Kosmetyki M.A.C - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 13:23   #4201
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A do mnie przed chwilą dotarły błyszczyki Są śliczne
Dają jakiś kolorek? Czy są transparentne? Śliczne są!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 14:00   #4202
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Zamowilam 2 blyszczyki i szminke z Sugarsweet. Oby irl wygladaly rownie dobrze co na swatchach.
Arwena które błyszczyki zamówiłaś? Napisz jakie wrażenia? Ja czekam na Just Dessert i Triple-Yum, mam nadzieję że na ustach wyglądają równie apetycznie co na zdjęciach

Czy ktoś wypróbował Nice to be Nice z HK? Czy on na ustach jest też taki pomarańczowy?

Edytowane przez BlackLady
Czas edycji: 2009-04-06 o 14:08
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 14:14   #4203
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BlackLady Pokaż wiadomość
Arwena które błyszczyki zamówiłaś? Napisz jakie wrażenia? Ja czekam na Just Desserts i Triple-Yum, mam nadzieję że na ustach wyglądają równie apetycznie co na zdjęciach
Mam Consume Me i Just Dessert. Pierwszy nieco rozjasnia usta i ma zlote drobinki, drugi nadaje lekko rozowy odcien + srebrne drobinki. Z tym ze ja mam mocno napigmentowane usta, wiec jakis efekt widac, podejrzewam ze na jasnych ustach widac glownie blysk. Te blyszczyki sa wlasciwie transparentne, ja takie uwielbiam na dzien.

Ze slodkosci fajna jest jeszcze szminka Lolipop Loving, ladny brzoskwiniwo-zlocisty odcien, taki akurat na lato.

Jakos w tzw miedzyczasie przyszla do mnie reszta zamowionych rozy grand duo. Mam: moonriver, love rock, grand duo i earth to earth z poprzedniej dostawy. Wszystkie piekne, a ja juz chyba do konca roku zadnego rozu nie kupie

edit.
Mam blyszczyk Nice to be Nice - na ustach daje pomaranczowa poswiate.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-04-06 o 14:18
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 14:27   #4204
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dają jakiś kolorek? Czy są transparentne? Śliczne są!
Oba są transparentne, z tym, że Nice Kitty daje mocniejszą poświatę, a Fast Frends słabszą poświatę kolorku. Na pewno najładniej będą wyglądać na ustach mocniej napigmentowanych - ja niestety takich nie mam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 14:42   #4205
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

O jaka szybka odpowiedź, coraz bardziej mi się tu podoba

Z tego co widzę Arweno, mamy bardzo podobny gust błyszczykowy, Consume Me też mnie kusił ale musiałam się ograniczyć z wydatkami Ja też najbardziej lubię błyszczyki lekko transparentne o niezbyt intensywnych kolorach, więc teraz mnie utwierdziłaś w tym, że to był trafny zakup. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

Ojej, teraz to się jeszcze bardziej niecierpliwa zrobiłam, już się nie mogę doczekać kiedy dostanę moje cudeńka i będę mogła się nimi miziać...
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:12   #4206
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
NC - not cold ( czyli wpadajacy w żółć)
NW - not warm ( czyli raczej chlodne odcienie)

ja mam podklad NC 25 i jest to jasny, żółty kolor
Dzięki
po rozszyfrowaniu to się dość banalne wydaje


Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Jakos w tzw miedzyczasie przyszla do mnie reszta zamowionych rozy grand duo. Mam: moonriver, love rock, grand duo i earth to earth z poprzedniej dostawy. Wszystkie piekne, a ja juz chyba do konca roku zadnego rozu nie kupie
Arweno, możesz coś więcej napisać o tych różach? Mnie kusi Moon River i Love Rock. ale zastanawiam się, czy ten drugi nie będzie dla mnie za intensywny.
A to takie czysty odcienie różu? Czy wpadające w inne odcienie? (poza tą różnokolorową połówką oczywiście ).


Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość
Napaliłam się na cienie MAC-a i dlatego proszę o szczerą opinię. Jeden kosztuje 45 zł, a ja nie chcę upadłości ogłaszać
Ariano, potwierdzam co napisała Frywolna Franka Dla mnie cienie MACa też są najlepsze - używam od około roku, powoli się od nich uzależniam i wszystkie inne cienie wypadają teraz przy MACowych jakoś tak blado. Też radziłabym zakupienie 1-2 do codziennego makijażu - panie w MACu w Galerii Krkaowskiej cudownie doradzą. A jakby Ci się udało kiedyś dostać zaproszenie (tzn jak zrobisz u nich odpowiedznio duże zakupy ), to uu pani makijażystki można się podszkolić w nakłądaniu cieni. I dodam na koniec to, co już wielokrotnie padało w tym wątku - bardzo ważne są dobre pędzle oi staranność przy wykonaniu makijażu. Mój pierwszy cień MACa to była porażka - nakładany aplikatorkiem, czy pierwszym lepszym pędzelkiem, w 2 minuty - efekt mocno rozczarowywał.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-04-06 o 17:32
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:59   #4207
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

róże MAc sa bardzo fajne polecam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 20:28   #4208
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w MAC-u Zaczęło się od YouTube, potem to forum i... wpadłam jak śliwka w kompot. Kupiłam już Cream Colour Base (Pearl), Paint Pot (Painterly), korektor Studio Finish spf 35, FIX+, pełnowymiarowy pigment Naked i kilka odsypek z All i 3 pędzle: 239, 217 i 187. To chyba dobry początek prawda? Na razie zbankrutowałam, ale przymierzam się od zakupu cieni prasowanych i paletki 15. Przeczytałam cały ten wątek, ale nadal nie jestem przekonana. Opłaca się kupować cienie MAC? Są naprawdę lepsze od innych? Mam cienie Lancome, Dior, Inglot i różne tańsze. Prawdę mówiąc Diory są jak na razie wg mnie najlepsze. Napaliłam się na cienie MAC-a i dlatego proszę o szczerą opinię. Jeden kosztuje 45 zł, a ja nie chcę upadłości ogłaszać
Cienie MAC to moje ulubione, jestem maniakiem cieniowym testowałem chyba wszystko co na rynku, MAC to jak dla mnie cienie idealne, trwałe, dobrze napigmentowane, lekko tepe w konsystencji dzieki czemu masz nad nimi kontrole, jak juz dziewczyny napisały wymagają wprawionej ręki i troche cierpliwości. Masz rózne konsystencje wiec jedne polubisz bardziej a inne mniej, ja na przykład bardzo lubie Matte, Veluxe Pearl, Satin, Velvet a raczej nie przepadam za Velux i Matte2

Dobrze współgrają z bazą ArtDeco i dobrze aplikują się na mokro

Właśnie kończe układać trzecia 15-stkę i chyba znajde jeszcze pare kolorów zeby stworzyć kolejną
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:09   #4209
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Color ready niby nic nowego a mnie sie podoba



masz racje Show Orchid jest boska noś ją i nie przejmuj się tym co mówi reszta bedziesz trendsetterką

ciekawe czy Show Orchid można złapać w Back to Mac

A puder spróbój nakładać dłońmi, ja czasami tak nakładam krzemionke, polecam

Zapomniałem o odsypce dla ciebie za Milk, teraz sobie przypomniałem, postraram sie to jak najszybciej naprawić
Myślę ze radząc mi nakładanie pudru rękami jednak znacznie przeceniasz moje umiejętności

Snow Orchid pewnie nosić będę mimo moich małych obaw - w końcu nie po to ją kupiłam żeby leżała.

Tak na marginesie - zgodnie z Twoim nowym nickiem jak się mamy do Ciebie zwracać bo ciężko mi się będzie odzwyczaić od "Kamisio"?

Lizzie pudru nie wypróbowałam bo wczoraj mnie rozłożyło i leżąc w łóżku nie mam ochoty na jakikolwiek makijaż.

Dołączam się do zachwytów nad cieniami MACa i podobnie jak Ranka polecam również róże.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:15   #4210
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Lizzie pudru nie wypróbowałam bo wczoraj mnie rozłożyło i leżąc w łóżku nie mam ochoty na jakikolwiek makijaż.

Dołączam się do zachwytów nad cieniami MACa i podobnie jak Ranka polecam również róże.
Nic się nie stało, raczej i tak go nie kupię gdyż pudrów mam stanowczo za dużo, ale byłam ciekawa jego właściwości. Z pudrów wykańczających bardzo zadowolona jestem z HD Make Up For Ever, rewelacyjnie wygładza buzię, optycznie zmniejsza pory i sprawia, że ewentualne niespodzianki nie rzucają się w oczy.

A róże i cienie MAC-a również wielbię
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:29   #4211
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nic się nie stało, raczej i tak go nie kupię gdyż pudrów mam stanowczo za dużo, ale byłam ciekawa jego właściwości. Z pudrów wykańczających bardzo zadowolona jestem z HD Make Up For Ever, rewelacyjnie wygładza buzię, optycznie zmniejsza pory i sprawia, że ewentualne niespodzianki nie rzucają się w oczy.

A róże i cienie MAC-a również wielbię
Jak masz HD MUFE to myślę że nie masz co sobie głowy MACiem zaprzątać Mnie od HD MUFE skutecznie cena odstraszyła. A o właściwościach napiszę bo sam jestem tego pudru ciekawa - jak okaże się dobry to może się sama na niego skuszę.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 21:35   #4212
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Myślę ze radząc mi nakładanie pudru rękami jednak znacznie przeceniasz moje umiejętności

Snow Orchid pewnie nosić będę mimo moich małych obaw - w końcu nie po to ją kupiłam żeby leżała.

Tak na marginesie - zgodnie z Twoim nowym nickiem jak się mamy do Ciebie zwracać bo ciężko mi się będzie odzwyczaić od "Kamisio"?

Lizzie pudru nie wypróbowałam bo wczoraj mnie rozłożyło i leżąc w łóżku nie mam ochoty na jakikolwiek makijaż.

Dołączam się do zachwytów nad cieniami MACa i podobnie jak Ranka polecam również róże.
Nie przeceniam to proste jak jedzenie czekolady poprostu wysyp odrobine pudru na dłoń (nie za dużo, czynośc mozna powtorzyć) rozetrzyj w dłonich i nakładaj lekkimi ruchami takie głaskanie twarzy jakbyś ja myła, spróbuj i napisz jak ci poszło

Możecie pisać Kamisio, ale ja juz stary jestem wiec i nick sobie jakiś poważny zrobiłem

A co do Show Orchid to tak sie rozmarzyłem jakby ją lekko opuszkami palców wklepać w usta, taki romantyczny efekt by był
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-04-06 o 21:46
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:44   #4213
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

o jaaaa a ja sie jak ta trąba zastanawialam ktos Ty KNK
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 01:14   #4214
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
o jaaaa a ja sie jak ta trąba zastanawialam ktos Ty KNK
To jest nas dwie Ja też myślałam co to za tajemniczy Don Perdo Karrrramba przyczaja się
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 08:47   #4215
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Nic się nie stało, raczej i tak go nie kupię gdyż pudrów mam stanowczo za dużo, ale byłam ciekawa jego właściwości. Z pudrów wykańczających bardzo zadowolona jestem z HD Make Up For Ever, rewelacyjnie wygładza buzię, optycznie zmniejsza pory i sprawia, że ewentualne niespodzianki nie rzucają się w oczy.

A róże i cienie MAC-a również wielbię
Ależ mamy zbieżne kosmetyczne upodobania Też uwielbiam HD z MUFE (w ogóle w tej chwili jestem MACo i MUFEholiczką...). A czym nakładasz ten puder? Ja już próbowałam kabuki, puszkiem, pędzlem, ale najefektywniej jest palcami
Róż z MACa mam jeden - ale kolejny to mój najbliższy zakup.
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 16:47   #4216
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Już je mam Na początek paletka 15 i 3 cienie: Kid, Naked Lunch i Espresso. Muszę też wyrazić swoją opinię o obsłudze w MAC-u w Galerii Krakowskiej. Pani była przemiła! Przemiła naprawdę! Pomogła w wyborze kolorów i dała mi ogromną próbkę pigmentu vanilla Będę sobie testować. Umówiłam się też na jutro na makijaż. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Nic złego o tym salonie nie mogę powiedzieć.

Proszę doradźcie mi jeszcze jaki róż kupić. Powder Blush czy może Mineralize Blush?

Edytowane przez ariana86
Czas edycji: 2009-04-07 o 17:42
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 20:40   #4217
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja mam Powder i ten moge polecic
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 23:23   #4218
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Przewagą Powder Blush nad Mineralize jest to, że mają wiele wykończeń więc więc większy wybór a mineralne tylko jedno. Mnie mineralne nie zachwyciły ale zależy co kto lubi.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:14   #4219
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Question Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny a ja mam takie może troche zaskakujące pytanie ale prosze o odpowiedź mimo wszystko...

W moim mieście nie ma sklepu MAC`a i nie za bardzo orientuję sie w cenach. Z tego co wiem to w Mac`u można robić sobie swoje paletki z cieniami i tu moje pytanie na ile cieni są te paletki, ile kosztuje jednen cien do paletki i czy kolory tych cieni do paletek są takie same jak tych pojedynczych TZN czy np cien Brulle ktory jest sprzedawany pojedynczo mozna kupic do paletki??
Dzięki za odp bo nie chce mi sie jechac specjalnie do Wawy zeby pocalowac klamkę
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 10:30   #4220
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie może troche zaskakujące pytanie ale prosze o odpowiedź mimo wszystko...

W moim mieście nie ma sklepu MAC`a i nie za bardzo orientuję sie w cenach. Z tego co wiem to w Mac`u można robić sobie swoje paletki z cieniami i tu moje pytanie na ile cieni są te paletki, ile kosztuje jednen cien do paletki i czy kolory tych cieni do paletek są takie same jak tych pojedynczych TZN czy np cien Brulle ktory jest sprzedawany pojedynczo mozna kupic do paletki??
Dzięki za odp bo nie chce mi sie jechac specjalnie do Wawy zeby pocalowac klamkę
pusta paleta na 4 - 15pln, na 15 - 55pln

wkład cienia 45 pln

wszystkie cienie ze stałej oferty są we wkładach, cienie limitowane niestety nie są dostepne w formie wkładów
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:34   #4221
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Aha dobrze wiedzieć dziękuję
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:36   #4222
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Każdy cień (poza limitowanymi) mozesz kupic jako wkalad do paletki. Wtedy kosztują 45 zł, w normalnej formie (w opakowaniu) kosztuje 60 zł. Paletki są 2: na 4 cienie i kosztują 17 zł oraz na 15 cieni i kosztują 55 zl.
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:42   #4223
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziękuję za taką szybką odpowiedź
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 11:09   #4224
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

znacie mascare MAC ktora tylko wydluza rzesy?

zastanawima sie nad Mascara X bo widzialam rzesy nia umalowane ale chcialabym poznac wasze opinie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 13:30   #4225
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
znacie mascare MAC ktora tylko wydluza rzesy?

zastanawima sie nad Mascara X bo widzialam rzesy nia umalowane ale chcialabym poznac wasze opinie
Z mascar MACa mam niedawno kupionego Zoomlasha - daje dobry efekt choć szału nie ma - naturalny przy większej ilości warstw nieco mocniejszy ale nie "mocny", fajna czerń, początkowo szczoteczka sprawiała mi problemy. Na pewno na inne mascary MACa się zdecyduję bo odpowiadają mi cenowo a jakość po jednej maskarze używanej od niedawna trudno mi oceniać.

Testuję na sobie puder Prep + Prime - bardzo fajny, łatwo się nakłada, niewidoczny Dam znac wieczorem jak z trwałością.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 20:32   #4226
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Slyszalyscie moze o ofercie na Allegro, odnosnie cieni MAC'a ?
Jeden w "normalnym" opakowaniu kosztuje 25 zl
Jest roznica miedzy cenami w stoisku MAC'a, a cenami u tego sprzedawcy. Za rownowartosc jednego opakowaniu w GKrk w MAC'u , mozna kupic 2 opakowania na Allegro i jeszcze zostanie 10 zl (np. na koszt przesylki ;P ) + dostajesz za darmo blyszczyk Sally Hansen ( akurat do "gratisow" to duzej wagi nie przywiazuje, ale nie zaszkodzi przetestowac, przeciez za darmo ) + , co dla mnie jest baardzo wygodne, mozna zamowic za pobraniem i przy kurierze sprawdzic zawartosc paczki .
Warto jeszcze dodac , ze sprzedawca na 5136 opini ma tylko 1 negatywna, ktora w dodatku potrafil wyjasnic bardzo dobrze

Tu macie link do jego aukcji z pieknym cieniem ;D :
http://allegro.pl/item595868754_mac_...brown_gra.html

Jak pytanie sie powtorzylo, to przepraszam ;p
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 22:42   #4227
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wszystko fajnie, ale ten cien z aukcji ma 3 lata (kod produkcji AA6 - 2006).
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 23:11   #4228
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
A co do Show Orchid to tak sie rozmarzyłem jakby ją lekko opuszkami palców wklepać w usta, taki romantyczny efekt by był
A bardzo delikatnie wklepana stanowi fajną kolorystycznie bazę pod Fast Friends

Puder Prep+Prime mogę polecić - trzyma się dobrych parę parę godzin (trzymałby się pewnie dłużej gdybym nie musiała go zmywać) ale nie mogę powiedzieć jak z matowieniem mocno przytłuszczajacej się cery bo takiej nie mam
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-04-08 o 23:47
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 23:32   #4229
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Puder Prep+Prime mogę polecić - trzyma się dobrych parę parę godzin (trzymałby się pewnie dłużej gdybym nie musiała go zmywać) ale mogę powiedzieć jak z matowieniem mocno przytłuszcajacej się cery bo takiej nie mam
A nie bieli cię ten puder? Na mocnym matowieniu mi nie zależy, bo mam cerę suchą, ale fajnie gdyby przedłużał żywot makijażu
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 23:47   #4230
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
A nie bieli cię ten puder? Na mocnym matowieniu mi nie zależy, bo mam cerę suchą, ale fajnie gdyby przedłużał żywot makijażu
No właśnie nie bieli - sama byłam zaskoczona. Daje wrażenie twarzy pokrytej czymś w rodzaju przeźroczystego bardzo drobnego pudru.

Edytowałam mojego wcześniejszego posta bo wyszło tam "masło maślane"
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.