Wakacje 2011 - pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 00:36   #1
veiinard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2

Wakacje 2011 - pomocy!!


Cześć Wam wszystkim. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a my ze znajomymi wciąż nie mamy żadnych planów! :-( Jeszcze kilka dni temu planowaliśmy odwiedzić Turcję ale niestety okazało się,że 3 naszych znajomych nie posiadają paszportów. Mają do dyspozycji tylko dowody osobiste. Problem jest w tym, że musimy się ograniczyć do wakacji w którymś z Unijnych krajów. Więc chyba sami rozumiecie moje zakłopotanie. Nie wypytuję o koszta ani hotele, ponieważ mieszkamy w Anglii i na pewno te rzeczy będą się różnić. Proszę tylko o jakieś wskazówki i relacje. Jesteśmy grupą młodych ludzi (20-22lat) czyli szukamy fajnego miejsca gdzie na te 7 dni będziemy mogli zapomnieć o codzienności czyt. fajne kluby, fajna plaża i ciekawe miejsca do zwiedzania :-P tak więc BŁAGAM o jakieś propozycje! Być może uratujecie mnie i moim znajomym tegoroczne wakacje! Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi! xx
veiinard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 09:52   #2
masumii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

może Hiszpania- Majorka albo Ibiza albo jakaś wyspa grecka
masumii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 10:25   #3
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Może Wyspy Kanaryjskie?
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:36   #4
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Koleżanka była ze znajomymi na Krecie (właśnie takie grupowe wakacje, imprezy, plaża, coś do zobaczenia)i wrócili bardzo zadowoleni.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 20:35   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Proponuje przejrzeć oferty biur podróży lub otworzyc mapę i wybrac kraj ,nie wiem jak chcecie gdzieś jechac skoro wykazujecie się taką bezradnością na samym początku ,a nie macie 5 lat.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:38   #6
Castilla
Przyczajenie
 
Avatar Castilla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez masumii Pokaż wiadomość
może Hiszpania- Majorka albo Ibiza albo jakaś wyspa grecka
tak tak! entuzjastycznie Hiszpanię polecam całym sercem wiadomo, nie powinno się generalizowac ale ludzie tam są zawsze mega przyjaźni (przynajmniej ja na takich trafiałam;p) otwarci, poszaleć można klubów jest masa, zwłaszcza w tych typowo turystycznych mieścinach. a i pozwiedzac jest co, widoki piękne...wysepki (rejsy z jednej na drugą), plaże - zwlaszcza jesli chodzi o wschodnie wybrzeże Hiszpanii achhh się rozmarzyłam..
polecam!
Castilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 11:57   #7
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Moim zdaniem oprócz Hiszpanii fajna jest też Bułgaria - wbrew pozorom niektóre małe miasteczka tętnią życiem w wakacje nie mniej niż na Zachodzie.
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 21:43   #8
Ankaa1987
Przyczajenie
 
Avatar Ankaa1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Ja w tym roku wybieram się do Portugalii - do Porto, słyszałam że jest to piękne miasto, jest mnóstwo zwiedzania, leży też bardzo blisko oceanu (parę stacji metrem), jest niedaleko do Lizbony, gdzie można zrobić wypad na jeden dzień No i Porto słynie z win i ich degustacji lecimy liniami tap portugal A hotel mozna znalezc nawet przez internet. Zobacz na necie jakie to ladne miejsce
Ankaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:57   #9
Myndy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Ja teraz próbuję swoich sił w konkursie Dilmah Zawsze marzyłam o wycieczce na Cejlon a teraz można taką wygrać na facebooku na klubie miłośników dobrej herbaty Ten kraj jest piękny. Był ktoś z was może tam?
Myndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:21   #10
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Myndy Pokaż wiadomość
Ja teraz próbuję swoich sił w konkursie Dilmah Zawsze marzyłam o wycieczce na Cejlon a teraz można taką wygrać na facebooku na klubie miłośników dobrej herbaty Ten kraj jest piękny. Był ktoś z was może tam?
Wiesz Myndy ja nie byłam, ale zawsze chciałam pojechać na Sri Lankę. Nie stać mnie póki co, ale też wzięłam udział w tym konkursie organizowanym przez Klub milosnikow dobrej herbaty „Droga na Cejlon”. A jeśli nie wypali, to ruszę gdzieś w Polskę.
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 21:44   #11
DevilsAdvocate
Przyczajenie
 
Avatar DevilsAdvocate
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: Wakacje 2011 - pomocy!!

Jestem nieco zdziwiona tym pytaniem, bo jest tak dużo pięknych miejsc, że sam fakt nieposiadania paszportu, to nie powinien być jakiś większy problem. A na bank nie jest to koniec świata... ani zmarnowanie wakacji. Co do propozycji, czytając twojego posta, myślę, że spodobałoby się Wam na greckiej wyspie Zakhyntos, w miejscowości Laganas - cudowne miejsce, zapierające widoki a wieczorem impreza na imprezie. Ja tam jeszcze kiedyś wrócę
DevilsAdvocate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.