pędzle wybrać w punkcie 2 i 4. Mam zwykłą powiekę, nie bardzo dużą ani też nie małą, ale z opadającym delikatnie powiekami. Chciałabym dokonać dobrego wyboru, żeby pędzle służyły mi długo.

Posiadam kilka pędzli od nich, według mnie godny polecenia jest na pewno h51 do podkładu, h55 (bodajże) duży do pudru, h85 który wymieniłaś i h74, aczkolwiek z niego korzystam okazjonalnie, gdy reszta jest brudna Myślę,że musisz sama przetestować ogrom pędzli tak jak wiele z nas aby spotkać te swoje jedyne i ulubione, gdyż zdań i opinii jest tyle ile nas...
acontradanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:58   #498
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez acontradanza Pokaż wiadomość
Posiadam kilka pędzli od nich, według mnie godny polecenia jest na pewno h51 do podkładu, h55 (bodajże) duży do pudru, h85 który wymieniłaś i h74, aczkolwiek z niego korzystam okazjonalnie, gdy reszta jest brudna Myślę,że musisz sama przetestować ogrom pędzli tak jak wiele z nas aby spotkać te swoje jedyne i ulubione, gdyż zdań i opinii jest tyle ile nas...
Cytat:
Napisane przez figaria Pokaż wiadomość
Chciałabym zakupić najbardziej potrzebne mi pędzle do makijażu oka. Zastanawiam sie nad 4 pędzlami, ale mam pewien dylemat:

1) do nakładania cieni h70.
2) do nakładania cieni w kącikach zewnętrznych i wewnętrznych oraz do rozcierania kreski h80 czy h76 czy h78?
3) do brwi i robienia kreski h85.
4) do rozcierania cieni h74 czy h77?

Czy myślicie, ze taki zestaw jest dobry? I proszę doradźcie które pędzle wybrać w punkcie 2 i 4. Mam zwykłą powiekę, nie bardzo dużą ani też nie małą, ale z opadającym delikatnie powiekami. Chciałabym dokonać dobrego wyboru, żeby pędzle służyły mi długo.
Zgadzam sie z przedmowczynia. Mam h76 i wyglada rachitycznie, ale nic mu nie jest. Jest swietny do kacikow i nakladania cieni w zalamanie, choc w zalamanie lepsza jest kulka od kozlowskiego.
Z pedzli do rozcierania mam h79 i h77. Moim zdaniem bardziej uniwersalny jest h79. Innych do oczu z hakuro nie mam.
m
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:44   #499
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Hakuro - zwłaszcza te do twarzy gubia włosie, jak szalone :/
Mój flat top się rozpadł, pędzel do konturowania też strasznie gubi włosie, ale kupowałam te pędzle jeszcze pod koniec 2010 roku, a podobno od tego czasu zmienili formułę i sposób klejenia i teraz nic złego się z nimi nie dzieje.

I dla mnie najlepszy pędzel z Hakuro to H79, bardzo uniwersalny, mam już kilka w swojej kolekcji i nic złego się z nimi nie dzieje. Porównywałam z MAC217 i według mnie nie ma większej różnicy między nimi (Zrobiłam pełny makijaż obu oczu, lewe z maczkiem a prawe z hakuro, i efekt był dokładnie ten sam, dodam że użyłam suchych matowych cieni ciężkich do roztarcia.)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2012-12-27 o 20:46
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 08:16   #500
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Mam h85 i uwielbiam go do eyelinera robi zarówno bardzo cienkie linie, jak i grube. Idealnie się nadaje do eyelinera z essence w słoiczku

Do rozcierania h74, dla mnie jest najlepszy
__________________
2016

Edytowane przez StayStylish
Czas edycji: 2012-12-28 o 08:18
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:46   #501
figaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez acontradanza Pokaż wiadomość
h74, aczkolwiek z niego korzystam okazjonalnie, gdy reszta jest brudna
Używasz go rzadko dlatego, że jest kiepski czy dlatego że masz jakiś inny ulubiony?
figaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:48   #502
acontradanza
Raczkowanie
 
Avatar acontradanza
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 56
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez figaria Pokaż wiadomość
Używasz go rzadko dlatego, że jest kiepski czy dlatego że masz jakiś inny ulubiony?
Ulubione to Maestro 497 i Mac 217, ale Hakuro też potrafi swoje
Musisz sama przetestować według swoich potrzeb i którym lepiej będzie Ci się operować...
acontradanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 14:07   #503
figaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

dziękuję wszystkim za rady.
figaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 13:37   #504
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Ja posiadam H 50s i H78 i muszę przyznać, że jakoś jest na 6 !
Włosie trwałe, miłe w dotyku. H5os to najlepszy pedzel jaki miałam, natomiast H78 (do oczu) mógłby był troche większy - byłby bardziej uniwersalny, ale też go lubie
I też mam opadającą powiekę i H78 idelanie wyciągam kreskę !

Edytowane przez 0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Czas edycji: 2013-01-03 o 13:38
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:46   #505
miziurina
Przyczajenie
 
Avatar miziurina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Hakuro - zwłaszcza te do twarzy gubia włosie, jak szalone :/
Nie mogę się zgodzić. Jestem szczęśliwą posiadaczką H50s i do tej pory włos mu z głowy nie spadł
Mam też H13 i ten faktycznie trochę się "sypie", ale nie przeszkadza to aż tak bardzo, bo używanie go to czysta przyjemność (choć jest dość mały jak na pędzel do konturowania twarzy).

Co do decyzji, które pędzle wybrać - polecam Ci sklep "ladymakeup", gdzie pod każdym pędzlem ( i innymi produktami) masz komentarze osób, które są jego użytkowniczkami. Fajna sprawa, można się rozeznać, żeby nie kupować kota w worku.
miziurina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 01:03   #506
mala_czarna9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

ja mam: H50s, H51, H54, H74, H80, H61

H50s - świetnie radzi sobie z całą twarzą a zwłaszcza z zakamarkami w okół nosa chociaż uważam że jest troszeczkę za mały jeżeli się spieszymy dlatego dokupiłam H51 - oba są idealne

(osobiście obawiałam się wielkości H50 oglądając filmiki stąd moja decyzja i jestem zadowolona)

H54 - boski!!! mięciutki puszysty i idealna wilkość, nakładam nim róż lub brązer, ewentualnie prasowany puder na sam koniec - polecam, uważam go za niezbędnik

H74 - idealny do rozcierania!!! NIEZBĘDNY naprawdę polecam warto

H80 - mała kuleczka, dobrze wchodzi w załamanie

H61 - używam do bazy, sprawdza się bardzo dobrze

trochę denerwujące jest to że napis z pędzelka się ściera, szkoda że chociaż numer nie jest "wydziargany" na trzonku wtedy pomimo zejścia farby istniał by nadal, ale ogólnie jestem baaaardzo zadowolona i polecam
mala_czarna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 08:06   #507
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Cytat:
Napisane przez mala_czarna9 Pokaż wiadomość
trochę denerwujące jest to że napis z pędzelka się ściera, szkoda że chociaż numer nie jest "wydziargany" na trzonku wtedy pomimo zejścia farby istniał by nadal, ale ogólnie jestem baaaardzo zadowolona i polecam

Nie znam wszystkich numerów pędzli na pamięć, wiec końcówki trzonków obkleiłam przezroczystą taśmą, żeby mi się nie starły całkowicie napisy, bo już ledwo co widać
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 10:40   #508
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

jak dobrze pamiętam, to ladymakeup robiła filmiki porównawcze pędzli Hakuro i Maestro. Powinno być wszystko na jej stronie lub YT.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 11:06   #509
blaskszminki
Raczkowanie
 
Avatar blaskszminki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 65
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Właśnie wczoraj przyszły moje pierwsze pędzle Hakuro właśnie od Ladymakeup
Zamówiłam H51 i H70

Z obu jestem max zadowolona, jakość super. I Ciesze się, że wzięłam H51 do nakładania fluidów - rozmiar jest IDEALNY, więc jeśli się wahacie między H50, H50s i H51 to bierzcie H51 !!
__________________
Mój blog z recenzjami, swatchami, paznokciami, makijażami
Sayonaramoose klik!

blaskszminki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 14:11   #510
figaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
Dot.: Zakup pędzli Hakuro. Które wybrać?

Drogie Wizażanki!
Po przeczytaniu Waszych komentarzy, wielu opinii na internecie, przeglądnięciu wielu filmików na YT w końcu zamówiłam zestaw pędzli do oczu. Hakuro h74, h85, h78, h70. Mam nadzieje, że dobrze wybrałam. Czekam na nie z niecierpliwością. Jak przyjdą to zdam relacje.
figaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.