Jakie kosmetyki do makijażu oka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-15, 23:01   #1
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713

Jakie kosmetyki do makijażu oka?


Już prawie wakacje, nudzić mi się będzie w domu, to pomaluję trochę... oczy Jako że początkująca jestem, poeksperymentować chcę (niestety na sobie) z cieniami do oczu itp. Chciałabym robić super makijaże, jak na MM wizażanki robią, ale to chyba mi jeszcze do nich daleko, jako że tylko z tuszem miałam do czynienia
I tu moje pytanie: Jakie kosmetyki (oprócz tuszu i cieni) będą mi potrzebne do zrobienia makijażu oczu? Co jest niezbędne, co mogę sobie darować, co do czego służy i jak utrwalić makijaż? Takie głupie pytania zadaję, ale wolę już na przyszłość wiedzieć.
W ogóle nie orientuję się, co do czego służy, jak podkreślić oko, itp. Miłoby było, gdybyście podały orientalne, najniższe ceny, bo tych kosmetyków chcę używać tylko na próby, i one będą na mojej powiece tylko przez chwilę
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 10:08   #2
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Jakie kosmetyki do makijażu oka?

Oprócz tuszu i cieni możesz sobie kupić jakąś kredkę do kresek( z tych tańszych polecam firmy rimmel i sephora). Myślę, że bazę pod cienie,utrwalacz makijażu i inne podobne cuda możesz sobie póki co darować Co do cieni, to myślę ,że najlepsze będą z Wibo. Kosztują po kilka złotych a są naprawdę fajne( szczególnie te okrągłe z przemieszanymi 3 kolorami). tusze do rzęs do 30 zł i dobrej jakości ma Rimmel i Maybelline. A po tym wszystkim radzę zainwestować w dobry płyn do demakijażu
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 17:56   #3
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Jakie kosmetyki do makijażu oka?

Możesz potrenować z eye-linerem, co podobno nie lada sztuką jest (ja też niezbyt doświadczona ) - jeśli taki makijaż cię interesuje. Taki kosmetyk można kupić już od 10 zł.
Życzę powodzenia .
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-20, 00:19   #4
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Jakie kosmetyki do makijażu oka?

bardzo dobrze doradziła Ci "nienna" plus za wspomnienie o demakijażu

wiem, ze chcesz sobie robic makijaz na probe na chwile, wiec nie warto wydawac duzo pieniazkow; aczkolwiek chciałabm nadznaczyc, że warto sobie kupić ładny beżyk i dobra kredke do oczu (czarna, brazowa) -> i to niech bedzie np inglot taka "podstawe" uwierz mi zawsze warto miec w kosmetyczce
a tusz to juz w zaleznosci -> jesli tuszujesz rzesy na codzien zainwestuj np rimmel glam cos tam taki z grzebyczkiem
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.