kręcone włosy z kręconą grzywką;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 16:11   #31
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Kręcąca się grzywka

Cytat:
Napisane przez misia8801 Pokaż wiadomość
Tak, tylko czy nie ma z chemicznie prostowanymi wlosami tak jak z prostownicą? Bo mi powiedzieli że jak wyporostuje chemicznie włosy to musze ZAWSZE je układać na grubą szczotke bo inaczej i tak się pokręcą....wiec jak wilgoć dostanie sie do grzywki to dokąd nie wysusze na szczote to też może być lok

A co do podpinania...problem że w drodze do klubu sie nie kręcą...tylko w klubie w tańcu...hi hi hi
W jakim salonie fryzjerskim byłaś? Prawidziwe chemiczne prostowanie włosów w swojej ofercie ma tylko Farouk i Goldwell. Jeśli miałaś mieć "prostowane" włosy preparatami innej marki to jest to rozluźnianie skrętu włosa - odradzam bo włosy i tak będą się kręcić. Po prostowaniu Faroukiem lub Goldwellem włosy będą idealnie proste. Nie będziesz musiała z nimi NIC robić po umyciu. Tak jakbyś miała naturalnie proste włosy/grzywke. Wilgoci też nie będziesz musiała się bać
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:16   #32
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: Kręcąca się grzywka

Cytat:
Napisane przez siajteczka1 Pokaż wiadomość
wlasnie ja mam lokowate wlosy i mam delikatnie pocieniowane i chcialabym sciac jakos fajnie grzywke zeby to w miary wygladalo ale nie wiem czy to dobry pomysl jakiejs zmiany mi sie zachcialomoze cos poradzicie albo jakos fajna fryzurke zgrzywka mi podpowiedziecie z gory dzieki
ja tez mam falowane włosy poprosilam fryzjerke by zrobila mi fryzure taka zeby same włoski ladnie sie układały mam mocno wystopniowane włosy i grzywke na skos wklejam kilka fotek swoja tez wrzuce jednak troszke słabo widac na tym zdjeciu innego nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fad03c9d2d.jpg (26,7 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (46,7 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 997144.jpg (35,8 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 374458.jpg (21,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 895431.jpg (29,4 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3e89f890d1.jpg (32,7 KB, 242 załadowań)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:23   #33
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: Kręcąca się grzywka

i jeszcze kilka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2167840.jpg (34,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3009192.jpg (17,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5269437.jpg (22,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bd8cdb62d2.jpg (22,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_mainphoto2.jpg (33,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00327.jpg (105,8 KB, 73 załadowań)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:51   #34
siajteczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 11
Dot.: Kręcąca się grzywka

oooo fajne fajne wlanie o cos takiego mi chodzilo ciekawe czy moje wlosy beda sie tak ukladaly bo te pukle to tragedia czasami ale co tam sproboje najwyzej dzieki ladne masz ta fryzurke a na tym zdjeciu masz wyprostowane wloski???
siajteczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:58   #35
kasiula243
Raczkowanie
 
Avatar kasiula243
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 80
GG do kasiula243
Wink Dot.: Kręcąca się grzywka

Cytat:
Napisane przez Nefretitii Pokaż wiadomość
Tak to jest jak fryzjerka się nie zna...Ja miałam prostowane chemicznie całe włosy. Samą grzywke oczywiście też można wyprostować Grzywka będzie prosta. Odrosty to Twoje naturalne włosy więc jedynie one będą się kręcić.

mhmm no Ja słyszałam że sie siano robi i aby włosy fajne były to musisz setki preparatów stosować, dlatego Ja wole aby mi juz sie ta grzywka czasami pokręciła ;p

Albo niech spryska sobie ja troche lakierem ;p a jak jestes w pubie i nie chcesz aby była spryskana to ją rozczesz - tak własnie robię
kasiula243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:22   #36
Katarzynka1405
Przyczajenie
 
Avatar Katarzynka1405
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kręcąca się grzywka

A co zrobić na np. WF w szkole. Kiedy się spocę moja grzywka skręca się i chociaż ją rozczesze to już nie bedzie prosta. To jest uciążliwe....

A i jeszcze jak jestem na basenie. Jest mi brzydko bez grzywki i mam na czole dość trądziku jak ją zmoczę nie da sie zakryć czoła. Co mam zrobić jak ją ułożyć. Dodam ze mam dość wysokie czoło
Katarzynka1405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 07:39   #37
imees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kręcąca się grzywka

Ja ma identyczny problem. I też najbardziej mnie denerwuje wyjście do klubu. Wtedy wyglądam nie dość, że śmiesznie to jeszcze wieśniacko. Przez tyle lat próbowałam wszystkiego - prostownic, szczorek z suszarką, chyba wszystkich kosmetyków do kręcących się włosów i innych żelów, pianek itd. Szczerze mówiąc na moje włosy nie ma sposobu. I niestety gdy fryzjerka odradza prostowania chemicznego to nie oznacza, że się nie zna - fryzjerki doradzają względem konkretnej struktury włosa - chodzi o to, że nie dla każdego rodzaju włosów się to prostowanie nadaje. Ja mam np. baaaardzo cieniutkie włosy i w moim przypadku to odpada kategorycznie bo wypaliłoby mi włosy. Jeśli masz mocniejsze, grubsze, takie solidniejsze włosy to mogłabyś spróbować ale tylko w jakimś dobrym, renomowanym salonie.
imees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 18:39   #38
dariiia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 16
Dot.: Kręcąca się grzywka

ja też miałam prostowane chemicznie całe włosy ;] rzeczywiście włosy się strasznie niszczą .. miałam takie zniszczone, że obcięłam chyba ze 3 cm .. a to jak dla mnie dosyć dużo .. miałam jakiś czas spokój, ale po jakimś czasie już nie były takie idealnie proste ... odginały się, a po spaniu to już okropnie, musiałam je 'doprostowywać ' i niszczyłam je podwójnie .. teraz jak bym prostowała ponownie, to wyprostowałabym samą grzywkę;] bo włosy i tak nie były nigdy tak idealnie proste jak od prostownicy .
dariiia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 11:32   #39
edytka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: kręcone włosy z kręconą grzywką;)

Witam,
niedawno sama zastanawiałam się nad zrobieniem grzywki, postanowiłam zaryzykować i szczerze mówiąc nie żałuję
polecam drobne eksperymenty - może z tego wyjść coś fajnego
edytka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:40   #40
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: kręcone włosy z kręconą grzywką;)

Rzeczywiście - efekt jest godny uwagi Mnie się podoba. za odwagę.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 12:09   #41
vitaani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: kręcone włosy z kręconą grzywką;)

Hej kędziorki! (; Dołączam się do wątku z pytaniem. Czy zawsze prostujecie swoje grzywki? Czy macie na to jakieś inne sposoby bez użycia wysokiej temperatury? Może polecacie jakieś mocne lakiery, pasty, żele itp? Sama chciałabym zrobić sobie grzywkę, ale nie chciałabym codziennie męczyć jej prostownicą.
__________________
Peace.Love.Skinny
vitaani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 13:11   #42
pieterowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z serduszka ;*
Wiadomości: 26
Dot.: kręcone włosy z kręconą grzywką;)

Cytat:
Napisane przez vitaani Pokaż wiadomość
Hej kędziorki! (; Dołączam się do wątku z pytaniem. Czy zawsze prostujecie swoje grzywki? Czy macie na to jakieś inne sposoby bez użycia wysokiej temperatury? Może polecacie jakieś mocne lakiery, pasty, żele itp? Sama chciałabym zrobić sobie grzywkę, ale nie chciałabym codziennie męczyć jej prostownicą.
witam ;D ja zawsze ja prostuje i nic jej nie ma ;p
lakierów nie używam bo mi ją strasznie sklejaja i obciązaja ;p
__________________
6.12.2008

"Chodź, pokażę Tobie świat w moich barwach, tam gdzie wiatr unosi nas nad obłoki i te miasta"
pieterowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:35   #43
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: kręcone włosy z kręconą grzywką;)

Cytat:
Napisane przez vitaani Pokaż wiadomość
Hej kędziorki! (; Dołączam się do wątku z pytaniem. Czy zawsze prostujecie swoje grzywki? Czy macie na to jakieś inne sposoby bez użycia wysokiej temperatury? Może polecacie jakieś mocne lakiery, pasty, żele itp? Sama chciałabym zrobić sobie grzywkę, ale nie chciałabym codziennie męczyć jej prostownicą.
Możesz na mokro ją rozczesać i ułozyc na okrągłej szczotce.
Możesz też rozczesać na mokro i założyć duży wałek. Powinny się dobrze naciągnąć.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.