Obóz językowy w Londynie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 21:46   #1
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Cool

Obóz jezykowy w Londynie(do 18 lat)


Czesc

Mam 17 lat i przymierzam sie na wyjazd do Londynu na 9 dni. Od 7. lipca do 15. lipca z biurem podrozy Atas. Bylam juz kiedys na obozie jezykowym, wlasnie z tym biurem, tylko ze na 16 dni i z lekcjami od rana do popoludnia. Ten na 9 dni jest bez tych porannych lekji, ale jest duzo zwiedzania itd, i strasznie drogo nie kosztuje. ok. 1650 zl.
Jestem ciekawa czy ktos tez jest zainteresowany, bo widze wiele osob zaklada tego typu watki, i powiem szczerze, ze tez bym chciala z kim pojechac, bo zawsze razniej i ma sie z kim pogadac. A i wyjezdzam z Wroclawia
__________________
.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 13:43   #2
Rachelte
Przyczajenie
 
Avatar Rachelte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Obóz językowy w Londynie

Mam zamiar wybrać się w wakacje na obóz językowy do Londynu, lecz nie wiem na jakiej 'zasadzie' to działa .
A więc :
- Czy trzeba dobrze umieć język angielski ? Ja jestem w 3 klasie gim. Angielski umiem na poziomie 2 kl. gim ponieważ w pewnym momencie nie chciało mi się uczyć, czego teraz żałuje :P Nie mam większego problemu ze zrozumieniem, czy przeczytaniem czegoś, gorzej jest gdy mam coś powiedzieć w tym języku .
- Czy jeśli obóz organizowany jest przez polskie biuro turystyczne, to będą na nim sami polacy ?
- Jakie są wasze wrażenia ? ( Jeśli ktoś na takim obozie był )
Rachelte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:23   #3
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Obóz językowy w Londynie

Cytat:
Napisane przez Rachelte Pokaż wiadomość
Mam zamiar wybrać się w wakacje na obóz językowy do Londynu, lecz nie wiem na jakiej 'zasadzie' to działa .
A więc :
- Czy trzeba dobrze umieć język angielski ? Ja jestem w 3 klasie gim. Angielski umiem na poziomie 2 kl. gim ponieważ w pewnym momencie nie chciało mi się uczyć, czego teraz żałuje :P Nie mam większego problemu ze zrozumieniem, czy przeczytaniem czegoś, gorzej jest gdy mam coś powiedzieć w tym języku .
- Czy jeśli obóz organizowany jest przez polskie biuro turystyczne, to będą na nim sami polacy ?
- Jakie są wasze wrażenia ? ( Jeśli ktoś na takim obozie był )
Radzę ci wejść na stronę EF School i zamówić bezpłatną broszurę.Organizują kursy językowe,ale dla młodzieży do 16 lat są też obozy.Ewentualnie napisz im maila.
Myślę,że znajomość języka jest bez znaczenia.Jak wyjedziesz to będziesz musiała mówić po angielsku więc zawsze się czegoś nauczysz. Z polskiego biura wyjeżdżają Polacy,ale grupy są międzynarodowe.
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 11:16   #4
borowaamerykanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Talking Obóz językowy Londyn 2011!

Razem z 2 przyjaciółkami jedziemy do londynu jedzie ktoś może w terminie 2.07 - 10.07? Jedziemy z asenglish - pośrednik, wiele biur ma identyczną ofertę.
Link: http://www.asenglish.pl/obozy/anglia/londyn/wycieczka

A może ktoś był i coś opowie?
borowaamerykanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 14:37   #5
borowaamerykanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 22
Dot.: Obóz językowy Londyn 2011!

up! ;d
__________________
2010 - Norway Bulgaria
2011 - London Croatia
2012 - Malta
2013 - London-Paris
borowaamerykanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.